Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#50904
Akkor király,köszi. Jövõ héten megrendelem.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#50903
Mellekelik hozza a pasztat. A TX2 meg elorepasztazott volt.

Saor Alba

#50902
Ez a gép oda-vissza...pláne ennyi pénzért.

<#eljen>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

allock
#50901
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 21.375 Ft
AMD Phenom II 550 3.10Ghz AM3 BOX Black Edition 22.050 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1066Mhz CL7 KIT 21.296 Ft
SAPPHIRE HD4770 512MB GDDR5 PCIE 23.375 Ft
GIGABYTE Superb 460W 8.834 Ft

96.930 Ft

így?




#hhwnd

#50900
100k-ból összeraknátok egy gépet?

Vinyó nem kell.
#50899
Csak tutira akarok menni,mert ha megjön,akkor cseszhetem,ha itt állok paszta nélkül mint egy szál fa**...

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Vadnokedli
#50898
hát mondjuk a tápod mennyi wattot vesz fel stbi és akkor valahogyan ki tudod számolni 😄

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#50897
Lehet az infód 100%-os, de akkor megvesszük inkább online olyan helyekrõl, ahol furi módon nem történtek ilyenek az árakkal 😊

#50896
Én nem láttam gyári hûtõt paszta nélkül, a TX és TX2-höz meg tutira volt.

kifli
#50895
progi nincs, fogyasztásmérõt tudsz venni ilyen célra...
Voltan
#50894
Üdv!
Egy kérdés, ami nem teljesen idevág, de mégis.
Most vettem új gépet és kíváncsi vagyok, mennyit eszik.
Van valami program, amivel meg lehet nézni a fogyasztását?

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

#50893
Ha megrendelem a CM Hyper TX3-at,akkor ahhoz jár paszta? Sehol nem írnak róla,hogy jár-e hozzá..:S

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50892
Nekem négy éves lesz most karácsonykor a Creative 2.1-em. tavaly tettem bele egy MNC hangszórót meg kibéleltem belülrõl tojástartóval. Brutál módon jól szól. Most azért kellett vennem 1 fülest,mert a szomszéd nem igazán díjazta a kreativitásom 😄 (panelban lakunk)

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

MR ME
#50891
akkor ezt tudom ajánlani, ez legalább olcsó....
ha 4 ezret nem akarsz kiadni egy egérpadra, akkor vegyél vmi oem noname szart aztán annyi, itt ennél olcsóbban senki nem fog neked ajánlani semmit 😊

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

MR ME
#50890
énis egy hete újítottam logitech x-230ra, ha sikerûl beállítani rendesen akkor nagyon szépen szól, am a mélyláda nem egy nagy cucc, ha nem zenére használod akkor tökéltes, ha olyan vagy mint pl én h mindig megy a zene akkor sokat kell vele szarakodni h ne hörögjön a mélyláda és ne tûnjön úgy h "szétesik" a zene...de ettõl függetlenûl jó vétel, ajánlani tudom csak énis

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

ates84
#50889
Nekem is ilyen van. Szuper a hangzása.

ates84
#50888
Ez kb. olyan mintha a benzinkutas szabná a világ olajárait...

#50887
Hi!

LINK
(tapasztaltam már,nagyon szépen szól)

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Atkamon
#50886
Sziasztok! Tudnátok nekem egy jó 2.1-es hangfalat ajánlani? Nem akarok 20-30 ezreket kiadni érte, mert fõleg a headsetemet használom, úgyhogy olyan 10-15 ezer körül kellene.

Köszi!

 Evil
#50885
Sztem elég nagy baromság, de te tudod, amúgy ügye nem 10 éves vérpisti mondta ts en? <#idiota>

#50884
Hagyjuk. 😄
Solten
#50883
Igen erdekes info epp karacsony elott... <#rolleyes>

Saor Alba

V43 1105
#50882

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#50881
Szerintem 4k-ért kihagyom.
MR ME
#50880
razer sphex

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

#50879
Milyen egérpadot ajánlanátok? logitech mx 1000 laser, tehát az nemjó ami optikainak van (ilyen lyukacsos), mert azon ugrál...plaah.
gameplusz
#50878
Titkos informátorok kezében van a PC-szakma!

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

armageddon666
#50877
Router... TP-LINK... 120Mbps WAN... 4 lanporttal... köszönöm...

@

#50876
Belsõs infó: Amit lehet, illetve nagyon kell, azt most vegyétek még meg, mert 2010 nehéz esztendõ lesz. Ami a DDR2-es ramok áraival történt az nagyjából minden komponensre igaz lesz. A raktárkészlettel rendelkezõk szabják az árat. Ne legyen igaza az informátoromnak.

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

fery02
#50875
Ez azért erõs túlzás picit jobban utánanézegetve a dolgoknak...

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Peet199009
#50874
10ezernek örülnék a helyedben azért a gépért cserébe...

zyndar
#50873
Használt.

"A fociban az a lényeg, hogy a labdát ahhoz passzold, akin ugyanolyan szín? mez van, mint rajtad.Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad." Hofi

Solten
#50872
Hasznalt konfig vagy uj?

Saor Alba

gameplusz
#50871
Nem feltétlen Vapor-ra gondolok. Egyszerûen náluk a legkisebb a hibás termékek aránya + már letettek valamit... 😉

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#50870
Ref. hûtést annyira nem szeretik. Meg azért mégiscsak rajabb..<#idiota>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

gameplusz
#50869
Sapphire, ha ATI.

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#50868
Arra igen.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

zyndar
#50867
Errõl vélemény?

Asus iP43 P5QL-Pro
Intel Dual Core E5200 Box
Geil Ultra Kit/2*1GB/800MHz
Gigabyte Ati Radeon HD3870/512Mb
HDD:Samsung 500Gb-os,7200rpm, Sata2-300,16MB

Alkalmas lehet közepesen igényes játékra?

"A fociban az a lényeg, hogy a labdát ahhoz passzold, akin ugyanolyan szín? mez van, mint rajtad.Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad." Hofi

armageddon666
#50866
Milyen routert vegyek? 😄
TP-LINK kéne, és bírja a 120Mbps-os FiberPowert ^^

@

Met
#50865
Chs-nél nem lehet reg nélkül a termékeket a weboldalon? Ár nem érdekel csak az azonosító számok

\"If in doubt, flat out!\" Colin McRae

Ryder62
#50864
Köszönöm a válaszokat.

"Do not click any buttons on the client" - Bethesda, 2018

snowkid16
#50863
Nagyon szépen köszönöm srácok! Majd még lehet fordulok hozzátok 😊

#50862
Egy ideig még jó lesz az a proci,majd késõbb cseréled. HD4870-bõl ami nagyon népszerû az az XFX,Vapor-X,toxic,HIS,ASUS. HD5770-bõl MSI,Gigabyte,illetve az újonnan megjelent Vapor-X. Persze a többi is lehet,hogy jó,de én ezeket látom,hogy nagyon veszik és népszerûek.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

snowkid16
#50861
Persze nem is ez a gondom 😊, csakhát (most lesz köpködés) a PhysX-es baromság is jólenne (de ha tényleg így van, hogy nem sokat javul tõle a teljesítmény, egye fene). XP-m van, meg 1680x felbontásban játszok. Szóval akkor ATI-t kérjek 😊 ehhez a processzorhoz?😊 Bírni fognak egymással?
HD5770 vagy HD4870 -ból melyik gyártót ajánlanátok?😊 és melyik lehetõleg ne 😄

zyndar
#50860
A másik pedig, ezzel összefüggésben (mivel ez eladó <#hawaii>), hogy szeretnék egy közepes gépet játékra (1280x1024 közepes felbontás nekem már megfelel) 75-80 ezer forintért, úgy, hogy vinyó az van. Lehetséges ennyibõl, vagy vegyem ki a kezem a bilibõl?

"A fociban az a lényeg, hogy a labdát ahhoz passzold, akin ugyanolyan szín? mez van, mint rajtad.Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad." Hofi

fery02
#50859
Köszi a választ!

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

zyndar
#50858
Persze házban, táppal, cd/dvd íróval és egy olvasóval.

"A fociban az a lényeg, hogy a labdát ahhoz passzold, akin ugyanolyan szín? mez van, mint rajtad.Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad." Hofi

zyndar
#50857
Hali!
A kérdés ugyanaz, mint fery02 esetében. Mennyit ér ez a konfig?
Alaplap: Asus A8N5X
Processzor: AMD Athlon 64 3500+ 2,2 GHZ
Memória: 2GB Kingston
VGA: Nvidia GeForce 7600GT
Hard disk: 160 GB SATA

"A fociban az a lényeg, hogy a labdát ahhoz passzold, akin ugyanolyan szín? mez van, mint rajtad.Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad." Hofi

Solten
#50856
Okes lesz a 4770-el.

Saor Alba

#50855
Jó érte a 17k. (szvsz) 15k-ért is mehet,de ezt te döntöd el. (Ha olyan sokat számít 2ezer forint...)

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep