Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"Mint minden, mai modern alaplapban, itt is két memória csatorna kapott helyet. A sárga az egyes, a piros a kettes. Ha azonos színû foglalatba tesszük a ramokat dual-ban járnak, ha különbözõ színûbe, single-ben."
Amugy a teszt sokat nem er, hiszen Core 2 Duo E6750-el teszteltek, az LGA 775-nel meg nincs a CPU-ban a memoriavezerlo (mint evek ota az AMD-nel...). Jateknal amugy sem lesz sokkal gyorsabb (teszt, bar itt is LGA 775...: link), hiszen a VGA ereje es memoriaja dominal, grafikus programoknal (Photoshop pl) es egyeb alkalmazasoknal mar kisse mas a helyzet... 😊
Saor Alba
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
aztán semmi gond vele
#hhwnd
2memóriafoglalatos alaplapnál talán számít ez a KIT-es bigyó, talán gyorsít valamit, de átlag felhasználó semmit se vesz észre belõle, vagy de? 😄
vagy valami meggyõzõ teszt van? :d
itt olvastam annó
#hhwnd
itt vidéken nehezen
azért is rendelek netrõl 😊
Ha azt mondod hogy képes vagy rá, vagy ha azt hogy nem, mindig igazad van! Inkább bánd meg azt hogy megtetted, mint azt hogy megtehetted volna, de nem tetted meg!
Igy karacsony elott par nappal, foleg... <#zavart1>#zavart1> Amugy sosem karacsonykor erdemes hardvert vasarolni, vagy januarban, akkor tetoznek az arak.
Saor Alba
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
??
Saor Alba
x2 5000+
4670
giga lap
4giga ddr2 800mhz
Azért 50-bõl most celeron-nál, és integrált vga-nál többet kap...
100-ból meg már olyan gépet lehet venni...#50907
végülis egy gyártószalagon készül az összes cucc, egy deka különbség sem lehet köztük, meg kell felelniük a szabványoknak
én akkor úgy veszem hogy akkor érdemes KITben venni, ha az alaplapomon csak 2memória foglalat van
#hhwnd
Ja meg az állapotától. Nem mindegy, hogy rendszeresen karbantartott szép állapotban van-e, vagy csak bebaszva volt a sarokba 3 évig, oszt tele van ráégett porral és zörgõ ventilátorokkal.
Ennyi pénzért újonnan jóval szarabb gépet kapsz (kb. integrált VGA és celeron proc.), szóval 50k-t simán megér, ha jó állapotban van.
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
abit il-9 pro
c2d e6400
120giga hdd(sata)
2giga ram(4*512)
7600gt
táp(400w),dvd író
gép mennyit ér használtan szerintetek?
ha dual vagy quad chanelben megy a memoria akkor gyorsabb mert összedolgoznak a memoriamodulok (illetve van tri chanel is 😊)
i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn
Igen, a Dual channell ez esetben nem garantalt. Tuning meg foleg.
Saor Alba
van valami eget rengetõ különbség ha nem KIT-ben (pl 2x2G😎 veszi az ember?
#hhwnd
#50930:
1. aldozzon akkor ra tobbet es dupla memoria
2. vasaroljon gyengebb vga-t es 4GB
3. nem karcsu
Egyeb hulye kifogas?
Saor Alba
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."
nem könyörögje ki a gépembõl a 8800 gt-t..-)azt mondta neki ez karácsonyra megfelel..(amd 5000+ a van).Szóval nem nagyon tudom hogy érdemes-e új gépre váltani csak játékért...vélemény?
4 magos Phenommal mar nem lenne CPU limited (ha 4870-et teszel a vasba). X2-hoz mar keves. Oda elkell egy 4 magos Phenom II, Quad, vagy korajot.
#50924: a lapod supportja szerint csak a Phenom II X3 715 jo bele, az is valami beta BIOS-al. Ennyit a "csodas" nvidia chipsetrol...
Saor Alba
i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn
alaplap M2N32-SLI Deluxe Wifi
cpu AMD X2 AM2 6400+ 3200 Mhz
ram 4 giga kingmax
vga asus 8800 GT...szóval videókarit akarnék cserélni és egy 4870 re
gondoltam,ehhez még elvileg a proci is illik...na de kiderült hogy biosz
frissitéssel 4 magos Phenom proci is megy bele persze a régebbi am2
szoketes...kérdésem mennyivel jobb ez a proci a mostaninál és
mennyivel gyengébb a mostani négymagos AM3 -as Phenom-oknál?mert ha
lényegesebben jobb,tennék bele 1 4870 X2 es radeont...de ki e tudnám akkor használni ezt az erõs karit?És ha nem akkor mi a minimum
konfig 1 4870 X2 radeonhoz?
Saor Alba
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Saor Alba
DELL U2410
Haverom most rendel 1-et,ha rábólintotok..😄
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn
i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn
Milyen DVD írót vegyek szerintetek? Samsung legyen, ha lehet, és valami olcsó, nem kell semmi extra, csak tudjon normális sebességben írni..
Elõre is köszi
i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn
AMD Phenom II 545 3.00Ghz AM3 BOX: 19.796 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE: 39.586 Ft
KINGSTON 2048Mb DDR3 1333Mhz KIT: 13.112 Ft
GIGABYTE Superb 460W 8.834 Ft
98.190 Ft
Saor Alba
cikk
azta, ez állat :d
#hhwnd