Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ettõl függetlenül még mindíg az egyik legjobb webshop-al rendelkezik korrekt árakkal
#hhwnd
a pénzt visszakapta, tehát nemtom mit sír
így járt
temeg befejezhetnéd az ipon állandó fikázását, sztem a topikból nem egy ember rendel tõlük gyak folyamatosan (mint ahogy énis, 6-7x jött már a futár tõlük...) és senkinek semmi parája nem volt a céggel
ha neked nem tetszik, nem rendelsz onnan!
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
köszi a válaszokat!
,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"
Saor Alba
#51044
Nem, nem írták el, TN paneleseknél max 1000-1500 a kontrasztarány, a dinamikus (20000:1) az meg parasztvakítás...
nem nagyon
én a 4830ast választanám a helyedben, igaz mind a kettõ kifutó széria már, sõt 4830-at már alig lehet találni, de erõsebb mint a 4670
#hhwnd
Ezt elírták?
Kinéztem magamnak ezt a monitort!:
2333sw
Szóval, akinek ilyen van, mit gondol róla? 3D-ben mennyire homályosodik a kisebb felbontáson? Köszi!
Akkor nem érdemes AM2-es foglaltban gondolkodni ezek szerint.
Errõl a Palit márkáról még nem hallottam, látom Atis. Majd utána olvasok!
Még egyszer köszönöm! 😊
alaplap: MSI 770-C45 15.851 Ft
proci: AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX 13.238 Ft
vidikártya: PALIT HD4670 Super 512MB DDR3 PCIE 17.713 Ft
vagy
XFX HD4830 512MB PCIE 23.971 Ft
utóbbi erõsebb
memóriából meg ilyeneket tudsz a lapba rakni:
DDR3 800/1066/1333/1600* (OC)
#hhwnd
Jelenleg Abit nf7-s alaplap van, a proci Athlon 2100+ és GF 4 Ti VGA.. Szóval nem épp mai gyerek a konfiguráció, emiatt nem is megy el rajta már a Vista sem, játszogatni még csak jó lenne.
Kicsit tudnál konkretizálni? pl.: Milyen alaplapot vegyek? AMD, Intel? Milyen foglalatost? És amirõl fogalmam sincs, az a VGA, valami olyan kellene, ami azért nem a leggyengébb.
A többi alkatrészre azért sem kérdeztem rá, mert azzal már boldogulok.
nem satás vinyódhoz meg átalakító kábel kell
A Windows 7 gépigénye:
1GHz processzor (32- vagy 64-bit)
1GB memória
16GB üres hely a merevlemezen
DX9-et támogató videókártya 128MB RAM (Az Aero interface miatt)
DVD-R/W meghajtó
#hhwnd
Egy kis segítségre lenne szükségem. Szeretném lecserélni az alaplapomat + procimat + videokártyámat úgy, hogy a gépen elfusson gond nélkül a win7 (Vista) és a régebbi játékok (Civ4, Counter-strike, Lineage2) is élvezhetõen. Az is jó lenne, ha a nem satás vinyóimat nem kellene lecserélnem emiatt. A RAM persze nem kérdés, azt majd veszek, ami kell.
Tudnátok olyan szempontból segíteni, hogy a lehetõ legolcsóbban a legmegbízhatóbb hármast összehozzam? Ahogy nézegettem olyan 10-15 ezer körül már egész normális cuccokat lehet kapni mindhárom területen.
Az is nagy segítség lenne, ha tudnám merre induljak, milyen foglalatos alaplapot, milyen procit nézzek. Ja és a videokártyáknál is lemaradtam a Geforce 4-nél.. 😊 Az új kártyákról fogalmam sincs.. 😊
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"
én ezt venném 40körül
SAPPHIRE HD5750 1GB GDDR5 VAPOR-X PCIE 36.843Ft
monitor meg
SAMSUNG 2243SW 39.402 Ft
FullHD 22colos, viszont csak 5ms a válaszideje
#hhwnd
Sokan írják ezt az 5770-et...az a helyzet, hogy nekem lassan kéne már egy új VGA, mert a mostani frissített gépem eléggé VGA-limites (8600GT)
viszont durván 30-40em lenne rá...40csak úgy ha sikerül eladni a mostani kártyámat...10et csak adnak még érte.Szval a kérdés, hogy 40körül, mi a legjobb ár/érték arányú kari? 1GB-os kéne minimum,meg ami még pár évig nem szarja össze magát.
+ egy új monitor is kéne, át kéne váltani wide-ra. de lehet ez a két cucc várat magára februárig. most elég drága minden. monitort is ajánlhatna valaki 40körül full hd, lehetõleg 2ms-es és 22col min.
köszi
,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 21.000 Ft
AMD Phenom II 720 2.80Ghz AM3 BOX Black Edition 26.385 Ft
vagy
AMD Athlon II X4 630 2.80Ghz AM3 BOX 24.462 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT 25.987 Ft
ASUS EAH4770/HTDI/512MD5 PCIE 26.938 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 12.720 Ft
GIGABYTE GZ-X3 Fekete 460W 15.319 Ft
128.349 Ft (ipon.hu) (Phenommal)
(Max keretet nem írtál..)
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Egy kollégám megkért, hogy állítsak neki össze viszonylag alacsony költségvetésbõl egy gépet amit majd késõbb egy videókártyával megtámogathat és úgy képes lehet új játékokat is futtatni.
Az alábbira gondoltam:
ASUS M4A785TD- V EVO 21 125 Ft vagy Gigabyte MA785GT- UD3H 20 625 Ft
AMD Phenom 2 720 X3 BOX Black Edition 26 625 Ft (A 710es SBvel késõbb 4. mag unlock, ha kell majd a plusz kraft)
GIGABYTE GZ-X3 Fekete 460W 15.318 Ft
Mushkin DDR-3 4Gb / 1600 KIT Blue 25 625 Ft
Samsung 750Gb SATA-II - HD753LJ 15 750 Ft
Optikai olvasó nem kell neki.
Elsõ kérdés: Mivel pár hónapig IGPvel fogja használni megéri -e inkább az Asus lapot vennie, a 128mb Sideport memó miatt vagy inkább a Giga és leszarni a sideportot.
Második: Valamivel lehetne -e még lefaragni az árból számottevõ teljesítménycsökkenés nélkül. Ha vesz bele VGA-t majd játszogat, addig meg Starcraft/Warcraft3/Diablo triót nyüstölné az IGPvel, illetve Solidworksben dolgozna rajta.
Harmadik: Az árakat a ház kivételével (a házat az iponban) a hardverkerben néztem, van -e valakinek velük tapasztalata?
Válaszokat elõre is köszi.
01110000 01110010 00110000
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
GZ-X3-as lesz
Saor Alba
a megbízható védelem hiányzik vagy nem adja le a megfelelõ teljesítményt?
FSP Zen 35k :/
Saor Alba
mostani gépemben egy FSP ATX-400PNF-van és hibátlanul halkan mûködik
jéghideg levegõt fúj ki és a ventinek semmi hangja
ha már az iponnál összejön minden nem megyek külön máshova tápért
350W elég a lapnak,procinak,4gigaRAMnak,3 vinyónak,audigy hangkártyának,DVDnek?
pl.: link. Az argep mondjuk tobb talalatot kidob.
Saor Alba
"vinyóból az EcoGreennek van valami elõnye csak mert az 5400-as csak"
Van, halkabb, es kevesbe melegszik. HTPC-hez idealis.
"tápból iponon nem láttam FSP ATX-300PNR-t ez jó helyette?"
Fortron neven fut... (ipon hulyesege) PNR jobb, mert PNF-kent aruljak a CRG-t (semmi koze a PNF-hez, megint az ipon agytalansaga).
"GEIL meg alapból magasabb frekvenciás mint a KINGSTON és még olcsóbb is"
Amikor irtam nem volt Geil, termeszetesen finomabb.
Saor Alba
GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H : 21.913Ft
AMD Athlon II X2 240e 2.80Ghz AM3 BOX : 19.713Ft
THERMALTAKE CL-P0323 Sonic Tower : 6.812Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT : 25.988Ft
SAMSUNG SH-S223L/BEBN Fekete : 6.134Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ : 12.720Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite : 9.700Ft
FSP ATX-350PNF : 5.925Ft
vinyóból az EcoGreennek van valami elõnye csak mert az 5400-as csak
inkább 7200-as legyen
tápból iponon nem láttam FSP ATX-300PNR-t ez jó helyette?
GEIL meg alapból magasabb frekvenciás mint a KINGSTON és még olcsóbb is
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

