Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn
milyen tápot vegyek egy ilyen konfighoz?
gigabyte ep45t-ud3lr
intel core2 duo E7600
ASUS EAH4670/DI/512M PCIE
wd sata 640gb
és egyelõre 2gb kingston mem.
stb.
viszonylag költséghatékony kéne 😊
SAMSUNG 1000GB F3 7200rpm 32Mb SATA2 HD103SJ 20.728 Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 9.848Ft
SAMSUNG SH-S223L/BEBE Fekete 5.893Ft
GIGABYTE Superb 460W 9.375Ft
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 21.518Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1600Mhz G Series Sector 5 KIT 30.816Ft
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition 36.453Ft
POWERCOLOR AX5850 1GBD5-MDH PCIE 69.451Ft
sharkoon
(haveromnak ebbol van 6 a gepeben es inkabb mondanam huzatosnak mint zajosnak) (1 hatul, 2 oldalt, 2 fellul, 1 elol)
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
Ati Radeon HD5850 1Gb PCI-e (DOBOZOS) Sapphire 50 000 Ft 2 év
Ati Radeon HD5870 1Gb PCI-e (DOBOZOS) Sapphire 67 000 Ft 2 év
Ez lehetséges? mert eléggé olcsó lenne és akkor vennék inkább 5870-t
Ebben az árkategóriában gondolkozom.

Saor Alba
Saor Alba
Méretek: 120x120x25 mm
Feszültség: 12 VDC
Induló feszültség: 6 VDC
Wattfogyasztás: < 1,2 W
Névleges áramerõsség: < 0,10 A
Fordulatszám: 1.400 RPM ±10%
Csapágyazás: folyadék
Max. Levegõszállítás: 68 CFM
Légnyomás: 2,3 mmAq
Zajszint: 21,2 db
Tömeg: 140 g
Csatlakozók: nagy 4 tûs (HDD), 3 tûs Molex
Minõsítések: CE
videókártyám a leghangosabb még mindíg :d
#hhwnd
Papiron esetleg... <#alien>#alien> Magasabb legszallitas/magasabb fordulatszam = tobb zaj. Egyszeru fizika <#smile>#smile>
Saor Alba
xilence 12cm-es ledes ventivel, magasabb volt a levegõszállítása mint az articnak és halkabb is volt egy picivel
#hhwnd
Minusz L3 cache (Athlon II). Kisebb L2 cache (Phenom II). X utani szamocska pedig a magok mennyisegere utal.
Saor Alba
Mindegyikbõl van X4 X3as, X2es hasonló áron vannak.
Mi a különbség?
Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
MSI 770-C45: 15.637 Ft
AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX: 13.225 Ft
SAMSUNG 2048Mb DDR3 1333Mhz: 11.118 Ft
ASUS EAH4670/DI/512M PCIE: 18.675 Ft
58.655 Ft
Saor Alba
MSI 770-G45: 18.101 Ft
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition: 35.724 Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1600Mhz G Series Sector 5 KIT: 30.200 Ft
SAMSUNG SH-S223L/BEBE: 5.775 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ: 11.837 Ft
POWERCOLOR AX5850 1GBD5-MDH PCIE: 68.062 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 9.188 Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite: 9.651 Ft
188.538 Ft
Saor Alba
"Sziasztok
milyen alaplapot, procit, videokártyát, ramot ajánlanátok 60 000FTért
(Ház, táp egyebek vannak)
Kösz
SrAta"
Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál
A mostani Gigabyte M55S-S3 alaplapomat, hibátlan állapotú 2,5 éves.
Mennyiért vennék be?
(aláírásomban levõ cfg-al volt végig futtatva)
Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
A levego aramlasi iranya, megegyezik azzal, ahogy "fel van szerelve hatulra", tehat kifele szivja a levegot, vagyis a "ventis oldal szivja", lathato a CPU coolereknel pl:

Saor Alba
Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál
60 000FTból
Milyen alaplapot procit, videokártyát ajánlotok?
(Táp, ház, egyebek megvannak)
Kösz
SrAta
Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál
Három és négytûs csati
Gyári száma: A12025-12CB-3BN-F1
Méret: 120 x 120 x 25 mm
ha lehet hinni az adatoknak, nem is olyan rossz
• Model number: DF1202512SELN
• Size: 120x120x25mm
• Voltage: 7~13.2 VDC
• Speed: 1,500 rpm
• Airflow: 50.4 CFM
• Pressure: 1.93 mm H2O
• Noise: 25.6 dBA
#hhwnd
MSI 760GM-E51: 15.637 Ft
AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX: 12.800 Ft
KINGSTON 2048Mb DDR3 1066Mhz: 13.838 Ft
SAMSUNG SH-S223C/BEBE: 5.150 Ft
SAMSUNG 500GB F2 EcoGreen 5400rpm 16MB SATA2: 11.905 Ft
CHIEFTEC BD02BB355 355W: 13.351 Ft
Most akkor egy videokártyát is kérnék, vagy alaplapi van benne? nem értem
pontosan nemtudod milyen ventit vettél bele? utánnanéznék azért, hogy mennyire jó a gyári levegõszállítása meg hangja 😄 mert ha kevés akkor csere, úgy jobban kapna friss levegõt a procihûtõ szerintem
meg egy fontos dolog, a lapátok merre állnak? kifelé vagy befelé fújják a levegõt? mert a chieftec táp kifelé szívja ahogy néztem, szóval akkor fújnia kéne befelé a levegõt a hátsó ventinek vagy kifelé szívnia?
elõre gondolom aza jó ha szívja és a vinyóra nyomja a levegõt, meg a légáramlás is meg lenne a házba
#hhwnd
hatul 12cm CM venti van egyaltalan nem hangos, sot kimondottan csendes.
en mar beraktam elore is egyet ugyan azt a tipust ami hatul is van (az gyari). plussz az oldallaprol leveheto az elvezeto illetve ra is szerelheto valami Orb huto. fogalmam sincs mekkora cpu hutot akarsz belerakni de ha valami drabalis dogot akkor utba lesz a tolcser es le kell venned (4 csavar tartja, illetve a tolcser feje leveheto kulon). nekem BOX -os volt a cpu igy a gyari van rajta az mellett meg boven van hely.
remelem segitettem valamit 😊
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
egészen pontosan PCI-Expressz x16 van írva az alaplapomnál. van különbség ezek között?
sok vidkarinál csak annyit írnak, hogy PCI-Expressz, de van olyan hogy pl: PCI Expressz 2.0
Kérem kapcsolja ki!
NV 9500GT ddr3 vagy a legjobb lenne egy NV 9600GT
fotográfik kolomp edisön :D
öcsém vett egy játékot -LOTR-Conquest- és shader 3. a minimum, ami nincs meg és ezért nem indul.
milyen videókártyát vegyek 15-20 e között?
alaplap: MSI 915P neo2 Platinum (PCI-Express csatlakozó)
Procim: 3 ghz intel p4
Ram: 2,5 gb ddr2
játékra kellene, de persze nem a legújabb FPS-ekkel játszom, mert ahoz mást is kellene cserélni 😊
köszi
Kérem kapcsolja ki!
Elõször is valaki azt mondta hogy AMD-be kéne inkább befektetni és hogy errõl kinek mi a véleménye?
Másodszor akkor a tápegységnek inkább GIGABYTE Superb 460-t kéne beletenni ezek helyett?
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 21.138 Ft
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition 35.724 Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1600Mhz Viper II KIT 30.913 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 12.513 Ft
SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 HDMI PCIE 68.565 Ft
CHIEFTEC GPS-450AA 12.875 Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 9.700Ft
SAMSUNG SH-S223L/BEBE Fekete 5.825 Ft
197.251 Ft
Intel Core i5 Quad I5-750 2.66GHz BOX 44 625 Ft (Hardverker)
Intel s1156 Gigabyte GA-P55- UD3 28 375 Ft (Hardverker)
Kingston HyperX DDR-3 4Gb /1333 KIT 27 250 Ft (Hardverker)
Ati Radeon PCI-e HD5850 1Gb Sapphire 62 500 Ft (Hardverker)
SAMSUNG 1000GB F3 7200rpm 32Mb SATA2 HD103SJ 20.487Ft (IPON)
GIGABYTE Superb 550W 13.000Ft (IPON)
GIGABYTE Luxo X140 11.604Ft (IPON)
SAMSUNG SH-S223L/BEBE Fekete 5.825Ft (IPON)
213.666Ft