Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gameplusz
#51355
Szerintem ez nettó...

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#51354
Hi!

LINK

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#51353
helo a véleményeteket kérném,

milyen tápot vegyek egy ilyen konfighoz?
gigabyte ep45t-ud3lr
intel core2 duo E7600
ASUS EAH4670/DI/512M PCIE
wd sata 640gb
és egyelõre 2gb kingston mem.
stb.
viszonylag költséghatékony kéne 😊
#51352
Végül is ez lett a végeredmény... Köszi mindenkinek aki segített 😊

SAMSUNG 1000GB F3 7200rpm 32Mb SATA2 HD103SJ 20.728 Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 9.848Ft
SAMSUNG SH-S223L/BEBE Fekete 5.893Ft
GIGABYTE Superb 460W 9.375Ft
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 21.518Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1600Mhz G Series Sector 5 KIT 30.816Ft
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition 36.453Ft
POWERCOLOR AX5850 1GBD5-MDH PCIE 69.451Ft
PeeTeR
#51351
hm hat ha nem szamit hogy mennyire ronda a ventillator (vegulis ugyse nezegeted) en ezt tudom ajanlani 😊

sharkoon

(haveromnak ebbol van 6 a gepeben es inkabb mondanam huzatosnak mint zajosnak) (1 hatul, 2 oldalt, 2 fellul, 1 elol)

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

Solten
#51350
Ebben az arkategoriaben ez a legjobb szvsz.

Saor Alba

#51349
Hi! Szeretném a segítségeteket ötleteiteket kérni abban hogy a monitromon ilyen halvány csíkok vibrálnak mintha valami zavarná a jelet. samsung syncmaster 943n és a videokarim hd 4850 ! logitech vezetéknélküli egeret és billentyûzetet használok és van egy labtec 2.1es hangfalam. Ezek zavarhatják?

#51348
Hrdverkeren most nézegettem hogy:
Ati Radeon HD5850 1Gb PCI-e (DOBOZOS) Sapphire 50 000 Ft 2 év
Ati Radeon HD5870 1Gb PCI-e (DOBOZOS) Sapphire 67 000 Ft 2 év

Ez lehetséges? mert eléggé olcsó lenne és akkor vennék inkább 5870-t
somdav95
#51347
jaértem, akkor szerintem ez a legjobb megoldás.. 😊

Atkamon
#51346
... rajtam, csak zenehallgatásra, meg közös filmnézésekre kell. Bocsi, véletlenül elküldtem az elõzõ hsz-t xD

Atkamon
#51345
Nem tom, nem nagyon akarok 5.1-et, mert a szobám alakja elég furcsa... meg amúgy is legtöbbször headset van

somdav95
#51344
Plusz 3k és Logitech x-530at tudsz venni..

Atkamon
#51343
Sziasztok! Akarok 2.1-es hangfalat venni. Errõl mi a véleményetek?

Ebben az árkategóriában gondolkozom.

Solten
#51342
Nem, epp dicsertem... <#rolleyes>

Saor Alba

#51341
Ááá értem 😄
allock
#51340
szar?
van rá gari 😄

#hhwnd

Solten
#51339
Azert irtam Powercolort mert epp nem talaltam az iponon Sapphire-t... Kulonbseg: Powercolor olcsobb valamivel <#alien> Meg elvileg adnak melle Dirt2-t de ebben nem vagyok biztos.

Saor Alba

#51338
Meg azt soha nem tudtam hogy mi a különbség mongyuk ezek közt, POWERCOLOR AX5850 1GBD5-MDH PCIE,SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 HDMI PCIE
Solten
#51337
Folyadekcsapagyas, sehr gut... <#eljen> (leghalkabb megoldas, leghosszabb elettartam)

Saor Alba

Solten
#51336
Ha az a szimpibb, valaszd azt. Mondjuk igaz, komolyabb deszka.

Saor Alba

#51335
Sziasztok, köszi solten a válszt, de egy GIGABYTE GA-MA770T-UD3P nem lenne jobb befektetés mint egy MSI 770-G45?
allock
#51334
Technikai adatok


Méretek: 120x120x25 mm
Feszültség: 12 VDC
Induló feszültség: 6 VDC
Wattfogyasztás: < 1,2 W
Névleges áramerõsség: < 0,10 A
Fordulatszám: 1.400 RPM ±10%
Csapágyazás: folyadék
Max. Levegõszállítás: 68 CFM
Légnyomás: 2,3 mmAq
Zajszint: 21,2 db
Tömeg: 140 g
Csatlakozók: nagy 4 tûs (HDD), 3 tûs Molex
Minõsítések: CE

videókártyám a leghangosabb még mindíg :d

#hhwnd

Solten
#51333
"halkabb is volt egy picivel"

Papiron esetleg... <#alien> Magasabb legszallitas/magasabb fordulatszam = tobb zaj. Egyszeru fizika <#smile>

Saor Alba

allock
#51332
feladtam a rendelést 😄 majd jön vmikor a ház,proc hûtõ, meg a venti
xilence 12cm-es ledes ventivel, magasabb volt a levegõszállítása mint az articnak és halkabb is volt egy picivel

#hhwnd

Solten
#51331
"Az Athlon II és a Phenom II között mi a különbség???"

Minusz L3 cache (Athlon II). Kisebb L2 cache (Phenom II). X utani szamocska pedig a magok mennyisegere utal.

Saor Alba

SrAta
#51330
Az Athlon II és a Phenom II között mi a különbség???
Mindegyikbõl van X4 X3as, X2es hasonló áron vannak.
Mi a különbség?

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

Solten
#51329
En meg egy uj BMW-t kerek 10 ezer Ft-ert... <#vigyor1>

Saor Alba

Sir Quno Jedi
#51328
4csigát kért

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

allock
#51327
oké
thx

#hhwnd

Solten
#51326
Memoriabol inkabb ezt:

SAMSUNG 2048Mb DDR3 1600Mhz: 11.876 Ft

Saor Alba

Solten
#51325
Hi.

MSI 770-C45: 15.637 Ft
AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX: 13.225 Ft
SAMSUNG 2048Mb DDR3 1333Mhz: 11.118 Ft
ASUS EAH4670/DI/512M PCIE: 18.675 Ft

58.655 Ft

Saor Alba

Solten
#51324
Hi.

MSI 770-G45: 18.101 Ft
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition: 35.724 Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1600Mhz G Series Sector 5 KIT: 30.200 Ft
SAMSUNG SH-S223L/BEBE: 5.775 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ: 11.837 Ft
POWERCOLOR AX5850 1GBD5-MDH PCIE: 68.062 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 9.188 Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite: 9.651 Ft

188.538 Ft

Saor Alba

SrAta
#51323
nemtom miért törlõdött az elõzõ 2 hozzászólás, de ez volt:
"Sziasztok
milyen alaplapot, procit, videokártyát, ramot ajánlanátok 60 000FTért
(Ház, táp egyebek vannak)
Kösz
SrAta"

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

Csibusz
#51322
oké köszi
SrAta
#51321
u.i:
A mostani Gigabyte M55S-S3 alaplapomat, hibátlan állapotú 2,5 éves.
Mennyiért vennék be?
(aláírásomban levõ cfg-al volt végig futtatva)

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

Solten
#51320
IGENIGENIGENIGEN...

Saor Alba

Sir Quno Jedi
#51319
Huhhh, a 4csiga ram az máris majdnem 30k (de legyen csak 25), a többi akkor már naaagyon szerényke lehet csak. Még AMD-õl is (se).

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Solten
#51318
Vannak ennel joval halkabb ventik... 😉 Szvsz a gyarit tedd elore egy ilyet pedig hatra: link

A levego aramlasi iranya, megegyezik azzal, ahogy "fel van szerelve hatulra", tehat kifele szivja a levegot, vagyis a "ventis oldal szivja", lathato a CPU coolereknel pl:



Saor Alba

SrAta
#51317
jah + 4 giga ramot

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

SrAta
#51316
Sziasztok!
60 000FTból
Milyen alaplapot procit, videokártyát ajánlotok?
(Táp, ház, egyebek megvannak)
Kösz
SrAta

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

Csibusz
#51315
akkor benne van egy integrált kártya?
allock
#51314
INTEGRÁLT VGA TÍPUS: ATi Mobil RadeOn HD3200

#hhwnd

allock
#51313
CM 12 cm-es fekete venti,
Három és négytûs csati

Gyári száma: A12025-12CB-3BN-F1
Méret: 120 x 120 x 25 mm

ha lehet hinni az adatoknak, nem is olyan rossz

• Model number: DF1202512SELN
• Size: 120x120x25mm
• Voltage: 7~13.2 VDC
• Speed: 1,500 rpm
• Airflow: 50.4 CFM
• Pressure: 1.93 mm H2O
• Noise: 25.6 dBA

#hhwnd

Csibusz
#51312
Hello! Nemrégiben kértem egy konfig segítséget tõletek és kaptam is egyet egy irodai gépet akartam összerakatni na ma mennénk megnéztem a konfigot de én nem látok itt videokártyát:

MSI 760GM-E51: 15.637 Ft
AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX: 12.800 Ft
KINGSTON 2048Mb DDR3 1066Mhz: 13.838 Ft
SAMSUNG SH-S223C/BEBE: 5.150 Ft
SAMSUNG 500GB F2 EcoGreen 5400rpm 16MB SATA2: 11.905 Ft
CHIEFTEC BD02BB355 355W: 13.351 Ft

Most akkor egy videokártyát is kérnék, vagy alaplapi van benne? nem értem
allock
#51311
segítettál hát
pontosan nemtudod milyen ventit vettél bele? utánnanéznék azért, hogy mennyire jó a gyári levegõszállítása meg hangja 😄 mert ha kevés akkor csere, úgy jobban kapna friss levegõt a procihûtõ szerintem

meg egy fontos dolog, a lapátok merre állnak? kifelé vagy befelé fújják a levegõt? mert a chieftec táp kifelé szívja ahogy néztem, szóval akkor fújnia kéne befelé a levegõt a hátsó ventinek vagy kifelé szívnia?

elõre gondolom aza jó ha szívja és a vinyóra nyomja a levegõt, meg a légáramlás is meg lenne a házba

#hhwnd

PeeTeR
#51310
hm nekem ilyenem van es tuti jo kis gephaz 😊
hatul 12cm CM venti van egyaltalan nem hangos, sot kimondottan csendes.
en mar beraktam elore is egyet ugyan azt a tipust ami hatul is van (az gyari). plussz az oldallaprol leveheto az elvezeto illetve ra is szerelheto valami Orb huto. fogalmam sincs mekkora cpu hutot akarsz belerakni de ha valami drabalis dogot akkor utba lesz a tolcser es le kell venned (4 csavar tartja, illetve a tolcser feje leveheto kulon). nekem BOX -os volt a cpu igy a gyari van rajta az mellett meg boven van hely.

remelem segitettem valamit 😊

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

#51309
kösz! még annyit kérdeznék, hogy a csatlakozónál
egészen pontosan PCI-Expressz x16 van írva az alaplapomnál. van különbség ezek között?
sok vidkarinál csak annyit írnak, hogy PCI-Expressz, de van olyan hogy pl: PCI Expressz 2.0

Kérem kapcsolja ki!

#51308
ATI 4670ddr3, 3850ddr3
NV 9500GT ddr3 vagy a legjobb lenne egy NV 9600GT

fotográfik kolomp edisön :D

#51307
hi!
öcsém vett egy játékot -LOTR-Conquest- és shader 3. a minimum, ami nincs meg és ezért nem indul.
milyen videókártyát vegyek 15-20 e között?
alaplap: MSI 915P neo2 Platinum (PCI-Express csatlakozó)
Procim: 3 ghz intel p4
Ram: 2,5 gb ddr2
játékra kellene, de persze nem a legújabb FPS-ekkel játszom, mert ahoz mást is kellene cserélni 😊
köszi

Kérem kapcsolja ki!

#51306
Hello, nem rég kérdeztem töletek 200 körüli konfigokat csak mostanában nem voltam gép közelben... szóval ma meg holnap venném meg, de még felmerült egy két kérdés bennem!
Elõször is valaki azt mondta hogy AMD-be kéne inkább befektetni és hogy errõl kinek mi a véleménye?
Másodszor akkor a tápegységnek inkább GIGABYTE Superb 460-t kéne beletenni ezek helyett?

GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 21.138 Ft
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition 35.724 Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1600Mhz Viper II KIT 30.913 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 12.513 Ft
SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 HDMI PCIE 68.565 Ft
CHIEFTEC GPS-450AA 12.875 Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 9.700Ft
SAMSUNG SH-S223L/BEBE Fekete 5.825 Ft

197.251 Ft


Intel Core i5 Quad I5-750 2.66GHz BOX 44 625 Ft (Hardverker)
Intel s1156 Gigabyte GA-P55- UD3 28 375 Ft (Hardverker)
Kingston HyperX DDR-3 4Gb /1333 KIT 27 250 Ft (Hardverker)
Ati Radeon PCI-e HD5850 1Gb Sapphire 62 500 Ft (Hardverker)
SAMSUNG 1000GB F3 7200rpm 32Mb SATA2 HD103SJ 20.487Ft (IPON)
GIGABYTE Superb 550W 13.000Ft (IPON)
GIGABYTE Luxo X140 11.604Ft (IPON)
SAMSUNG SH-S223L/BEBE Fekete 5.825Ft (IPON)
213.666Ft