Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
vegyél egy ilyen átalakítót és meg van oldva
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"
A képzelőerő sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás behatárolt, még a képzelőerő felöleli az egész világot. És csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
A képzelőerő sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás behatárolt, még a képzelőerő felöleli az egész világot. És csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.
Vagy ott van még a CM Sileo 500.
Am. ez a Lexa hát, hogy is mondjam...kinek a pap kinek a paplan,nekem nem tetszik.
,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"
A képzelőerő sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás behatárolt, még a képzelőerő felöleli az egész világot. És csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.
,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"
A képzelőerő sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás behatárolt, még a képzelőerő felöleli az egész világot. És csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.
,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"
Ventilátor : 1 db 12cm-es hátfali ventilátor hely, 1 db 14 cm-es elsõ ventilátor hely, 2 db 12cm-es oldalsó ventilátor hely
www.aqua.hu
sharkoonokban van hely 😄
nézzél szét
#hhwnd
,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"
,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"
de am elmegy, mûködni fog rendesen, árát megéri
fotográfik kolomp edisön :D
egy 400FBS-es alaplapba belemegy egy 533-as proci
socket478-ról lenne szó elõre is köszönöm
Szerintem a mostani összes 775-ös cpu-t tudja.
Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB
#hhwnd
tehát minden 775ös foglalatú Intel Dual Core, Core 2 Duo, Core 2 Quad stb
de ha megmondod milyen deszkád van akkor könnyebb kideríteni 😄
#hhwnd
AM3
MSI 770-C45 16.238 Ft
AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX 13.225 Ft
KINGSTON 2048Mb DDR3 1333Mhz 13.289 Ft
#hhwnd
i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn
Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB
Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB
fotográfik kolomp edisön :D
A kérdésem a következõ lenne.
Milyen ez az összeállítás?
Véleményeket kérek de nem fikázást plz.
Igazából az érdekel hogy egy átlag felhasználónak milyen lenne…
Alaplap: Asrock N68-S (http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=N68-S)
Proci: AMD Athloon II 620 4*2600 Mhz (http://www.anandtech.com/cpuchipsets/showdoc.aspx?i=3638)
Ram: 2 GB 800 MHz Kingmax DDR2 RAM
Igazából 1 apróság fontos csak, az ár.
Nem vagyok eleresztve anyagilag ezért ezt az összeállítást választottam de még gondolkodok.
Ár: 35’000 Ft.
Elõre is köszi…
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn
A képzelőerő sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás behatárolt, még a képzelőerő felöleli az egész világot. És csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.
1)
GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H 21800
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition 35724
SAPPHIRE HD5770 1GB GDDR5 VAPOR-X FULL PCIE 46555
KINGSTON 2048Mb DDR3 1333Mhz 12901
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 11887
GIGABYTE GZ-X1 Fekete 460W 15318
SAMSUNG SH-S223L/BEBE Fekete 5825
2)
Inel core 2 duo E7500 2,93 Ghz
Alaplap gigabyte ep45-ud3lr
Ati pci HD5750 asus 1GB GDDR5
Ram DDR2 2048/800 mhz kingmax ebbõl 2db
500 coolink p4 táp
Codegen ház
HDD sata2 samsung 750/7200 32 mb
dvd rw samsung
3)
Alaplap s775 msi p45-c51
intel s775 core 2 duo 2.9 box e7500
ddr3 2 gb 1333mhz samsung
Pci-e sapphire radeon hd 5750 1024
wd 500GB 32 mb
lg dvd iro
ház revoltec sixty I
chieftec delta 450
4)
2 Gb 1066 ddr2 ram kingmax
intel core 2 duo 2.8ghz 3mb socket 775 e 7400
Asus radeon eah 5750 formula 2dis 1gd5 pciexpressz
asus p5q se2 alaplap
lg dvd iro
500 wd caviar blue wincsi
gigabyte gz-x7 táp nélküli ház
chieftec 450 táp
5)
Alaplap Gigabyte s 775 ep45T ud3rl
hdd sata seagate 1000gb sata 2 barracuda 7200
Cooler master ház rc-600-kkn1 gladiator
ddr3 kingston 2gb 1066 mhz
processor intel s775 core2 duo e7500 chieftec 400 táp
videokari pci e zotac gtx260 amp2 edition 896 mb gddr3
6)alaplap:gigabyte_ga_ma770t_ud3p
proci:amd_phenom_ii_925_2.80ghz_am3_box
memória:kingston_2048mb_ddr3_1333mhz ez 2-szer
videókari:his_h577fn1gd_hd5770
HDD:samsung_500gb_7200rpm_16mb_sata2_hd502hj
ODD:NEC AD-7240S Fekete
Ház táppal: gigabyte_gz_x3_fekete_460w
Szoval melyik lenne a legjobb szerintetek?Vagy mit cserélnétek esetleg ki bennük? Köszi