Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MR ME
#51405
ezaz h powercolor baszott mellé csomagolni :/

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

MR ME
#51404
énis ezzel szoptam, mert nem néztem utána h nincsa kártyához átalakító a 2. tápcsatihoz 😞
vegyél egy ilyen átalakítót és meg van oldva

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

Solten
#51403
Hasznald a kartya melle adott atalakitot...

Saor Alba

#51402
akkor milyen tápok kéne beszereznem?
#51401
na ez az hogy két hely van a video kártyán de a GIGABYTE Superb 460W-ból csak egy jön ki... ezekszerint nem kap elég áramot mi? :S basszus pedig a forumon javasolták a tápot ehhez a konfighoz...
MR ME
#51400
mind2 tápcsati rajta van a kártyán? rendesen beraktad?

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

#51399
Sziasztok szerintetek miért van az hogy most vettem egy új gépet és amikor bekapcsolom hosszan sípol... megjegyzem azért, hogy én raktam össze és ennek a jelzésnek az a jelentése elvileg, hogy nincs helyesen beillesztve a grafikus kártya! alaplapom: Gigabyte GA-MA770T-UD3P AM3 graf kártya: POWERCOLOR AX5850 1GBD5-MDH PCIE
Morphin
#51398
Akkor a Sileo 500 marad...halk,két 12es venti belefér...jó lesz az.Már csak azt kell megoldanom, hogy 4.-ig megmaradjon a mostani házam.(nem tudom a vevõ mikor akarja átvenni)

,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"

Sharks
#51397
Hát, az képen máshogy látszik kicsit, mint valóságban. Igazából nem annyira domború és mivel a gép hátulja általában a falnál van, nem is látszik + a hátsó rész levehetõ, tehát egyenes rész van ott, ami pedig domború, az csak egy védõ. De ez a videón is látszik. Mind1, igazából ezt élõben is érdemes megnézni, mert más, mint a képen. Eleinte nekem sem tetszett az a része.

A képzelőerő sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás behatárolt, még a képzelőerő felöleli az egész világot. És csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.

MR ME
#51396
nekem nem a plexi nem tetszik, hanem ez a köríves elõ/hát lap

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

MR ME
#51395
nekem 590 van, annak is alul van a tápja, nem elég a giga superb kábelhossza sajnos, és is sufnituninggal oldottam meg :S

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

Sharks
#51394
Igen, sok embernek nem jön be a plexis oldallap. A hang meg megint olyan dolog, hogy kinek mi a zavaró..., engem abszolút nem zavar, játék, film közben nem is hallani, csak ha épp nem megy semmi, de lehet, akkor is csak azért, mert már ki kéne tisztítanom a ventiket.

A képzelőerő sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás behatárolt, még a képzelőerő felöleli az egész világot. És csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.

Morphin
#51393
Nekem a hang is lényeg...CM 690 eddig a befutó nálam csak attól félek, hogy a kábelek nem lesznek elég hosszúak,mert ebben lent van a táp...Gigabyte Superb 460-asom van.
Vagy ott van még a CM Sileo 500.

Am. ez a Lexa hát, hogy is mondjam...kinek a pap kinek a paplan,nekem nem tetszik.

,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"

Sharks
#51392
Itt nézd meg szerintem. Egyébként nekem lexa van és imádom, nagyon jó a hûtése.
Itt egy videó róla.

A képzelőerő sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás behatárolt, még a képzelőerő felöleli az egész világot. És csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.

Morphin
#51391
A BETA még meg is tetszett...bár az elejével annyira nem vagyok kibékülve.

,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"

Sharks
#51390
NZXT-ket érdemes megnézni, szerintem nagyon jó házakat csinálnak és normális árkategória.

A képzelőerő sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás behatárolt, még a képzelőerő felöleli az egész világot. És csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.

somdav95
#51389
Ez nemrossz, tetszik 😊 szerintetek megéri egy ilyenre befektetni?

Morphin
#51388
Van két 12es AC ventim...ezeket terveztem elõre és hátra. Kinézetre nem rossz ez a Sharkoon,de nem is valami szép...én a CM 690-et néztem ki, de 20ropi...olyasmi ház kéne mint az.Az én házamat holnap vinnék el, v holnap után...addigra találnom kéne valamit, vagy laptopozhatok.

,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"

allock
#51387
Sharkoon Revenge Value


Ventilátor : 1 db 12cm-es hátfali ventilátor hely, 1 db 14 cm-es elsõ ventilátor hely, 2 db 12cm-es oldalsó ventilátor hely

www.aqua.hu

sharkoonokban van hely 😄
nézzél szét

#hhwnd

Morphin
#51386
Jah és a Scythe Ninja 2 férjen bele! (nem értem miért nem képes az SG szerkesztés funkciót belerakni a fórumba) SRY a dupla postért...

,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"

Morphin
#51385
Na úgy néz ki sikerül elpasszolnom a Chieftec házamat...ehelyett kéne valami amibe lehet tömni 12es ventiket, de mégis viszonylag halk cuccosok...10-20k a keret! iPon most elég drága szerintem,ha van jöhet máshonnan is ajánlat...köszi.

,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"

#51384
alaplap nem a legjobb, sõt...
de am elmegy, mûködni fog rendesen, árát megéri

fotográfik kolomp edisön :D

#51383
Sziasztok lenne 1 kérdésem
egy 400FBS-es alaplapba belemegy egy 533-as proci
socket478-ról lenne szó elõre is köszönöm

#51382
CPU support
Szerintem a mostani összes 775-ös cpu-t tudja.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

#51381
Azon én is nevettem 😄
elitehun
#51380
Kössz
allock
#51379
tessék

ezek mennek bele

#hhwnd

kifli
#51378
abba biztos jó az összes 😊
p45 elég új lapka (legalábbis 775-ös lapok között)
elitehun
#51377
MSI P45T-C51

Am a kézikönyvébõl néztem tehát biztos úgy van
allock
#51376
igen, azt jelzi
tehát minden 775ös foglalatú Intel Dual Core, Core 2 Duo, Core 2 Quad stb

de ha megmondod milyen deszkád van akkor könnyebb kideríteni 😄

#hhwnd

allock
#51375
gyûjtögess még picit

AM3

MSI 770-C45 16.238 Ft
AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX 13.225 Ft
KINGSTON 2048Mb DDR3 1333Mhz 13.289 Ft

#hhwnd

elitehun
#51374
Vagy az az FSB számít valamit?
elitehun
#51373
Jól tudom?
gameplusz
#51372
adtól 😄

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

elitehun
#51371
Megnéztem a kézikönyvben és azt írja hogy ...Core 2 Quad, Core 2 Duo... processir in the LGA775 package. tehát gondolom azt jelenti hogy ezek a fajták amiket felsorolt és LGA775-ös legyen
#51370
Ja

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

elitehun
#51369
Mármint az alaplapnak?
#51368
Hát azér megkéne nézni a cpu support listát a gyártó oldalán, nem biztos hogy viszi azt a CPU-t adtól még.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

elitehun
#51367
Csak elírtam Xd. Tehát az LGA 775-re gondoltam
elitehun
#51366
Csak annyi lenne a kérdésem hogy a procinál a foglalatot pl az LG-775 jelzi? tehát egy másik LG-775 is passzolni fog az alaplapba nem?
#51365
elsõ

fotográfik kolomp edisön :D

#51364
Hello.
A kérdésem a következõ lenne.
Milyen ez az összeállítás?
Véleményeket kérek de nem fikázást plz.
Igazából az érdekel hogy egy átlag felhasználónak milyen lenne…

Alaplap: Asrock N68-S (http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=N68-S)
Proci: AMD Athloon II 620 4*2600 Mhz (http://www.anandtech.com/cpuchipsets/showdoc.aspx?i=3638)
Ram: 2 GB 800 MHz Kingmax DDR2 RAM


Igazából 1 apróság fontos csak, az ár.
Nem vagyok eleresztve anyagilag ezért ezt az összeállítást választottam de még gondolkodok.
Ár: 35’000 Ft.

Elõre is köszi…
#51363
Win7-t nagyon imádom, fél év után még mindig stabil, gyors, nem ugy mint xp, annak elég volt 1 hónap is. És mindig minden szart frissítget. 😄 (driver, win update)
PeeTeR
#51362
sokat nem veszitesz vele, ha megsem nyerte meg a tetszesed akkor visszarakod az xp -t 😄 amugy most keszulok en is felpakolni 😛

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

gameplusz
#51361
Gépe válogatja. De nagy többségben igen a válasz.

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#51360
Szerintetek érdemes feltenni az uj win 7-et? vagy maradjak az xpnél egyenlõre?
allock
#51359
elsõ

#hhwnd

Sharks
#51358
Az 1.

A képzelőerő sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás behatárolt, még a képzelőerő felöleli az egész világot. És csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.

#51357
Sziasztok! Pár napja irtam hogy 150 körül szeretnék gépet és kaptam pár ajánlatot. Szerintetek melyik a legjobb?

1)
GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H 21800
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition 35724
SAPPHIRE HD5770 1GB GDDR5 VAPOR-X FULL PCIE 46555
KINGSTON 2048Mb DDR3 1333Mhz 12901
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 11887
GIGABYTE GZ-X1 Fekete 460W 15318
SAMSUNG SH-S223L/BEBE Fekete 5825

2)
Inel core 2 duo E7500 2,93 Ghz
Alaplap gigabyte ep45-ud3lr
Ati pci HD5750 asus 1GB GDDR5
Ram DDR2 2048/800 mhz kingmax ebbõl 2db
500 coolink p4 táp
Codegen ház
HDD sata2 samsung 750/7200 32 mb
dvd rw samsung

3)
Alaplap s775 msi p45-c51
intel s775 core 2 duo 2.9 box e7500
ddr3 2 gb 1333mhz samsung
Pci-e sapphire radeon hd 5750 1024
wd 500GB 32 mb
lg dvd iro
ház revoltec sixty I
chieftec delta 450

4)
2 Gb 1066 ddr2 ram kingmax
intel core 2 duo 2.8ghz 3mb socket 775 e 7400
Asus radeon eah 5750 formula 2dis 1gd5 pciexpressz
asus p5q se2 alaplap
lg dvd iro
500 wd caviar blue wincsi
gigabyte gz-x7 táp nélküli ház
chieftec 450 táp

5)
Alaplap Gigabyte s 775 ep45T ud3rl
hdd sata seagate 1000gb sata 2 barracuda 7200
Cooler master ház rc-600-kkn1 gladiator
ddr3 kingston 2gb 1066 mhz
processor intel s775 core2 duo e7500 chieftec 400 táp
videokari pci e zotac gtx260 amp2 edition 896 mb gddr3

6)alaplap:gigabyte_ga_ma770t_ud3p
proci:amd_phenom_ii_925_2.80ghz_am3_box
memória:kingston_2048mb_ddr3_1333mhz ez 2-szer
videókari:his_h577fn1gd_hd5770
HDD:samsung_500gb_7200rpm_16mb_sata2_hd502hj
ODD:NEC AD-7240S Fekete
Ház táppal: gigabyte_gz_x3_fekete_460w

Szoval melyik lenne a legjobb szerintetek?Vagy mit cserélnétek esetleg ki bennük? Köszi
#51356
Igen már észre vettem, csak a listán ez nem volt kiirva...