Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Solten
#51455
Azert irtam, mert ez mar evekkel ezelotti design. Akkoriban nem volt elterjedt a 12-es ventihely. 9-es mar luxusnak szamitott. Tudod van egy hatranya az "anyagmentessegnek": deformalodik az oldallap, rezonal az egesz haziko... 😊

Saor Alba

Morphin
#51454
Hát újabb nincs ebbõl a szériából,viszont nem mai valóban...maga a példány nem régi.Lényegében a ház-család minden tagja méret és elõlap szerint más...de belül mindegyik ugyanolyan...ebben 12es venti megy már hátra, elõre meg oldalra adott hogy 9esek...sokan hirdetik még a régebbi darabokat, amiben hátul 2db 9es venti hely van...hát nem tudom talán még azokat is megéri megvenni tizen-ezrekért,mert csak ott az anyag.Viszont az egyénnek kell mérlegelni mi fontos ugyebár...

,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"

Solten
#51453
Veri najsz. De ez mar tudtommal nem mai csirke. Ugye? 1mm-es acel, nem 0.6 vagy meg vekonyabb mint a beugro-szintu hazak.

Saor Alba

Morphin
#51452
Errõl csak annyit, hogy be-berezonál néha a kinyitható ajtaja(csak úgy,ha kinyitom abba hagyja)...meg maga a ház is lehet hogy üresen több mint 10kg,meg full acél, én azért nem dobtam el magam tõle...mint írtam szép is, nagy is...de semmi extra.Nekem legalábbis. A megoldások benne elég ötletesek,idõtálló az biztos,de melyik ház nem?(kodegány-t leszámítva<#idiota> õ az...

,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"

Morphin
#51451
Bár EZT elnézve...nem kell a 335ös. Elég trágya a vinyó elhelyezés...lehet mégiscsak a Sileo 500 marad. Ipon levett csomó mindent a listájáról...írták is fórumban hogy január elsõ hetében a nagykerek leltároznak, ezért drágább lesz náluk minden és kevesebb a választék...

,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"

Solten
#51450
"jó,szép,nagy stb stb."

Ki hogy erzi maganak, en nem erre gondoltam... <#rolleyes> Az e-peniszednek sincs sok koze hozza... <#vigyor1>

Egyszeruren a Chieftec ANYAGBOL van es minosegi... Valoszinuleg ezt tukrozi az ara is...

Saor Alba

Morphin
#51449
Tény hogy a Chieftec jó,szép,nagy stb stb...de nem érzem azt h nagyobb az e-penis-em mert egy huszonezres házam van...ami még csak nem is felel meg nekem.Vhol már írtam miért, ezért meg nem fogom eladni se a Ninja-t se új ventiket venni.Rossz választás volt, ettõl még egy jó ház...olyanon töröm a fejem,hogy vmi olcsóbb házat veszek,mint pl ez a CM 335ös (megtaláltam) és megcsinálom a hangszigetelést benne...

,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"

Solten
#51448
Attol hogy a csalo Intel a piacvezeto... <#vigyor1> Plusz a termekei kisse tularazottak.

Saor Alba

Solten
#51447
Chieftec helyett CM Elite-et, hehhe... 😊

Saor Alba

Morphin
#51446
Melyik típus ez pontosan? Mennyire jön ki belõle a hang? Am jól néz ki...én most akarok venni vmit a Chieftec helyett...de tanácstalan vagyok egyelõre.Minden házban találtam eddig valami hibát,ami miatt nem tetszik...

,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"

Solten
#51445
Hi. Logitech "alapegerei" eleg jok es gyakorlatlagag elpusztithatatlanok: link.

Saor Alba

#51444
Köszi!<#worship>

#51443
Raj...
#51442
hy lenne egy kerdesem...
fujitsu siemens AMILO A1667G éaptopom van..de elvesztek koltozkodes kozben a cd-k amit hozza kaptam... csak 1 van meg.. a recovery..de azon csak a home premium xp installja van... és a drivereket nemtudom megszerezni... fujitsu siemens oldalan talaltam parat...de nem mindenre.. a kerdes.. nem lehet vaéahol letolteni egyben az egesz cd-t? amin a driverek vannak????... pls help

Steam: ktomi22 | LoL EUW: ktomi22 | Xbox Live: ktomi22x

allock
#51441




meg majd megy elõre egy ilen ha sikerül beszerezni
kékben csak revoltec van az nem tetszik :s


flopy meghajtó helyre 😄

#hhwnd

allock
#51440
csak az elejérõl tudok, mert már összedugdostam, kicsit meg is szopatott a 4pines csati az alaplapon, nem akart a monitor bekapcsolni 😄
aztán bedugtam, vinyóval volt gondja, nemtudom miért de nemakarta felismerni a win7es elsõdleges vinyót, csak a másodlagost amit adattárolásra használok, arrol akart betölteni :s

aztán kihúztam sata2-bõl az adattárolós vinyót egybõl jó lett, beis töltött a win, majd utánna beraktam sata3-ba az adattárolósét és megy azis

ilyen még nem volt velem

#hhwnd

Sharks
#51439
Képet kapunk?
Ha gigabyte lapod van, akkor lehet, hogy kaptál hozzá egy easy tune nevû progit, ami mutatja jól a hõmérsékleteket és lehet állítani rajta dolgokat.

A képzelőerő sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás behatárolt, még a képzelőerő felöleli az egész világot. És csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.

allock
#51438
kész xd
fasza, jól néz ki
valami cpu hõmérséklet kijelzõ progi kéne :d
meg amin lehet állítania fordulatoszámot akár cpu ventin akár sima rendszerhûtõn

#hhwnd

Sharks
#51437

A képzelőerő sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás behatárolt, még a képzelőerő felöleli az egész világot. És csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.

#51436
Sziasztok!
A minap tönkre ment az egerem 2 év után most a régi golyósat használom de szeretnék újat venni. Tudtok ajánlani olyan ami 5k alatt van de azért nem igénytelen. Semmi extra gomb nem kell csak valami jó minõségû ami nem megy tönkre két hónap alatt. Köszönöm!

#51435
amúgy az amd mitõl ennyivel olcsóbb? van vmi tényleges különbség teljesítményben, vagy csak ennyire akcióznak?

Marcell
#51434
kapika: ezt a kongifuraciot hol vetted ennyiert?? Ez a processzor eleg olcsonak tunik (ha ez afas ar 😊.

En is most keszulok uj gepet venni, nagyon hasonlot mint te.

Gigabyte GA-MA770T-UD3P (17,390 Ft +áfa)
AMD Phenom II X4 965 Black Edition (37,990 Ft +áfa)
Gigabyte Superb 460W (7,610 Ft +áfa)
PowerColor ATI AX5770 1GBD5-MDHV2 (33,700 Ft +áfa)
Patriot 4GB DDR3 1600MHz Viper II CL7 KIT (26,250 Ft +áfa)
Western Digital 1TB 32MB SATA2 WD10EADS (17,770 Ft +áfa)
LG GH22LP20RBB fekete OEM (5,610 Ft +áfa)
Cooler Master RC-335-KKN1-GP Elite 335 fekete ház (7,920 Ft +áfa)

Összesen: 154,240 Ft + áfa (arak: pcx.hu)


Remelem az alaplap kezeli az 1600MHz-es memoriat, es a 460W-os tap elegendo ehhez a konfiguraciohoz.

#51433
mondjuk azt sem tudom, hogyan fogom bepasszírozni a házamba, mert a 4890 is epphogy elfer, ez meg gondolom nagyobb 😞

kifli
#51432
nincmégtoxic 😊
Sharks
#51431
Szerintem is ez a legszebb! A toxic-nál ha jól tudom, emelve van az órajel egy picit! Ez lehet a különbség...

A képzelőerő sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás behatárolt, még a képzelőerő felöleli az egész világot. És csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.

PeeTeR
#51430
ha'nemtom en talaltam egy parat 😄
ujtojas😄

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

#51429
ja, meg multkor olvastam vmi tesztet 5970-rõl. hát bakker XD
de annak nem lesz még jó sokáig emberi ára gondolom 😊

#51428
Azt vágom, hogy hasonló/ugyanaz a hûtése a kettõnek, de azért van különbség a Vapor-X és a Toxic között nem? Legalábbis én úgy értesültem.

Hát 100k-t én vga-ért nem adok, szépen megvárom míg tavasszal leesik az ára. Legalábbis merem remélni 😄

kifli
#51427
5870-bõl egyenlõre csak vapor-x van 😊 (szerintem legszebb vga 😄)
Sharks
#51426
Ja, egyébként múltkor még ugyanez kb. 30 helyen volt kapható, normális esetben 100-110 eFt között van.

A képzelőerő sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás behatárolt, még a képzelőerő felöleli az egész világot. És csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.

Sharks
#51425
Nagyon helyes, csak a toxic.

A képzelőerő sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás behatárolt, még a képzelőerő felöleli az egész világot. És csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.

#51424
Remélem lesz belõle Toxic, mert most is az van a gépben, és maximálisan elégedett vagyok vele 😊

#51423
PS2 emunak bizony kevés tud lenni a 3GHz. Jó tudom, vegyek ps2-t, vagy newgen konzolt...de nem akarok. Meg aztán elég sokat dolgozom audio-video területen, és ott is számítana valamennyit. De igazából érdekel a tuning, mint olyan, nem feltétlenül a plussz teljesítményért csinálnám, hanem kedvtelésbõl 😊

De volt egy sejtésem, és ezek szerint jól tippeltem, 775 felejtõs, kár.

2 Solten: hát akkor ha majd megérett a tárcám egy proci+deszka+ram cserére, biztosan meg foglak kérdezni, hogy mi a helyzet 😊 Igazából nem nagyon vonzódom az AMD-hez, különösebben semmi bajom nincs vele, de valahogy az intel szimpibb. Na persze drágább is, ez tény.

Mindenesetre meggyõztetek, elõbb akkor 5870.

MR ME
#51422
próbáld meg átdugni a másikba

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

Solten
#51421
Ezt nem fogod meguszni platformvaltas nelkul, az AM3-al olcsobban kijossz. Bar elnezve a geped siman jo lesz az meg egy evig 😊 5870-re valtas mar esszerubbnek tunik.

Saor Alba

Sharks
#51420
Hát, az az igazság, hogy szerintem olyan játékokkal sem játszol, amik a tuningodat kihasználnák. Tök felesleges tuningolni, valamennyit meg valószínûleg azzal a lappal is lehet (de ebben nem tudok tanácsot adni). Ha fejleszteni akarsz, akkor biztos, hogy 1366-ra lenne értelme, de ezt a gépet teljesen felesleges most fejleszteni és max a videókarit lenne értelme, de ha meg nem használnád ki az újat, akkor annak sincs. Ha minden áron tuningolni akarsz, akkor a procit ezzel is biztos fel tudod húzni 3.2-re v. 3.6-ra, viszont a ramok azok tényleg alkalmatlanok a tuningra, kingston-t nem arra találták ki. Valamelyik guru biztos többet tud majd Neked mondani, én ennyit tudtam hozzátenni.

A képzelőerő sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás behatárolt, még a képzelőerő felöleli az egész világot. És csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.

#51419
LGA-775 fejlesztés szempontjából nem épp a legjobb vétel mostanában...
Az Intel a közel jövõben kukázni fogja. 😞

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#51418
Szakértõ urak, amúgy a 775ös foglalat mennyire idõtálló?
Most agyalok ezen, hogy hogyan tovább...nyilván most az ünnepi meg ünnep utáni árviszonyok között nem fogok költeni, de utána amint visszakúsznak nem tudom mit lenne érdemes fejlesztenem.

elsõ lehetõség: amint az 5870 ára lemegy a megfizethetõ kategóriába, lecserélni arra a 4890-est. Ezt tartom a legkevésbé valószínûnek, mert igazából nem annyira szoktam hatalmas vga igényû játékokkal játszani, szal simán tudnék várni még vga cserével. Más kérdés, hogy ezt is addig lenne jó meglépni, amíg a 4890 ára nem esik be a béka segge alá (használtan).

A második lehetõség meg az, hogy a deszkámat és a ramjaimat cserélném olyanokra, amikben több tuning potenciál van. Még csak most kóstolgatom a témát, de gondolom ez az Asus lap meg a Kingston ramok nem épp a legjobbak a célra. Csak akkor ha már kiadok egy százast egy jó lapra, meg jobbféle 8G ramra, akkor biztosra akarok menni.

Szóval ebben adjatok már tippet, érdemes most még (jövõre) 775-re fejleszteni, vagy inkább akkor már várjak, és 1366? Csak hát akkor proci is csere, az meg már sok pénz 😞

Egyelõre persze megpróbálom kihozni, amit lehet, abból ami van, de addig is szeretnék tisztán látni a jövõt illetõen, már amennyire lehet 😊

#51417
Hát igen a vga-ét, bocs csak nem olvastam el rendesen hogy mit írt... szóval igen az alaplapra is rá van dugva a kis és a nagy táp csati bár ott felmerült egy olyan kérdés hogy, A kis táp csatinál az alaplapon nem sima 2x2-es felület volt, hanem 2x4-es de végül a leírás szerint jó helyre tettem.
kifli
#51416
hmm? ha jolértem a problémád, akkor neked a vga-ba kell bedugnod a tápcsatit
#51415
ugye csak az alaplapba kellett bele "nyomni" és a két táp csatit ami ugyan olyan, a helyén van... és ki próbáltam két monitorral is.
MR ME
#51414
alaplapra is rádugva a nagy és a kis tápcsati is? minden a helyén? monitor rendesen csatlakoztatva?

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

#51413
nyitva 2-ig

fotográfik kolomp edisön :D

#51412
én is megvettem az átalakítót, beszereltem, de most meg valamiért nincs kép, nem tudjátok hogy mi lehet a baj, mert most már nekem fogalmam sincs...
allock
#51411
na megjött a cucc, mehet a szerelés 😊

#hhwnd

MR ME
#51410
munkanap van holnap, szal feltételezem h nyitva lesz

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

#51409
holnap nyitva lesz az aqua mert nem látom sehol se az oldalon...
De ez tényleg kibaszás már nem azért 68 e a kártya és nem tudtak volna egy 1000 forintos cuccot mellécsapni??? :S amikor tudták hogy majdnem mindenkinek szüksége lesz rá?
MR ME
#51408
nekem más jutott eszembe amikor kibontottam és nem volt benne <#idiota> sztem sokan csuklottak a gyárban

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

#51407
sajnos nem adtak átalakítót a kártya mellé...
Remélem hogy holnap még nyitva lesz valami és meg tudom venni... ez azért eléggé bosszantó
Köszi a segítséget!
Solten
#51406
<#wilting> Bazzeg ezen sporolnak, betojas... <#zavart1>

Saor Alba