Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Saor Alba
,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"
Saor Alba
,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"
,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"
Ki hogy erzi maganak, en nem erre gondoltam... <#rolleyes>#rolleyes> Az e-peniszednek sincs sok koze hozza... <#vigyor1>#vigyor1>
Egyszeruren a Chieftec ANYAGBOL van es minosegi... Valoszinuleg ezt tukrozi az ara is...
Saor Alba
,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"
Saor Alba
,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"
Saor Alba
fujitsu siemens AMILO A1667G éaptopom van..de elvesztek koltozkodes kozben a cd-k amit hozza kaptam... csak 1 van meg.. a recovery..de azon csak a home premium xp installja van... és a drivereket nemtudom megszerezni... fujitsu siemens oldalan talaltam parat...de nem mindenre.. a kerdes.. nem lehet vaéahol letolteni egyben az egesz cd-t? amin a driverek vannak????... pls help
Steam: ktomi22 | LoL EUW: ktomi22 | Xbox Live: ktomi22x
meg majd megy elõre egy ilen ha sikerül beszerezni
kékben csak revoltec van az nem tetszik :s
flopy meghajtó helyre 😄
#hhwnd
aztán bedugtam, vinyóval volt gondja, nemtudom miért de nemakarta felismerni a win7es elsõdleges vinyót, csak a másodlagost amit adattárolásra használok, arrol akart betölteni :s
aztán kihúztam sata2-bõl az adattárolós vinyót egybõl jó lett, beis töltött a win, majd utánna beraktam sata3-ba az adattárolósét és megy azis
ilyen még nem volt velem
#hhwnd
Ha gigabyte lapod van, akkor lehet, hogy kaptál hozzá egy easy tune nevû progit, ami mutatja jól a hõmérsékleteket és lehet állítani rajta dolgokat.
A képzelőerő sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás behatárolt, még a képzelőerő felöleli az egész világot. És csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.
fasza, jól néz ki
valami cpu hõmérséklet kijelzõ progi kéne :d
meg amin lehet állítania fordulatoszámot akár cpu ventin akár sima rendszerhûtõn
#hhwnd
A képzelőerő sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás behatárolt, még a képzelőerő felöleli az egész világot. És csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.
A minap tönkre ment az egerem 2 év után most a régi golyósat használom de szeretnék újat venni. Tudtok ajánlani olyan ami 5k alatt van de azért nem igénytelen. Semmi extra gomb nem kell csak valami jó minõségû ami nem megy tönkre két hónap alatt. Köszönöm!
En is most keszulok uj gepet venni, nagyon hasonlot mint te.
Gigabyte GA-MA770T-UD3P (17,390 Ft +áfa)
AMD Phenom II X4 965 Black Edition (37,990 Ft +áfa)
Gigabyte Superb 460W (7,610 Ft +áfa)
PowerColor ATI AX5770 1GBD5-MDHV2 (33,700 Ft +áfa)
Patriot 4GB DDR3 1600MHz Viper II CL7 KIT (26,250 Ft +áfa)
Western Digital 1TB 32MB SATA2 WD10EADS (17,770 Ft +áfa)
LG GH22LP20RBB fekete OEM (5,610 Ft +áfa)
Cooler Master RC-335-KKN1-GP Elite 335 fekete ház (7,920 Ft +áfa)
Összesen: 154,240 Ft + áfa (arak: pcx.hu)
Remelem az alaplap kezeli az 1600MHz-es memoriat, es a 460W-os tap elegendo ehhez a konfiguraciohoz.
A képzelőerő sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás behatárolt, még a képzelőerő felöleli az egész világot. És csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.
ujtojas😄
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
de annak nem lesz még jó sokáig emberi ára gondolom 😊
Hát 100k-t én vga-ért nem adok, szépen megvárom míg tavasszal leesik az ára. Legalábbis merem remélni 😄
A képzelőerő sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás behatárolt, még a képzelőerő felöleli az egész világot. És csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.
A képzelőerő sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás behatárolt, még a képzelőerő felöleli az egész világot. És csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.
De volt egy sejtésem, és ezek szerint jól tippeltem, 775 felejtõs, kár.
2 Solten: hát akkor ha majd megérett a tárcám egy proci+deszka+ram cserére, biztosan meg foglak kérdezni, hogy mi a helyzet 😊 Igazából nem nagyon vonzódom az AMD-hez, különösebben semmi bajom nincs vele, de valahogy az intel szimpibb. Na persze drágább is, ez tény.
Mindenesetre meggyõztetek, elõbb akkor 5870.
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
Saor Alba
A képzelőerő sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás behatárolt, még a képzelőerő felöleli az egész világot. És csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.
Az Intel a közel jövõben kukázni fogja. 😞
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Most agyalok ezen, hogy hogyan tovább...nyilván most az ünnepi meg ünnep utáni árviszonyok között nem fogok költeni, de utána amint visszakúsznak nem tudom mit lenne érdemes fejlesztenem.
elsõ lehetõség: amint az 5870 ára lemegy a megfizethetõ kategóriába, lecserélni arra a 4890-est. Ezt tartom a legkevésbé valószínûnek, mert igazából nem annyira szoktam hatalmas vga igényû játékokkal játszani, szal simán tudnék várni még vga cserével. Más kérdés, hogy ezt is addig lenne jó meglépni, amíg a 4890 ára nem esik be a béka segge alá (használtan).
A második lehetõség meg az, hogy a deszkámat és a ramjaimat cserélném olyanokra, amikben több tuning potenciál van. Még csak most kóstolgatom a témát, de gondolom ez az Asus lap meg a Kingston ramok nem épp a legjobbak a célra. Csak akkor ha már kiadok egy százast egy jó lapra, meg jobbféle 8G ramra, akkor biztosra akarok menni.
Szóval ebben adjatok már tippet, érdemes most még (jövõre) 775-re fejleszteni, vagy inkább akkor már várjak, és 1366? Csak hát akkor proci is csere, az meg már sok pénz 😞
Egyelõre persze megpróbálom kihozni, amit lehet, abból ami van, de addig is szeretnék tisztán látni a jövõt illetõen, már amennyire lehet 😊
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
fotográfik kolomp edisön :D
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
De ez tényleg kibaszás már nem azért 68 e a kártya és nem tudtak volna egy 1000 forintos cuccot mellécsapni??? :S amikor tudták hogy majdnem mindenkinek szüksége lesz rá?
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
Remélem hogy holnap még nyitva lesz valami és meg tudom venni... ez azért eléggé bosszantó
Köszi a segítséget!
