Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Solten
#51505
<#eljen>

Saor Alba

Synchronous
#51504
Azért ez nem ilyen egyszerû. A 460w csupán egy minimum, de sosem azt kell nézni. A legtöbb konfig teljesítményszükséglete jelentõs részét, vagyis 70–90%-át a 12 voltos ágon veszi fel. Ha pl. a konfiguráció a teljesítményének 90%-át a 12 volton veszi fel, akkor egy 500w-os táp egy 430 watt igényû összeállítást bír csak el. Ezért nem árt kb. 100-150 watt üresjáratot is beleszámolni.

"aláírás max. 200 betű, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett" Akkor inkább hagyjuk. : ]

Palinko
#51503
pl ez jó szerinted?
Biostar A770E3, AMD 770, PCI-Ex16, 4xDDR3, SATA2, RAID, GLAN, SB5.1, ATX (Socket AM3)
Solten
#51502
Jo otlet, valami jo kis 770-es lap is boven megteszi es olcsobb.

Saor Alba

Solten
#51501
Jateknal elsosorban a VGA ereje a donto, CPU es memoriaval szemben (ha nem 800*600-ban jatszunk), ezt meg mindig nem ertik meg sokan... 😊

Saor Alba

Solten
#51500
AM2+ -os lapokba jok (a legtobb bena nvidia chipsetet kiveve); pl:

MSI 770T-C45: 16.513 Ft
AMD Phenom II X3 720 2.80Ghz AM3 BOX Black Edition: 27.156 Ft

vagy

AMD Phenom II X4 925 2.80Ghz AM3 BOX: 32.696 Ft

Saor Alba

Palinko
#51499
hmm akkor viszont nem sok értelme van a hybrides biostar lapnak... majd gondolkodok másik lapon. az 5770 et megszívlelem, ennyit csak megér 😊
#51498
#51497
Hát, olyan 15-20-at lapra, procira megh vagy 20-30. Olyan lap van, ami DDR2-es, és jó bele az am3-as proci? De felejtõs, majd ha lemennek az árak.
Solten
#51496
Hi. Ez igy jol hangzik:

Lap: Biostar TA790GX A3+, AMD 790GX, VGA with 128MB, 2xPCI-Ex16, 4xDDR3, SATA2, RAID, GLAN, SB7.1, IEEE1394, HDMI, USB2.0 (Socket AM3)
CPU: AMD Phenom II X4 955 Black Edition, Quad Core (3,20GHz), 2MB L2, 6MB L3 cache, BOX (Socket AM3)
HDD: Samsung SpinPoint F3 500GB (HD502HJ) Sata2
RAM: Geil DDR3 4GB (2x2G😎, 1333MHz, Dual Channel Kit, SPD 9-9-9 (GV34GB1333C9DC)
GPU: PowerColor ATI Radeon HD 5750 PCS, 1GB/128bit, DDR5, 2xDVI, HDMI, DP, PCI Express 2.0
ház és táp
Gigabyte GZ-X1 Fekete ház + Gigabyte Superb 460W

460-as Superb boven jo a konfighoz. FSP beles. LC-Power-fele hulladekokat keruld.

A Hybrid CF csak 3470/3450-el mukodik. Esetleg probalj meg beszervalni a PCS helyett egy 5770-et.

Saor Alba

#51495
LC Powert mindennek lehet nevezni csak értelmes,megbízható tápegységnek nem. FSP,Gigabyte,Chieftec,Corsair,Enermax tápokat keresd,ezek vannak a toppon. A te konfigodnak bõven elég lesz 400-450-es táp. (A superb 460-ban is 400-as FSP belsõ van)

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Palinko
#51494
remélem be tudom szerezni (Szerbiában élek), mert eddig sehol sem láttam. idõközben találtam hasonlót, lehet ez is megtenné, errõl is érdekel a vélemény:
LC POWER PRO-LINE 914B 550W BLACK
a táp benne: LC5550 V2.0 550w

arról nem tudtok semmit, hogy az ati hybrid mûködik e ezzel a lappal + kártyával? próbáltam googlezni, nem sok sikerrel 😄
#51493
Mi a jóistennek kéne akkora táp?? <#wilting>

460-as Gigabyte Superb bõven elég...LINK

Giga házat vegyed a Giga táppal,sokkal jobb a Foxconnál.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Synchronous
#51492
Táppal kapcsolatban, sztem 480W-nál nagyobbat vegyél, mert a vga-nak nagyobb kell, minthogy a legtápfüggõbb egység.
Egy 650W Chieftec-t ajánlok, de legalább egy 500-as legyen a gépbe.

"aláírás max. 200 betű, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett" Akkor inkább hagyjuk. : ]

Palinko
#51491
érdekel szerintetek milyen ez az összeállítás?
Lap: Biostar TA790GX A3+, AMD 790GX, VGA with 128MB, 2xPCI-Ex16, 4xDDR3, SATA2, RAID, GLAN, SB7.1, IEEE1394, HDMI, USB2.0 (Socket AM3)

CPU: AMD Phenom II X4 955 Black Edition, Quad Core (3,20GHz), 2MB L2, 6MB L3 cache, BOX (Socket AM3)
HDD: Samsung SpinPoint F3 500GB (HD502HJ) Sata2
RAM: Geil DDR3 4GB (2x2G😎, 1333MHz, Dual Channel Kit, SPD 9-9-9 (GV34GB1333C9DC)
GPU: PowerColor ATI Radeon HD 5750 PCS, 1GB/128bit, DDR5, 2xDVI, HDMI, DP, PCI Express 2.0

ház és táp
Gigabyte GZ-X1 Fekete ház + Gigabyte Superb 460W
vagy
Foxconn Miditower Case TS002, 480W, 3x5.25", (2+2)x3.5", w/USB, w/audio, Black/Silver

2 dolog érdekelne fõleg, hogy az ATI Hybrid mûködik jelen esetben is a 2 kártya között? jó lenne ha összeadódna a számítási teljesítményük 😊

másik, hogy a foxconn ház és táp mennyire jó? mert jó áron hozzá tudok jutni 😊
allock
#51490
jejeje
megjelent iponon is 😛

xilence

#hhwnd

allock
#51489
eddig se volt jó hírneve itt sg-n
messze elkerülendõ

#hhwnd

dragon11
#51488
mert?

generáció váltás lesz haver..^^

Solten
#51487
Ok, ugy latom elkezdotott a szilveszteri kabaremusor... <#hehe>

Saor Alba

dragon11
#51486
DDR 3 a jövõ, corei5 i7 miatt..

V43 1105
#51485
Hát inkább DDR2nek értelme 0 ...

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Solten
#51484
Azert arat irhatnal.

Saor Alba

Solten
#51483
"DDR3-nak értelme kb 0"

ok... <#rolleyes>

Saor Alba

#51482
Már van DDR2-es ramom, Geil 2x2 giga 800mhz. Ezért szeretnék DDR2-t, DDR3-nak értelme kb 0.
MaSzKa
#51481

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#51480
Inkább DDR3-at kellene venned, de szerintem várni kellene egy kicsit, hogy az árak lefele mozduljanak.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 2400G|G.Skill Aegis 2*8Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|Seagate Barracuda 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3 Plus|Philips 243V7|Windows 10 Home 64bit|Ess10

gameplusz
#51479
DDR2-t nem vennék.

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

MR ME
#51478
mostani lapok 16 gigát is tudnak átlagban

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

#51477
Szeretnék venni egy 4 magos procit + egy jó ddr2-es lapot. Van olyan, hogy a lapba 4x2gigás fér bele? 2xdual channel 😄
gameplusz
#51476
Igen.

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

Morphin
#51475
OK, és hova kell rakni akkor? Elõlapi kábelekre?

,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"

gameplusz
#51474
Nem gerjesztenek mágneses teret az egymáshoz közel lévõ kábelek/és vagy interferenciát a benne lévõ kábelek.

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

Morphin
#51473
A ferrit gyûrû mire való? Minden házhoz adnak...vmit árnyékol azt vágom, de gyakorlati haszna mi?

,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"

gameplusz
#51472

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#51471
Végül iponon vettem mindent 204 e-ért
allock
#51470
akkor oké

#hhwnd

PeeTeR
#51469
igen meg vannak 😄 plussz az elozo gepekbol van egy rakas vastag csavar, ugyhogy azzal nem lesz gondom 😊

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

allock
#51468
nm

elvileg ugyanilyen házad van mint nekem
remélem megõrizted azt a 4 jóval vastagabb csavart amit a házhoz kaptál, azzal kellesz felfogatnod a ventit mert gyárilag nem adnak hozzá semmit

még jó hogy a házhoz adtak 😄 kissé félve csavaroztam bele a mûanyagba a fémet, mondom ez elreped annyi. De aztán szépen csinált magának menetet aztán faszán tart (Y)

#hhwnd

PeeTeR
#51467
koszontem szepen! <#smile>

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

kifli
#51466
xilece cuccok nemrosszak, nekem 2 12-es ventim van belõle, és szerintem elég halkak, ráadásul uvreagens, így a belepréselt uv ledeknek hála az egész világít 😄
allock
#51465

#hhwnd

PeeTeR
#51464
tudtok mondani valami webshop -ot, ahonnan lehet rendelni Xilence termeket? (joszamitogep.hu -n van par, csak pont az nincs amit szeretnek - 12cm kek ledes rendszerhuto)

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

Solten
#51463
hehhe 😊))

Saor Alba

PeeTeR
#51462
marmint hogy annak kellett volna lennie 😊
ezzel en is tisztaban vagyok, de ha nem lett volna poen az eliras, akkor nem is vettem volna a faradtsagot, hogy linkelgessek 😄D

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

allock
#51461
13,5 lesz az 😊

tény hogy a vent hangosabb picit az ugyanilyen kaliberü hûtõknél de cserébe kurva jól áramoltatja a levegõt

#hhwnd

#51460
FAIL
allock
#51459
amúgy egy 80x80x20-as venti be férne az oldallapra, lehet a 25ös is menne szûkösen :d

#hhwnd

PeeTeR
#51458
XILENCE tenyleg tudhat valamit.
csak arra lennek kivancsi, hogy abba az apro tapegyseghazba, hogy a halalba tudtak belepreselni egy 135cm -es ventillatort ami meg halk iZs 😄DD



(forras: http://www.xilence.hu/)

<#eplus2><#eplus2>

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

allock
#51457
elõl a Xilence venti dolgozik, annak hallani a hangját egy picit de cserébe olyan hûvös van a házban hogy csak na 😊
meg ugye nekem a videókártya al eghangosabb

#hhwnd

allock
#51456
csavarral is rögzítheted nyugodtan

#hhwnd