Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"aláírás max. 200 betű, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett" Akkor inkább hagyjuk. : ]
Biostar A770E3, AMD 770, PCI-Ex16, 4xDDR3, SATA2, RAID, GLAN, SB5.1, ATX (Socket AM3)
Saor Alba
MSI 770T-C45: 16.513 Ft
AMD Phenom II X3 720 2.80Ghz AM3 BOX Black Edition: 27.156 Ft
vagy
AMD Phenom II X4 925 2.80Ghz AM3 BOX: 32.696 Ft
Saor Alba

Lap: Biostar TA790GX A3+, AMD 790GX, VGA with 128MB, 2xPCI-Ex16, 4xDDR3, SATA2, RAID, GLAN, SB7.1, IEEE1394, HDMI, USB2.0 (Socket AM3)
CPU: AMD Phenom II X4 955 Black Edition, Quad Core (3,20GHz), 2MB L2, 6MB L3 cache, BOX (Socket AM3)
HDD: Samsung SpinPoint F3 500GB (HD502HJ) Sata2
RAM: Geil DDR3 4GB (2x2G😎, 1333MHz, Dual Channel Kit, SPD 9-9-9 (GV34GB1333C9DC)
GPU: PowerColor ATI Radeon HD 5750 PCS, 1GB/128bit, DDR5, 2xDVI, HDMI, DP, PCI Express 2.0
ház és táp
Gigabyte GZ-X1 Fekete ház + Gigabyte Superb 460W
460-as Superb boven jo a konfighoz. FSP beles. LC-Power-fele hulladekokat keruld.
A Hybrid CF csak 3470/3450-el mukodik. Esetleg probalj meg beszervalni a PCS helyett egy 5770-et.
Saor Alba
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
LC POWER PRO-LINE 914B 550W BLACK
a táp benne: LC5550 V2.0 550w
arról nem tudtok semmit, hogy az ati hybrid mûködik e ezzel a lappal + kártyával? próbáltam googlezni, nem sok sikerrel 😄
460-as Gigabyte Superb bõven elég...LINK
Giga házat vegyed a Giga táppal,sokkal jobb a Foxconnál.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Egy 650W Chieftec-t ajánlok, de legalább egy 500-as legyen a gépbe.
"aláírás max. 200 betű, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett" Akkor inkább hagyjuk. : ]
Lap: Biostar TA790GX A3+, AMD 790GX, VGA with 128MB, 2xPCI-Ex16, 4xDDR3, SATA2, RAID, GLAN, SB7.1, IEEE1394, HDMI, USB2.0 (Socket AM3)
CPU: AMD Phenom II X4 955 Black Edition, Quad Core (3,20GHz), 2MB L2, 6MB L3 cache, BOX (Socket AM3)
HDD: Samsung SpinPoint F3 500GB (HD502HJ) Sata2
RAM: Geil DDR3 4GB (2x2G😎, 1333MHz, Dual Channel Kit, SPD 9-9-9 (GV34GB1333C9DC)
GPU: PowerColor ATI Radeon HD 5750 PCS, 1GB/128bit, DDR5, 2xDVI, HDMI, DP, PCI Express 2.0
ház és táp
Gigabyte GZ-X1 Fekete ház + Gigabyte Superb 460W
vagy
Foxconn Miditower Case TS002, 480W, 3x5.25", (2+2)x3.5", w/USB, w/audio, Black/Silver
2 dolog érdekelne fõleg, hogy az ATI Hybrid mûködik jelen esetben is a 2 kártya között? jó lenne ha összeadódna a számítási teljesítményük 😊
másik, hogy a foxconn ház és táp mennyire jó? mert jó áron hozzá tudok jutni 😊
#hhwnd
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 2400G|G.Skill Aegis 2*8Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|Seagate Barracuda 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3 Plus|Philips 243V7|Windows 10 Home 64bit|Ess10
i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn
i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn
,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"
i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
elvileg ugyanilyen házad van mint nekem
remélem megõrizted azt a 4 jóval vastagabb csavart amit a házhoz kaptál, azzal kellesz felfogatnod a ventit mert gyárilag nem adnak hozzá semmit
még jó hogy a házhoz adtak 😄 kissé félve csavaroztam bele a mûanyagba a fémet, mondom ez elreped annyi. De aztán szépen csinált magának menetet aztán faszán tart (Y)
#hhwnd
#hhwnd
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
ezzel en is tisztaban vagyok, de ha nem lett volna poen az eliras, akkor nem is vettem volna a faradtsagot, hogy linkelgessek 😄D
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
tény hogy a vent hangosabb picit az ugyanilyen kaliberü hûtõknél de cserébe kurva jól áramoltatja a levegõt
#hhwnd
csak arra lennek kivancsi, hogy abba az apro tapegyseghazba, hogy a halalba tudtak belepreselni egy 135cm -es ventillatort ami meg halk iZs 😄DD
(forras: http://www.xilence.hu/)
<#eplus2>#eplus2><#eplus2>#eplus2>
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
meg ugye nekem a videókártya al eghangosabb
#hhwnd
