Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Jelenleg ilyen gépem van, tudom, hogy egy kicsit ósdi, de azért még megy!
A kérdés az, mennyire lehet, bõvíteni, érdemes, vagy nem érdemes ezzel foglalkozni!!
CPU típusa Intel Pentium 4A, 2400 MHz (4.5 x 533)
Alaplap neve Asus P4S8X-X (6 PCI, 1 AGP, 3 DIMM, Audio, LAN)
Rendszer memória 1024 MB (DDR SDRAM)
BIOS típusa Award Modular (01/24/03)
Videokártya GeForce FX 5600 (128 M😎
Hangkártya SiS 7012 Audio Device
HDD Maxtor 6E040L0 (40 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133)
HDD SAMSUNG SP1203N (120 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133)
HDD WDC WD3200AAJB-00J3A0
Optikai meghajt HL-DT-ST DVD-RAM GH22NP20
Hálózati kártya SiS 900-Based PCI Fast Ethernet Adapter
Elõre is köszi!
A procik közül már nézelõdtem és az Inter Core 2 Duo E7500-at néztem ki. Már csak az a kérdéses, hogy milyen videókártyát vegyek mellé meg ramot. Ramból elég lenne 2GB. RAM-ból elég a 800mhz-es vagy megéri megvenni már az 1066-osat? Mindegy ti ezt jobban tudjátok, majd eldöntitek. Elõre is köszönöm.
AVIRA - \"More than security.\"
MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu
belefér még egy ilyen KIT?
Ha alszom megéhezem, az evéstől meg elálmosodom! Szép az élet!
MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu
Gigabyte GA-MA770T-UD3P: 21.738 Ft
AMD Athlon II X4 630 BOX: 25.613 Ft
Patriot 2x2GB DDR3 1600MHz Signature KIT: 25.950 Ft
Samsung SH-S223L/BEBE: 5.738 Ft
Samsung 640GB 16MB SATA: 15.725 Ft
Sapphire 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X Lite: 45.950 Ft
Gigabyte Superb 460W: 9.513 Ft
Cooler Master RC-335-KKN1-GP Elite 335 fekete: 9.900 Ft
Logitech Classic 200: 2.550 Ft
162.667 Ft (pcx-rol)
Saor Alba
ASROCK M3A770DE: 15.999 Ft
AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX: 13.225 Ft
SAMSUNG 2048Mb DDR3 1600Mhz: 11.876 Ft
SAMSUNG SH-S223L/BEBN: 5.947 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB TA2 HD502HJ: 12.187 Ft
ASUS EAH4770 FORMULA/DI/512MD PCIE: 29.062 Ft
SPIRE Rolo - SP2857B: 6.204 Ft
CHICONY Hipro 430W OEM: 7.363 Ft
101.863 Ft
Hej de kipusztult az ipon, tenyleg 😊
Saor Alba
Na igen ez jogos... <#smile>#smile> Thermaltake az valoban ratyi minoseg, akarcsak a Raidmax. Mindketto tularazott gagyi.
Saor Alba
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
Thermaltake meg hát..volt régen egy Volcano9-em, akkor egy M9-es házikó,de ezek után döntöttem úgy, hogy TT cuccokat soha többé nem veszek...túlárazott kodegány...
4500ért vezérlõ + 4 venti az milyen már? 😄 amikor egy normális venti is 1500tól kezdõdik...<#nemtudom>#nemtudom><#wow3>#wow3>
,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"
am ennyiért megéri persze
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
durván 4-4.500 Ft-ért meg nem is sok fõleg, hogy adnak hozzá 4ventit
#hhwnd
A képzelőerő sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás behatárolt, még a képzelőerő felöleli az egész világot. És csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
Thermaltake A1873 4 csatornás 8025VR Fan Kit 3,5" kontroll panel
•4 csatornás 3.5'' szabályozó panel
•Feszültség: 12 V
•Áramerõsség: 0.19 A
•Fogyasztás: 2.28 W
•Zajszint: 17 - 30 dBA
•Levegõkeringetés: 47.28 CFM
•Fordulatszám: 1300 - 3000 rpm
•Élettartam: 30000 óra
•Méret: 80 x 80 x 25 mm
•4 ventillátor
#hhwnd
Össze kéne rakni egy gépet 165 ezerbõl, lehetõleg Iponból.
Az árba férjen bele a gép és egy alap billentyûzet, más megkötés nincs.
Elõre is köszönöm!
Tudnátok egy olyan gépet ajánlani amin elfutnak a mai játékok rendesen?
pl COD MW 2 fullon,de ne álomgépet 90-100 ezer környékén??
Ha rendőrt látsz integetni az úton, nem kell neki visszaintegetni.
"kis mennyiségben forgalomba kerültek ebbõl a szériából olyan videokártyák, amelyek hibás BIOS-t tartalmaznak, így ugyan megfelelõ órajelen üzemelnek, de 800 darab helyett csak 720 darab stream processzor van rajtuk engedélyezve"
link
#hhwnd
i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn
#hhwnd
,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"
irodai munkához kellene valamelyik
az amd kb mennyivel gyorsabb? vagy érdemesebb az intelt meg venni?
köszi
Nekem a gépembe 2*1gb 800mhz,ddr2 Transcend memóriám van.Azt szeretném megtudni,hogy baj lenne e ha 1 másik gyártó memóriája is benne lenne?Memoria A-data.
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
és hova rakod azt a 4-et?
fan control jó árban van itt, iponon 4k
én is innen akarom majd
#hhwnd
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
#hhwnd
hogy a témánál is legyek...amit kinéztem házikó(Sileo500) most 17k helyett 20k+ éljen az iPon!!<#worship>#worship><#idiota>#idiota>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Gigabyte GA-G31M-ES2C Intel Pentium Dual Core E2200 2.2Ghz@3Ghz 2GB DDR2 800Mhz VTX3D HD5770 1GB DDR5
Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐