Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

marsu
#51555
Sziasztok.

Jelenleg ilyen gépem van, tudom, hogy egy kicsit ósdi, de azért még megy!
A kérdés az, mennyire lehet, bõvíteni, érdemes, vagy nem érdemes ezzel foglalkozni!!

CPU típusa Intel Pentium 4A, 2400 MHz (4.5 x 533)
Alaplap neve Asus P4S8X-X (6 PCI, 1 AGP, 3 DIMM, Audio, LAN)
Rendszer memória 1024 MB (DDR SDRAM)
BIOS típusa Award Modular (01/24/03)
Videokártya GeForce FX 5600 (128 M😎
Hangkártya SiS 7012 Audio Device

HDD Maxtor 6E040L0 (40 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133)
HDD SAMSUNG SP1203N (120 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133)
HDD WDC WD3200AAJB-00J3A0
Optikai meghajt HL-DT-ST DVD-RAM GH22NP20
Hálózati kártya SiS 900-Based PCI Fast Ethernet Adapter

Elõre is köszi!
slime001
#51554
Hellósztok. Most szeretnék új gépet venni. Csak egy alaplapra, processzorra, videókártyára és ram-ra lenne szükségem. A limit 80.000ft
A procik közül már nézelõdtem és az Inter Core 2 Duo E7500-at néztem ki. Már csak az a kérdéses, hogy milyen videókártyát vegyek mellé meg ramot. Ramból elég lenne 2GB. RAM-ból elég a 800mhz-es vagy megéri megvenni már az 1066-osat? Mindegy ti ezt jobban tudjátok, majd eldöntitek. Elõre is köszönöm.

AVIRA - \"More than security.\"

#51553
Itt van az alaplapod de a válasz igen. Így lesz 4x1GB 800MHz-s RAM-od. Nekem is így van 😊 És megy stabilan.

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#51552
Gigabyte GA-MA770-DS3-ban van CSX 2048MB DDR2 800Mhz CEC FAN KIT-em

belefér még egy ilyen KIT?

Ha alszom megéhezem, az evéstől meg elálmosodom! Szép az élet!

#51551
"Patriot 2x2GB DDR3 1600MHz Signature KIT" CL9be nem gáz?

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

Solten
#51550
Hi.

Gigabyte GA-MA770T-UD3P: 21.738 Ft
AMD Athlon II X4 630 BOX: 25.613 Ft
Patriot 2x2GB DDR3 1600MHz Signature KIT: 25.950 Ft
Samsung SH-S223L/BEBE: 5.738 Ft
Samsung 640GB 16MB SATA: 15.725 Ft
Sapphire 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X Lite: 45.950 Ft
Gigabyte Superb 460W: 9.513 Ft
Cooler Master RC-335-KKN1-GP Elite 335 fekete: 9.900 Ft
Logitech Classic 200: 2.550 Ft

162.667 Ft (pcx-rol)

Saor Alba

Solten
#51549
Hi

ASROCK M3A770DE: 15.999 Ft
AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX: 13.225 Ft
SAMSUNG 2048Mb DDR3 1600Mhz: 11.876 Ft
SAMSUNG SH-S223L/BEBN: 5.947 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB TA2 HD502HJ: 12.187 Ft
ASUS EAH4770 FORMULA/DI/512MD PCIE: 29.062 Ft
SPIRE Rolo - SP2857B: 6.204 Ft
CHICONY Hipro 430W OEM: 7.363 Ft

101.863 Ft

Hej de kipusztult az ipon, tenyleg 😊

Saor Alba

Solten
#51548
Radeon topikban linkeltuk egy hete. Amugy CPU-Z, GPU-Z: alap... 😉

Saor Alba

Solten
#51547
"4500ért vezérlõ + 4 venti az milyen már? 😄 amikor egy normális venti is 1500tól kezdõdik..."

Na igen ez jogos... <#smile> Thermaltake az valoban ratyi minoseg, akarcsak a Raidmax. Mindketto tularazott gagyi.

Saor Alba

somdav95
#51546
UPC FB csomagok valameike

MR ME
#51545
ami van és olcsó

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

#51544
Sziasztok, bocs hogy itt kérdezem csak mostanába ide irogattam... 😄 Szóval melyik net szolgáltatót tudnátok ajánlani most?
MR ME
#51543
énis azért húztam ki, mert asztalon van a gép, és frankón bevilágította az egész szobát...

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

Morphin
#51542
legutóbbi gépösszerakáskor én rosszul dugtam rá a power led kábelét...engem se nagyon érdekel, sõt kifejezetten idegesített,chieftec háznak olyan erõs led-je van hogy este az 1 darab kis led is nagyon zavar. most meg az új hd5770-en vapor-x hûtés is kéken világít,és éjszaka ha megy a gép tökre ba$$za a csõrömet...most cserélem le a házamat, lehet azon se dugom be csak a hdd led-et...


Thermaltake meg hát..volt régen egy Volcano9-em, akkor egy M9-es házikó,de ezek után döntöttem úgy, hogy TT cuccokat soha többé nem veszek...túlárazott kodegány...
4500ért vezérlõ + 4 venti az milyen már? 😄 amikor egy normális venti is 1500tól kezdõdik...<#nemtudom><#wow3>

,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"

allock
#51541
nem raj
csak jól mutat 😊

#hhwnd

#51540
Ez nagyon "raj"...
MR ME
#51539
igazából én még a power ledemet is lekötöttem mert zavart...van ilyen, nekem nem kell h világítson, de ez csak az én véleményem 😊
am ennyiért megéri persze

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

MR ME
#51538
azokat se preferálom 😄

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

allock
#51537
szerinten állíthatók a színek
durván 4-4.500 Ft-ért meg nem is sok fõleg, hogy adnak hozzá 4ventit

#hhwnd

Sharks
#51536
Megoldható egy olyan házzal, amin van ajtó elöl <#bohoc>

A képzelőerő sokkal fontosabb, mint a tudás. A tudás behatárolt, még a képzelőerő felöleli az egész világot. És csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.

MR ME
#51535
ez szép és jó, de engem pl tuti kiidegelne h a pofámba világít ráadásúl nem is egy színnel...

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

allock
#51534
ezt figyeld




Thermaltake A1873 4 csatornás 8025VR Fan Kit 3,5" kontroll panel

•4 csatornás 3.5'' szabályozó panel
•Feszültség: 12 V
•Áramerõsség: 0.19 A
•Fogyasztás: 2.28 W
•Zajszint: 17 - 30 dBA
•Levegõkeringetés: 47.28 CFM
•Fordulatszám: 1300 - 3000 rpm
•Élettartam: 30000 óra
•Méret: 80 x 80 x 25 mm
•4 ventillátor

#hhwnd

Prince of Máté
#51533
Akkor nem kell onnét, felõlem jó PCX is vagy amit ti ajánlotok 😄

allock
#51532
hétfõre vagy keddre meg lesz szerintem
ipon webshopban alig van most valami..

#hhwnd

allock
#51531
igen
de akinek nincs gpu-z fel sem tûnne neki 😛

#hhwnd

Prince of Máté
#51530
Sziasztok!

Össze kéne rakni egy gépet 165 ezerbõl, lehetõleg Iponból.
Az árba férjen bele a gép és egy alap billentyûzet, más megkötés nincs.
Elõre is köszönöm!

#51529
bios frissítés... tádám!
Ngeri
#51528
Sziasztok
Tudnátok egy olyan gépet ajánlani amin elfutnak a mai játékok rendesen?
pl COD MW 2 fullon,de ne álomgépet 90-100 ezer környékén??

Ha rendőrt látsz integetni az úton, nem kell neki visszaintegetni.

allock
#51527
jó lesz oda figyelni a vapor-x 5770-el

"kis mennyiségben forgalomba kerültek ebbõl a szériából olyan videokártyák, amelyek hibás BIOS-t tartalmaznak, így ugyan megfelelõ órajelen üzemelnek, de 800 darab helyett csak 720 darab stream processzor van rajtuk engedélyezve"

link

#hhwnd

Solten
#51526
Irodai munkahoz: AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX (13.225 Ft)

Saor Alba

gameplusz
#51525
Abból is ugyanazt a típust. Szóval én nem próbálkoznék...

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

allock
#51524
elméletileg ha ugyanúgy 800MHz-es ramot raksz bele nem lehet semmi baja, de ajánlott ugyanazt a fajtát venni bele ami van

#hhwnd

allock
#51523
milyen alaplapba kell?

#hhwnd

#51522
jah de ez 22 ezer ft, az a pár ezer ft már

Morphin
#51521
hát irodai munkához még gyengébb proci is elég lenne...valami kétmagos AMD-t nézzél...15-20k körül...

,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"

#51520
AMD Athlon II X4 620 Quad Core AM3 2.6-os 4 magos - és az Intel Pentium DualCore E6500 2.93GHz 2 magos egy árban van.

irodai munkához kellene valamelyik
az amd kb mennyivel gyorsabb? vagy érdemesebb az intelt meg venni?

köszi

#51519
Helo!
Nekem a gépembe 2*1gb 800mhz,ddr2 Transcend memóriám van.Azt szeretném megtudni,hogy baj lenne e ha 1 másik gyártó memóriája is benne lenne?Memoria A-data.

PeeTeR
#51518
ebbol csak 2 az enyem masik 2 meg egy ismerosomnek lesz 😊

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

allock
#51517
fasza 😄
és hova rakod azt a 4-et?
fan control jó árban van itt, iponon 4k

én is innen akarom majd

#hhwnd

PeeTeR
#51516
en hetfon tervezem a rendelest, innen akarok rendelni 4 Xilence ventyot meg egy fan controlt 😊

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

allock
#51515
egész jó árak vannak itt

valaki netán ismeri õket, rendelt már innen?

#hhwnd

allock
#51514
konzol kell rá 😊

#hhwnd

Morphin
#51513
engem ma nagyon felba$zott a GTA...phenom II 4mag,3ghz felett,hd5770,2gb ddr3 geil...felraktam az új patchet is,és úgy akad mint az állat...megpróbáltam levenni a felbontást meg a többi opciót és így is akad.sztem a catalyst is közrejátszik,mert sokan szidják a 9.12-t,de más driver meg nem megy fel normálisan ccc-vel...egyszómintszáz,akárhogy foltozták a GTA IV-et,egy rakat szar maradt!

hogy a témánál is legyek...amit kinéztem házikó(Sileo500) most 17k helyett 20k+ éljen az iPon!!<#worship><#idiota>

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
megnézem hátha pixmanian van olcsóért 😄DDDDDDDDD

,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"

#51512
de ez csak az egyik monitornál van ami xenox 700p , de egy régebbi syncmaster 957p-nél pedig jó...
#51511
Sziasztok, most olyan problémám lenne hogy, feltettem a windowst és utána gyári drivereket, és miután az ati drivert is feltettem a windows betöltés még meyg és utána nem kap jelet a monitor.. ez mitõl lehet?
#51510
GTA4-el nem szokás gépet/hardvert tesztelni..

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

balint1111
#51509
GTA IV-nél nem hiszem hogy VGA a döntõ. Persze máshol igen.

Gigabyte GA-G31M-ES2C Intel Pentium Dual Core E2200 2.2Ghz@3Ghz 2GB DDR2 800Mhz VTX3D HD5770 1GB DDR5

Klemice
#51508
két éve rendeltem egy külsõ WD-t tõlük.. dec 17-én elment a pénz is, az ajándék csak nem érkezett meg karácsonyra, csak két ünnep között... többet nem is rendelek onnan.. két éve még megérte azóta már nem

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

#51507
Köszi!
Solten
#51506
Tudjuk... a Superb pl. lead 12V-os again ~348W-ot ez boven eleg egy egykartyas rendszernek akar 4 magos CPU-val.

Core i7-870 2,93 GHz (túlhajtva 4 GHz-en) -el:



Csak a hulladek, noname "tapok" nem kepesek annyit leadni amely ertek szerepel az oldallemezukon... <#zavart1>

Saor Alba