3441

FAQ

  • Esrohnoil
    #3241
    Jah, én mondjuk nem szórakoztam sokat azzal a géppel, de nekem is van egy kép a galériámban ahol látszódik h. pepperrel bármikor ugrok 124-125m körül. :)
  • dawke
    #3240
    AZ IDEGBETEG embereket leültetném elé (csak) egy órát !!!
  • dawke
    #3239
    szentem a SAN ANDREAS, és a NFSU2 után a legjobb játék !!!
  • dawke
    #3238
    Én a PEPPER-géppel 126-m et ugrottam, az egész meg 371- egy, zsír!!!
  • zolo
    #3237
    Én úgy hoztam hogy már fel volt telepítve.Két 5-600 megás .bfs fájl van,a flatout.exe+4 vagy öt darabn .ini fájl.Na ez az 1.2 felülírta a cars.ini és most nem tok vele játszani:(Ha valakinek megvan a cars.ini küldje [email protected]
  • Esrohnoil
    #3236
    Nem lehet h. a C-osztályú Bonusokat is teljesíteni kell hozzá?
  • PLackó
    #3235
    jó nagyon az 1.2-es patch,az új bonusz pályák is királyak.de van egy nagy gondom..
    újrakezdtem a játékot ezzel a patchal,és hiába csináltam meg 1. helyre az összes elérhető versenyt ,nem enged tovább..a CLASS B és a CLASS A versenyekből sem elérhető egyenlőre egyik sem,mind szürke.miért?mit tudok csinálni?
    KÉP
  • PLackó
    #3234
    valaki game ?
  • XRV
    #3233
    ha ki van csomizva az alap, akkor a patch-t is ki kell csomizni
  • Broafka
    #3232
    ahham, majd átnézem
  • bertino
    #3231
    vhol belecsomagolva kell lennie...
  • Broafka
    #3230
    ööö, most nézem, nincs is olyan hogy cars.ini
  • arty
    #3229
    ok, nekem is kifagy kocsiválasztásnál :( akkor mégsincs szerver :(

    1.2 pecs egyenlőre kuka :(
  • arty
    #3228
    IP
    84 . 0. 213 .127
  • arty
    #3227
    inditottam szervert, probáljatok csatlakozni

    alapgame+1.1peccs+1.2unofficial ... semmi mást NE tegyetek fel!!!!
  • Broafka
    #3226
    ok, küldöm majd
  • arty
    #3225
    quick race nekem sem megy, de a karrierem tudom folytatni :)

    multit nem probáltam.
  • robotnyk
    #3224
    a patch is? mert nekem azt írta, hogy nem találja az útvonalat a common1.bfshez, vagy valami ilyesmi
  • Esrohnoil
    #3223
    Nálam ki van csomagolva az egész game.
  • robotnyk
    #3222
    és hogyan sikerült? mert próbáltam úgy is, hogy a bsf fileokat kicsomagoltam, de úgy meg el sem indult
  • Esrohnoil
    #3221
    Nekem semmi gondom nem volt vele, galériámban is van pár kép, de a legnagyobb bakikat mindig elfelejtettem shotolni. :D
  • bertino
    #3220
    fikázzunk, de ne itt végre van chat ebbe a k*rva g@meba meg kick, isstenem ugy örülök és nekem se megy, mikor kocsit kell kiválasztani, plsplspls

  • zolo
    #3219
    Ha játszol még a flatout lécci küld el a cars.ini erre a címre:[email protected]
    FONTOS!!!
  • Broafka
    #3218
    azt kilehet kapcsolni hogy kirepüljön az ember
  • Broafka
    #3217
    nah jó, esetleg Gothic2-vel még :)
  • gercse
    #3216
    nekem tetszene ez a játék,ha nem repülne ki az ember,meg az irányitás jobb lenne,de igy is elfogadhato
  • Broafka
    #3215
    de rába**tál mert nem játszom San Andreason kívűl (meg flat-out-on kívűl) semmivel
  • Broafka
    #3214
    ha fikázni akartok, akkor olyan játékot mondok ami nekem se tetszik :P
  • zolo
    #3213
    nekem a versenymódválasztásnál fagy ki amikor választani kell carrier-quick race-time trial
  • Esrohnoil
    #3212
    Neked melyik játék tetszik? Had fikázzunk mi is egyet. :D
  • bertino
    #3211
    inkább erre találjatok megoldást pls :)
  • Broafka
    #3210
    na jó, tényleg nem szimulátor, én sem mondtam azt, de van egy pár emberke aki állítja, amúgy meg a törés kb addig realisztikus amíg nem kezd el kigyulladni a motor, már kész roncs az autó, de azért még mindig megy, ugyan már
    de a játék az azért "gagyi" esetleg multiban ellehet vele lenni max 1 órát, meg kicsit hülyéskedni vele unaloműzőnek, de hogy egész nap ott üljek a gép előtt, hogy WOOOW, ez aztán a játék, na nem
  • arty
    #3209
    a magam részéről az 1.2re még nem volt időm, talán jövő hét végefelé ...
  • arty
    #3208
    egyetértünk. sztem nagyon sok volt az alapötletben, az engineben, amit részben az EMPIRE (kiado) konzolpártisága gyak. lenullázott ... azért az egy szint, amikor benntlévő fícsöröket tiltatnak le a fejlesztőkkel, csak hogy a konzolport jobban fogyjon!

    erre még rátett az US késleltetett megjelenés, a NEM KOMPATIBILIS US/EU verzio, a nulla szupport-bugok, a kifelejtett játékmódok, nézetek, a rossz/gyenge marketingtevékenység, a szim mód automatikus/kikapcsolhatatlan fékezése ....

    Simán lehetett volna az év játéka, piti odafigyeléssel és egy jobb ("független"?) kiadóval ...
  • zolo
    #3207
    Én ha beteszem ezt az 1.2-t kifagy a játék ha rányomok a quick race-ra!Megoldás?Valaki küldje már el ide az eredeti .ini fájlokat:[email protected]
  • robotnyk
    #3206
    egyébként még mindig fáj, mekkora ziccert hagytak ki a készítők ezzel a játékkal, ha mindenből kicsit több lenne benne (pl nem csak 1 használható demolition pálya), lenne alapból multi támogatás, néhány játékmód még, (pl gondoljatok bele, hogy az Insane játékmódjai milyen királyak lennének ezzel a töréssel) akkor lehet hogy zokszó nélkül megvettem volna
  • robotnyk
    #3205
    az autók mozgása, a törések, realisztikusak, de nem szimulátor, senki nem állítja, hiszen még belső nézet sincs alapból, csak buherrel.
  • Broafka
    #3204
    többi arcade FÖLÉ???
    akkor beismerhető hogy arcade, és rihtig nem szimulátor
  • Istencsászár
    #3203
    kiemelkedő fizika teszi ezt a gémet a többi arcade fölé
  • Broafka
    #3202
    hát ööö, ki mondta hogy az nfs is szimulátor? :)
    de ez, ez sem szimulátor!
    na jó nem gagyi, de nem egy agysejtszaporító (mondjuk a szgép csak öli az agysejteket, de mind1:))
    egyedül talán ebben a gumibabában láttam fantáziát, meg viccesek a bonus játékok, de csak unaloműzőnek menne el