3441

FAQ

  • gergobaby
    #3281
    Ha valaki van aki jáccana neten az vegyen fel MSN-re : [email protected]
    vagy Skype-ra Nick-em: prolog1586 vagy e-mailt kuldjon.. [email protected]
  • arty
    #3280
    én játszanék néha neten ... csak sosincs kivel :) amikor meg lenne kivel, én nem érek rá :)

    lobby nélkül nehéz egy játékban multit összehozni :(
  • VAZ
    #3279
    Sziasztok! FlatOut rajongó vagyok 2005 május óta és készítettem egy oldalt & fórumot. Akinek van kedve térjen be ide: http://flatout.tvn.hu/ valamint http://flatout-foruma.uw.hu/ címre. Szívesen játszok bárkivel, és alakíthatnánk is egy klánt, valamint ezt a csapatot amit alakíthatnánk, átvihetnénk majd a FlatOut 2-be is. :-)
  • arty
    #3278
    volt a flatout lobby, ott láthattad h épp racing van e ... a fő gond a széthulló gémekkel van szvsz, amikor valaki belép és mások kiesnek :)
  • mucsácsó
    #3277
    sztem simán megéri megvenni...
    amúgy nekem természetesen nem eredeti, CLONE van meg, de mostanában olyanakat nyomunk neten a haverokkal...
    van egy progi, FlatOutNet 1.3 a neve, ezzel lehet HOST-olni, akár passos servert is, de lehet JOINolni is természetesen...általában mindig vannak így indított serverek, és még 8 player esetén sincsen lagggg...(pedig 128kbit a feltöltésem :D)
    meg kell hagyni, kisebb hibák, fagyások, kidobások vannak, de télleg elég ritka, stabil a kliens :) szóval ajánlom hogy próbáljátok ti is ki, ajánlatos feltenni az 1.1-et, netán a 1.2-t, azaz a FOv2-t, de általában a legtöbb server 1.1-es.
    itt egy screenshot, igaz ez még az előző verzióból való:


    akinek érdeklődősét felkeltettem, az szóljon, szívesen játszom bárkivel, de az a legjobb mikor 7-8an vagyunk :)
    és akkor: FlatOutNet 1.3
    még 1x mondom, hogy legalább egy próbát tegyetek meg...higyjétek nem fogtok csalódni ;) jah..és lehet lesz majd, hogy nem csatlakozik, akkor Alt+F4, ez azért van mert vagy más verzió, vagy már játszanak :)
  • k8bal
    #3276
    hát jah! Neten nagyon ott van! multkor is röhögőgörcsöt kaptam! =DDD milyen lehet ez LAN-ba?! =)
  • arty
    #3275
    szvsz nem, a PC-sekkel nagyon kicsesztek :(

    ha a netes mizériát megoldják, talán majd a második részt érdemes lesz ...
  • bertino
    #3274
    ellene szól, hogy NETen gond nélkül nyomtuk 8an

    meg kell hagyni easyrider is volt
  • M@TriX
    #3273
    aham érdekes, pedig a lan nem egy bonyolult dolog ;)
  • Harly18
    #3272
    köszi, csak arra gondoltam, hogy nincs e egy oldal ahol nagyjából össze van e gyűjtve. A másik probléma, hogy nekem a játék mappájában nincsen semmi almappa, olyan sincsen ahova a kocsit kellene tenni
  • bertino
    #3271
    én is nyomtam 5 haverral eccerre LANban... ott az volt a gond, hogy egy vkinek mindig befagyott a játék, betöltött pályára... ment vagy 10 mp-et és bumm, fagyás

    mindenkinek uaz a patch meg crack meg minden legyen (nekünk is ez volt és mégis sux volt) szal többet én se nagyon tudok
  • M@TriX
    #3270
    LAN-ban akarjuk nyomni, belső hálón 5MB/secel is mennek a cuccok egym,ás között, de a játék akad, kb. 2-3-es lag van...
    valakinek 5let?
  • Kozmi18
    #3269
    Szerintetek megéri eredetiben megvenni?
  • arty
    #3268
    visszaolvasva itt is találsz linkeket ;)
  • 12346
    #3267
    vac dö práblem?
    nfs-nél meg kecsap van. az is érdekes? ez egy játék.
  • bertino
    #3266
    nagyobb képet nem tudtál volna csinálni ?
  • Sas6
    #3265
  • Harly18
    #3264
    Hol lehet kocsikat leszedni a játékhoz?
  • Wishmaster
    #3263
    jah, ezeket ismerem. csak gondoltam ezeket minden flatoutos ismeri:)
  • Amse
    #3262
    tuti nem a 2.
    ittvan 3 render a 2-ből.
    kép1
    kép2
    kép3
    és csak nyárra ígérik...
    mellesleg a 3 kép 3 különböző versenystílusból vannak.
    race / derby / street
  • Wishmaster
    #3261
    hmm:)
    tuti?
    legalább megpróbáltam:) azthittem ez már a 2... amúgy megjelenik még március elött a második rész?
  • 12346
    #3260
    ez még mind az elsőből van:)
  • Gabe18
    #3259
    Szerintem ezek a képek még az 1-hez készültek.A 8-as pl. tuti,az sok helyen volt régebben is.
  • Gabe18
    #3258
    Szerintem ezek a képek még az 1-hez készültek.A 8-as pl. tuti,az sok helyen volt régebben is.
  • bertino
    #3257
    igen, azt hiszem érdekel :D köszi!
  • Wishmaster
    #3256
    Szevasztok!
    Gondolom sokatokat érdekli a flatout 2, és mivel találtam pár screenshot-ot ezért, kapok az alkalmon és belinkelem nektek:) (bár már látom elég régen írtak ide utoljára)
    kép1
    kép2
    kép3
    kép4
    kép5
    kép6
    kép7
    kép8
  • k8bal
    #3255
    hali!
    nem tudjátok hogy hogy lehetne azt megoldani hogy a karrier beli autómmal gyakoroljak?
    mert én még nem találtam semmi iet a játékban?
    egyáltalán van rá valami mód?
  • Esrohnoil
    #3254
    LAB - Beat the boys
  • arty
    #3253
    én megnézném a credits részt, ott biztos le van irva az előadó ... utána google ... ;)
  • Justil
    #3252
    Nem tudtok a gammához véletlen soundtracket? igazából leginkább az intro track érdekelne, az a "girls just want, to beat bad boyz"-os. ismeri ezt vki?
  • bertino
    #3251
    olvass vissza
  • 12346
    #3250
    a clone cd-s is warezos, és nem kell crack. valszeg, amikor a faq készült, akkor még csak az volt. simán műxik is. mellesleg anyádnak mutogassál^^
  • PLackó
    #3249
    milyen chates dolog?
  • bertino
    #3248
    inkább az a chates dolog lenne már jó, ha vkinek működne

    én mennék sztem, de vlszleg nem leszek itthon
  • PLackó
    #3247
    valaki akar játszani?
  • sleve
    #3246
    holnap (vasárnap)délután 18ora körül "bajnoki futam" talállka itt: IRCNET --> #flatout.hu
    le7 páran lesznek már ma is, én nem, nézzetek fel
  • dawke
    #3245
    csak be ne zombuljak !!!
  • Esrohnoil
    #3244
    Nekem a sima is bőven megfelelt. :D
  • Mustang2005
    #3243
    Vagyis van működő warez verzió!

    A HOODLUM nevű cracker csapat törte fel!!!


  • Mustang2005
    #3242
    Hibás a FAQ!

    Wan űködő warez verió!

    A HOODLUM nevű cracker csapat törte fel!!!