3441

FAQ

  • sleve
    #3321
    File Size: 197 MB!!!
  • PLackó
    #3320
    nekem nem telepíti fel,minden file-val baja van.itt a hiba:
  • bertino
    #3319
    de gecc, hogy lehet ilyen hülye helyre feltenni...
  • PLackó
    #3318
  • bertino
    #3317
    töltöm is, thx!
  • arty
    #3316
    ahogy nézem, először a lapon az alsó kisbetüs SETUP.exe t kell felrakni, utána a 2.2es updatet, itt szimplán csak lecseréljük a fő EXE-jét a lobbi install könyvtárában!
  • arty
    #3315
    és kijött az uj lobby is, ezzel végre tényleg normálisan össze lehet hozni egy multit!

    http://www.webtrixx.com/flatoutnetpro/index.php3
  • arty
    #3314
    FLATOUTJOINT

    kijött az isten MOD legujabb verziója! (3.0)

    144 pálya, cheat, online-anticheat, állithato AI, rengeteg opcio, skinek, saját zenék betétele .... és ezer más cucc :)))

    VÉGRE!!!! szedni!!! DOWNLOAD
    (nem biztos h ez a tuti link, akinek van jobb, irjon!!!)
  • arty
    #3313
    3195-ös hozzászólás ...
  • zsootthey
    #3312
    megtaláltam a megoldást egy külföldi fórumon:
    használj deamon tools 3.46-ot!
    nekem bevált -- ha igy se mukodik akkor cserélj videokártyát :I
  • zsootthey
    #3311
    ?
  • arty
    #3310
    #3195

    ott a patch és crk is
  • zsootthey
    #3309
    szevasztok!
    tegnap töltöttem le a FlatOut-ot és nem akar mükszeni mert meg kéne crackelni.
    tudna valaki adni hozzá cracket mert amiket találtam azok szerintem nem ehhez lettek készítve mert nem csináltak semmit -- patchek voltak :P

    aki tud az segítsen.
    thx
  • k8bal
    #3308
    ha kicsomagolod és átírod a playlist-et... de ez elég bonolult.. inkább szedd ki játékbeállításain belül a zenét és tegyél be winampba amit akarsz! szvsz
  • bertino
    #3307
    csak olyan van
  • moon21
    #3306
    hi!
    nincs olyan progi, amivel saját zenét be lehet tenni a játékba?
  • sleve
    #3305
    lobby.exe jobb volt ez nagyon gyér :(
  • sleve
    #3304
    ez valamai más nem erre gondoltam de kiprobálom :)
  • arty
    #3303
    #3285
  • sleve
    #3302
    Hi!

    Új lobby.exe-t honnan lehet letölteni? Régi szerint innen: http://www.bob-game.info/ de ott nem találom :(
  • mucsácsó
    #3301
    hát...:

    FlatOut 2 VU Games 06/09/06 EU
    FlatOut 2 VU Games June 2006 US
  • Gyufaa
    #3300
    Szega skacok ! Nem tudjátok mikor jelenik má meg a flat Out 2 ?
  • arty
    #3299
    tedd fel ujra a Net.framework 2.0-t, lehet az 1.1 is elég neki, nemtom ... microsofttol leszedhető ...
  • sleve
    #3298
    irc://irc.atw.hu/flatout.hu

    Esténként itt megtalálsz, mostanában inkább csak hétvégén de azért nézzé' be amikor éppen játszhatnékod van. Decemberben sokat nyomtam de azóta nem. Tegnap leporoltam a kormányt a Forma1 hatására hááát felejthető teljesítményt nyújtottam :(((

    Nem reklámozom már a csatit, kevesen jöttek azoknak is rögtön kellett volna minden aztán meg elmaradoztak. Akikkel elkezdtük a csatit azok vannak csak meg :D
  • komicic
    #3297
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy a 3285 számú hozzászólás alapján letöltöttem az 1.4 exe-jét felül is írtam és ezt írja ki:Run-Time Error '339' Component 'CoolXPButton.ocx' or one of its dependencies not correctly registered:a file is missing or invalid!!! Nem tudjátok hogy mit lehet azzal csinálni???
  • arty
    #3296
    egen, mrt a trillianomon elromlott az irc :)

    de igérem rászánom a röpke 2 órát, aztán konnektálok!!! :)

    nameg, néha reklámopzni kéne a csatit!!!!! ;)) nem is emléxem, melyik ircneten van :P
  • sleve
    #3295
    persze mer sose jössz fel irc-re :P
  • sleve
    #3294
    kényelmesebb a pályaváltás, -beállitás, nagyon jo, hogy van chat, lehet kickelni a szembeforgalmat :D
  • bertino
    #3293
    akkor jöhetnek a tapasztalatok
  • sleve
    #3292
    vagy mégis :)))
  • sleve
    #3291
    Jó ez a FOV2.0.1 mod csak nálam a chat nem működik :(
  • Csuhai G
    #3290
    Talán ha leírnád, hogy mi a hiba...
  • DeO
    #3289
    helosztok,azt szeretnem megkerdezni hogy én letöltöttem netröl a flatoutot,és nem tom mi a hiba a játékinditasnal.Megmountolom,instalálom és crackelem.De lehet hogy ahogy felteszem a jatekot az a rossz.Nem tudná valaki megmondani,hoyg milyen dolgokat kell csinalnom hogy induljon a jatek
  • bertino
    #3288
  • arty
    #3287
    eh, szal a FOV2.0.1 installalasa: kicsomagolod a fajlokat a szűz(!!!) flatout 1.1 könyvtáradba ... pl: c:\games\flatout\
  • arty
    #3286
    Ami a jó netes játékhoz kell a lobby mellett:

    - alap UK verzioju (1.0) game
    - 1.1 patch
    - 1.1 nocd crack
    - FOV2.0.1 mod (chat, stb) LETOLTESE - KLIKK
  • arty
    #3285
    FLATOUTNET Pro

    Alap 1.0 install: http://www.webtrixx.com/setup.exe

    1.4 update: http://www.webtrixx.com/FlatOutNetPro.exe
    Itt a leszedett .exe -vel felül kell irni az előzőleg felinstallált 1.0 exe-jét!
  • arty
    #3284
    wow, nagyon kösz a linket! rengeteg minden van itt! :)

    van valami fogocska mod is, mindjárt utána olvasok (cops'n'robbers)
  • Wishmaster
    #3283
    hi
    flatout 1 letöltéseket a http://www.flatoutjoint.com/ oldalon találsz, nameg elég sokan szokták látogatni, és chatbe irogatni. Én csak 2 napja ismerem az oldalt, de teccik:) sűrűn frissítik...
  • gergobaby
    #3282
    Honnan tudom letolteni az 1.2-es peccset??? Nincs valami osszejovetel multiban vagy vmi a forumozok kozt???