3441

FAQ

  • Amse
    #2680
    Jó volt.Majd nyomunk még.
  • Tibor
    #2679
    király volt
  • ranGer2
    #2678
    kössz a játékot fiuk! thx to:Amse & Tibor! ;)
  • Amse
    #2677
    Please méretezd át v. linkeld, mert ez így gáz.De a legjobb lenne ha felülírnád ezeket a képeket kissebbre.
  • Esrohnoil
    #2676
    Itt a bizonyíték h. Pepperrel is lehet jókat ugrani:


  • Braveheart
    #2675
    Ati Radeonod van?
  • Fboy
    #2674
    hi! felraktam a játékot meg az 1.1-es patch-et és a crack-et, de csak fekete kép van, nem látni semmit, mikor alt-tabbal lerakom a tálcára akkor 1 pillanatra látni a képet. Ez mitől van?
  • Red
    #2673
    Benne van minden amit bele lehet tenni, merevítések is. Amúgy azóta összesítettben ugrottam nagyobbat, 406,08 :)
    kép
  • fireball
    #2672
    biztos nehezebb lesz a verda tőle...
  • Esrohnoil
    #2671
    Fémmerevítéseket is bepakoltad? :)
    Én Pepperbe mindent beraktam a fém kivételével és úgy lett 376 méter, de ha beletettem a fémet, kevesebbet ugrott.
  • XRV
    #2670
    ok, a gamecopyworldon fent volt a nocd pecs
  • Red
    #2669
    Fulltuningos Trasher.
  • Esrohnoil
    #2668
    Mivel ugrottad és mi volt a gépben? :)
  • Amse
    #2667
    Az szép!Na majd megdöntöm valamikor.:D
  • Red
    #2666
    Nekem az összesített rekordom 403,60. Egy ugrásra meg 141,84 :)
  • Chaos Mad
    #2665
    weeell... :D
  • Amse
    #2664
    Akkor azt is jegyezd meg legközelebb. ;)
  • Esrohnoil
    #2663
    Arra már nem emlékszem. :)
  • Amse
    #2662
    Jah, szerintem is jó kis game ha belerakjuk a kamerákat.Az is jó benn , hogy ha kiesel akocsiból akkor abból a szemszögből látszik.Azt én is hiányoltam, hogy nem jön ki a motorháztetőn a beömlő pedig a menüben a kocsinak olyan a motorja.
  • Amse
    #2661
    Asszem valaki nyomott 380-at.1 ugrás-ra mennyi volt a legnagyobb?
  • Esrohnoil
    #2660
    Egyébként Pepperrel ugrottam a legtöbbet magasugrásnál. Össz. 376,98 méter a rekordom. Valaki tudott nagyobbat ugrani?
  • Esrohnoil
    #2659
    Kérdezzd körbe a VolksWagen márkakereskedőket. :)
  • Esrohnoil
    #2658
    Jo kis játék ez.
    Feltettem az extra kameranézeteket. A belső nézet király.
    Az a felni meg amit külön lehet letölteni nagyon sokat dob a kocsi kinézetén. :)
    Csak azt sajnálom h. nem oldották meg h. a supercharger beépítés után meglátszódjon a motorháztetőn...
  • Amse
    #2657
    Ha kell valakinek csak a kamera akkor leszedheti innen.
  • Amse
    #2656
    Elvileg az volt a baj, hogy ha volt 1 ember akinek netlimiter volt a gépén akkor csak 2 ember tudott egyszerre játszani.Az 1.1-es patch javította, de már találkoztam azóta is ezzel a problémával szóval netlimiter--t senki ne használjon és akkor valószínű megy.
  • Norbu
    #2655
    van vmi javítás már a multira?(hogy nem dombja ki mindig a serverről azokat akik csatiztak)
  • fireball
    #2654
    CSá mindenki olyan emberke jelentkezését várom aki szeretne flatoutban multizni és nem dinamikus az ip-je Ha szeretnél játcani akkor vegyél fel partnernek MSN-en az MSN címem : [email protected]
  • Amse
    #2653
    Linkjavítás.
  • Amse
    #2652
    Asszem nekem megvan.Felrakom neked, de nem biztos, hogy az.1x leszedtem ha jól emlékszem, de nem használtam és most keresgéltem aztán találtam 1 flatout.zip-et amiben 1 exe van.Gondolom ez az.
  • Amse
    #2651
    Első feladat, hogy az összes bsf-filet ki kell csomagolni a bfs unpack progival amit itt megtalálsz.Aztán ha megvan akkor a létrehozott data könyvtáron belül az összes autó skinje meglesz.Ahoz hogy a kicsomagolt file-okat használja a játék ki kell szedni az összes bfs file a főkönyvtárból vagy átnvezni őket és a filesystem.ini-t is.Aztán csak kicseréled a file-okat.Ha csinálni akarsz akkor szükséged lesz a dds pluginra amit szintén megtalálsz az oldalon és be kell rakni a ps-be aztán már festegedheted a kocsikat.
  • ranGer2
    #2650
    Láma kérdés: textúrát hogyan importáltok.. esetleg van külön progi?
  • XRV
    #2649
    Sziasztok, a noCD pecset pls rakjátok fel a flatouthun uw oldalára . vagy adjatok meg újabb linket, mert a régiről nem lehet elérni már.
  • arty
    #2648
    de, de sajna ide járnak elegen multihoz... izé, már ide sem nagyon :)
  • FIFTH
    #2647
    Van vmi chat is ahol gyulekeztek?
    Szerintem onnan egyszerubb lenne indulni multizni nem?
  • Chaos Mad
    #2646
    sry még nincs felinstallálva.
  • arty
    #2645
    ha nem, hát nem
  • arty
    #2644
    gyertek !

    81.182.93.68
  • Chaos Mad
    #2643
    ezt nem értem, ha elinditasz 1 versenyt kiirja az aktuális soundtracket.
  • ppeti66
    #2642
    Esetleg nem tudja vki, hogy a soundtrackban szerepel 2 Full Diesel szám, az egyik a No Man's Land, hogy mi a másik?
    Na szép mondat lett, remélem értitek :P
  • Rash87
    #2641
    jah,meg 1 perc kb. 100 mb :D