3441

FAQ

  • Amse
    #2760
    Most már alvás jön.Holnap nyomhatunk.
  • inaki ramirez 1
    #2759
    aham koszi....

    viszont hostolni tudok jeeeeee :D

    akinek van kedve jöjjön..
  • Amse
    #2758
    Ha olyan host-okra akarsz csatlakozni amit nem ismerősöd csinát akkor valószínüleg épp játszanek és nem a lobby-ban várnak.Célszerű előre megbeszélt host-ra csatlakozni, mert csak akkor lehet amikor nem fut a verseny.
  • inaki ramirez 1
    #2757
    noh urak,egy jo kis versenybe én is benne lennék....de..:D
    amikor vkihez csatlakozni szeretnék ezt irja ki:This game session is no longer available....

    és mindegyik hez ezt irja ki...

    Peccs flatoutNet fenn van....

    szóval miért???

    koszonom elore!!

  • ranGer2
    #2756
    lehetne ;)
  • Robogo
    #2755
    Lehet azért fagy le mert nem bírja el a neted 4 játékossal a gamét.Azt hiszem,hogy ezt mág Amontól hallotam,hogy attól függ,hogy hány játékos játszhat a servereden amilyen a neted.
  • Robogo
    #2754
    Jaja majd kéne nyomni egyet.Úgy kéne,hogy kb 8-an játszanánk multiba.
  • Amse
    #2753
    Machine nálam bevált.
  • Esrohnoil
    #2752
    Szerintetek melyik a leghasználhatóbb járgány?
    Vhogy a blade nekem nem szimpi. Nem kinézet alapján...
  • arty
    #2751
    ha tegnap a te szervereden játszottunk: lehetne, ha a jövőben inditasz gémet, picit változatosabb pályákat? :D nascarban még elmegy, de egy ilyen "árkád" ban aki egyszer vezet, szinte kizárt h lenyomják a többiek ...
  • arty
    #2750
    sztem meg a www.autosjatekok.hu CHAT része jobb, nem kell invitálni, stb, aki ott van látja amit bárki ir ....

    nagy szükség lenne már egy cset jellegű autos-szerverkreálos helyre!
  • ranGer2
    #2749
    huáá! :) éppen harc! :DDD
  • Amon Serrano
    #2748
    ja és inkább msn-en kéne megbeszélni a dógokat egyébként szerintem a játszással kapcsolatban, de ez csak egy vélemény. Dooma (ez most én vagyok az Amon gépéről) msn címe: [email protected], tessék csak felvenni a listára, és dumcsizni vele ilyen ügyekben!
  • Amon Serrano
    #2747
    hi belépek a flatoutnet progival egy játékba, minden zsír, elindul a játék mondjuk 4 játékossal, és aztán hipp hopp 30 mp játszás után megáll a kép, és megfagy a játék mint az állat. Természetesen nem eredeti gamém van, fel van patcholva 1.1-re, és meg is van crackolva rendesen. Pls help thx
  • karikusz
    #2746
    én is éppen hánykolódva:)
  • Amse
    #2745
    Jah:)
    Nemtom.Amikor csatlakozni kellett volna akkor én 1et se láttam szóval régi módszerrel csatlakoztam.Most meg nekem is 1-et lát.
  • arty
    #2744
    látszom a távolban :D

    amugy, flatoutnet 1 szervert mutat, ennyire pang a flatout scene ??? :(
  • Amse
    #2743
    Ha valakinek kell az 1.3-as flatoutnet progi akkor leszedheti innen leszedheti már.
  • Amse
    #2742
    Jaja :D
    Csináltam 1 képet azért:
  • arty
    #2741
    majd ha egyedül köröz, talán leesik neki :D
  • Amse
    #2740
    :)Jah az, de hiába írtam rabger-nek msn-en ez a mániája és nem vált.Már én is kiléptem.
  • arty
    #2739
    haat ez az oval/10 kör harmadszorra már nagyon unalmas volt .... kikopik a kormányom egyik fele ;)
  • robotnyk
    #2738
    olvasd el a faqot
  • Amse
    #2737
    gyertek az www.autosjatekok.hu chat-jére és ott dumáljuk meg.
  • arty
    #2736
    akkor valaki inditson szervert! :)
  • Amse
    #2735
    Én is ráérek.
  • arty
    #2734
    most nekem is jo lenne ...
  • Csuhai G
    #2733
    Én benne lennék, csak nem tudom hogyan kell multiplayerbe játszani. :D
  • Amon Serrano
    #2732
    ma kéne nyomni egyet srácok! Mennék a tesómmal. Az már kettő! Na? Mostanában
  • karikusz
    #2731
    Srácok!

    Este 8 órátol indítok egy szervert. Ha valakinek kedve szottyanna egy kis multihoz, az jöjjön az autosjatekok.hu csetjére összehangolni a dolgokat.
  • Esrohnoil
    #2730
    hangcodechiba, ill. videodriver lehet még.
  • pfres
    #2729
    nekem olyan gondom van, hogy a játék olyan mintha alssított felvétel lenne. nem szaggat, folyamatosan megy, csak nagyon lassan úsznak az autók, lassan repülnek a tárgyak. az óra rendes sebességgel megy.
    érdekesség, hogy már az intronál elkezd akadozni a hang...
  • Chaos Mad
    #2728
    mindig vagyok :)
  • Amse
    #2727
    Hi!Visszatértem :)Crack fentvan az amse.uw.hu -n ha valakinek kell még.1.1es patch+ crack is fent van.

    -Mad:Ha vagy msn-re gyere!
  • SJM
    #2726
    Hű bakker ekkorát nem lehet ugrani
    Valaki pls írjon pénz csítet mert a neten nem találtam
  • Csuhai G
    #2725
  • Red
    #2724
    Na ugrottam egy új összesített rekordot: 413,67 méter. :))
  • Rusy
    #2723
    köszi :))))
  • Chaos Mad
    #2722
    Boldog Karácsonyt! :)
  • Esrohnoil
    #2721
    1., Veszel egy jó kocsit... mondjuk alapban a pepper jó lesz. :)
    2., Feltuningolod maxra, de fémmerevítést ne vegyél bele, mert attól jóval nehezebb lesz, minden más jöhet.
    3., Gondolom magasat akarsz ugrani. Ne pörgesd fel nagyon a motort mielőtt lejár a visszaszámlálás.
    4., Ha elindult a kocsi, ne lassíts, ne vedd le a lábad a gázról.
    5., Lehetőleg az első piros szakasz végéig hozd a kocsit annyira egyenesbe amennyire csak lehet.
    6., Amikor a kocsi eleje az ugrató előtti piros szakaszba ér, azonnal nyomd meg a nitro-t, és akkor engedd el amikor a nitro mutatója pont a maximumot megüti (ha előbb v. később engeded, kisebb lendülete lesz a pilótának mikor kirepül) illetve amikor a kocsi eleje kb. 80°-os szögben van az ugrató felett (az a legoptimálisabb eset, amikor ez a két feltétel egyszerre teljesül).
    7., Ha mindent jól csináltál, már pepperrel el lehet érni ugrásonként 125-130 métert. Nekem össz 376 körül van a rekordom ezzel a kocsival.

    Bocsi ha vmi nem érthető így hajnali fél 4 körül. :)