3441

FAQ

  • VRSDM
    #2800
    a skinek dds míg a blowmod peidg egy exe-s file ???
  • VRSDM
    #2799
    amiket én letöltöttem (flatouthun.uw.hu azok nem bfs formátumban vannak se a modok se a skinek... akkor most hva tovább?
  • Amse
    #2798
    Úgy, hogy kicsomagolod a 3 bfs- file-t a #2793 -ban leírtak alapján.
  • VRSDM
    #2797
    ez igy ok, de nekem alapból csak egy főmappám (FLATOUT) és egy savegame mappám van... ennyi... honnan lesz DATA mappám?
  • Esrohnoil
    #2796
    Tettem fel a galériámba pár képet...
  • Amse
    #2795
    Grat!Ez aztán megmutatta milyen szinten vagy.Sosem értettem minek van ekkora pofátok neten keresztül.
  • démonigyerek
    #2794
    de jó tanács
  • Amse
    #2793
    A játek könyvtárában ki kell csomagolni a common1.bfs, common2.bfs, europe.bfs file-okat a bfsunlock progival amit letölthetsz a http://flatouthun.uw.hu -ról.
    Kicsomagolni úgy kell, hogy total/windows commanderben bemész a Flatout főkönyvtárába és bemásolod a bfsunpack.exe-t aztán alulra beírod bfsunpack.exe utána pedig a bfs file nevét. Pl: bfsunpack.exe common1.bfs.
    Ha ez kész akkor az eredeti fileokat és a filesystem.ini-t át kell helyezni máshová, vagy le kell törölni, vagy átnevezni(a lényeg, hogy ne legyenek elérhetőek)
    Aztán ha ezek készen vannak akkor a létrejött data könyvtárban kell felülírni a dolgokat.
  • Amse
    #2792
    Vidd el gold-ig a játékot és akkor meglesz az összes kocsi.
  • VRSDM
    #2791
    hogyha letöltöttem egy halom modot, skin-t stb... akkor azokat hova kell bemásolnom???
  • démonigyerek
    #2790
    semmi
    csak kéne
  • inaki ramirez 1
    #2789
    abba mi a kihivás.....?

  • démonigyerek
    #2788
    valaki tud cheateket?
    kén1 egy összes kocsi kód
  • démonigyerek
    #2787
    muhhahaha
  • HalalUr
    #2786
    Nos emberek tényleg jó lenne, ha segítenétek. Megpaccsoltam, megkrakkoltam a progit, és valahogy belépek egy netes játékba, és széjjelfagy a játék 8 mp játszás után. Mit évő legyek?
  • Amse
    #2785
    Ha meg kéne akkor http://amse.uw.hu
    Itt fent van a sima crack is és az 1.1patch+crack is.
  • Tibor
    #2784
    nem kell hozzá
    bemountolod az 1es CDt és indítod és play game
    jó szórakozást
  • DJ RX7
    #2783
    és én Iso formátumba szedtem le
  • DJ RX7
    #2782
    hi.
    valaki tudna segíteni mert nics a gememhoz crack.
    előre is köszi!!!
  • Evin
    #2781
    Valószínűleg Nvidia kártyája van, és ahhoz a 66.93 detonátor(forceware) van felrakva. Ezt ajánlott bármi másra lecserélni, még akkor is, ha szerzel mellép 1.1 patch-et. Mert elvileg a patch kiküszöböli a hibát, de nálam így játék közben néha lefagyott.
    Szóval driver csere.
  • Fishbone
    #2780
    csá mindenkinek!
    A havernak odaadtam a játékot, de lefagy neki mikor betölti a játékot, pontosabban ahogy ilndítja kijön az a kis kép ami valamilyen benzinmutató vagy mi a gec és ott lefagy! Tudja valaki mitől lehet? Nálam nem volt ilyen probléma! Ha tud valaki akkor írjon már!!!
    Előre is köcce!!!
    Petya
  • arty
    #2779
    ezt a játékot enginet "programozok" készitették, az EA nál pedig főleg hájfej marketingesek/dizájnerek dolgoznak többet egy játékon :)
  • magus
    #2778
    koszi, felraktam a patchet es megy. az uj nvidia driverrel volt gondja, ezt orvosoltak a patcchben, koszi szepen

    azert kicsit durva, hogy oke, hogy nem uj a kartya, de ez 1027-768 ban minden highon akadas nelkul megy, nfsu2 meg 800*600 minedn medium es szaggat... oke hogy itt nem tukrozodik minden agyba fobe, de sztem szebb
  • magus
    #2777
    nincs fenn patch.
  • Amse
    #2776
    Nemtom, csak tipp.Patch fentvan?Elvileg az javította a hibákat az újabb driverekkel, de azért nem tökéletes.
  • magus
    #2775
    aha, akkor megkeresem, de lehetseges, hogy emiatt inditja ujra?
  • Amse
    #2774
    google
  • magus
    #2773
    es honnan szerezzek regebbi nvidia drivert?
  • Amse
    #2772
    VGA driver-t próbáld meg régebbire cserélni.
  • magus
    #2771
    az sztetek miert van, hogy betolti a versenyt, es amikor eler a szamolo a 2esig, akkor ujraindul a gep... uj gep, tuti nem a gep a hibas
  • FIFTH
    #2770
    Na szal...
    Fraps 2.5.1 ala nem talaltam cracket hiaba kerestem, igy nemtudtam beregelni.
    Az elozetes minosege valoban nem oké bar nem teljesen ertem hogy most magaval az elozetes vagasaval vagy a kepi megjelenitessel van a gond?
    Amugy az elozetest 2 ora alatt hoztam ossze, termesztesen a filmre tobb idot szanok majd. Csak gondoltam kedvcsinalonak felteszem.
    Nem rontani akartam a kedveteket :)
  • Chaos Mad
    #2769
    hm.. zene jó Blur :)
    de a minöség elég gyenge :(
  • Chaos Mad
    #2768
    a FlatOut Online film pillanatnyilag nem elérhető, a héten pótoljuk. :)
  • Amse
    #2767
    Ezt ki csinálja?Jó nagy hiba, hogy nem regisztrált a fraps-ja.
  • 0ppika
    #2766
    Átkell konvertálni, a fraps tömörítetlen avi-t csinál...
  • Rash87
    #2765
    Csak tudnám,hogy lehet FRAPS-el 1 perces videót csinálni,ami 5 MB
    Mert az volt felülre írva,,akkor gondolm azzal vették fel.
    Valaki nem tudja,hogy h lehet?
  • Rash87
    #2764
    Kössz,én megnézem ;)
  • FIFTH
    #2763
    Trailer_flatout_the_movie

    Egy keszulo fanfilm!
    Gondoltam megosztom veletek.
  • Rash87
    #2762
    Amse: Holnap 1 FO multi????
    Csak ird ide,mikor jó neked
  • inaki ramirez 1
    #2761
    Nah most hogy vissza olvastam,láttam nem eloszor tevödött fel ez a kérdés...:)
    jo akkor holnap vmikor este fele ha jo nektek mehetunk....