3441

FAQ

  • lukacspeti
    #3040
    Ha IRCNeten nézted a #flatout.hu csatit akkor nemhiszem hogy pangást láthattál ;)
  • Laky
    #3039
    ha nagyon tuningos a car, akkor eléggé csúszkál, meg minden baja van :)
  • Amse
    #3038
    Én a gold-ot is silver kocsival nyomtam végig és úgy nem volt olyan könnyű.Az uccsó pálya az meg kifejezetten qrva nehéz volt.Azt kénytelen voltam gold kocsival megcsinálni.
  • karikusz
    #3037
    Szerintem egyáltalán nem nehéz a Flat Out
  • tigeroo
    #3036
    magyarán most van időm gépezni, de nincs kedvem folytatni pl. a republic commandot, mert a nehézsége (és az h soxor meghalok) elveszi a kedvem az egésztől
  • karikusz
    #3035
    ?? ezt nem értettem
  • tigeroo
    #3034
    majd kiviszem.
    de a republic commandot is abbahagytam, úgy nincs kedvem semmihez [mek nehéz]
  • karikusz
    #3033
    Ez a lényege z egésznek, hogy kiesel aztán repülsz.....meg persze átmnennek rajtad utána:))
  • tigeroo
    #3032
    egész kellemes, stressz levezetésére ideális:)
    csak néha az idegesít hogy pl. nekimész egy farönknek, és egy fajintos unreal- headshot szerü 'rongybaba' jumppal kiesel:D
    nem tudja átugorni?:DD
    [5%-nál jár]
  • robotnyk
    #3031
    végülis jó, bár a 2 kicsit kevés, mivel gépi ellenfeleket nem lehet pluszban betenni
  • tigeroo
    #3030
    sziasztok!
    most töltöm
    LANozni jó vele?
    [2en lennénk]
  • arty
    #3029
    reménykedjünk, hogy az amcsiknál kijövő verzio normalisabb lesz ebből a szempontbol is :) remélem nem merik online nélkül kiadni ...

    aztán jön az f2 ... ;)
  • bertino
    #3028
    Hát én és pár ember kipróbáltuk már... LAN partyn is meg NETen is.. olyan szinten bugos az egész, mint ház... hol a patch miatt akadtak össze, hol anélkül... sajnos nem érte meg, igazi menetek 1x-2x jöttek csak össze, amikor nem volt hibás az egész... pedig egyébként nagy élmény, csak ezt a multi részt ebben, ugy ahogy van elb*szták...
  • Laky
    #3027
    megoldva :)
  • Scrat
    #3026
    Az IRC szoba pang állandóan? vagy csak én nézek be mindig rosszkor?

    Nem tok csatlakozni a játékokhoz, és örülnék ha lenne már néhány magyar arc akikkel lehetne nyomulni.

    Srácok!!! Nyomjukmáááán!!!
  • Laky
    #3025
    ezt kérdezi :)
  • szala
    #3024
    hi
    flatoutnet miért nem jo?, én elég sokat tolom vele és semmi gondom nincs
  • Laky
    #3023
    [edit]
    váááh most szedtem volna a 2. cd-jét de 404 Error láááál

    valaki egy linket a 2. cd-re vagy a gémre? :)
    [/edit]
  • Laky
    #3022
    váááh most szedtem volna 2c cd-jét de 404 láááál

    valaki egy linket a 2. cd-re vagy a linkre? :)
  • Scrat
    #3021
    Hi all!

    Szeretném kipróbálni NETen a a game-t, de nem tok mIRC-re belépni vmiért és a FlatOutNet sem túl sok alternatívát kínál.

    Help PLZ.
    Thx.
  • Robcuskilla
    #3020
    aki pedig feltette a fletáuthoz a fellelhető modot, vmi 340 megás cumó, sok mindent átír a gémben, de persze nálam nem műxik, az lásson el pár jó tanáccsal, ha tud, köszcsi
  • Robcuskilla
    #3019
    például, banano.fw.hu, innen le tudod szedni az tuti.
  • dikki*yysw
    #3018
    De le lehet, miért ne lehetne.
  • akyyy
    #3017
    Nem lehet valaho, torrentről, vagy fpt,tről, warezről letöltein ezt a jó kis roncsderbis játékot? visszaolavstam sehol nem lelem:(
  • Robcuskilla
    #3016
    hali, honnan tudnék szedni a fletáuthoz kocsikat, modokat, feltéve ha vannak már. Ha tudtok vmi frankó oldalt e célra, akkor lécci címét adjátok meg. Köszi
  • lukacspeti
    #3015
    jéé hát ezt jól elírtam
  • lukacspeti
    #3014
    Bátorkodtunk csinálni IRCNeten egy #flatuot.hu csatit csinálni ahová szeretettel várunk minden flat-out rajongót
    amit adhatunk: normális opok, és egy segitőkész BOT, még kevesen vagyunk de ha jöttök leszünk egy páran, pl 153-an :D
  • szala
    #3013
    hi
    igen, frissited a listát és bármelyik szabad játékba be tudsz szállni, néha várni kell a lobbi ban , mert csak akkor látod a többieket, ha vége az ö versenyüknek, én is nagy auto fan vagyok, ugy életben, mint játékban , eddig a colin rally kat nyomtam, régebben a rally masters -t , de ez tul tesz mindegyiken grafikában is és dinamikában is
  • steweee
    #3012
    -FRANC- autósjáték amit valaha láttam. milyen kiegészítőket érdemes hozzá feltenni? mik jelentek meg? 1.1 peccs rárakva meg az unlocker. láttam itt a fórumon vmi modot(advanced phisycs.....) de a linkje nem megy. bár kíváncs vagyok mi lehet ennél is élethűbb. ja és a flatout net exet telepíthetem, akkor már lehet neten is játszani?
  • steweee
    #3011
    szentséges atyaisten mekkora játék!!!! és én még csak most telepítettem pedig megjelenéskor már megvolt! talán a LEGJOBB
  • Istoka
    #3010
    Ok. köszönöm a válaszokat. akkor megnyugodhatok hogy nem a gépem a hibás.Remélem majd kijavitják ezeket a hibákat.És játszhatunk végre rendesen.
  • szala
    #3009
    néha nekem is kifagy, de semmihez nem lehet kötni, össze vissza, van mikor 2 en, de van mikor 6-7 en megyünk, indulásnál, közben, bármikor kifagyhat, állitolag progi hiba és vga driver összeakadás lehet, fent van a peccs is , uj vga drivert is probáltam , régebbit is, de akkor is csinálja, szoval ez ilyen :O)
  • arty
    #3008
    én szerverként hostoltam már 7 pléjernek játékot, de ez tényleg a csucs volt, 8an még sosem jöttünk össze, mert a rajtnál általában többen eltüntek ... feltehetően kifagytak ... (?)
  • sleve
    #3007
    van amikor két usernél is kifagy van ugy, hogy 8-nál sem (ez elég ritka)
    szvsz a progi a ludas
  • Istoka
    #3006
    a Progival nem lehet mert akkor 6-nál is csinálná. nem?
  • Istoka
    #3005
    Nektek nem fagy igy ki?
    nem tudom kiszürni hogy most a géppel vagy a progival van -e valami gond.
  • sleve
    #3004
    ez jo kérdés :(
  • Istoka
    #3003
    Mért fagy ki ha többen játszunk mint 6. player ?
    Tudja valaki, segitsen nekem Plíz.
  • arty
    #3002
    már 4en vagyunk IRC-en, gyertek még .... :)
  • arty
    #3001
    gyertek IRCNETEN a #flatout.hu csatira!

    megdumálunk egy multit és mehet a verseny :)