3441

FAQ

  • sleve
    #3080
    most mért vagy ilyen ironikus?! :) amellett a 8-10 bot mellett voltunk vagy 3-n userek is. igaz ezzel a gameval már jó régen játszottunk de szivesen segitünk mindenkinek aki ki akarja probálni, le7 még be is szállnék néhány körre ha összejönnénk 4-5-en. én esténként szoktam fent lenni, a többiek meg ...
    :)
  • arty
    #3079
    naja, de irc alapokat sztem nem egy játék topikjában célszerű megbeszélni ... ;) legalábbis ennél mélyebben semmiképpen sem :)
  • XRV
    #3078
    nixkötex
    asszem ez messze van a "lépésről lépésre"-től :)
  • arty
    #3077
    fontos, hogy az ircnet valamelyik szerverére lépj be!

    pl: irc.elte.hu ... és ezen a szerveren a flatout.hu csatira! tegnap is "tele volt" :))
  • Szürkebikafia
    #3076
    Szia Sleve!

    Köszi a segítséget, röstellem, de nekem az Ircnet#flatout.hu sem mond semmit.
    Egy haver tanácsára letöltöttem egy mirc nevű progit, mert szerinte ezen a chat programon keresztül érem el ezt a szobát.
    Feltelepítettem, de mivel a szobalistán nem láttam beírtam a #flatout.hu-t.
    Ezután betett egy szobába ahol magam voltam. Brahiból kipróbáltam hogy halandzsa nevet adok meg a keresésnél és akkor jöttem rá, hogy bármit is írok be szobanévnek ha nincs a listán, létrehoz nekem egy szobát.
    Ezekután gőzöm sincs mit kell tennem, ha hálózni akarok a neten.

    Légyszíves lépésről, lépésre írd meg mi a teendő, mert én csak úgy értem, ha olyat írsz ami egy adott veblap címével kezdődik. (WWW)
    Tehát hova menjek, mit töltsek le stb.
    Előlre is köszi a segítséget!
  • Esrohnoil
    #3075
    Tegyél bele merevítést, gumikat meg felfüggesztést, aztán meg tod fogni.
  • Emmegki
    #3074
    (3070-nek ment)
  • Emmegki
    #3073
    A fasthammerben az tetszett hogy baromi stabil. Csak éppen aszfalton... Egyébként traktor stílus, agyontuningolva is utál gyorsulni. Silverben 1. homokos pályán eddig mindig rámvertek 1 kört. A speedevil gyorsul mint állat csak nem lehet megfogni. Esetleg Road King?
  • sleve
    #3072
    nézz ide fel: IRCNET #flatout.hu
  • Szürkebikafia
    #3071
    Sziasztok!

    Hiába minden próbálkozásom, nem tudtunk a haverokkal a neten keresztül hálózni.
    Letöltöttem a progit, megcsináltam a szervert, de nem sikerült a többieknek csatlakozni.
    Kész szerverekhez is próbáltam csatlakozni, de mivel menet közben nem lehet csatlakoni ez elvetélt ötlet volt.
    Légyszíves segítsetek, hogy utána tudjak veletek és a haverokkal játszani.
    Skype címem: Szurkebikafia, a Messengeren meg a [email protected] -ra tudtok rákeresni.
    előlre is köszi!
  • Esrohnoil
    #3070
    Ha meg van hozzáférésed a silver pályákhoz, inkább vegyél egy Speedevilt. Észre fogod venni a különbséget. :)
  • Esrohnoil
    #3069
    Nem kell totál feltuningolni, elég ha a sebváltós, és a felfüggesztéses dolgokból, meg a kerekekből megveszed a legjobbakat. Ha a motort agyontuningolod, terepen megfoghatatlan lesz a kocsi...
    Na jó, ez túlzás, csak sokkal többet kell vele akkor gyakorolni h. megcsináld.
    Esetleg a merevítéstől vmivel nehezebb lesz...
  • Emmegki
    #3068
    Üdv! Silver pályákon ti milyen kocsival mentetek? Van egy totál feltuningolt Fasthammerem de csak szenvedek vele :(
  • Esrohnoil
    #3067
    Van van...
    Nézd meg a galériámat pl.
    Legszarabb kocsival is nagyobbat lehet ugrani, de trasherből 140 felettit is ki lehet hozni.
  • PLackó
    #3066
    amúgy én eddig 113métert láttam maxnak,itt az enyém :)
    vagy van akinek több?
  • PLackó
    #3065
    hmm azt olvastam a faq-ban hogy nem mindíg tökéletes,hát de ennyire?:(
    miért kellett ezzel elcseszni a játékot..vagy ez a tört verzió átka?
  • XRV
    #3064
    na jó megszánlak.
    Ha visszaolvasol, akkor észreveszed a multirésze, teljesen labilis, tehát ezért nem özönlenek multizni. Kínszenvedés volt néha, és ha meg összejött, akkor meg sokszor szétdobált mindenkit.
    De mondom voltak jóóó menetek is :)
  • PLackó
    #3063
    ÁP
  • PLackó
    #3062
    please,ki akarom próbálni multiban:)
  • PLackó
    #3061
    valaaakiii :(
  • PLackó
    #3060
    ok-csak fel kéne tennem az irc-et:)
  • PLackó
    #3059
    :)
    dc-n elkaptam valakit jött fullal (128 kb/s) 3 óra alatt lenn volt az egész.
  • littleNorbi
    #3058
    én játszanák csak lenne már meg a játék.
  • ddd
    #3057
    IRCNET #flatout.hu
    néha van bent vki :)
  • PLackó
    #3056
    pörög a topic:)
  • PLackó
    #3055
    up
  • PLackó
    #3054
    nem jönne valaki multizni?most szereztem meg a játékot és király;)
    érdekelne a multi is.nos?
  • Carlos
    #3053
    Nekem megvan a hivatalos SoundTrack CD, csak kölcsönbe van adva.
  • lac coo
    #3052
    Valahonnan le lehet tölteni a Flat Out zenéjét ?
  • tHoMaSmAn
    #3051
    OFF:

    Eladó egy garis Logitech MOMO racing kormány, akit érdekelne a dolog privizzen, vagy e-mailt írjon! Megkímélt, nem agyonhasznált, sajnos időhiány miatt kénytelen vagyok megválni tőle... :(
    Bocs az offért!

    ON!
  • Chaos Mad
    #3050
    Hazárs megye lordjai rulezz!! :D
    zsir!!
  • 12346
    #3049
    bocs
  • 12346
    #3048
    ezt lestétek már? remélem lesz még szekér.
  • szala
    #3047
    hi
    elméletileg az uj nvidia driverrel nem fagy a game, legalábbis miota fent van, azota nem fagyott eccer sem, a régivel ilyenkor már produkálta a hibát
  • Chaos Mad
    #3046
    ki kell csomagolni a játékot bsf unpackerrel, és utána lesz több mappa.
  • Laky
    #3045
    hmm
    a skinek hogyan kell berakni, mert nekem a főmappába csak egy savegame mappa van :|
  • tigeroo
    #3044
    jah:DD
    csináltam egy überloál videót belöle:D
    fizikai bemutató:)
  • Laky
    #3043
    a bónusz mapokat érdemes kipróbálni
    magasugrás powa :DDDDDDD
  • Laky
    #3042
    nembáj
    béénnaaaaa :PPPPP :DDDDDdd
  • tigeroo
    #3041
    jó kis game. csak az a baj, hogy a kanyarokba betesznek 1-1 vilanyoszlopot/fát, nekimész, már uccsó vagy.