181
Vásárló-turizmus kelet felé...
  • hykao #181
    Olvasom az orosz híreket. :)
  • Evin
    #180
    De jól értesült vagy. :)
    Nemrég olvastam cikket a játékról, ami nem igazán éltette, de mondjuk a Suffering-et sem a grafikája miatt szerettem.
  • hykao #179
    [URL=http://www.cryostasis-game.com/index.php]Ma "elindult" a játék hivatalos oldala.[/URL]
  • hykao #178
    Ugyanez a fejlesztőcsapat - Action Forms - készíti a Vrungel kapitány kalandjait is, annak a kiadása is csak halogatódik... A fejlesztők oldalán az utolsó hír 2006-os...
  • Evin
    #177
    Tényleg az. Láttam én már ezt, de nem mertem itt feltevésekkel dobálózni.
    Egyszer csak kijön.
  • Maxtreme
    #176
    http://www.1cpublishing.eu/game/cryostasis-sleep-of-reason/overview
    Ő az.
    Elvileg a topikja is van itt. Az előzetes videók alapján nagyon hangulatos, meglátjuk mi sül ki belőle. A nagyobbik baj hogy a megjelenési dátumot egyfolytában csak tologatják.
  • hykao #175
    Meglátjuk. Mindenesetre pontos megjelenési dátum nincs, ami azt sejteti, hogy átcsúszhat akár jövőre...
  • Evin
    #174
    Kár. De hamarosan biztos megfog, mert az orosz újságokban már írnak róla, és a képek alapján nem lesz rossz.
  • hykao #173
    Még nem jelent meg...
  • Evin
    #172
    Anabioz
    Új orosz játék? Hallott már vki róla? A Bioshock-hoz hasonlították, vagy mi, nem tudok oroszul.
  • magyargyerek
    #171
    9 rota:

  • Shep
    #170
    Úgy értettem, hogy Mo-ra ennyi, így a kérdésre válaszoltál. :) Kösz.
  • hykao #169
    Hogy érted, hogy fix? Magyarország esetében ennyi. Ott a képen. A mintatételek esetén 74.7 (alap) + 750 (Magyaro.-ra) rubel a csomagolás-szállítás költsége.
  • Shep
    #168
    63.00 volt odaírva. ez a 750 rubel ez fix?
  • hykao #167
    Bármi lehet. Mivel az új játékok többsége olyan 3000 forint körül van, így simán lehet az 500. Hány rubelre írják? 1 rubel most olyan 7-8 forint.
    Amúgy egyesével nem éri meg rendelni, mivel hozzájön még az árhoz a csomagolási és postaköltség + a külföldi felár (képen: 74.7 rubel + 750 rubel)
  • Shep
    #166
    Az létezik, hogy a lentebb linkelt oldalon 4-500 Ft-ra jön ki pl. a MaxPayne?
  • hykao #165
    nm
  • Sidewinder
    #164
    Köszi szépen!
  • hykao #163
    Na basszus. Vagy 3x kezdtem neki, mindig áramkimaradás volt a rohadt vihar miatt...végül inkább maradtam a "képi" megoldásnál:

  • Sidewinder
    #162
    Hello.
    Jó hogy említetted ezt az oldalt. Mert ez ugye legális és nem kell warezolva szerezzek olyan orosz fejllesztésű játékokat amik itthon Magyarországon nincsenek.Én találtam is magamnak már 2 ígéretes darabot. A Zavtra Vojna nevű űrszimulátort(amely egyébként a www.1cpublishing.com-on is kint van The Tomorrow War néven,csak épp mindig tologatják az angol nyelvű megjelenést és már unom) és ennek a Faktor K nevű kiegészítője is érdekelne.Azonban az a gondom hogy az orosz tudásom rendkívül gyenge mivel suliban sose kellett tanuljam(később születtem annál),így abban merül ki,hogy az orosz TV csatornákon amiből 3 fogható nálunk abból megértem a filmek szövegének egy kisebb részét. Úgyhogy jó lenne ha esetleg tudnál segíteni a vásárlásban,hogy hogyan is történik a Magyaro-ra szállítás,pontosan milyen módon kell fizetni mit hova írjak az adatlapon ilyesmi.
    Róluk lenne szó,szerintem ígéretes,jó témájú játékok(legalábbis számomra):


    Köszi előre is a segítséget!
    Zavtra Vojna
    Zavtra Vojna:Faktor K
  • hykao #161
    Na végre találtam egy orosz online boltot, ahol lehet rendelni Magyarországra is!!! -> http://www.hotcd.ru/
    (igaz, a szállítási költség nem kevés - 750 rubel -, de több tétel esetén már nem is oylan vészes...figyelembe véve az általában olcsó játékáraikat)
  • Kaslerka #160
    Közben találtam Trailer-t is.
  • Kaslerka #159
    A neve pedig: Climber Girl
  • Kaslerka #158
    Orosz Tomb Raider
  • hykao #157
    Igen, az.
  • romi8 #156
    Az Adrenalin 2 orosz, nem?
  • PhantomAss
    #155
    beszarás :) ez volt az egyik kedvenc rajzfilmem
    (meg kell mondjam mind a mai napig )
    szívesen megnézném megint
  • bulba
    #154
    Új orosz terepjárós játék a láthatáron, csak most UAZok helyett HUMMERokkal kell megmászni a hegyeket. A neve: Полный привод 2: Hummer
    Képek itt.
  • hykao #153
    Vrungel kapitány ( Капитан Врунгель) kalandjaira emlékszik-e még valaki? Szovjet rajzfilm volt. Most játék készül belőle.

  • Maxtreme
    #152
    Ha már orosz, én ezt várom a legjobban :)
    A demója piszok jó volt.
  • hykao #151
    Kukk be itt az SG-n a topikjába, bővebb infókért. (Death to Spies a topik neve)
  • Csuhai G
    #150
    Jó játék? Honnét lehetne megszerezni? Ennél is le kell húzni a meghajtókat? Olyasmi mint a Hitman ? KEELLL!! :))
  • Code92
    #149
    ez kész..... ré kell írnbi h. fps nehogymáőr v.ki ne jöjjön rá lol
  • Seten
    #148

    Üdvözlet!
    Ismeri valaki a:
    Call of Duty 2 Szvjascsennaja Vojna-t?

  • hykao #147
    Nekem most ez a kedvencem. Épp tegnap játszottam végig. :)
  • bulba
    #146
    Ez is egész jó játék lesz (a keleten) ha megjelenik.
    A legtöbb játék megtalálható orosz torrenten is, ahol ingyenesen lehet regelni... (torrents.ru)
  • Sidewinder
    #145
    Na itt vannak további videok az orosz űrszimulátorból,a The Tomorrw War-ból: az official trailer ha minden igaz: The Tomorrow Wars trailer

    itt 1 másik: T T War video2

    Itt a 3.amiben ha jól értettem,akkor arról beszél újévi beszédében az orsosz elnök a Föld lakóinak,hogy békét kötöttek a Konkordiásokkal,vége a háborúnak és hogy mi földiek nyertünk. Persze lehet h nem jól értettem,de ez azért van mert fiatal vok és nem kellett soha oroszul tanuljak ezért nem vágom annyira biztosan. Itt a video: Russian President New Year Speech
    Na ennyi. Nagyon szeretném megszerezni a játékot ha esetleg jár vki arra Oroszország felé azzal megbeszélném szívesen,hogy ha tud akkor hozzon 1 példányt.thx
  • Sidewinder
    #144
    Kreed&Bumer rulzik.
  • hykao #143
    Szerintem keresd ALCATELGOD-ot. A Játékmagyarításról tudtok-e? topikban megtalálod a hozzászólásait. Ő tud oroszul.
  • zippofcy
    #142
    Hali, olyan embert keresek aki le tudna nekem fordítani 2-3 emailt oroszról magyarra és vissza. Fizetnék érte. (Debrecenben személyesen, máshova csekken) Feltétlen file-ba kell hogy elküldje mert én nem tudom begépelni ciril betűkkel. Az egyetlen oroszul tudó ismerősöm meg nem tudja gépen megcsinálni, csak papíron :(
    Szóval ha van jelentkező írjon a [email protected] -ra.