10360
Mu Online
  • remfarkas
    #6437
    Naja, de a webzen csinálja a patchet. Az látszik inkább, hogy már az új játékukat csinálják és hogy sokat pihentek.. túl sokat.
  • starweb88
    #6436
    Látszik hogy K2 Network kezelése alatt van
  • ensomhet
    #6435
    Nemigaz, hogy képtelen a Webzen a friends és guild lista problémáit megoldani. Újra eltűntek a listák. Szerencsétlen egy társaság...
  • remfarkas
    #6434
    Lol, velkám bekk, én is megadjam pw-met? :P
  • Vdanosss
    #6433
    geci buzik bannoltak összesen 10resettel rotorrol....
    és ráadásul azért mert aztmondtam hogy az a gyerek nem öl meg aki bannolt....
    visszamegyek globalra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Frosty amint tudod mond meg priviben a nev,jelszodat vagy valahogy add vissza az exc spinx itemeimet meg a 2soult vagy 2blesset^^..
  • kegabor
    #6432
    Nincs Event, csak azok amik voltak. Se BoK, se semmi. De exp ugyanugy jön és az a lényeg.
  • remfarkas
    #6431
    Ja, izzzíccsad azt a modemet, amint lehet, pár bugot kijavítottak, de f2p-ben ne várj eventeket, még a dragon invasion is leállt, mert az ott hullott jewelekből meg lehetett gazdagodni ah eladtad őket npc-knek vagy valami ilyesmit hallottam. Viszont kijavítottak néhány bugot, már nincs hustle... viszont a friendlist bug még mindig megvan, én állandóan úgy látom, hogy CyberSmile és KeGabor is benn van pedig nem. Arra lennék kíváncsi, chaos machine-t fixálták-e meg jewel csomagoló emberkét, mert bugos volt amióta walhallát beizzították.
  • Frosty01
    #6430
    deviasban a havas városban már találhatsz kis szerencsével
  • Frosty01
    #6429
    500ezer pénzbe kerül becsomagolni és kibontani egy csomagot függetlenül attól hogy mennyi kavics van benne
  • Frosty01
    #6428
    jaja alig várom már hogy újra villogjon a modemem
  • Frosty01
    #6427
    mi újság mostanában? vannak új gm eventek? bokdobálások és egyéb nyalánkságok? :)
  • kegabor
    #6426
    LOL...az találni kell :)) Szörnyekből pottyan ki, ha megölöd őket..
  • moszandi
    #6425
    Sziasztok!
    Olyan kis ördögöt meg angyalt hol lehet veni?2év alatt még mindig nem jöttem rá....
  • ensomhet
    #6424
    Az összecsomagolt jeweleket szét is lehet szedni? S ha igen, milyen feltételekkel? Most elkezdtek már 10es soul csomagokat árulni 99M-ért.
    Sikerült átveretnem magam, egy brass+9+12 helmet egy exc brass + 2B-re cseréltem volna, de az egyik blesst kiszedte közben... Pedig láttam, hogy csalni akar, és mégsem hagytam ott :-/
  • kegabor
    #6423
    No Comment...ittagytál bennünket...CRY CRY
  • Kolger
    #6422
    Hali:)
    Frosty:éljenek a net nélküliek:P
    De azért szerintem nyáron csak el jönnek majd azok a szépidők.
  • Frosty01
    #6421
    élek és virulok net nélkül :]
    egyébként halihaw majd egyszer egy szép napon leszek ujra, remélem még az accontom is megmarad addig globalmu-n :D
    na cső további jó szórakozást ;)
  • remfarkas
    #6420
    Sry, belaggolt a net.... franc, ez már flood, ezért is bocs..
  • remfarkas
    #6419
    Ööööö... de
  • remfarkas
    #6418
    Ööööö... de
  • starweb88
    #6417
    nem 100 akart lenni? :)
  • remfarkas
    #6416
    Elértem a mágikus 10. lvl-t nincs többé noob buff..
  • kegabor
    #6415
    Ha valakinek nem működne a Launcher, akkor be kell irni a hostokhoz Ezt :

    206.82.200.2 connect.globalmuonline.com

    Pillanatnyilag most sem megy a DNS serverük...szal csak az ip-vel tudtok bejutni.
  • remfarkas
    #6414
    Maya lt1-től 7-ig partytól függően
  • Mirk
    #6413
    Ki merre játszik mostanában?
  • kegabor
    #6412
    +10 set 05% extra def
    +11 set 10% extra def
    +12 set 15% extra def
    +13 set 20% extra def
  • remfarkas
    #6411
    Illetve biztos, csak lehet hogy +11-től... igazán mehetne már global... p2p-k sírhatnak :P
  • remfarkas
    #6410
    a set akkor teljes, ha mindened ugyanaz (gloves, mask/helm, boots, pants, armor) akkor kapsz +10% defense-t, ha meg minden cumó +13-as akkor kapsz asszem még +10 %-ot
  • ensomhet
    #6409
    Azt látom, hogy +9-ig 3-al növekedik a def, aztán a +10 +4, a +11 pedig már +5 az előzőhöz képest. Ezen felül van még extra def, ha teljes +11 a set, vagy ez már annak számít?
  • remfarkas
    #6408
    Csöcs kivan.. netszakadásom van 3 órán át, aztán meg globalnak van? Ja, amúgy ha fenn vagyok, msn-en is látható ([email protected]) vagy Skype-on (remfarkaska). Csak az elérhetőségért.. nem mintha sokmindenért keresne valaki :P
  • starweb88
    #6407
    uhh de miért nem lehet tudni?
  • Vdanosss
    #6406
    nincs nete sajnos...
  • starweb88
    #6405
    hát jah már rég hallottunk felőle :S
  • kegabor
    #6404
    Lehet próbálkozni....Frostyval mi van? Nincs nete, mit csinál otthon vergődik?
  • Vdanosss
    #6403
    Kegabi, ezt a trade i,v-s cucc ez nem hekk, scammelésnek hijják. Engem is ilyennel basztak át eccer de a whisperes izé azér gázos.
    Én a dk-mat csak cc 1 re fejlesztettem, szerzett nekem 4 soult és 1 blesset
    de még nem nyert cc-t.
  • kegabor
    #6402
    F@szom a billentyűzetbe... :S
  • kegabor
    #6401
    CC-be feleslegesen csinálsz kis karaktert, ami az első három alapkasztból megérni az Agility Elf, a is addig a szöntög növelve, amig nem tudja az Ice Arrow-ot használni. Azonkívül az egyetlen opció, ami ér valamit a CC-ben az a DD (Demage Decrease), minden mással nulla vagy bent. De még ilyenkor sincs esélyed, az MG-kel és a DL-ekkel, mert azok a te szinteden már dupla annyit sebeznek...a skilljeikkel.
  • kegabor
    #6400
    Amelyik set +11+12/16 és minden része rajtad van, akkor kapsz extra def-t, ami sokat jelent. Szinte mind1, melyik scale, brass, plate, dragon. Ezek a setet között olyan 30 def különbség van egyenként. Szal ha van annyid rá, akkor megéri. De jobban jártok a mayával, én még mindig azt mondom. :DD
  • remfarkas
    #6399
    Nem lehet rossz cc-re low karit csinálni, én is gondolkodtam rajta, de zsír cucc kell neki reflecttel, meg vitalityre kell adni mondjuk... aztán ki tudja..
  • ensomhet
    #6398
    Szerinted Brass+11+12/16 setet érdemes venni, vagy van olyan, hasonló védelmet ad, de olcsóbb? Ez Wigle-n olyan 50B körüli lenne.