10360
Mu Online
  • kegabor
    #6397
    Nem hinném, de létezik szal ne erőltesd az ilyenfajta tradeket.
  • ensomhet
    #6396
    Ezekről bővebben lehet olvasni valahol?
  • vazzeg
    #6395
    én is silkroad on nyomom
  • ensomhet
    #6394
    Szoftveres automouse is van.

    Van-e értelme alacsony szintű karaktert fejleszteni direkt Chaos Castle-höz, és ha igen, akkor milyet? Vagy ez elvesztett ötlet?
  • bardocz
    #6393
    az annál is értelmesebbek meg a gw factionsal
  • starweb88
    #6392
    jaaaaaaaaaaj :P
  • Fairy Elf
    #6391
    hali!!

    persze, hogy halott ez a MU oldal:)

    az értelemesebbje inkább a silkroad online-al játszik:)
  • starweb88
    #6390
    én pl. win minimizert akartam futtatni alatta de beszolt nekem a anti hacking :S azt kidobott :D
  • SteWhite
    #6389
    Az auto mouse egy hardver, amúgy egyetértek veled.
  • remfarkas
    #6388
    Azt azért el kell mondani, hhogy a legtöbb hackelt használt vmi 3d party progit, mint bot, minimizer automouse vagy ilyesmi, szal ezekkel is vigyázni kell, honnan szedte le az ember.
  • starweb88
    #6387
    Nah akkor Frostynak az elmélete megdölt, mert ugye azt mondta mindig a globalon nem lehet hackelni...dehogynem lehet inden védelmet kilehet játszani...
  • kegabor
    #6386
    2 Új hack lépett életbe a Globalon:

    1. Trade közben ne nyomj V és S, még ha valaki ezt kéri is.

    2. Ne whisperelj senkire, valahogy megtudják igy a acc/psw.-t.


    (Ui.: Most láttam storeban exc pend+ exc dmg-t 99M ért, 3 perc alatt elvitték)
  • remfarkas
    #6385
    Jegyeztem, szólok, ha látok.
  • SteWhite
    #6384
    Vennék 5+12+(L)-es sphinx kalapot olcsón 5M-ért :)
  • Vdanosss
    #6383
    azaz a már nem kellett volna...
  • Vdanosss
    #6382
    :P a másik 1.02d szerverek nem mennek.
    de itt már MG-DanosHun 1reset
    DL-Dan0sHun 2-3reset
  • starweb88
    #6381
    lol , asszem vdannos játszik ott de ő rajta kivül nem játszik senki a rotor mu-n de meg miért nem az ő forumjukon kérded meg...
  • Sonic 2000
    #6380
    Aki nem ismeri jöjjön a magyar mu ra:: http://rotormu.servergame.com
  • Sonic 2000
    #6379
    Tud-e valaki a rotor mun cuccot cserélni venni stb


    Egyáltalán ti a rotor mun jáccotok ??

    Lécci írjatoK!!!!!
  • SteWhite
    #6378
    Aham. Vizsgák.
  • starweb88
    #6377
    borg téged is látni :D hihetetlen mik vannak borg visszatért :P
  • remfarkas
    #6376
    Na ja, sztem mindenki éli az életét, így félév vége fele nagy a hajtás, azt el kell ismerni, én meg nem akarom teleflamelni a fórumot, bár lehet valakinek így is sok vagyok. :P
  • Vdanosss
    #6375
    aham, kb. azóta nem szól senki amióta megjelent a 2(3)magyar mu meg amióta a K2 vezeti a globalt
  • Borg87
    #6374
    Haldoklik a fórum :P már két napja nemszólt senkise ide :S Minendenki ráunt a murva vagy mitörtént?? Ha kell valakinek 1 120+ os Harcos írjon megkapja az enyém és van még pár jó karakter rajta 60 lvl esek ha érdekel valakit írjon privátba.
  • remfarkas
    #6373
    Különben is, a a mu-guide az !!!!GUIDE!!!! oldal, azaz segítség, meg újdonság, meg hírek a globalmu, azaz a hivatalos játékról/ból. Kissé más, mintha valaki telespammeli a fórumot privát szerverével.
  • starweb88
    #6372
    mit reklámozom magam?, bazmeg ird az aláirásodba az nem reklám te köcsög
  • laca14
    #6371
    1000x sem oylan sok ha 400 a reset amugy:)
    amikor 380 szint megáll a játékXDDD
  • remfarkas
    #6370
    Amúgy is 1x vagy 2x exp a király, én szenvedni akarok a szintjeimért!!! Na jó, annyira nem, de 1000x... szerepjátékban az ilyet hívjuk vérpistikének.
  • nico24
    #6369
    csak tereklámozhatod magad lol lol lol
  • starweb88
    #6368
    elhiheted bazmeg hogy nem érdekel a reklám szöveged, láttuk egyszer nem kell 2x vagy 3x beirni ha vki megy akkor megy és már sokszor mondtuk ezt..
  • laca14
    #6367
    Jöjjetek ide nézzétek meg nagyon jó server:) Itt valaki mindig online. Pl ÉN:)
    3Éve MUzok megállás nélkül:)
  • laca14
    #6366
    Hi All
    Elindult az uj MuHUNLine server:
    Versio 1.02d
    Exp 1000x
    Drop 75%
    A Server 24/7-es csak ritkán áll le.
    A Regisztráció még csak e-mailban van de csináljuk a webreget, a cím [email protected] ide külgyétek el az accuntotokat Id, Pass, Vault kode, question, Answer, ezeket tölcsétek ki.
    A webünk még nincs kész de le lehet tölteni a CLienst és a Patch fájlt Http://muonline.atw.hu/. A fórum peddig: http://forum.sg.hu/forum.php3?azonosito=MuHuN
  • remfarkas
    #6365
    Na, mintaince után újra live leszek, jó reggelt mindenkinek :)
  • remfarkas
    #6364
    Thx, +5+12+L boots megvan, 1b2s20M, számolni meg nem tok, mer bölcsésznek tanulok xD
  • kegabor
    #6363
    Eladtam már a 2 xspirit cuccot (11B ért).

    Már csak a shield van meg, az is frostynál. :DD

    (AE-nek nagyon fasza a DSR opció, bármennyi amennyi csak van. Def nem lényeg, szörnyek csak miss-elnek rajta:D)
  • SteWhite
    #6362
    Érdemes Kegabor ajánlatát is megfontolni +20% def rate a mostani 66-hoz? az már 86% nem rosz, de még kellene 2 db dd cucc is. számolni számolni számolni ...
  • SteWhite
    #6361
    Háát ha szerencséd van találsz 75m kp-ért is. Én úgy emlékszem, hogy volt ennyiért a piacon de a +luckban nem vagyok biztos. Sztem néz körül a : MuHQ és a Global elf piac tárgyú fórumaiban. gl
  • kegabor
    #6360
    Mennyi AGI-d van most? Amit árulok XSpiritet pont jó lenne neked...nem mindig a defense a lényeg a játékban.
  • remfarkas
    #6359
    Pff.. mind1.. kösz, akartunk 2-en guildot csinálni (ő már ugye 153 lvl) de minden névre aszonta van már olyan.. Ha minden igaz akkor csak szerver újraindításnál lehet guildot csinálni? Grr van 1B1S 53milla és 2B1S-ért kapnék +5+12+L bootsot...
  • kegabor
    #6358
    Eladó Cuccok:

    EXCSpirit Pants+0+0+Defense Succes Rate 10%
    EXCSpirit Helm+0+0+Defense Succes Rate 10%
    EXCDragon Slayer Shield+0+0+Demage Decrease 5%