10360
Mu Online
  • Frosty01
    #6557
  • Dragonhelm
    #6556
    lol a játékban a guildban vagyunk kb 10-en:d mind magyarok igaz ebböl alig van online de 5-6 embert minden nap látok... 120 lvl nagyon kira a buff orbom(hp)de CC-ben meg esélytelen lettem bár kevesebben vannak igy több eséylem is lehetne csak kb 10 perc volt ma is miután kiestem CC...megint nyertem viszont pénzdijat... meg ma vettem egy dino +50AG 247 hp-s volt és a noob 3.5 milláért adta:D
  • Cence89
    #6555
    már aki MU zik még innen ^^
  • Frosty01
    #6554
    harcrafel!!
  • kegabor
    #6553
    Nagyon kihalt a terep, bár bent sokkal több magyar van már és szerintem nyáron jönnek az ujak. GOGOGO.
  • Dragonhelm
    #6552
    juj bocs igazatok lehet nem voltam reális ez minimum 3 milla xp (bocs ha sok részletbe irtam le véletlen nem direkt)
  • Dragonhelm
    #6551
    5 lvl ma!!! ez szerintem kb 2 milla xp-nél több :) ma kitettem magamért:D
  • Dragonhelm
    #6550
    én ma csak 4 lvl-t léptem 114-röl 118-ra:D
    ha kell belehuzok:) meg aztán annyi jewell esett tegnap ota. tegnap 2 b 1 s 2c. ma 2 s 4c. jol megy nekem eddig persze ne mment jol:( de most már minden zsir csak 1 fura dolgot vettem észre . hova tünt a piacrol a greather fortrubiude or b 120 ra a dk-nak. azt keresem... valéakinek van egy elado?:D
  • Frosty01
    #6549
    :D persze mert azok sebeznek a legjobb setben is 3-5öt és egy idő után bizony elfogy az az ezer hp :D
  • remfarkas
    #6548
    Gonossszzz!!! :) Én akkor csináltam hasonlót amikor lt1-ben afk-zóknak megállt botja, és blokkolták az én afk helyem respawnját. Az a poén, hogy ott is elhullottak kiccsákók +11-es dragon setekben, 12-15 shadow-tól körülvéve..^^
  • kegabor
    #6547
    Az én lennk...Jelen!

    Tegnap tarkanban minden szerveren, minden helyen tele voltak az afk spotok, egy normális party-t nem tudtunk összehozni. Ezért átmentünk Tarkan2-be és egy seregnyi mobot hivtunk át onnan tarkan1-be, azután leölettük a sok köcsögöt. Hullottak a +11 +13 setekben...legközelebb nem foglalják el a legjobb helyeket... ^^
  • Dragonhelm
    #6546
    de ezt most csináltuk...
  • Cence89
    #6545
    eddig is volt magyar guild^^
  • Dragonhelm
    #6544
    110 vagyok végre és van magyar guild aminek kingdx a mastere HuN_PaRa valahogy igy irják a guildot és vagyunk benne páran magyarok:) gyedrtek minél többen és frosty ha ma hajnalig ne mleszel fent akkor emgvezsem a dino-t mert nekem holnapra már tuti kell!
  • Cence89
    #6543
    Akkor ki a fatörzs? XD
  • Dragonhelm
    #6542
    Igaz de ha valaki meghal akkor az szerintem a távolrol lövö sellök 4-5 en lönek rád akkor sok esélyed van meghalni egy 10-20 perc alatt...
  • Frosty01
    #6541
    vannak ilyen kretének A1-2ben akik direkt arra utaznak hogy az afk-sokat megnyuvasszák..... de van olyan is aki megcsinálja azt hogy meglegyen pont a defense buffja, és felülbuffolja az afk-partykat, amíg meg nem halnak hogy mennyi gyökér van....
  • ensomhet
    #6540
    Így van, ki is próbáltam :)
    Ettől függetlenül valahogy mégis sikerült meghalom.
  • remfarkas
    #6539
    A refuse chat csak a firendlistre vonatkozik szerintem, de az nem zavarhat be. Ez viszont a trade és pt kérelmeket utasítja vissza.
  • ensomhet
    #6538
    Én ezt próbáltam úgy, hogy a Refuse char request részt bepipáltam a Friends részen de nem működött. Remélem ez nem annak parancssoros megvalósítása.
  • Dragonhelm
    #6537
    attol függ mennyiért:) mert ahogy azt tegnap leszürtem te el vagy tájolva mi mennyi...jah és ha valakinek kell akkor tom hogy hogy kell az afkohoz azt elérni hogy ne partyzzanak rád se trade se duel semmi ilyet nem tudnak (ha be van kapcsolva te se tudsz) csak be kell irni ennyit:/request off (iylenkor nem tudnak) a kikapcsolása:/request on na remélem hasznát veszitek én nemrég tudtam meg egy külfölditöl
  • Frosty01
    #6536
    én.. de mintha ezt mar lezsíroztuk volna nem? :)
  • Dragonhelm
    #6535
    Nem hiszem el! Eddig esett 104 lvl alatt 10 unicornis kb most meg lvl 108-ig vaghy 5 darab uni meg eghy imp röhej... és ott esik az unicornis ahol nem használhato A1...na mind1 szerintem holnapra meglesz a 110 és dinom lesz ! valaki elad egy full dinot?
  • Cence89
    #6534
    wahhaa alakulok :))
  • Cence89
    #6533
    nekem holnap "laza" napom lesz 2 hét mulva kezdődik nékem a szívás =/
  • starweb88
    #6532
    biosban ilyet nem lehet állitani :D
  • Sixo67
    #6531
    nem tudja vkit hogy a bios mely része tilthatja le a globalt? Nekem ugyanis nem megy mióta újra telepítettem a winfost. Vmi kék panell jön elő és azt mondja , hogy vhol a bios-ban állítsam át mert így nem engedéjezi a futattást.
  • Dragonhelm
    #6530
    LOL 400 OLDALAS?????
    milyen anyagbol???
  • kegabor
    #6529
    Ja tudom, vizsgáznom kell reggel 10 orakkor 400 oldalas könyvből és semmit se tudok.
  • Cence89
    #6528
    holnap CSÜTÖRTÖK, ami tudjátok mit jelent :))
  • Cence89
    #6527
    nem baj :) közbe megvilágosodtam xD
  • Dragonhelm
    #6526
    Végre megvan a jo afk spotom:) A1 ben meg
  • kegabor
    #6525
    Eladtam :( egész este vártalak :(

    Eladó cucc:

    ExcSilkGloves+7+Reflect >> Olcsón, nagyon olcsón
  • Cence89
    #6524
    KeGabor mennyi is a X pad helm? ^^
  • remfarkas
    #6523
    baz+, mi ez? egy szörny?? :D durván tolja..
  • ensomhet
    #6522
    Én Wigle-n játszom.

    Még egy video, ennek a linkelését megpróbálom nem elrontani:
    BK megnyeri CC
  • Dragonhelm
    #6521
    látom fellendült az élet:) öröm ezt látni én meg végre 105 leszek 5 lvl és DINO!!:) végre sokat vártam már rá. innen ugye mindenki mayán gamel? ha igen akkor csak egy EE kellene és lehetne egy jo kis party:) persze csak ha jöhetnék hisz többet értem 101-en mert akkor volt még buffom...
  • Cence89
    #6520
    köszi de már vettem tegnap egy +5+12 eset :)
  • ensomhet
    #6519
    http://www.youtube.com/watch?v=_v7ACVruxt0Duel témája (video)
  • kegabor
    #6518
    Van +3+12 leg armorom, ha kell ingyen neked adom.