10360
Mu Online
  • kegabor
    #6597
    Óriási gratuláció, szép kisfiú. :D

    (István én sohasem tudtam, hogy te idősebb vagy. :D)
  • Dragonhelm
    #6596
    persze exc scale settben mászkál:D CC3 ban életemben elöször döntöt vivtam futottam aztán lagg és meghaltam:D 11-et öltem pedig CC-be kevés vagyok mert a szörnyek ütnek rám 20-30 -at a karakterek meg megölnek 100- as ütésekkel:D
  • Dragonhelm
    #6595
    :) belöle nagy mu-s lehetne:D... a dl-nek van madara meg dakr horse... de van is globalon? és cape of lord?? mert én egyikböl sem láttam de különben meg kurva erös a dl:D nem csak 80-on különben 2 honap alatt tuti 150+ a dl... egyik emberke 2 nap alatt érte el a 99-et:D
  • SteWhite
    #6594
    Május 30-án születt meg a fiam 4310 g, 56 cm-el

  • SteWhite
    #6593
    Pedig már kivert a víz :)
  • Cence89
    #6592
    már tájékoztattam a dolgokról Ste-t és én is láttam már hurricane cuccokat storekban :)
  • Frosty01
    #6591
    szerintem nemtom, ezt csak a hülye k2sök tudják. de ha találta a srác a cuccot (egyébént találtak már hurricane gloves +2t is...) akkor nem törölhetik csak úgy az adminok, ez elég nagy fasság lenne.

    Ste: nem nyúlták le cence cuccait :]
  • Hundevil
    #6590
    Hello!
    miota elterjedt a hir hogy fizetős lessz bepk-sodtam megöltem vagy 100 embert de kifehéredtem és most visszatértem :)
  • Cence89
    #6589
    na ujabb fejlemények mégsincs wigle/maya szerveren engedélyezve a DS és a GD armorok '-.-
  • Cence89
    #6588
    a DL egy nagy szar kari nagy lvl en...70-80 lvl jo ks elésre oszt agyő utána akar a szar.. (bocs a kifejezésért) de ez az én véleményem csak
  • Dragonhelm
    #6587
    épp ez az egy egész set kell nem pedig darabokbol mert guy akármennyire is a legjobb armor egy DP +13+16+L-többet ér ha settes mint egy GD-set csak nincs armor...szerintem karácsonykor dl-el megyek majd:) és ki akar még dl-t inditani hogyha elér addig?
  • ensomhet
    #6586
    Szerintem az elég hülyeség lenne, hogy boots és gloves van, de armor nincs, annak semmi értelme...

    Excellent Pendantok és Ringek simán szörnyekből esnek? Két napja vettem egy +speed nyakláncot 2B-ért, trükközni akart az eladó, de nem sikerült neki. 8-ért el is adtam már. Lehet kicsit várhattam volna még vele, de nembaj.

    Redsim1: attól függően, hogy ATI vagy nVidia töltsd le hozzá a legfrissebb drivert a gyártó honlapjáról, majd indítsd el, és megtörténik a művelet.
  • Dragonhelm
    #6585
    Remélem van GD armor mert ha elérem a 200-at akkor már GD setbe lennék hátha addigra elterjed a piacon pár darab:) vasárnapig 130 biztos meglesz
  • Cence89
    #6584
    ?? milyen gloves?
  • SteWhite
    #6583
    Oda a gloves affene
  • Cence89
    #6582
    nah kicsit utána jártam és ugy néz ki ezek a dolgok tök legálisak nem hackeltek :)))))
  • Cence89
    #6581
    már nem azé frosty de az a great drg armor sztem nem hackelt...
    én is azt hittem eddig de most hogy nézek egy forumot amin cuccokat adnak el..
    egy rakat topic van más felhasználoktol DS armorrol ami köztudottan nem volt edig globalon és kezdek hinni h vmit csináltak a k2 ösök h nekünk is legyen vmi (lehet hülye vok de sztem lehetséges) ne üssetek agyon pls :P
  • Redsim1
    #6580
    jah bocs a videó kártyát hol tom felrakni? :D:P:D:P:D:P:):):):))
    hehehe :D
  • Redsim1
    #6579
    nagyon kössz megpróbálom majd felrakni
    Thx
  • Vdanosss
    #6578
    frosty!
    nekem is fkete eher zoldes volt amikor a video kartya nem volt felrakva.
    Lehet hogy az a gond redsim1
  • starweb88
    #6577
    vagy telepits fele gy új video drivert ati/nvidia
  • Frosty01
    #6576
    a legújjabb DirectXet telepítsd fel
  • Redsim1
    #6575
    azt mondta az eggyik haverom hogy vannak különféle Mu mint pl.: Mu beta...
    meg ilyenek!!!
    ha tudtok akkor nyomjatok már be ide 1 linket ahonnan azt le lehet tölteni.....
  • Cence89
    #6574
    '-.-
  • Frosty01
    #6573
    lehet a gd armor likvidálva lessz :DDDD
  • Redsim1
    #6572
    cső!!!!!
    nem tudnátok megmondani hogy mi kell ahoz hogy tudjak játszani az MU-val....
    mert mikor bekapcsolom akkor nem színesen jön ki hogy Webzen+K2Network hanem kékes szürkén.....
    és akad az egész.......
    mert pár nappal ezelött mé működött csak újra telepítették a gépem....
    Byez : Mother001
  • Dragonhelm
    #6571
    lol az a gd armor... nekem is kellene :D a nénik a laptoppal az meg nagyon komoly:)
  • Cence89
    #6570
    ja akkor is képeket küldenél ha a glovesed odaveszett volna? ^^
  • Cence89
    #6569
    frosty hogy jött az a mamós kép az én témámhoz?
  • Frosty01
    #6568
    eddig én is így tudtam :]
  • Vdanosss
    #6567
    globalon nem csak boots,gloves meg helm van???
  • Frosty01
    #6566

    jémitláttam ma...
  • Frosty01
    #6565
    erre a témára van két jó képem :D


  • Cence89
    #6564
    és LoL egyik "barátom" probálta benyelni a ruháimat lol már senkiben sem bizhat az ember :@
  • Cence89
    #6563
    attól mer feltörtek ne hogy aszidd h abba hagyom XD
    most formáztam... a töri tételeket sikeresen nem mentettem ki szal irhatom újra őket =)
    oszt majd most oda****ok a sok brasil parasztnak :@
  • Dragonhelm
    #6562
    Kár hogy feltörtek én naponta változtatom a jelszavam már táblázatom is van!XD
    az a tök jo hogy 110 ota kibaszott sok jewell esett... egyébként a guildban : kingdx,Dragonhelm,ashHUN,mother001,mazsi,huniki,shadow,Dragonrise, vannak még de más nem jutott az eszembe:D
  • Frosty01
    #6561
  • Cence89
    #6560
    hát ennyi volt engem feltört valaki megint :@ illetve 5x probált feljönni mikor játszottam de az uj passommat is tudja vhogy amivel még nem léptem fel soha :@
  • Vdanosss
    #6559
    én mu znék még szivesen:\
    de nem tudom felrakni a globalt
  • Frosty01
    #6558
    ki az a 10 guildtag? :D annyi magyart összesen nem is ismerek mayán