10360
Mu Online
  • Dragonhelm
    #6637
    ha igy van akkor jo de csak mondom hogy 129 lvl... ha 160 lenne akkor azt mondom hogy nem esik össze a világ de 129-röl azért nehéz. hallod akkor aki adna cuccokat azt szivesen veszem áét:)
  • Dragonhelm
    #6636
    sixo-nak adtam a karim ha valaki játszani látja akkor sixo az
  • Cence89
    #6635
    Dragonhelm

    én SM vagyok tudod mi az?? (nem a teljességre gondolok)
    tudod mi munka egy dw-t felhuzni lvl 190+ re?
    hatszor beszarnál rajta mellette a dk leány állom... és én is voltam meghackelve nem is 1x de ha most rámnézel nem mondod meg h megvoltam. Bár számomra is rejtély mert nem tudom h tudtam összehozni magamnak a mostani settem nem tudom egyszerűen h lehettem ien mester :DD mert a semmiböl van egy fasza szettem és télleg 2 hete tértem vissza lvl 183 volt és semmim nem volt egy shielden és staffon kivül amit nem adtam el, kaptam latyak itemeket és frosty megáldott 2 hétig egy sphinx gloves+7+12+l al és ennyi és most meg ámulok szoval lehetséges vissza huzni a karidat, hidd el nekem sm el nehezebb volt és talán ha kérsz valakinek van dk cucca aki kölcsön is tud adni v pl Kegabi v frosty bár frosty nem szoval Kegabi szokott pt-zni sztem icarusba meg tarkanba bizti esik 1-2 bd item ami adi is vmi defet és nem ér sokat nem bd armor+3+12 re gondolok de +x+0 a nem hiszem h azt mondaná h nem adja oda mert nem ugy ismerem öt(öket) :)
  • Dragonhelm
    #6634
    én csak azt hiszem hogy neked valaki segitett vissza szerezni vagy kölcsön adott de nekem senki se ad semmit de ha jol gondolom neked tuti adtak mert szerintem te egy csupasz dk-t akinek semmi cucca nincsen és senki se ad neki semmit azzal te játszanál??? ha igen akkor egészségedre
  • Dragonhelm
    #6633
    én csak azt hiszem hogy neked valaki segitett vissza szerezni vagy kölcsön adott de nekem senki se ad semmit de ha jol gondolom neked tuti adtak mert szerintem te egy csupasz dk-t akinek semmi cucca nincsen és senki se ad neki semmit azzal te játszanál??? ha igen akkor egészségedre
  • Dragonhelm
    #6632
    de most komolyan cence... te folytatnád az embered ha 2-od szorra megy el az iteme a picsába? ugy hogy éppen gütrcöltem 10 orákat party-ban aztán egy pillanat alatt odabaszták 1 honap játékom (elötte 2 honapot játszottam a régin ami kurva szar volt akkor)
  • Dragonhelm
    #6631
    de én már ugy is eldöntöttem elmegyek globalrol valami más szerverre ami nem kurva nagy szorzos és nem buggos...
  • Dragonhelm
    #6630
    HeHeHe... DE TE SZENVEDTÉL KB NAPI 10 ORÁT MINDEN EGYES NAP HOGY ELÉRD AMIT AKARSZ AZTÁN EGY PILLANAT ALATT OTT TALÁLOD MAGAD HOGY AMIT ELTERVEZTÉL NYÁRRA AZT A JO BÜDÖS KURVA ÉLETBEN NEM TELJESITED AZ UJ VERZIO JO DE ÉN A BUFFAL NEM ÉREK EL SEMMIT... (NEM KAPOM MEG)
  • Frosty01
    #6629
    játsz ee-vel, ugy hogy full energy legyen és akkor nem lesz mit ellopjanak róla :DDDDDDDD
  • Cence89
    #6628
    hmmm a képzeletemnek nincs határa :DD
    de biztos nem vesztettél el egy dragon sett+11+16+l ot
    és igenis ártasz a playereknek, más órákat játszikr azért az 1 blessért amiért te majd max 1 gombot nyomsz... és tom h mennek a dolgok ma csak neked van hnap 1 haverodnak aztán annak és igy megint teleelsz fasszopó hackerekkel az egész game (bocs a szo használatér) nem tudom miota jáccol de én örülök h új verzio van mert ami elötte volt az eszméltetlen.... és deviasba meg semmit se ölsz meg? dk vagy egy szar fejszével is tudnod kellene ott ölni...
  • Dragonhelm
    #6627
    de én nem ellponi akarok cuccokat... én jewell hacket akarok azzal nem ártok 1 palyernek sem!!!!!!!!!!
  • Dragonhelm
    #6626
    azt csak hiszed mert nem tod mennyi vesztettem hiid el többet mint azt el birod hinni... és nem ölök meg semmit se daviasba aligha valamit...
  • kegabor
    #6625
    Én már vártam...nem szabad semmilyen progit használni, ha nem tiszta...
  • Cence89
    #6624
    Dragonhelm már bocs de ha használtál sok szart és biztos volt keyloggered akkor nem értelek... mindenki tudja h az ien progik keyloggeresek...
    hackelni nem nagyon tudsz benne csak majd kb 1 év után sztem de akkor meg semmivel nem leszel jobb mint azok akik téged feltörtek...
    de ha néznétek az oldalt van is irva rajta a scammerekről az elmult hétbe engem is probáltak feltörni de pont fentvoltam mint a nap 24h-jából 20 at :D és igy a cuccom átadtam egy barátomnak, bár frosty jobban beszart mint én mégis elháritottam a veszély egyszerüen format és uj winen uj kod ha jol tom dk vagy azzal meg nem nehéz jewelhutolni, devias meg kitűnő hely arra szoval nincs veszve semmi...
  • Dragonhelm
    #6623
    AFK progi+ egy rakás virus találtam ma ami böl tuti van keylogger de már nem érdekel mentem másik szerverre meg közbe keresek jewell hacket a cucaim vissz a szerzésére ...
  • ensomhet
    #6622
    Dragonhelm: nem használtál semmi minimizert, afk akármit, bármi külső programot? Régebben esetleg? Ellenőrízted a géped, hogy nincs-e keylogger?
  • starweb88
    #6621
    de érted azt mondta nem lehet azt hány embernek elhackeltek mindenét...
  • Dragonhelm
    #6620
    ENGEM NEM ÉRDEKEL HOGY NE MLEHET AKKOR IS TALÁLOK HACKET... SZERZEK ÉS KÉSZ
  • starweb88
    #6619
    lol mit is mondott anno frosty ebben a verzióban nem lehet hackelni :D
  • Dragonhelm
    #6618
    MEGLOPTAK... NEMTOM HOGY... ELEGEM VAN... MOST FELADOM...KURVÁRA ELEGEM VAN...ENNYIT A MU-ROL... 15 PERC ALATT EMGHACKELTEK ELVITTÉK MINDENEM EBBÖL ELÉG! SZAROK A MU-RA MEGLOPTAK ELEGEM VAN EBBÖL MÁR CSAK HACK PROGRAM TALÁLÁSÁVAL MEGYEK VISSZA KÜLÖNBEN BYEBYE MUONLINE...
  • Frosty01
    #6617
    általában a 2es szerveren vagyok, ha fennvagyok :p
  • Cence89
    #6616
    Van itt valaki aki globalon tolja és dw és lvl 60+ és guildtalan? esetleg elf? :)
  • Gebe7636
    #6615
    Melyik szerveren vagy, mert szeretnék majd segítséget kérni.
  • Gebe7636
    #6614
    Helló frosty!
    Emlékszel még rám?
  • Cence89
    #6613
    tegnap partyztam brasilokkal és share volt esett 1b amit én vettem fel :) igy 8m esett belöl :)
  • Frosty01
    #6612
    10milló maxmimum
  • Dragonhelm
    #6611
    hmm a +2+12 azt 5 milláért láttam...
  • Cence89
    #6610
    Strom Crow Boots+3+12 mennyit ér? :)
  • Cence89
    #6609
    de ezt beszéljük hogy VAN!!! :)
    és ha a K2 ugy dolgozik mitn a webzen dolgozott márpedig szerintem ugy akkor marad is :D
  • Dragonhelm
    #6608
    de semmi értelme nincs a GD-nek ha nincs armor meg pants...
  • Cence89
    #6607
    ja megláttak téged és a fejüket a falba verték, hogy lehet valaki ilyen noob XD
    gd pantsot még nem láttam :)
  • Frosty01
    #6606
    :D lehet titokban a k2 megenyhült.. :D
    (mégiscsak elég gyatra látvány egy gd set armor és pants nélkül....)
  • Cence89
    #6605
    ki lopta more?? nem szoktam
    te nem birnád :)
    ma láttam Dark Soul settet mayán =/ nem tom hogy lehetnek ezeke az itemek fent ha levannak tiltva... de hogy nem lesznek kiszedve az is tuti :P
  • Frosty01
    #6604
    te honnan lopod azt a sok kavicsot?????????????????????????????? én nem birnám megvenni a x+dd-s sphinx setet!
  • Cence89
    #6603
    már csak glovesra lenne szükségem :)
  • Cence89
    #6602
    akkor ez meg már ki****ás...
    ha ilyen szarul csinálták akkor most már ij
    de addig is gazdagodnak legalább mer már +8+l os volt tnap és árulták (már más plai) :D
  • remfarkas
    #6601
    Gratula fiadhoz, Ste!!! :D

    A great dragon armor pedig tényleg legálisan esett,de nem szabadott volna neki, ezért törölni fogják, ezt 1 admin írta fórumban.
  • Cence89
    #6600
    Hali all

    ha valakinek van ismeröse vagy valakinek van X Sphinx Armor,Gloves +0 ~ +5+dd -s elado cucca szoljon nekem vagy irjon a gameban pls -=Cence=- nek megköszönném :)
    ha másodlagos opcioja is van az se baj vagy +x optionja kösz még1x
  • Frosty01
    #6599
    Gratula mégegyszer :D aranyos a kissrác, sok szerencsét kívánok nektek az elkövetkezendő időszakra, és természetesen bort búzát békességet
  • Cence89
    #6598
    Nem idősebb csak korán kezdte ^^