10360
Mu Online
  • Dragonhelm
    #6717
    nah ujra itt vagyok:) most aztán nincs megálláááááás addig játszok amig van kezem meg szemem meg ami szükséges a game-léshez:D
  • Frosty01
    #6716
    200% az 2×es exp :D egyébként igazad van a pkzással kapcsolatban...
  • Holdsolyom
    #6715
    énis utálom a giga xpt...30%-200% ig az elfogadható xp mennyiség sztem egy szerveren...sok usert meg azért nem szeretem me sok regelt user=sok online user=lag+minden négyzetcentin csak kselni tuok....ami azt is jelenti h ha sok online user van akkor a játékidejük egy része egymás gyilkolgatásával és macerálással megy el...nem hasznos karakterfejlesztéssel
  • kegabor
    #6714
    Frosty keress majd bent, szervezni kéne valamit..kihalt a game bent.
  • Cence89
    #6713
    akkor kabbe...
  • Frosty01
    #6712
    vége a sulinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    yeeeeeehaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    2.5 hónapig mától kezdve ott döglök ahol akarok :DDDDD
  • starweb88
    #6711
    hát inkább oda megyek gamelni ahol jó sokan vannak és nem giga exp mert még akkor üzletelni is lehet ^^
  • Holdsolyom
    #6710
    jácottam rajta régebben...mármint a frienzmu-n akkor 1.01e-s verzió volt rajta...most nem tom melik van igazad van jó server bár nekem most már tul telitettnek tünik (a max 800-1000 karis szervereket értékelem inkább)
  • kegabor
    #6709
    Indul a 2 hetes maraton. :DD (Suli lezárva, melett a vizsga ^^)
  • Cence89
    #6708
    te viszont egyre lámább leszel =/
  • Frosty01
    #6707
    nem úgyértve tökéletesen bugtalan, hanem a többi privát szerverhez képest!
    példának okáért müködik az összes skill, és nem csak névlegesen, combo is van, és a többi extra is... játszok rajta, tudom...
    [a mu soha nem lesz tökéletes]
  • Vdanosss
    #6706
    azalényeg, hogy ne rakj szoközt meg ékezetet meg jeleket.
    a többi az megvan.
  • Vdanosss
    #6705
    a frienmu télleg bugmentes de nem magyar meg olyan mint a global:)
  • Holdsolyom
    #6704
    nem használhacc ékezetes betüt...és probáld max 8 karakterrel
  • Gebe7636
    #6703
    BAKTER!!!

    Már vagy huszadszor megyek végig a FrienzMU regisztrációján, de mindig ezt írja ki: SQL Injection Detected. Make sure to ONLY use letters (a-Z) and numbers (0-9)! PEDIG ÉN BETARTOM EZEKET A SZAROKAT!!!
  • Holdsolyom
    #6702
    ha a ragezone development community vagy a coderzfactory vagy a skyline aztmondja bugmentes...akkor elhiszem:)
  • Holdsolyom
    #6701
    nos a command point a DL nek,a castle siege kristályszobor,és még jopár bug van ami a frienzmun is él..mindenki aztállitja már lassacskán 6 éve h bugmentes szervere van...baromság amig a koreai szerver(amiről leechelték a privát fájlokat) ad ki ujjabb és ujjabb javitásokat mert ugyszintés bugos..nem hiszem hogy a privát fejlesztőcsapatok jobbak lennének mint a webzen:DDD
  • Frosty01
    #6700
    Frosty
  • Mirk
    #6699
    frosty, mi aneved a frienzmun?
  • starweb88
    #6698
    ez bugmentes =)
  • Frosty01
    #6697
    nézted már a frienzmut? www.frienzmu.org
  • Holdsolyom
    #6696
    amugy free.....még a global se bugmentes...akkor mit vársz a privát szerverektől? :DDD
  • Holdsolyom
    #6695
    a 97 es és 99 szériára is van mint ST anticheat mint dupeitemfinder...nem is szolva arról hogy minden verziohoz jól jön még egy sql shield is
  • Frosty01
    #6694
    játszatok inkább a frienz muval.. bugmentes
  • Cence89
    #6693
    én nem is mondok semmit inkább mert ez már... T_T
  • starweb88
    #6692
    de jó akkor 0.99 esen mehet újból a duppolás :D nálam is az volt egyből amikor külföldiek megérkeztek :D
  • Holdsolyom
    #6691
    mivel az 1.02d instabil és tele van buggal igy 99b és 1.01E között van választás...még eldöntöm majd közösen a leendő GM ekkel...mindegyik verziot üzemeltettem már és az 1.02d vel volt a legtöbb bajom:)
  • Frosty01
    #6690
    milyen lesz a szervered?
  • Frosty01
    #6689
    ...
  • Holdsolyom
    #6688
    mu szerverre keresek tapasztalt és felelősségteljes,20 évnél idősebb játékosokat GM nek.jelentkezni az [email protected] irt emailba lehet.....az emailba irtak:
    Kor,nem,játéktapasztalat,esetleges programozási ismeret,mennyi időt tudsz rászánni,illetve milyen géped van

    várom a vállalkozo kedvü emberkék levelét
  • kegabor
    #6687
    En nem a helm-rol beszelek...de mint mondtam, hozz 3 setet es megveszem darbjat 5*5B-ert azonnal. ^_^
  • ensomhet
    #6686
    Az lehet rá a válasz, hogy sokkal telítettebb a piac, így aztán árverseny alakul ki.
  • ensomhet
    #6685
    Mármint melyiket adtad te?
    A +7+4+L jobb, mint az exc. Excből EEnek a DD+HP a legjobbabb, a többnek nem sok értelme, esteleg még talán DSR.
  • Hundevil
    #6684
    ALL!!
    megérte? exc vine boots +40% zen tulajdonság
    egy +7 +additional defenze4% +l - ért??

    Az ee-m lvl 60 ha kell valakinek partyba szóljon [HUN]LACKA néven éldegél


  • Cence89
    #6683
    kellene de elmész ott a kövács és pasi te mgae közt oszt ott van 1 rakat paraszt S>DRAGON ITEM+11+12+L 8b max 9...
  • Frosty01
    #6682
    ez tényleg érdekes, szerintem is jóval többet kellene hogy érjenek... =/
  • ensomhet
    #6681
    Hát, én Wigle-n, itt tutira ennyik. Fórumokat szoktam nézegetni, hogy mi mennyi, túl nagy eltéréseket nem lehet tapasztalni, kb be vannak állva az árak.
  • Cence89
    #6680
    ti holéltek?? nézzetek már szét a piacon drg item+11+12+l 8b a héten láttam brass helm+11+16 5b.... nem tom hol jáccotok de komolyan...
  • kegabor
    #6679
    Ha annyiért hozol nekem, akkor megveszek 3 setet most hétvégén, csak hozzad...

    Brass+11+12 darabja 8-9B itemenként változó...

    Ha pedig most nézed a dragon+11+16+L árakat, akkor azok felmentek az égbe...(77B ajánlottak a setért legutóbb...)

    +13+16+L set pedig 180B+...ennek a megszerzése esélytelen számomra, ugyingy a dragon wing is....
  • Cence89
    #6678
    figyelj ez egy olyan dolog h anno a sphinx item+7+12 3b volt most 2b meg 1b1s egész settet veszel 7b1s ért...
    Most gondolkodom h vigyem e az elfem (lvl 30)