10360
Mu Online
  • Holdsolyom
    #6797
    Ja és Mirk....a % os drop az item/zen dobás százalékos aránya...70%...az 10 dropból 7 tárgy és 3 zen kb...globalon tudomásom szerint már 4 szer átvariálták ezt de én törtön 15-20 as droppal jáccok...5 droppol 1 tárgy
  • starweb88
    #6796
    legyél büszke magadra kivánok minnél több brazil havert neked ámen!
  • Holdsolyom
    #6795
    nemazé de Diabloba bneten is van h az ember egy jó runát v set itemet 2 honapba eccer ha talál...és akó mivan? semmise...akinek ke az ismik közül az megkapja...de ottis a sok szerencsétlen sóher magyar hogy jáccik?..nem kapod meg!!!!(még ako se ha más kasztnak a cucca)...."Nem kapsz semmit mert eltrédelem majd jobb cuccokér"...na kb ilyen a magyar mentalitás meg csapatjáték....ezért röhögök amikor ti ezzel a felfogással brazil játékoskat szidtok:DDDDD..vót párszor olyan h noobnak adtam olyan set itemet amiért rengeteg dolgot kérhettem vóna...nagy dolog...nem gyilkos üzlet ez hanem játék és fun:)
  • starweb88
    #6794
    mit szarozol adjál neki 100 jewelt ne legyél soher vazze!! :DDDD
  • Frosty01
    #6793
    +lukas??? :D
  • Cence89
    #6792
    áááá darabja csak olyan 30b lenne ha +7 lenne^^
    hát ez a napom kész volt... T_T
  • Frosty01
    #6791
    50-75 egy darab.. esetleg...
  • SteWhite
    #6790
    Ez aranyos volt :)
    Gondolom a korábbi beszélgetesekhez kapcsolódóan írtad be poénként.

    Nem vagyok tisztában a pontos árakkal, de amit kölcsönkértél annak az ára kb 50-75B körül lehet. az L a +12 és az X miatt
  • nico24
    #6789
    Hale
    Elkezdeném a globált ha adna kölcsön valaki egy +7+12+L+dd sphinx setet,
    de ha +9 az se gond

    előre is K Ö SZ
  • Mirk
    #6788
    Nem bunkóságból mondom, csak capslockkal van minden tört szerver honlapján kiírva hogy exp:..., drop:....
    Ja és a félreértések elkerülése végett: pl.: drop70% ---> sólyom ez nem azt jelenti hogy a globálhoz képest 70%, tehát kevesebb drop. Itt pont fordítva van mint az exppel. A 70% drop pl. elég magas, 100%nál pedig minden második szörny exc-et vagy jewelt dob.
  • Frosty01
    #6787
    nem is tudom miért dobott nekem egy yeti anno exc bladet.... -.-'
  • Mirk
    #6786
    "hőőő...honnan veszed azt h privi szervereken növelt drop vanik? :DDD "
    Honnan veszed hogy nincs az?
    lol
  • starweb88
    #6785
    sztem te még enm gameltél a globalon de majd oda adom a fölös jewelemet amikro alig lehet szerezni...ez nem soherság hanem játék!

    akkor majd elmegyek arra a szervere ahol te nyomod azt meglűátjuk ki soheroskodna amikor lehuználak jewellel meg cuccokakkal ^^
  • Holdsolyom
    #6784
    Hát Starweb ha az életben is ilyen soher vagy mint egy nyavajás játékba akkor tényleg a global a neked való hely:D csak nem tom mé nem single player gémet nyom az ilyen player ha semmi csapatszellem nincs benne és sóhereskedik a cuccaival..lol
  • Vdanosss
    #6783
    =)
  • starweb88
    #6782
    wow az szép
  • Frosty01
    #6781
    Gratula egy képet nyomj magadról ide :P
  • Cence89
    #6780
    támogatom star web ötletét^^
    X sphinx+x+dd
    éppen ma vettem meg az utso kiegészitőt a glovest :)))
  • starweb88
    #6779
    nem tom melyik mese világában élsz de tök jó neked...^^

    majd ha szerzeke gy soult vagy egy blesst és pont nem tom mire használni majd biztos oda adom vkinek mert a globálon pl az ugy megy lál..
  • Holdsolyom
    #6778
    dehogynem...ha nincs minimum +6os cuccot amit tucc hordani mi a nyári villámot kezdesz egy soullal? vagy ha nem mixelsz minek neked chaos? vagy ha nem akarod tápolni a szerkódme nincs elég stred a köv plusszhoz ako minek tartogasd a blesst? beadod közösbe és akinek a guildbe éppen kell annak oda lessz adva...addig is Gmasternél van...de persze az olyan guildekbe ahol irigyek vagyunk meg szarunk a többi tagra ez nem müködik...igazatok van(mellesleg jellemző a magyarokra az önzés):D
  • starweb88
    #6777
    még ott sincs nagyon a jewel sohasem fölös :PPP
  • Dragonhelm
    #6776
    hehehe méghogy odaadják a fölös jewellt??? olyan nincs hogy fölös jewell... vagy Privi szerveren van max:D
  • starweb88
    #6775
    hát nem hinném..hogy a guildmasternek oda adják a fölös jeweleket...
  • Frosty01
    #6774
    lál.
  • Holdsolyom
    #6773
    hőőő...honnan veszed azt h privi szervereken növelt drop vanik? :DDD és nem adminról irtam hanem normális guildba sztem a GuildM nél gyülik össze a feles bless,soul,meg minden ami per pillanat nem kell a tagoknak:PP
  • starweb88
    #6772
    milyen seted van?
  • Cence89
    #6771
    nem game master?^^ és mért ne lehetne priv szervereken a drop is megvan növelve :P
    én se láttam egybe annyit de a settem most ér annyit kb :X
  • Holdsolyom
    #6770
    Menjen a nyári villám koncertre...meghagyom az életerős fiataloknak akiknek sok az eregiájuk:DDD eleget dolgozom én ahho h ne járkáljak sehova.amugy meg csak 1 példát mondtam h annyiba kerülNE ha lehetne kapni...ha valaki 30 blessel mászkál egy nem fun szerveren az hacker vagy guildmaster:)
  • kegabor
    #6769
    Na látod, tört szerver 30B+10life, globalon nem sokan láttak egyben ennyit. Sőt a 80% ember nem is fog soha, nagyon keveseknek adatik meg. Egyáltalán nincs tömeg, én ma egész nap party-t kerestem, és 1 órés pt-k jöttek össze. Szal ha ez tömegnek számit, akkor menj el a Paul Van Dyk koncertre, és majd ott tudsz tényleges véleményt alkotni.
  • Cence89
    #6768
    mind1 nekem jo a global és most még megfontolok vmit tájékozodom és lehet x leg sett+0+dd re cserélem magam xD
  • Holdsolyom
    #6767
    Hát mindenki ugy jáccik privin ahogy akar...én pl nem szoktam se huzatni magam,se stealni,de ha fair áron adnak vmi jó cuccot ako persze megveszem..de egy exc dragon akármi olyan 30 bless+ 10 life lenne ha adnának olyat priváton is.(persze vannak szörnyü privát szerverek elismerem ahol bless,soul meg szárny a shopokba meg mindenféle táp cucc) de ha normális privi szervert fogsz ki ami azért elég kemény játékot igér akkor sztem nincs baj vele
  • Cence89
    #6766
    nekem pedig pont a tömeg hiányzik privát szerverről, de nem csak emiatt nem megyek hanem az ottani emberek miatt sem nekem nem teccik az hogy csak hozzád vágnak ezt azt a globalon ez a kihivás, magad szerzed meg a cuccaid, nem ad egy 300 resetes pali egybő full exc great drg settet... az ugy ratyi
  • Holdsolyom
    #6765
    amugy meg rosszul irtam vagy rosszul értettétek de nem 10 szeres xp ről volt szó ha nem a koreai szerver 1/10 éről vagyis 10%-ról:)de végül is mind1...nem az xp számit hanem a társaság
  • Holdsolyom
    #6764
    Szeretem a kihivást és szeretem ha megszenvedtet egy játék és olyan nehéz h a hajamat tépen ki tőle(biztos mazo hajlam)...bár lenne olyan global szerü privi szerver akkor mennék...de engem a globalon lévő "tömeg" taszit...nemtuok ugy jáccani mint mondottam h akárhova megyek már ks nek számit..lehet lassu a fejlődés,nem kellenek se jó itemek,se magas szint a szórakoztató játékhoz...deee ne legyenek sokan online mert abbol eddig mindig csak bajom vót...ha nincs tömeg akkor a phononak is meg a thief noobnak is meg a kser nek is keresnie kell az áldozatot amibe beleun:DDDD
  • Cence89
    #6763
    nincsen more gloves csak pont 1 fasszopó brasilnak aki elvan tájolva az árakról lol
  • Frosty01
    #6762
    remélem nem variálsz már megint, és nem gondolkozol azon hogy elfet kezdesz :D
  • Cence89
    #6761
    ja de az elfem nem EE lesz :P
  • Cence89
    #6760
    [IMG][/IMG]
    na igy nézek ki mostan^^
  • ensomhet
    #6759
    Jaja, én is azért kezdtem el egy új EE-t, merthogy volt egy szárnyas, aki alap vine+7+12-ben volt, és mondta, hogy Icasrusban is elvan, tehát elég annyi agi+str, ami a vine viseléséhez kell.
    10x xp is rengeteg, sőt, ha úgy nézem, akkor a 2x is. Ma lettem BK, kb 1 év játék után úgy, hogy az NPC buff is pont akkor jött be, amikor 101es voltam épp, úgyhogy...
    Szernitem ezeknek a privát témáknak annyi értelme van, hogy nyugodtan lehet kísérleteni, kipróbálni mindenféle cuccot.
    Én is találkoztam már negítív figurákkal magyarok között, említettem már azt a párost, akinek egy haverom jószándékkal kölcsönadta a legendary+7+12 setjét, és nem kapta vissza... Szerettem volna létrehozni egy normális, magyar guildot, de a kevés játékos miatt nem igazán sikerült. Most egy maláj vezetővel rendelkező guilddal szoktunk bandázni, no ők teljesen jó arcok. Egyedül gazdagságuk forrása nem ismeretes, mert az sm valami iszonyat LEG cuccban van, 50B-t érő pendanttal, ilyesmi, az egyik DLnek van valami +13+16 DL setje, de most fejleszt majd Ancient Scale setet fel, aztán van egy direkt CCre fejlesztett BK, Brass max és SOD max párossal, szinte mindig nyer is :)

    Esett szó régebben +11 Plate setről, nos +11+12 setet 63-ért ajánlottak megvételre, tehát nagyon nem olcsó ez errefelé...

    Még AFKhoz: esetleg az tényleg alap lenne, hogy megkérdik hogy mivan, meddig maradsz, stb. Ha nem jön válasz, akkor esetleg lehet bántani is. De főleg úgy indokolatlan, hogy több más spot a környéken szabad...
  • kegabor
    #6758
    Ma egy 330+ os EE buffolt A3 végén, vine+0+0 sete volt, alap kris (semmi exc). Szárnya viszont spirit wing+9+100HP asszem.

    Tanulság ee nek nem kell semmi set. (Nem volt nehéz, a stab-el sebeznem 1,8k-t)