10360
Mu Online
  • ensomhet
    #6837
    Azt, hogy fizetős.
  • nyunyu1
    #6836
    mit szóltok a muonline.ph-oz?
  • nyunyu1
    #6835
    ugyan semmi aki még tud jelentkezöket vá[email protected]
  • Dragonhelm
    #6834
    bocs eszembe jutott megváltoztatták a kodját eclipse-nek.
  • nyunyu1
    #6833
    de cserélhetünk is kinek kel egy 82-es dk vagy egy 75-ös dw? irj!!!
  • nyunyu1
    #6832
    mayara kéne ilyen account vagy egy jó dw vagy egy mg vagy egy dl
  • nyunyu1
    #6831
    szerintem rosz a pasword dragon helm tényleg ez a globalhoz van? na mind1 hozatok még accountot itt az msn-em [email protected]
  • Vdanosss
    #6830
    eclipse?
    frienzen 5lvl és bk vagyok
  • Dragonhelm
    #6829
    Ki tud segiteni ugy megcsinálni egy mu servert hogy ne netes legyen?(Balatonra megyek ott nincs netem és mu-znék) ha valaki tudnak akkor itt az msn-en:[email protected] (ha már fel vett volna régebben akkor csak irjon...)
  • Dragonhelm
    #6828
    lol ha nagyon akarsz tokl egy accountot amin van DL amit én vittem 83-ig de lecsorták az egészet meg aztán nem is az enyém egy brasilé pár ember ke megmodnta de ajánlom ne használd csak idöhuzás:
    ID:fabricioec
    password:bi281181
    de szinte mindig bent vannak az accountal... és magyar DL nincs aki a saját accountjával játszana kivétel 1-röl halottam de ö a BK-ját tolja tovább és nem dl-ezik de rola már 2-3 honapja nem is halottam.
    Én 129 lvl DK vagyok de szünetreltetem a globalt mert meghackeltek majd máskor foyltatom:P (most Frienz mu-zok lvl 176 10szorzoval 7 droppal tom globalon játszottam ne magyarázzon senki se hogy 10 szorzo az sok vagy kevés globalohzo képest qrva sok a többi funserverhez meg kevés.Nem buggos ez a server van rajta minden personal store is.)ezt annak irtam aki nem ismeri.
  • nyunyu1
    #6827
    ja még valaki ha valaki tudna nekem szerezni mayara egy olyan karit amivel már el lehet kezdeni mg-vel vagy DL-al vagy csak egy jól álló dw-t azzal üzletelnék de ha wigle-s az ugyan olyan jó akkor üzletelhetünk!!!
  • nyunyu1
    #6826
    Hello!!!
    na mayan van egy 44-es dwm és tök jól áll!!! megaztán tudok oda szerezni karit
  • Mirk
    #6825
    Ott kezdődik a problem, hogy itt mindenki maya-n van, vagy volt.
  • nyunyu1
    #6824
    ja GLOBÁLOZOK CSAK AZ JELENTKEZEN AKI GLOBÁLOZIK
  • nyunyu1
    #6823
    Sziasztok!!
    Wigle-n viszem most a wiglés kariim
    az 50-es dwm neve:melcherg11
    a 75-ös dwm neve:Mous
    a 150-es bkm neve:melcherg99
    a 105-ös elfem neve:melcherg66
    mayan is viszem aki netalántán ott vinné ott a 44-es dwm neve:iti2075 az msn-em megint: [email protected]
  • Frosty01
    #6822
    cencének mióta van bkja ami tud combózni ? :O
  • ensomhet
    #6821
    Gondolom maya...
  • Frosty01
    #6820
    milyen néven vagy fenn?
  • nyunyu1
    #6819
    Hellósztok!!!
    Van nekem egy 150-es bk-m egy 75-ös dwm és egy 105-ös elfem meg most viszek egy 50-es dwt és csak annyit akarok mondani hogy alig talizok magyarral aki még mu-zik az légyszíves irjon itt az msn-címem [email protected]
    kösz na csá!!! aláírás:Globál mu-zok!!!!
  • ensomhet
    #6818
    Még AFK témához: duelben kell lenni. Az a tuti. Mertúgy nem tudnak megölni. Megmég utána esetleg request off. Most tapasztaltam... Jött két köcsög, egy MG és DK, és leálltak KSni. Gondoltam arrébb teszem őket a lovagommal, de nem tudtam őket megütni. Azt hittem hack, de aztán eszembe juttatta egy BK, hogy duelkor nem lehet meg ölni minket...
    Mellesleg ezek sem európaiak voltak, ferdeszemű volt a nevük, kínai zászlóra emlékeztető a logójuk. És most nem az a baj, hogy AFKznak és bebiztosítják magukat, hanem az, hogy pofátlanul odajönnek ksni...
  • Cence89
    #6817
    sztem elfet vigyek^^
  • Hundevil
    #6816
    ja és grat Gábornak
  • Hundevil
    #6815
    Hi!
    van ee 67 dk 117 dk nem toom mivel gameljek:( láttam cence bk-ját combozniés megtetszett
    ezt nézzétek meg!! akik régiek azok ismerik Apukad(tomi) adta nekem http://video.google.com/videoplay?docid=6840808946502759211&q=genre%3Acomedy
  • starweb88
    #6814
  • kegabor
    #6813
    Mint az SP-ben:

    Redvás Szendvics vs. Gennyes Tus ^_^
  • kegabor
    #6812
    Igen azok, amit Cence mondott. :D

    Nem volt mind1 ez a mai nap. :D
  • Cence89
    #6811
    :)))
  • starweb88
    #6810
    bigyó meg a retek xDDD
  • Cence89
    #6809
    az a szürkés retek az a Mega Crust
    az a lilás bigyó meg a Queen Ranier
  • SteWhite
    #6808
    Kedves Gábor!

    Gratulálok!
    A képen milyen mobokat aprít a karid?
  • Cence89
    #6807
    devil majd keritünk valahonnan :)
    amugy holdsolyom monhatsz te akár mit is itt jáccottál ott jáccottál...
    globalon nem eleget ahoz h megismerd a brasilokat ma guild pt volt A2 be odajön a pali (persze h brasil volt) party pls hiába irtad neki h fulll party is full ...stb változatot csak hajtogatta party pls.... és az ienek jáccanak nagyrészt aztán odajött egy köcsög 220+ lvl el elkezdett ks elni verte magát comboval és adta a hülyét h 136 os és partyzzunk na ha neked ez a jo player akkor kivánok sok ien játékost. A másik meg a magyar mentalitás, most mondd azt h neked globalon van felesleges cuccod ami értékes és oda is adod mert nem hiszem h van olyan játékos aki megteheti ezt globalon 3 magyar embert ismeek aki +11 es settben van. de ha ennyire mondod megdobhatnál egy pár jo dw cuccal vagy globalon nálad kiürül a jo cucc fogalma a +7+12 nél?Ugyan is azt mondtad globaloztál 1 kis ideig, és kis idő nem elég ahoz h minimum +9+12 es cuccod legyen bár némi X pedant esetleg ring is jöhetne ha van persze mivel te ugyse használod^^
  • Cence89
    #6806
    mai nap is jo volt ^^^^^^ MU4EVER!!!^^
  • Frosty01
    #6805
    azért van a szemed hogy használd is
  • Vdanosss
    #6804
    Lol ez global kép?
  • Mirk
    #6803
    Tisztában vagyok vele, de ez mit sem változtat az eredeti mondandómon, miszerint a tört szervereken igenis emelt drop rate van.
  • kegabor
    #6802
    Na akkor katt a kép megjelenítése gombra. Ha valaki tudja, linkelje be rendesen, az én nevemben. Kösz.
  • kegabor
    #6801



    Na most talán jó. :D
  • kegabor
    #6800
    Na megvan a 220 lvl:
  • kegabor
    #6799
    Be lehetne fejezni a flam-et. Ez itt nagyrészt 1 globalcentrikus fórum, mint ahogy a képen is fent láthatod.
  • Hundevil
    #6798
    Tegnap adtam Flipnek kölcsön egy dragon armor +7+12 dragon helm+5+12 (kölcsön persze) és aki mostmár azt meri rám mondani önző vagyok felkeresem és lerúgom!!
    Cence! az elfemnek nem tudsz szerezni olcsoért vine jó cuccot? Van rá valamennyim. előre is kösz