10360
Mu Online
  • MobDozer
    #10039
    Nincs sok fajta MU egy van a GlobalMU "http://muonline.webzen.net" a többi csak silány java alapu utánzat.

    Donoki... küld Emailt csak néha kicsit lassú, de noszogathatod úgy, hogy megpróbálsz belépni a loginnal ide "http://www.webzen.net"
    Ki fogja írja hogy a login aktíválás alatt, de rá lehet nyomni, hogy küldjön ujra Emailt.
  • bigbigle
    #10038
    csak az a baj hogy azt a memóriát 3-an használjuk de amint találok nagyobbat egyből beszerzek.
    ja és mi a különbsék a sokfajta mu közt ,melyikkel érdemesebb játszani /letölteni?
  • donoki
    #10037
    aha... miért nem küldenek aktivációs emailt?:/
  • MobDozer
    #10036
    Jah és igen... ingyenes a game, de remélem lesz prémiumos része úgy ahogyan K2 alatt is volt.
  • MobDozer
    #10035
    Adat törlés nem volt "elméletileg" mert amikor a K2 társult a Webzennel akkor is átvették az adatokat és most is átveszik.

    Regisztrálni ujra kell és egyenlőre csak 0-ról tudsz indulni a Valhalla szerveren, de pár nap és mükszik a transzfer amivel a régi loginodról a régi karaktereidet áthozhatod az uj loginra.
  • donoki
    #10034
    játszik még valaki a globalon?:D
    lehet én is újra kezdem, kb ami 2005-ben volt karakterem az még meg lehet valahol? vagy már azóta volt adatbázis törlés stb?

    és még ingyenes a game?
  • MobDozer
    #10033
    Amit irtál konfigot az már simán jó... csak az 512t érdemes majd idővel lecserélni legalább 1GBre.

    A gamet leszedni a hivatalos oldal download link alól tudod: http://muonline.webzen.net

    vagy itt egy közvetlen link: http://www.gamershell.com/download_45572.shtml

    Jah és amit én kicsit megszívtam az elején a játék install után nem az ExE file-val indul, hanem a weboldalra be kell loggolni és az ott kirakott "StartGame"-ra katt
  • bigbigle
    #10032
    és melyik a legjobb ,és honnan tudom majd letölteni?(és akkor ha egy 256MB RAM-ot kiveszek és majd rakok bele egy 1GB-ost akkor úgy mennie kell? (gondolom akkor ha netán lesz 2GB RAM-om akkor tökéletesen menni fog)) és azzal az új karival mi a helyzet?
  • Frosty01
    #10031
    lol
  • MobDozer
    #10030
    Amúgy városban a piaci tömegben mindenkinek minden gépen laggol picit ez valami Global betegség.
    Egy haver a gépén 5-6 L2-t tolt egyszerre (DualBox) simán... felraktuk neki a GlobalMU-t és beküldtük Lorenciába a piacra azt az arckifejezést kellett volna látni
  • Frosty01
    #10029
    nekem ment a Season 3as mu ezen: 900 mhz, 384 ram, 64m gf 2-n is ^^ igaz városban sok playerrel pici szaggatás de elviselhető volt
  • MobDozer
    #10028
    Nekem a legkisebb gépem amin GlobalMU-zok az egy "P3 Celeron 2.40GHz / 768MB SD RAM / 9600 RADEON"
    Városban kicsit akad... piacon tömegben nem túl jó, de kint terepen simán megy minden gond nélkül

    A nagyobbik gépem az "P4 Celeron 2.40GHz / 2048MB DDR RAM / GeForce 7600 GT"
    Itt csak a piacon-nagytömegben van egy kis lagg, de amúgy minden tuti.
  • Frosty01
    #10027
    ezen 100% hogy mennie kell. mondjuk a ramod elég low, már 3-5 ezerért vehetsz bele több mint 1 giga ramot is [kb] ^^
  • Frosty01
    #10026
    globalon 100% hogy megmarad a karid amíg széjjel nem unod :)
  • bigbigle
    #10025
    mert régebbről van karim csak most a muonline.hu-n nem enged bejelentkezni és szerintem akkor maga a karim is elúszhatott sajna tehát a legjobb lenne a legjobb
  • bigbigle
    #10024
    ja és melyik a legjobb?
  • bigbigle
    #10023
    mi a minimum és a nem minimum gépigény?
    (2,6GHZ ,512MB RAM , és NVIDIA Geaforce 7300-as 512-vel )
    csak azért kérdem mert régen nem igazán ment 2ghz-vel és 256MBRam-mal...
  • Vdanosss
    #10022
    teljesen igaz, amit eddig írtál...:]
    Egyetértek:]
    Hozzáfűzöm, az összes magyarszerver 1rakás ****.
    1órányi játék alatt, az emberi butaság teljes képe magamelé tárult.:D
    Azon a szerveren a legtöbb ember
    -a való világban egy senki, de a 500Resetes karijával kihív ha beszólsz:D:D:D
    -ahol lehet: KS,AFK,PK
    -és a legfontosabb... semmit sem adnak pusztán mert adni jó...(pl.: Van valami exc cuccosod számomra? -> trade -> berak pár cumót ami persze értéktelen az opcióit tekintve -> mid van cserébe?? -> semmi->pfff -> trade off -> csá:D
  • Cence
    #10021
    ez nem magyar szerveren van, hanem ahol magyar játszik mindenhol, midnegy hogy global, mu , wow, silkroad bármi, de akár az életben is, ez sajnos a Magyar mentalitás, nem más...
  • Frosty01
    #10020
    azért szar a forgatós, mert a játék motorja egyáltalán nem arra van kitalálva, olyan megerőszakolós módszerrel müxik... ha kicsit is elforgatod már nem látszik az a része a pályának amit normális üzemmódban sem látsz, fekete kockák vannak a helyén, ráadásul nagyon eltorzul a kép is egy kis tekergetés után is ^^
  • MobDozer
    #10019
    Elméletileg ez egy Global-os fórum szal akkor a tört az nem ide való.
    A sok szép tört magyar szeró csináljon magának topicot és rágják egymást ott... mint ahogyan azt a játékban is teszik
    Én is vagyok "naon ritkán" tört szerón jelenleg "MUonline.hu", de elég gáz az összetartás.
    Mindenki meglop mindenkit "tisztelet az 1-2 kivételnek"... arról nem is szólva, hogy a kicsiket folyamatosan átverik-leverik-kihasználják... és a kicsik alatt nem csak az 1-2rr-t értem hanem a 8-12 éveseket és a kezdőket. "magyar mentalitás"
    Globalon 5év alatt nem tapasztaltam ennyi gonoszságot mint 2hónap alatt a törteken.

    UI: Amúgy, ha érdekel a kamera forgatás akkor a fent említett szerver S3 verziójában kipróbálhatod.
  • Cence
    #10018
    nem tudom sose toltam privát szervert tehát nem tudom hogy müködik, videok alapján nem annyira ratyi, nem értem miért törölné a tört szerveres dolgokat olvassatok visszább volt idő mikor csak az volt olvasható itt, illetve mikor dannos és frosty is irta h ök hol vannak..stb ezáltal nem értem miért kellene törölni, bejött szerencsét probált akit érdekel átmegy meglesi akit nem nem ilyen egyszerü.
  • Frosty01
    #10017
    :DD!

    szerintem lesz a valhalla - a 0ról indult, friss szerver, és lesz egy új, ahová költöznek a régi karik :)

    figyelni kell mindig a webzenes hirdetéseket a költöztetéssel kapcsolatban.

    amugy nekem van ott egy 132es dw, eddig van 1s 2c meg 2 evil scroll meg pár szemét.. imp angel stb.
  • MobDozer
    #10016
    Hát nekem vegyes élmény...

    Jelenleg DK 130LvL és DW 80LvL vagyok, de eddig nekem még egy Chaos sem esett nem hogy B v. S Remélem hamar megindulnak az áthozós szerverek me kéne egy kis sikerérzet de persze azért maradok Valhallán is
    Amúgy a kamera folrgatás szerintem szardolog "tört szerón kipróbáltam"... torzít nem átlátható a kép és full gagyi a kialakítása.

    Frosty a tört szerós reklámokat én a helyedben nem is kérdezgetném meg, hogy mi legyen csak törölném.

    UI1: Jah, ha esetleg több áthozós szervert indítanak akkor írjátok meg hol lesz sok magyar (jó helyre szeretnék költözködni) Csak a fanok számítanak

    UI2: Sry, de nem tom már ki kérdezte, hogy mióta tolom szal ide írom be.
    2004.-ben kezdtem

    Xfire-val mért MU játékidőm 2008.07.27. óta 2236 óra
    Mind3 én vok:
    Fő : http://www.xfire.com/profile/ziedelmorton/
    Al1: http://www.xfire.com/profile/zanzamorton/
    Al2: http://www.xfire.com/profile/csocseszmorton/
  • Frosty01
    #10015
    pár nap és játszható a summoner [az ígérkezik a legolcsóbb classnak, például az uj serveren 1-2bless a summoner wing, a dk meg ... nagyon sok], már season 4 + minden egyéb hozzátartozó müködik, kivéve a summoner :)
    a kamera forgatás meg privát szerveres noobság, szóval nincs

    van még pár újítás amit már összeszedtek a játékosok:

    Ok so after playing on Season 4 (Webzen) I have noticed Changes that you people might want to know, if you have not seen yet.

    Besides the obvious that there is gonna be a New char, New maps, New Items, New layout of buttons and stuff. I have noticed other things.

    1) If you have a Debuffing AE, you can no longer use the Debuffing skills... (Stronger Buff Stays)
    2) If you are 1st stage PK you Cannot warp.
    3) If you are in a party with a 1st/2nd Stage PK the WHOLE party Cannot Warp or Buy Potions from NPC... This will be an interesting change for the PK wars...
    4) If someone in you party is attacked. Lets say the EE or the EE's Summon, The Entire party may attack the noob that attacked your EE or EE's Summon... Time to whoop the noobs azz that attack your EE tongue.gif
    5) Tele Nova doesn't work (This is just what I've heard, but many know this already)
    6) The party list is Lower in Season 4. So the 5th person doesn't get buffed (with certain bots)
    7) The little spot in Atlans Safe zone that you could swim in is gone (was fun to play in that 1 spot)
    8) I was able to drop a +6 item out of my inventory. Also selling +6 items doesn't say "This is an expensive item" So I'm guessing that items need to be +7 now if you don't want them to drop...

    I haven't yet testing if fortitude can be debuffed... I hate when noobs debuff my eBKs fortitude... rolleyes.gif

    If you have anything to add just post it. This is all I have Noticed (So far)

    Edit Add:
    9) "Safe Spots" outside the Devias Gate are gone.
    10) Large Potions cost more at NPCs (4,500 zen for large and 9,000 zen for large healing+1)
    11) Items+3+4+L from Leather/Vine/Pad up to Dragon/Gardian/Legendary can be bought at the NPCs. Also Lower DW Spells, DK and EE orbs can be bought at NPC. (Not sure if this is just for the New server or will be after migration also)
    12) Devias 2 is now a Church to get Married in or something lol (its a Safe zone inside)
    13) Fireworks shop outside of Devias 2
    14) The NPC above the Devias 2 church a ways is no longer there...

    Edit Add #2:
    15) You can have more then 1 WW Ring. (Also seen sold in players store, so probably Tradable)
    16) Durability on Items shows different color (Example Imp with low Hp is red) So you will be able to see the noobs sell imps/angels in their store with low hp...
    17) When your Buffed by Elf Soldier or EE or if your Frozen or Poisoned or whatever there is an icon that shows that stuff.
    18) For those that havent seen Season 4 at all there is a letter "R" hotkey you can set for drinking a potion/ale/antidote (Same like "Q" "W" "E") Also there is 5 Skill buttons you can click on after you set your skills to the Hotkeys (Not sure if anyone will really use these. Think its just easier to press 1-9 for your skills) I guess if Tele Nova skill worked these extra keys would be nice instead of opening up all your skills list you could have just click the button...

    Edit Add #3:
    19) When you create a Kalima map from picking up symbols, it no longer sounds like a freaking jewel drop...
    20) Add by Spesh: "You can be re-buffed before the NPC buff wears off now, where before all it said was you have already been blessed or something"
    21) Add by Neutrino: "The NPC buff period has been extended. Its no longer 30minutes."
    22) Add by shandoo: "If u die imp have possibility of the drop your imp/angel/uni... maybe fenrir too"
    23) Add by Darth-Sidious:"If you put an item @ store that you gonna use later ( so u dont have your inv full ) you can just use it ( instead of puttin it back to your inv and usin it you can just equipt it now before u had to do all the rodeo of putin it back to inv and then equipping your stuff )"
    24) Add by Darrkie: "The Mail bug is gone! Before the subject of the mail would always be the same as mails u got before and didnt show the actual subject of the mail. now when u get a mail the subjects are for the right mails!"
    25) Add by Lostproph: "The shop at the "island" at the top of lorencia is also gone"
    26) Add by Reckoning Night: "Extra safe zone outside of devias left gate at 170 52 is still working"
    27) Add by Emil: "imp / angel / uni can be droped"
    28) Add by Emil: "Korean Lahap ( npc not in english )"
    29) Add by Emil: "If I want to make DK it show stats 25 str / 28 vit. Really is 25 vit / 28 str after I make"

    Edit Add #4:
    30) Add by DarKazuya: "You can make your 150 quest in party"
    31) Add by GMO-Gunnr: "Commoner DLs cannot summon PKs, only PK DLs."
    32) Add by GMO-Gunnr: "Shadow bug is also fixed, no more items you cant sell at NPC."
    33) If you open up a players shop and u move, the shop closes. Before you could walk all over town with someones store open.
    34) This might be obvious now, but you are now able to create whatever character name you want again like back in Vahalla. You no longer need to follow K2 rules of having the First letter capitalized and the rest lower case. You may also use Symbols in your name.
    35) Add by Rubbished: "When in safe zone walking ariound town, you can see shield on your back if using a shield and if you use 2 weapons, you can see both weapons on your back where as before it only showed the right hand weapon"

    Edit Add #5:
    36) Add by Ati: "Alt + right click on player = mini menu (trade,party,buy,duel - i guess)"
    37) Add by DarKazuya: "When you press F2 only wisper messages apear (in yellow)... no guild chat, no party chats"
    38) Add by BBRG: "Chaos castle drop changed. (Reward for winning unchanged) cc1 1b 2s, cc2 1b 3s, cc3 1b 3s, cc4 2b 2s, cc5 2b 3s, cc6 2b 3s, cc7 2b 4s"
    39) Add by BBRG: "Maximum effect (both increase or decrease points) of fruits increased."
    40) Add by BBRG: "Normal items have increased chance to succeed when upgrading in chaos machine (from +9 to +13). Excellent and Ancient items remains the same, socketed items have lower success rate."
    41) Add by BBRG: "Level 380 quest require only 1 item, down from 3. Level 400 quest first part require killing 20 mobs, up from 10."
    42) Add by BBRG: "Castle gates and golems have all stats increased."
    43) Add by BBRG: "Zen drop from monsters is now exp/2. Originally it was exp+7."
    44) Add by BBRG: "Excellent +zen option change to 30%, down from 40%."
    45) Add by BBRG: "Changed price for some potions sold by NPC."

    Edit Add #6:
    46) When the durability on your Set/Weapons/Ring/Pendant is low it shows a picture instead of just text.
    47) Add by Reckoning Night: "Valley of Loren doesn't have a lvl limit anymore ( I mean, old lvl limit of 10 ^^)"
    48) Add by Reckoning Night: "Potion girls were changed for pamela and angela the supliers"
    49) Add by Reckoning Night: "The new npc for lvl 380/400 quest is already in CW"
    50) Add by Reckoning Night: "U can make summoner wings even though u can't make a summoner now ^^"
    51) If you have running boots and the person following you doesn't, then on your screen it looks like the person following is running to keep up to you.

    Edit Add #7:
    52) Add by FerMaster89: "Blood Bones / Scrolls of Archangel give A LOT more zen. +2 gives 16500.
    +3 gives 33000. +4 gives 100000 (yes! 100k for the most common item dropping in lt7!)"
  • Cence
    #10014
    továbbá a felöl is, hogy Season 4 ben van-e már kamera forgatási lehetőség, vagy valami hasonló? illetve a Summoner mikortól lesz játszható karakter?
  • Cence
    #10013
    érdeklődnék, hogy ez Season 4 e már? a global?
  • Cence
    #10012
    mivel nem EU játék hanem inkább Ázsiai, de mintha már az ember megszokta volna, hogyha játék frissitésről beszélünk, kb mindig minden hozzánk (EU) ba jut el utoljára, hogy ez jó-e vagy sem mindenki döntse el maga.
  • Vdanosss
    #10011
    alt+f4 a legjobb kód jah...
    van csaláis is de az kombináltabb... ctrl+alt+del+"e" billentyű+delete+enter^^^^^^
  • Mirk
    #10010
    alt+f4
  • qwertz1997
    #10009
    valaki tud kódokat??????
  • qwertz1997
    #10008
    (azok a köcsög kínaiak)
  • qwertz1997
    #10007
    mért szarták el így a 4. seasont? az 1es szeró sem működik má
  • donoki
    #10006
    ?:D
  • Mirk
    #10005
    miért a globalon jött be legkésőbb a season 4?
  • Vdanosss
    #10004
    omfg:O
  • donoki
    #10003
    hi
    mi a szitu errefele?:o
  • Blaziuska
    #10002
    Majd június 6-án kezdik el átköltöztetni a karaktereket.
  • Frosty01
    #10001
    juni elején valamikor... figyelni kell a kiírásokat a k2 honlapon
  • MobDozer
    #10000
    H all

    Neki mentem Valhallán az ujrakezdésnek "gondolom ez a mindenki 0-ról szerver"... de tudja v.ki, hogy mikor indulnak azok a szerverek ahova át lehet majd hozni a régi karikat?