10360
Mu Online
  • MobDozer
    #10079
    Azé nem kell ám sajnálni... ez a vagyonomnak csak kb 15%-a volt
    Nekem csak a Wings fáj kicsit mert manuálissan Kanturu2-ről Tarkan2-re szorultam vissza... AFK meg Tarkan1-ről Aida2-re, ráadásul szárnyak nélkül még Ikarusz is kilőve.
  • Frosty01
    #10078
    +1 kis kiegészítés: a Seed-es npc-k, és Lahap át lettek költöztetve Elvelandba, a warp ponttól felfelé gyalogolva megtalálhatjátok őket! Ugyanebben az "utcában" található egy NPC, akinél elég tápos kezdő Summoner dolgokat lehet vásárolni!
  • Frosty01
    #10077
    Összegezve:

    A Seed tulajdonképpen egy jewel, amit készíteni kell a SEED MASTER nevű NPC-nél. Összeseh 6 féle seed létezik, és mindegyiknek másfajta tulajdonságai vannak. A SEED-eket mindig SPHERE-vel együtt használjuk, a SPHERE nélkül használhatatlan. Ez azt jelenti, hogyha használni akarod kombinálnod kell a SEED-et egy SPHERE-vel.



    SPHERE

    Állítólag La Cleonban esik (Raklion), bár elméletileg kantru 2~3ban is eshet... ez még majd elvállik. Ezt használjuk a SEED-el való kombináláshoz



    SEED

    5 Sphere, rangsorolva minőség szerint (a legalacsonyabbtól a legmagasabbig)

    1. Chipped Sphere
    2. Flawed Sphere
    3. Natural Sphere
    4. Flawless Sphere
    5. Perfect Sphere

    SEED SPHERE

    Ezt használhatod a cuccaidon, ez adhat Seed Option-t (item típusától függően)




    SEED OPTIONS:

    Sets & Shields = Water, Wind, Earth
    Weapons = Fire, Ice, Lightning

  • Frosty01
    #10076
    Így müködik a dolog:

    SOCKET OPTION és SEED & SEEDSPHERE készítés:















  • Frosty01
    #10075


    azért az durva hogy a zen dupelve legyen :D
    sajnálom hogy ennyit elvesztettél de fel a fejjel, lazán visszaszerezheted ;)

    hullanak az uj cuccok... láttam már kis pöcköt amibe lehet illeszteni Seed-et a piacon, meg salamander pajzsot str mg-nek 14 soulért XD persze csak 0+10es de 3 socket fér bele :P

    és itt egy kis fincsi táblázat, és ismertető annak aki nem ismerné, hogy milyen új dolgokkal egészíthetjük ki socketenként az új fajta ruhatárakat!
  • donoki
    #10074
    igen?:D
  • Cence
    #10073
    DONOKI :D
  • donoki
    #10072
    vagy győzzetek meg, hogy mennyek másikra, ahol tud valaki adni valami kezdő tőkét, meg esetleg egy-két cuccot :D
  • donoki
    #10071
    hát akkor sztem én is maradok a valhallán
  • MobDozer
    #10070
    Nem tom most transfer után mi a Magyar létszám Helheim-en.

    Engem a transfer megviselt kicsit (-130 Bless, -800 mill Zen, - SatanWings+7+8+L )
    Írtam levelet GMnek... válasz "valszin hekker vagy dupe eredménye volt a cuccom, így azt a transfert felügyelő progi letisztította szal ne is számítsak rá hogy vissza kapom"

    Transfer előtt Midgard is elkezdtem (LvL70 DK) és transfer után meg Valhalla is volt kicsit (LvL140 DK, LvL80 DW)
    Minden esetre én aszem maradok Helheim, de azért a Valhallát is viszem mert ott minden 0ról van, így elég jó a szerver.
  • Frosty01
    #10069
    nem tom. én abbahagytam a valhallást, nincs rá időm és energiám, szal az átköltöztetett karimmal midgardon leszek hébe hóba, bár itt van még csomó más magyar játékos is... dozer meg helheimes, ott nem tudom mennyi magyar van ^^
  • donoki
    #10068
    melyik szerveren érdemes elkezdeni? ahol sok a magyar, ahol ti játszotok?
  • donoki
    #10067
    most már nekem is jó:)
    most regeltem és 1mp-n belül küldték az emailt,
  • bigbigle
    #10066
    nekem a gmail jó...
  • Vdanosss
    #10065
    hát örülhet a szád....^^
  • Imisz
    #10064
    Nekem Gmaillal ment pedig...
  • donoki
    #10063
    nekem mindig vmi hibát ír.. 5email címmel is más-más szolgáltatónál
    egyszer invalid username, invalid email... error az adatbázisban, rossz kódot írtam be.... :D
    inkább várok holnapig v ameddig kell nem idegesítem magam xd
  • Vdanosss
    #10062
    Freemail nemjó
    Citromail nemjó
    Gmail nemjó
    én már nem próbálkozok.. szólj ha találtál valamit.
  • donoki
    #10061
    akármilyen usernevet írok be, mindegyikre "Unavailable user ID." -.-
  • donoki
    #10060
    MobDozer tanácsára regeltem most egy indamailos címet és azzal PRÓBÁLOk regelni, de nagyon lassú most meg az oldal
  • Frosty01
    #10059
    reggelj máshova ^^

    vannak amiket letiltottak faxtudja miért... yahooson biztos menni fog
  • donoki
    #10058
    még mindig nem jött meg a MAIL x_X
  • bigbigle
    #10057
    jó oké csak mindig utána jutnak eszembe...
    és sehonnan nem tudtam letölteni valaki segítsen pls...
  • Cence
    #10056
    már bocs h megszollak de mi lenne ha összeszednéd a gondolataid és 1 be írnád le? igy nem kellene 8 2 szavas postokat olvasgatni :p (nem rosszindulatból mondom)
  • bigbigle
    #10055
    mert olyan a kesve...:)
  • donoki
    #10054
    és miért szaggatna be?:D
  • bigbigle
    #10053
    az hogy nem szaggat be ha sok van.
  • donoki
    #10052
    ja ám még mindig nem jött meg az aktiváló email :((
  • donoki
    #10051
    mi köze a ramnak a játékhoz?:D
  • bigbigle
    #10050
    köszönöm a válaszokat és mihamarabb megpróbálok beszerezni legalább 1GB RAM-ot.(szerintem jövőhét végefelé már talán tolni is fogom.)
    és van valami klán szerűség ahol ti magyarok vagytok /szerveren pedig melyik?
    és valami jó magyar oldalt nem tudtok ahol van egy kis ismertető?
    és valahol azt olvastam hogy ha nem vagyok előfizetve akkor nemérdemes jáccani se ez igaz?
  • Frosty01
    #10049
    mint ahogy a bannerban is látod - season 4

    summoner pár napon belül lesz, de ... őszintén nem mondanám hogy valami übersoldat lenne - nem túl erős, szal max színesebbé teszi a játékot

    180 lvl-től lehet első szintű szárnyad, 215től 2-szintű, és csak tipp de azt hiszem 380tól 3. szintű. lehet unikornisod (ami egy elbaxott kenguru) lehet dinorantod ami egy repülő sárkány, lehet imped ami ad atakk dmg-t, lehet angel, ami a védelemre lett kitalálva, ha dark lord karaktert játszol annak lehet harciverebe ami a kezén ül, meg lova, ami nem kicsit pöpec %okat, és defenset ad, na meg erős támadókája is van ^^

    és ingyenes

    és minél több ramot rakj a gépedbe. nem csak a mu-t fogja gyorsabban futtatni, hanem kb MINDENT ^^
  • bigbigle
    #10048
    ja és ebben lehet szárnyam,lovam/álatom?
  • bigbigle
    #10047
    és mivan azzal az új karival valami summoner vagy mi?
  • bigbigle
    #10046
    és itt van s4?
  • bigbigle
    #10045
    ja és ugye ingyenes?
  • bigbigle
    #10044
    thx
    akkor szerintetek nem fagyna be a gépem ezzel (mondom csak az a baj hogy 3-an osztozunk ezen a ramon...) vagy inkább majd akkor amikor beszerzek egy 1GB-osat?(valami ismertető nincsen ami nem angol)
  • MobDozer
    #10043
    Én se tudok angolul, de itt egy kis segítség: http://www.webforditas.hu
  • Cence
    #10042
    a többi privát szerver, mindenk van hibája, és több bugja mint a hivatalos, + megvan föszerezve iszonyat elcseszett cuccokal, hogy a legjobb mindent megvehetsz boltokban...stb nem érdemes azokon kezdeni (priviken) mert ha az admin gondol egyet (nem tetszel neki) csak törli az accod v a karid és oda mindened... v szerver leállás és nem indul ujra többet...stb a legbiztosabb és a legjobb a Global MU Online ahogy elöttem is mondták páran a különbség az, hogy nekik kellett tapasztalat ahhoz, hogy ezt kijelentsék nekem meg nem :D
  • bigbigle
    #10041
    az a baj hogy utána olvasni nem igen tudok mert angolom kicsit ....
  • donoki
    #10040
    már rányomtam, hogy küldjön újra a jelszavam, usernevem... de ha be akarok loginolni, azt írja ki, hogy you have 5 failed login, próbáld meg a forgot blabla-t