10360
Mu Online
  • Frosty01
    #9999
    hm :|
  • Blaziuska
    #9998
    De Laci nem, az a baj...
  • Frosty01
    #9997
    a gamersfirstes át fog kerülni webzenre. gyere webzenre, ott játszik már mindenki :)
  • Blaziuska
    #9996
    Most akkor van egy gamerfirst-ös meg egy webzenes muonline???
  • gainmu
    #9995
    Szia akkor én köszönök :)
    Te tudod felőlem törölheted a posztot, bár szerintem erőszakosság vagy ilyesmi az nincs benne, de ha reklám gyanánt törölni akarod akkor nem tartalak vissza :) Egyébkén csak annyi az indok arra hogy miért ne küld a süllyesztőbe az az hogy adjun reményt egy normális mu trsaság kibontakozására....

    100 szónak is 1 a vége rajtad áll ha téged annyira bánt zavar sért sztem kb 1 kattintás :) fel se kellt volna akkor tenni ezt a kérdést, bár ez pozitívum hogy legalább van aki szól h mit miért akar tenni :)

    Na mindegy elköszönök hello :)
  • Frosty01
    #9994
    Május 21-től olyan szerver indul amin mindenki 0-ról kezdhet, szóval az új játékosoknak ez elég jó... nem lesz több maxos setes pk, hackelt setes köcsögök, és hackerek sem.... 2 hétig 3× xp, és aki ez idő alatt 220at eléri, Event keretében nyerhet szárnykészítéshez való tárgyat
  • Frosty01
    #9993
    hát ezzel most őszintén ... nem tudom mit kezdjek... törölnöm kéne :|
    mondj 1 jó okot hogy miért ne
  • gainmu
    #9992
    Üdv mindenkinek !

    Egyébb okok miatt leállni kényszerültünk, de ismét felcsillant a remény.
    Egyenlőre tesztüzem és nem 24/7 de jobb mint a semmi :)
    Ráadásul a páyánk is ível felfelé :) Miért is írom ezt??? :):)

    Hát nézzük csak :) kezdtük valamikor 2004-05 ben 0.99-el majd 1.02Q nagyon bugos volt :) 1.04H ami elég jó lett a végére menne is ha ne lettek volna hackerek :) 1.04X a jelenlévő és ráadásul Season 3 Ep2 +Season 4 itemek :) Vannak hibák de folyamatosan javul.

    Készül egy egyedülálló saját gyártásu MuCleaner névre hallgato program mely figyeli az accocat online statuszt mutat kirughatok jogot adhatok... majd ha elkészül jó lesz :):)

    Ha van kedvetek gyertek : GainMu Szerver
    GainMu Fórum



  • Blaziuska
    #9991
    Köszi.
    Evoryn mikor szokott online lenni, és hol?
  • Cence
    #9990
    ty valahogy én is igy probáltam, de vigasztal, hogy az ingame emberek még mindig segítő készek, mondom egy DL nek jöjjön funolni egyet had mutassam meg havernak, aszondja ok várjak 1 percet
    elment felöltözött full +18+321 reflectes dark fosba meg hivott egy hyonos settben lévő bk-t én meg ott voltam lvl 160 meg egy 73 as wizardal...

    persze nem fociztunk mert elmentek...

    szolok másik 3 tagnak mondom barátnőmnek figyelj brazil tuti nem érti és elwarpol.... 5 ösöm lenne igy a lotton...

    és a nem válaszolok és lelépek még mindig divat...
  • Frosty01
    #9989
    ME&YOU, nincs igazán szintkövetelmény, a lényeg hogy értelmes lény legyél :D
  • Frosty01
    #9988
    szia cence :)

    /soccer <guildname> talán?... kb 2 éve játszottam utoljára focit ^^
  • Cence
    #9987
    üdv, rég jártam erre, kitudja még hogy fogok lenne egy olyan kérdésem, hogy tudja e valaki a Battle Soccer commandját? haveromnak mutatnám meg de mivel nem játszom 1 ideje el felejtettem :S

    köszi elöre is

  • Blaziuska
    #9986
    Ok thx.
    Minimum lvl van?
    Jah és mi a neve a guildnak? :D
  • Frosty01
    #9985
    keresd Evoryn-t, külföldi és angolul beszél, de így vagyunk velük együtt ^^
  • Blaziuska
    #9984
    Hali
    A midgard szerveren lévő magyar guildba van tagfelvétel? Mert ha igen akkor csatlakoznék.
  • Frosty01
    #9983
    2 napja esz a fene hogy hogy lesz a migrate... ha megmaradnak a karik, akkor is milyen "realm"-ok lesznek, lesz e 0-ról újrakezdős, vagy esetleg mindenki 0-ról kezd?
    jobban belegondolva ez lenne az ésszerü, ennyi csalás \ cheatprogram és dupe után
  • MobDozer
    #9982
    Az akkor kira Thx
    Meg vok nyugodva
  • Frosty01
    #9981
    megmaradnak, át lesznek mentve.. gondolom hasonlóan mint amikor a k2-hez kerültek :)
  • MobDozer
    #9980
    Hali

    Én olvasgatom, de kicsit gyenge az angolom ... megértettem nagyjából a lényeget csak arra nem találtam semmi utalást, hogy akkor most mi is lesz az eddig elért eredményeimmel(Loginok és Karik)

    UI: Hogy őszinte legyek... nem szívesen válnék meg tőlük.
  • Frosty01
    #9979
    global átkerül a k2 felügyelete alól vissza a webzenhez, ezt már be is jelentették :|

    tessék olvasni gmo forumot, regisztrálni lehet a webzen hivatalos oldalán a beta testre 26.ig, 2-3 napos lesz, és a regisztrálás után kiválaszthatsz magadnak "egy" -választható szintű- teszt karit, amit "customized" setben meg is kapsz amikor nyílik a beta.

    hajrá hajrá, tessék regisztrálni mindenkinek ^^
  • MobDozer
    #9978
    Hello all

    Egy ideje nem voltam erre, de a minap megkezdtem a Midgaros pályafutásom csak, hogy legyen egy kis változatosság
    Mivel szeretnék mihamarabb a Helheimes szintemen lenni ezért érdeklődök, hogy nincs e valakinek egy használható "AutoKlik" progi.
    Elég lenne egy egyszerű verzió (AutoSkill + AutoPickUp)

    Ide küld, ha van: [email protected]
    Légyszi ne linket adjatok hanem progit.

    Előre is Thx a helpet
  • Frosty01
    #9977


    gmo-soknak:

    lehet hogy újra Free lesz a mu, és átkerül újra a webzen kezei közé a global :)
    ez persze season 4-et jelent, legújabb frissítésekkel elméletileg, és majd minden kiderül a hónap végén
  • Frosty01
    #9976




    szerintem ez nagyon ott van a szeren :DD
  • Juanito
    #9975
    Sziasztok!
    Nem játszik pár magyar a MuDriver (Season2) szerveren?
    Remélem vannak páran, nekem nem nagyon jön be a season 3, sztem az örök klasszikus az S2
    Bocsánat ha tilos a szerver nevét kiírnom...
  • piccolo555
    #9974
    sziasztok! lenne egy problémám: belépek magyar szerveres játékba (muonline.hun regeltem, onnan szedtem le klienst a season3), minden jó, de miután rámegyek bármelyik szerveren h 'create' bejön egy csávó (ez nem tom jó.e) és nem tudok semmit csinálni, kurzort se látom, semmi, animál meg minden de nem tudok továbblépni, muszáj kilépnem...ha vki tud plz segitsen! thx
  • tobi15
    #9973
    nem...már minden játékot töröltem a gépemről hátha az a baj....de nem.:(am még gondoltam arrais h a RAM a gond de oan csak nincsen h. 8 GB ramot ne bírjon :)Szal más a baja:(
  • Frosty01
    #9972
    lehet mert segédprogramot akartok futtatni? :)
  • vasshy
    #9971
    nekem is ez a problémám vele. elöszőr azt hittem, hogy nem szeretti a vistát de a szomszédomnak megy, úgyhogy én sem tudom mi lehet a baj.
  • tobi15
    #9970
    hy mindenki!lenne 1 fontos kérésem...Amokir be akarok lépni a magyar mu-ra rámegyek h. game start és azt írha ki h. "AutoIt bot detected"-->és kilép a játék. Ha van bárki aki tudja hogy kell megcsinálni az lécci írja le.Előre is köszi
  • tobi15
    #9969
    .
  • Frosty01
    #9968
    6-7 általunk ismert magyar játékos, inkább. :)
  • Vdanosss
    #9967
    :\ kár kb 6-7 kari van 300 fölött a Midgard magyar guildban.
  • MobDozer
    #9966
    Nem csak Midgardon... és speckó Helheimes vok :-)
  • Vdanosss
    #9965
    Global / Midgard / 1-2-3 szerveren
    tesóm Guild master
    neve: Cheapsh0t
  • istvan56
    #9964
    oké akkor felnézek mert már nem nagyon tetszik a magyar mu meg a többi privát szerver mert uncsi egyfojtába resetelni.
    Melyik szerveren vannak magyarok?
  • Vdanosss
    #9963
    elegen:)
  • istvan56
    #9962
    üdv!
    Játszanak még magyarok a global mu-n?
    Ha játszanak akkor menjien?
  • luchifer
    #9961
    ha kell itt a mail címeme: [email protected]
  • luchifer
    #9960
    érdekel!!!!!