10360
Mu Online
  • remfarkas
    #6877
    Na, végre jó a netem megin, nem csak a magyar oldalak jönnek be.. amint összekapom winetoolst linuxon menek gamelni.
  • Mirk
    #6876
    és mert jól néz ki a sod:)
  • Frosty01
    #6875
    elég mobil fegyver, arra gondolok hogyha arra kerül a sor hogy nehéz terepen kell küzdeni, akkor csak bedobsz mellé egy erős pajzsot és máris jobban áll a szénád, meg a dupla egykezes kard [ha egyfajta] ad +extra damage ratet, és az nem elhanyagolandó...
  • ensomhet
    #6874
    Arra lennék kíváncsi, hogy miért preferálják sokan a SOD párt, mint fegyver? Miért célszerűbb az, mint egy CS vagy DS vagy Dark Breaker?
  • remfarkas
    #6873
    O.o o.O szép sebzések nem lehetett gyenge a pt...
  • remfarkas
    #6872
    Ilyen kicsiben csak piros pacákat látok valami kék bizasz előtt fekete bizgentyűkkel O.o
  • kegabor
    #6871
    Nagyban klick a linkre: (majdcsak sikerül már)

    klick
  • kegabor
    #6870
    Ujra:
  • kegabor
    #6869
    Na ezt kukkancsátok meg: ^^ összjöttünk egy rögtönzött A2 partyra....:D
  • remfarkas
    #6868
    Jólvvannadehalehtnneegybeírdazegészmondatokatmertegykicsitidegesítőúgynézkiminthavalamikisáltalánosiskolásírnáaszövegetésnehiddazthogyrögtönleszvalamimertnemugrálsekicsakúgymásértmertannakisvansajátgondjanekemspecielcsakamagyaroldalakjönnekbemertaszolgáltatómpöcsködik

    Szóval nyugika és lazaság. Csak utána a játék.
  • Dragonhelm
    #6867
    tudjátok 1 dologra nagyon nagyon érzékeny vagyok az pedig az hogyha a kodomat kérdezgetik mert azt nem mondom elsenkinek se max megváltoztatom de most nem, hagytam abba a globalt csak szüneteltetem.különben amiröl beszéltek dl madár Chaos fegyverek meg wing készités alap dolog^^
  • nyunyu1
    #6866
    Bocs Borg ategnapiért csak utálom ha nyunyuinak neveznek egyébként megtudnátok adni a neveteket és elkezdeném mayan fejleszteni a 44-es dwm ha valaki tudna egykis pénzt mert 55k-m van vagy egykis ruhát adni dw-nek az irja le mi a neve a mu-ba és kéne egy magyar guild!!!
  • Frosty01
    #6865
    fúúúúú denagy tudomány :D én még Dark horset is tudok csinálni meg DL köpenyt is na erre varjál cipzárt
  • SteWhite
    #6864
    Kedves Cence & Borg!

    Bocs a tegnapi nagyon rövid pt miatt. Kérdeztem a legelején, hogy afk vagy sem?

    Sztem meg a tagokkal is gond volt. A BK ahelyett, hogy SM, DW mellé állt volna védeni a seggünket :) /mintha nem lenne köztudott, hogy a variknak szar a defje/ inkább mindíg odébb kavart. Persze amikor megjöttem Cencével örvendezetek, hogy mennyivel jobb az exp. Amikor meg Cecnce karija kimult, akkor még nagyobb volt az örvendezés a magasabb exp miatt. :( Na ekkor már alig bírtam elwarpolni valahova máshova, persez a pt tagok AE és BK méltatlankodtak, úgy hogy közben az anyós matracát is fújtatnom kellett. NA ekkor megadtam magam. ...
  • SteWhite
    #6863
    Megtudom csinálni.

    Akartok egyet? http://forumsplace.com/

  • remfarkas
    #6862
    Heh.. nem lenne rossz... És be kéne vezetni hogy a rendszer csak az írásjelekkel elválasztott szöveget jeleníti meg, mert lélekben kifulladok ha 3-4 sort kell végigolvasnom vessző vagy pont nélkül.
  • kegabor
    #6861
    Nem lehetne, olyan fórumot csinálni, ahová meghivóval irhatnak be csak ? Esetleg előtte valami IQ teszt szürésen vagy pszichológiai teszten átengedettek irhassanak?
  • nyunyu1
    #6860
    Ja és még valami ha ilyen nagy a pofád mond meg hogyan kell szárnyat csinálni jó, mert én tudok tudok chaos fegyert is pl chaos dragon axe ennyi!!!
  • nyunyu1
    #6859
    én már vagy 4 éve mu-zok volt már vagy 20 charakterem játszottam már 20 mu-val ja és Borg egy jó tanács ha nem tetszik amit mondok ne olvasd el és fogd be a pofád!!! én nem irtam rólad semmi roszat úgy hogy ha megkérhetlek te se irj hogy nyunyui!!! Értetted Bogi!!!!
  • Frosty01
    #6858
    eladom az enyém 100ezer forintért :DDDDDDD
  • Borg87
    #6857
    Hi
    ujra itt nyunyi kicsit viszafoghatnád magad rosszabb vagy mint egy 8éves gyerek!
  • Mirk
    #6856
    nyunyu kérdeztem ám vmit de biztos nem vetted észre
  • nyunyu1
    #6855
    csá dragon helm!!! nem adod el az accountod a globálba? mayan játszottál?
    ja és mikkel vitted?
  • Dragonhelm
    #6854
    naponta cserélgettem a jelszavam szoval lehetetlen hogy nem key loggerrel csinálták és nem mondtam el senkinek a jelszavam max egy másik kariét^^(ami az enyém)
  • Dragonhelm
    #6853
    hmm... igazábol valoszinüleg az én hibám:S
    mert nem töröltem le 1 virust se a gépröl és 60 volt... meg a másik hogy egy hack program nem müködött de valahogy azon keresztül feltörtek szoval jol megszivtam de már kibékültem a gondolattal majd máskor még fogok játszani a globalon csak nem most( 145 lvlig mindenem megvan dinom is defem is)
  • starweb88
    #6852
    jaja meséld :D
  • Frosty01
    #6851
    hogyan is volt? [érdekel :P]
  • Cence89
    #6850
    vagyok '-.-

    te dragonhelm hallottem egy érdekes storyt a feltörésedről :S
  • starweb88
    #6849
    lol akkor költséges nyár lessz :D
  • Mirk
    #6848
    nyunyu mióta játszol ott?
  • Dragonhelm
    #6847
    lol nem azé mondom de ez már arra megy hogy minél többet irjatok be?:D én meg net nélkül vok vagyis játék nélkül van netem de az nem jo játékra majd nyár végén addig is netkávézobol játszom frienzen:D 183 lvl:)
  • nyunyu1
    #6846
    te most tényleg ilyen hülye vagy már nincs igazad és egyből másra fogod? Mért te nem?
  • Frosty01
    #6845
    hány éves vagy? tudsz olvasni? és angolul is?
  • nyunyu1
    #6844
    ne ved magadra de te tényleg sötét vagy globál mu-zok meg muonlin-ph-zok most csak tudom hogy nem fizetős!!
  • Frosty01
    #6843
    lol de még mennyire fizetős :D
  • Frosty01
    #6842
    de miért pont más által felhúzott karik.. csinálj sajátot, hidd el jobb, nem kell rajta bosszankodni
  • nyunyu1
    #6841
    :)
  • nyunyu1
    #6840
    pontosan nekem mayára azért kell hogy ott is legyen mert hallom hogy itt mayások vagytok és nekem is kell egy mayára!!!
    ja és ensomhet nem fizetős a muonline.ph mert azzal játszok:)
  • Frosty01
    #6839
    bocs nem mayán hanem wiglen.. :)
  • Frosty01
    #6838
    neked most minek account? főleg ha mayán van egy bkd...