10360
Mu Online
  • Frosty01
    #7157
    ??? szarok a "vagyonodra" én bizony fel nem törnélek
    nekem nem kell más játéka sry de ez van
  • Cence89
    #7156
    hát lássuk ird le a cimed priv be és megnézzük :)
  • Vdanosss
    #7155
    annyia lényeg hogy cence hazug, és kicsit lopós kedvében volt.
    Mi pedig frostyval köcsögök vagyunk mert őt vádoljuk.
    Szerintem nem téged gyanusitanálak, ha nem tudnád a kódot és nem láttam volna azt az elfet
  • Cence89
    #7154
    átgondoltál mindent?
    első írásod mihelyst a géphez értél h adjam vissza olyan sok idő nem keleltt rá...
    kibeszél a szintről ugyan már ne gyerekeskedj én szarok a szintemre az csak egy egyzserű 3 számjegyből álló szám nem kötelező lefizetni NAGYON jó barátod :) érted NAGYON jó :) most vesztettél egy vagyont amit ha egy szerinted "noob"on belehet hajtani miért ne? és örülnék ha letennétek arról h feltörjetek mert én vaultba rakom a cuccom egész kis lvl ota ugyhogy akár ki is járt fel az accomra mára már nem tud mivel új kódom van de lehet probálkozni :)
  • Frosty01
    #7153
    az én barátaim nem a játékban vannak, hanem a suliban, városban stb...
    ők a való életben is kiállnak mellettem [ahogyan fordítva is igaz]
  • Frosty01
    #7152
    lol ^^
    tudod felment az agyvizem amikor ezt irtam [ugyanis nem hamis a kép, kérdezd csak meg >Reaper<-t ] ...egyébként várlak
  • Vdanosss
    #7151
    ááááááááááááááááááááááááá
    mérnem irjátok le a szöveget betűzve...
  • Cence89
    #7150
    és kogler írására vissza térgve nem akartam én se vérre menni de ha megnézed nem én kezdtem, 1 nem türöm el h azt állitsák rólam amit nem követtem el most aki ide bejön lát 1 hamis képet és loposnak tart.... sztem ez kurvára nem ferr igy
    a 2. ha jol tom én ez után az írás után kezdtem el írni hasonlo szinvonalon "CENCE SZAR VAGY FOS VAGY ENNYIRE BALEK SCAMMERT MÉG ÉLETEMBEN NEM LÁTTAM MOST LEBUKTÁL SOHA TÖBBET NE GYERE IDE, MAGYAR EMBER SZÉGYENE VAGY HUZZÁL ANYÁDBA VISSZA ÉS GONDOLKODJ EL MAGADON.
    röviden ennyi" nem tudom h ki mit szolna hozzá ha kapna egy ilyen üzenetet ráadásul ugy h nem csinált semmit de biztos nem azt irná rá igazad van frostyka köszi :)
    szoval még mindig ugyan azt mondhatom amit eddig is ha majd olyan bizonyitékod lesz amire azt mondom h valóban lehet adni akkor gyere és ezzel a szöveggel meg takarodj a sunyiba mert valahányszor elolvasom égek a vágytól h orrbabaszzsalak ugy h arcplasztikára mehess utána... és ha megtom a címed elöbb utobb befog következni :) (ez frostynak szolt Kogler)
    én is kikapcsolodás ként játszanék és a barátaim miatt akik KIÁLLNAK MELLETTEM minden szituban nem ugy mint a magyarok mert meglehet nézni hova süllyedtűnk... rosszabbak vagyunk mint a brasilok és ezt ne mondjátok h nekem köszönhetitek (bár tom a hacker köscög az oka mindennek) :)
  • Frosty01
    #7149
    csak hogy tudd nem téged gyanusítottalak először, mindent átgondoltam, hogy ki lehetett, ki nem stb... tudod én ritkán játszom, és ritkán jön össze az a kis összeg amit vesztettem, lehet hogy neked ez olyan sok, nekem ez pár átvirrasztott éjszakát jelent, ha játszom... tudod engem nem izgat az hogy 220 felett vagy még az sem érdekelne ha már régen excellent gs setben feszítenél, mert nem fáj rá a fogam, nekem jó az a plate set meg a sodok amire tellik, jobbat nem is igen tudnék használni, és főleg nem kérnék vagy fizetnék le senkit egy ilyen hülyeségért hogy csináljak egy hamis ss-t!!!! átgondoltad te ezt? most vesztettem egy nagy vagyont, és még fizessek is egy hamis képért?
    egyébként már nem érdekel, jó lenne ha leszálnátok a témáról
    majd max ujjabb 2-3 hétig játszom és meglesz ujra
  • Cence89
    #7148
    kogler sry nem láttam az irásod de ők nem azért maradnak örök vesztesek mert nincs lvl 2es wingjük
    köze sincs a winghez annak h ök örök vesztesek
    annyi a közük h vmerre elbaszták a cucccot és h vesztették az értéket v vmi van mivel én vettem egy cuccot ami nem 1-2b mint az ő vagyonuk egyből rámfogják mert akkor talán a többi is igazat ad nekik h miből lehetet rá.... ezért a kis pitjáner hazudozásért maradnak loserek...
  • Kolger
    #7147
    Azé vesztes vki mer nincs lvl2-es wingje?
    Pont erröl irtam 5perce.
    Hát semmit se értettetek meg?
  • Cence89
    #7146
    LOL ÉS KEDVES DANOSS ITT BUKTÁL LE KEDVES FROSTY BARÁTODDAL
    KÖSZÖNÖM A KITERVELT CSISCKULÁST KURVA JO VICC VOLT DE MOSTMÁR HUZZATOK EL A BÉLBE
    NEM ÉRDEKEL H IRIGYLITEK A LVL 2ND WINGEM TUDOM H FÁJ NEKTEK H ÉN MEGTUDTAM CSINÁLNI TIMEG ÖRÖK VESZTESEK MARADTOK UGYHOGY NAGYON GYORSAN HUZZATOK A BÉLBE ÉS IRIGYKEDJETEK MÁSRA VÁDOLJATOK FELESLEGESEN MÁST......
  • Vdanosss
    #7145
    http://youtube.com/watch?v=Yg0cvO09jsM&search=chacarron
  • Vdanosss
    #7144
    ÁÁH ez behalás ez a zene
  • Cence89
    #7143
    dannos azon a napon elég sok embernek lett új cucca :) szoval a gyanusitott listák óriási
    lehet frostyval is beléptetek de kitudja te elötte mit csináltál...
    az elf mondta...
    akkor aa mai v holnapi nap hozok neked képet h lescammeltél a barátomról 13b-t
    megsugom neked nem rögtön az után lett lvl 2nd wingem hanem még mielött szoltatok ugyan is ha nem tudtad volna 2. hete kerestem winget és találtam olyat ami jo áron volt azért nem kell megköpködni mert nem veszem meg a legdrágábbat csak h ne keveredjek gyanúba ezek után lehet tenni 1 szivességet a vádaskodással az SS-t hozom majd csak ird le meik karidról akarod HelpMe!!! v Vdanoss?
    amuy a hybird elfet igy kell leírni ^^
  • Kolger
    #7142
    Ha vlkinek a lelkébe tapostam,a "hülye online" gameval boccs.
    Mer azér én is sztem
  • Kolger
    #7141
    Én csak azt nem értem Cence,hogy hogy lehet ezt ennyire komolyan venni?
    Ez csak 1 hülye online game arra az esetre ,ha zuhogna az esö, nem lenne jobb dolgotok és a haverok ellennének utazva.
    Ti meg úgy veszitek mintha elutaznátok otthonról és komolyan kirámolnák a házatokat.Vagy az utcán olyan sértéseket vágnának a felyetekhez ,amit nem lehet lenyelni.
    Ez csak 1 játék, és elég nevetséges szerintem amit csináltok. Mellesleg ha
    én megbízok valakiben annyira,hogy odaadom neki az acc-omat,akkor utána nem őt fogom gyanusitani azzal,hogy ellopta. Ha mégis ezt kéne tennem,akkor csak én vagyok a hibás, mivel idegen embernek nem adom oda a kulcsomat.
  • Cence89
    #7140
    nem mindenkit törnek fel hallod?
    én is voltam 3x feltörve te voltál v frosty? ien alapon....
  • Vdanosss
    #7139
    borg
    amikor ittvolt frosty ez akkor történt és frostyval is beléptünk.
    Érdekes hogy frostyt nem rabolták ki és az is hogy csak a chaos,bless,soul és a nagyobb értékek tüntek el.
    Akkor az elf elmondta hogy cence adta el neki a 7+12+sk-crossbowomat ami elég ritka, és amikor (kirabolt) rögtön utána 1 nappal már 2 st. szintű wigje volt
    ezekután nem hinném hogy más lett volna
  • Cence89
    #7138
    én nem adtam el senkinek crossbowot az elmult 4-5 honapban nem érted?
    ha akarsz olyan képet csinálok én is a "barátocskámmal" h frosty lehuzta a plate settel mert nem volt köve rá ha kell szoljatok és itt lesz a kép ennyi....
    ha rád akarom fogni rolad is tudok csinálni ez nem nehéz
    mival ha vmelyikötök volt és jobb ráfogni arra aki kicsit is jobb nálatok... mert persze az egyből hacker ^^
    mint mondtam további szép napot :)
  • Cence89
    #7137
    kedves frosty tudod mért vagyok "idegbajos" a te szavaiddal élve
    ugyan is én egyszer sem pofáztam oat rolad h huzzál vissza anyádba tovább a többit amit a hamis kép alá raktál. a másik azért vagyok olyan amilyen mert a barátaim tudják h a legutolso csövesnek is adok a szavára, ilyen vagyok nem tudok megváltoztatni ha ez szerinted azért van mert feltörtem akkor IJ
    az első jeled lássuk csak ez nem bizonyit semmit h mert noro wowozik én voltam lehet felment vmi oldalra és ott szopott vmi virust v lehet vmi progiba volt keylogger sok minden lehet, 2. nyomod MR szimat
    az 1gy hamis kép. én saint crossbowot max +0+s et adtam el de talán még azt se, olyan képet én is szerzek neked ha nagyon akarod csak mondjad h kell, a 3. nyomodra leirtam a választ szal nincs semmit ellenem soha nem is lesz mert nem én követtem el maradnak a vádak az üres szavaid és az hogyan járatod le magadat mindenki elött további szép napot :)
  • Borg87
    #7136
    Hát énsem tudom az igasságot de bence mért lopta volna el azt a 10B értéket mikor volt neki elötte öszesen vagy 15B je ha nem több. Mivan ha valakinél van 1 key loger amiről nemtud és 1szerüen valaki kihekelte? mint ahogy engem is párszor. Ezzel az erővel ti is lehettek tettesek és ráhuzzátok Bencére...
  • Frosty01
    #7135
    bocs nem szárnyat hanem crossbowot
  • Frosty01
    #7134
    ja természetesen más nem tudta rajtunk kivül az accot szal ki maradt ha nem cence?
    noro wowozik, másnak ő sem adta meg állítólag
    ez az első jel ami cencére utal
    második az az elf barátocsám aki elmondta hogy kitől is vette a szárnyat
    harmadik hogy ugy reagál mint egy idegbajos, pedig ez csak egy játék, engem is meggyanusitottak azzal hogy hackelek stb.. le se fostam mert nem voltam akkor tettes abban az ügyben.
  • Frosty01
    #7133
    nem phuongról van szó loál
    HelpMe!!!ről, személyesen adtam meg cencének régebben, hogy kisegítsem, és ő továbbadta noronak.......................................
  • Borg87
    #7132
    Nemértelek titeket Bence jáccik és nem csal ,nem nyulja le más cuccát sem. Tudom mert bebizonyította már párszor... és phu accát tök véletlen énis tudom ezek után énis lenyulhattam volna nem? de rajtam kivül még rengetegen tudják köztük a gazdájais és a régi klán is! ahol volt... Szal hagyátok szegény bencét!
  • Vdanosss
    #7131
    és az elf akinek eladtad a crossbowmom?
  • Cence89
    #7130
    milenne ha befejeznéd a flegma stilusod és add meg a cimed szemtől szembe mondjad és meglátjuk h kinek lesz igaza....
    mien minden jel? nem mutatál 1 igaz jelet se...
    az h tom az accot amin közel 3 honapja a billentyüzetem betüi se voltak azon kivül semmien más jel nincs csak h loser vagy...
  • Vdanosss
    #7129
    cence most olvastam...
    de te nem tudod felvogni hogy tudjuk hogy elloptad?
    egybként még egyetlen haverodat sem láttam nroron kivül.
    Max a br, pl haverjaid^^
    Ha visszaadnád lehet hogy nem néznélek noobnak
    mert ezek szerint hazug vagy főleg.
  • Frosty01
    #7128
    figyelj te el vagy tévedve, senki sem irigyel tégedet, főleg nem én... jó?
    eszem ágában se lenne ilyen trükkel lehuzni téged, de minden kurva jel arra utal hogy te nyultál le, TE ezt még nem tudtad megcáfolni, csak ugattál itt forumon. Na most mit tegyek? higgyek neked csak úgy a két szép szemed miatt?
    téma lezárva
  • Vdanosss
    #7127
    jobb mivel semmit sem látnak belőle
  • SteWhite
    #7126
    Nem. Teljesen kivagyok.

    Miért ez jobb?

  • Imisz
    #7125
    Ste_White megőrültél?Lehet hogy vannak itt kissebbek is akik írnak erre a fórumra.
  • Vdanosss
    #7124
    ^^^^^jo kérdés
  • Cence89
    #7123
    Ste jól vagy?^^
  • SteWhite
    #7122
    Nyár van. Menjetek bulizni!



    kalsszikus = klasszikus
  • SteWhite
    #7121
    Nesztek egy másik kalsszikus :)

    ET-t elkapták :I

  • Vdanosss
    #7120
  • Imisz
    #7119
    OMG!!!!!
  • SteWhite
    #7118


    Remélem most már máshol járnak a gondolataitok.