10360
Mu Online
  • Vdanosss
    #7237
    Én nem értelek titeket....
    Főleg cencét.....
    Frosty szülinapombol vett nekem 13-14 b értékű itemet amit "valaki" ellopott, de ezt már rég letárgyaltuk...
    Erre te itt Danoss-ékozol
    és aza durva hogy mára 49 uj üzenetet találtam mindeggyikben 6-7 sort
  • Cence89
    #7236
    én nem kértem senkit h álljon ki mellettem aki kiállt mellettem az mind barát és tisztában vannak a dolgokkal velem kapcsolatban, és nem kis nyomorékok...
    attól mert te frostyék oldalára állsz v akárhova nem kell a többit lenézni és akárhogy is nézem ezen a forumno többen vannak mellettem mint ellenem, másrészt ha ők nem lennének már rég nem játszanék, a kúltúrált stílushoz nem füznék hozzá semmit
    azon felül nem értem miért más néven? kié ez a név? ha foglalt lenne nem reggelhetett volna rá....
  • Kolger
    #7235
    Szánalmas vagy,csak így röviden.
    Bátor kisgyerek lehetsz ,hogy másnevében irogatsz be trágárságokat,hogy apád meg ne lássa mekkora kis suttyó vagy.
    Ahoz meg hogy kit tartok jó arcnak semmi közöd,de sztem még Cence se nagyon büszke rá ,hogy ilyen kis nyomorékok jönnek tüntetni mellete,mivel 1edül is meg tudja oldani a problémáit, sőt kúltúrált stílusban,amire ugylátszik te még így 10éves korodban is képtelen vagy.(bár nem kérdeztem meg Cencét erről).

    Mindenesetre célszerű lenne,ha elhuznál innen vamai neked való Brazil forumra(ha már igy imádod öket),hogy ez a régen egészen normális fórum visszatérhessen a normális kerékvágásba.
  • KeGabi Error
    #7234
    Csá Kogler. Téged nem ismerlek, de biztos te is vmi KeGabor ingyenélő kis cigány vagy :) Ha nem akkor bocs. "Vagyis eddig csak 1 gyökér,mert a többieket nem ismerem annak..." Anyádról van szó? Őt se ismerem. De bemutathatsz neki :) KeGabor, Frosty, zsorzs őket sem ismered gyökérnek? Akkor te nagyon le vagy maradva pajti :) Vagy te is vmi kis csíter vagy és bespanoltál velük. Jó sok tetves fasszopó mu-zik mostanában...Na lépek Csá
  • Cence89
    #7233
    ha bárkinek lesz elado x sphinx+x+x+dd+hp-s iteme mail me in game pls (tok rá vevőt ^^)
  • Kolger
    #7232
    HÁHÁ!
    Most olvastam KeGabi Error 1sö beszólását, és szétröhögtem az agyam.
    Ezt muszály volt beirnom,mert iszonyat nevetséges amit csinál ez az ismeretlen barom. XD És nem akarom hogy abbahgyja , hogy holnap is vissza jöhessek ide röhögni!
    Boccs a többiektöl,majd átnevezzük a tpickot Muonline rol ,nevetséges gyökerek beszologatásainak:DD
    Vagyis eddig csak 1 gyökér,mert a többieket nem ismerem annak...
  • AshHC
    #7231
    Tutt valhallára csináltad karidat ezzel én is szoptam:D...gyere mayára ott nem lesz ien gondod
  • Cence89
    #7230
    lehetséges h a Valhallán csináltad a karidat?
    csak mert az a szerver fizetös :)
    a mayára csináld ott jáccunk csak 1-2 ember jáccik wiglen innen de te döntsd el meiken akarsz :)
  • 4kerek
    #7229
    Kérlek, SEGÍTSETEK LÉCCI, LÉCCI!!!!!!!!
    a NAPOKBAN raktam fel a mu-t a hivatalos oldalról töltöttem le! Csináltam egy karit, amivel toltam is pár órát elsőnek, de miután másodjára akartam belépni, nem engedett be, azt írta, hogy: "Your individual subscription time is over!" A többi szerverre, amin nem csináltam eddig semmit, be tudok lépni, de ott nincs karakter! Asztem, hogy másnap jó lesz, de úgy sem működött!!!Lécci segítsetek, mert nagyon akarom tolni a gamet de így nem tudom, ne mtudom mi baja lehet!
    Köszönettel
    Atesz
  • kegabor
    #7228
    LOL ^^
  • AshHC
    #7227
    set
  • AshHC
    #7226
    Srácok valaki árulja el pls mennyibe kerül egy Exc Brass+dr
  • KeGabi Error
    #7225
    Csá. Gabi ha vállalnám ki vagyok ugy nem lenne ez számomra élvezet :) Megint megfosztanál a jótól...Nem változol te semmit, ha meg nem emlékeszel, nem dereng,h ki lehetek akkor igy jártál. Mert tőllem nem fogod megtudni. Cence, helyes,h nem hagyod abba pár geciláda miatt. Grat az exc cuccokhoz :) Frosty meg szerintem a jelszavát változtatgatja :D
  • Cence89
    #7224
    bár ha jobban belegondolok, miért adjam meg azt az örömet 2 hazug csoronak?
    miért hagyjak cserbe ennyi barátot?
    nem adom meg nekik azt a bánatot h egy barátjuk elmegy, fiuk MARADOK és ugyan ugy számithattok rám mindenben :)
    ma leesett életem legelső exc iteme elöször partyba ashal x lighting c bow+0+s+lvl/20
    majd magamba lvl up uzán megöltem 1 mobot és x ring of earth+dd -t dobott :DDD
    :))) és örülök h segithettem ashnak ma is :) hamarosan gw ben is igy lesz de mindenképp elkell mennem 1 kis ideig 2-3 honapig =/
  • Cence89
    #7223
    Mivel 1x sem mondtam neked, hogy te voltál, hanem azt, hogy valaki akinek adtad >> pl. az a magyar aki te sem kedvelsz. (Lentebbi hozzászólások valamelyikében.)
    ezt magyarázd meg mert nem értem lehet én vok noob v vmi de nem értem én nem rágtam be rád, csak télleg oan hülyeségeket kentek az emberre h az nem igaz, és némelyik hozzászolásban van 1-2 lenéző dolog mindenkire nézve, amugy frosty és kollegái ienkor hol vannak? ienkor nem nézik h mennyi ember van mellettem és hisz abban h ártatlan vagyok, mert ismernek, és mert jó vagyok, nem ugy minst itt páran, de ilyenkor jobb behuzni fülem farkam
    bár én már eldöntöttem nekem ez kicsit sok volt amit most töletek kaptam :(
  • kegabor
    #7222
    Aki pedig az én nevemmel hozott létre accot, ne legyen elszállva magától, ha nem vállalod a saját énedet, akkor miért kellene, hogy bármelyik hozzászólásodra, bárki valami értelmeset reagáljon.

    Bence nem sokáig lesz meg az a setem, mert 1-2 héten belül eladom a csába. Azonkivül nem tudom miért rágtál be ennyire pont "rám". Mivel 1x sem mondtam neked, hogy te voltál, hanem azt, hogy valaki akinek adtad >> pl. az a magyar aki te sem kedvelsz. (Lentebbi hozzászólások valamelyikében.)

    De figyelj, zárjuk le a témát végre, mert itt már mindenkinek elege van. Megpróbálhatnánk vmi értelmes dologról is beszélni. "Mint régen."
  • kegabor
    #7221
    Laci én segitettem neked, azt ne felejts el. Söt még akkor is amikor csak kevesen voltunk. Multkor is beszélgettünk a partyról, de sajnos lvl GAP volt, mostanában pedig keveset játszottam partykban.
  • Hundevil
    #7220
    Szia all!
    Nem tudom mire volt ez jó, elüldöztétek bencét, kár pedig ő volt az aki húzott felfelé sztem már rég abbahagytam volna a gamet ha ő nincs mert kegabi és a többiek le se sz@rnak mert annyira nagyra vannak maguktol. Jó az tény hogy nállam nagyobbak. nah de mindegy én sajnálom bencét és szeretném ha felvenne msn-re [email protected] légyszi vegyél fel előre is thx
  • KeGabi Error
    #7219
    lál, hát te hülye vagy...
    hány éves vagy? alföldön laksz mi?
  • KeGabi Error
    #7218
    szeva Dragonhelm. Gondolkoztál már azon,h kiköttetitek a netet és elhagyod az országot?
    Jah és ki adta meg Dragonhelmnek phuong accját? :)
    Mert Cencét ezzel is lehet basztatni de mást nem? :)
  • Dragonhelm
    #7217
    LáL
    olvasom a forumot (bocs hogy ennyit irok csak ... XD) szoval phuongot használtam Frosty meg kegaborral tarkanoztam még 1-2 honapja de az már erös nemtom ki volt az a fasz aki pk-vá tette és LEVITTE Dungeon 2-be ahonnan vihettem vissza pár emberrel tarkanba mert ott egész jol lehetett szerezni jewellt (nem sikerült).nah mind1 engem az üldözött el egy idöre a globaltol hogy saját hibámbol megpőrobáltam hackelni ... értelmetlen mert arra rá ajhogy bekapcsoltam semmi nem történt 20 percel késöbb kiraboltak és a hacker letiltott szal nem ajánlom a hackelést van karim globalon 129-es elvileg nyár végére 150+ lettem volna de saját hibámbol nem lettem több de majd még globalozok de egy ideig frienzezek nem nagy szorzos részén a kicsin ott 15 x szorzo van (amikor utoljára gameltem ott) nah mind1 de phuongot komolyan nem pk-ra tervezték szivatásbol se legyen mindig pk mert kurva idegesitö...
  • Cence89
    #7216
    tájékoztatlak hogy a Globalon nincs reset :)))
  • Dragonhelm
    #7215
    tájékoztatok mindenkit hogy 1 magyart ismertem aki 4 resetes (azota sokkal több) a wingle-n van és ugye az ö élete a mu XD mivel szegény nyomi (de komolyan) és egész nap muzik...
  • Dragonhelm
    #7214
    lál lehet egy megjegyzésem a brasilrokrol egyszer halottam hogy 80% a globalon brasil ebböl adodik hogy több lesz brasil hacker és nem hacker mint a többi fajta országokbol (szerintem a brasilok nagy része szemét de biztos van jofej is 1-et ismerek aki dl és segit :)
  • Dragonhelm
    #7213
    Itt van Dragon holnap nincs itt:( aztán arra 1 hétre megint nem lesz aztán gokart tábor és csak aztán játszhatom ujra az agyam xD jah a frienzre honnan tom leszedni az uj patchet?
  • KeGabi Error
    #7212
    Hát igen, Frosty és KeGabor elgondolkozhatna azon,h hogyan is szerezték meg a jó kis cuccokat. Egyik hackel másik meg csak benyal másnak és kapja a köveket. Cöcö. Én nem verem magam a settemel mert nem becsületesen szereztem :) Na mi ebben is különbözünk. Hallom sokan utáljátok a brasilokat:) Pedig különbek ti kettőtöktől :) Ismerek párat... Bennük megtaláltam azt ami belőlletek hiányzik, lehet titeket (szar magyarokat, tisztelet a kivételnek) feltörnek, de legalább egymást nem :) Nem ok nélkül törnek fel titeket sem, csak nem kéne annyi sok hacket használni. És nem csak ők törnek fel titeket. A BR-ek még segítőkészebbek is a magyaroknál. Persze ebből is van szemét fajta...de nem annyi mint magyarból:) na Csá
  • Cence89
    #7211
    amugy kegabor attol mert rajtad +11+16+L os v mien drg sett van amit tudjuk h szedtél össsze :) attol még nem kell lenézni azokat akik igyekeznek rendesen gamelni és nem esik az ölükbe a vagyon, ugyan ez szol frostyra is mivel eléggé megváltozott miota +11 es settben van meg is láttuk milyen irányban gondolok itt gabor erre a beszolásodra "amikor mindenkin olyan fos-hoki cuccok vannak,"
    holott van nem 1-2 magyar aki töled is jobb cuccot hord csak te nem tudsz róla és itt nem magamra céloztam na pás
  • Cence89
    #7210
    söt még szintet is léptem neki ne h az legyen h én semmit se csinálok...
  • AshHC
    #7209
    Nah wazzeg szép, ti is szépek vagytok ugynevezett "nagy gamerek", sikerült leirtanotok még egy jo srácot remélem örültök! Szánalmas majmok
  • Cence89
    #7208
    nah emberek kb az utolso hozzá szolásomat látjátok szoval röviden és tömören probálom összefoglalni, nem vettem részt se ph pirositásában, se helpme kirabolásában, azt mondtok amit akartok, nem én tettem de most másodszorjára kifehéritettem ph-t nektek felölem az használja aki akarja de még1x rám nem lehet kenni mivel mátol nem játszok többet hála nektek röviden ennyi volt sziasztok
  • KeGabi Error
    #7207
    Ki mondta,h már próbáltalak lehuzni? :)
    Előbb beszélgetek pár emberrel.
  • kegabor
    #7206
    ^^ (már 8 hónapja ugyanaz a jelszavam^^)

    Hú mekkora király lehetsz!
  • KeGabi Error
    #7205
    Cence, privibe add az msn címed meg a mus neved. Beszélnem kell veled :)
  • Cence89
    #7204
    na ez meilyik noob?
    ha igaz amit mondd akkor ti itt mind bekaphatjátok!!! (mert az az 1 bizonyos h egyik sem én voltam)
  • KeGabi Error
    #7203
    Csá. Nem akartam a régi mus nevemen reggelni mer akkor lebuknék, lehet igy is lesz vki oylan okos,h rájön ki vok :) (nem Cence) régen muztam, akkor kezdtem mikor frostyék. De nemrég leírtatok... (Frosty, KeGabor, zsorzs és még 1-2 szeretetre méltó ember) mivel nem volt mit csinálnom, hát böngésztem a neten szereztem pár ismerőst, oda jutottam,h 2 hét alatt lett egy 280as bk-m drg +11+12+l ban:) Gondolom nem kérdéses,h hogyan sikerült. Ha már igy leírtatok anno, gondoltam kicsit megleckéztetlek benneteket. Tudok pár 100++ os karit ami "Frostyé". Lehet én tettem pk vá Phuongot? :S Bocsesz:) Majd vmelyikőtök megint kifehéríti... Jah HelpMe...Hát nem mentem vmi sokra a cuccaival, de majd nehezebb időkre jó lesz ;) KeGabornak és Frostynak csak annyit üzennék,h sztem minden nap cseréljenek jelszót :) De csak a biztonság kedvéért. Cencét nem nagyon ismerem, de majd felkeresem őt is (nem szopatni akarlak csak kérdezgetni a mostani magyar társaságról) Egy magyarral sem beszélek és jáccok muban, mert mind egy szemét köcsög :) Ahogy most énis ^^ Kölcsön kenyér visszajár. Ha jól viselkedtek, talán nem huzlak le titeket. De ha Cence nem hacker és ugy basztattátok őt is ahogy engem régen, akkor nagyon ajánlom a minden napi jelszóváltoztatást. Nah egyenlőre ennyi:) KeGabor, te vagy az aki régen elkezdett engem leírni. Nem felejtem el neked:)
  • starweb88
    #7202
    látom megy az élet de nem jó irányba =/
  • AshHC
    #7201
  • AshHC
    #7200
    Ok srácok most nézem mi megy itt bazze röhejesek vagytok komolyan amit csináltok Cencével, remélem mindenki élvezte hogy meghurcolhatott egy magyar gamert aki igen sokat segitett többek közt nekem is, és rajtam kivül sok más embernek is.(jah a csammerségröl annyit hogy Cence kapott 13B-nél joval értékesebb cumokat is eladásra, és érdekes modon egy fillért se csapolt le belölük). Szóval így tovább srácok szép volt!Ja igen ha tényleg ha gondoljátok a következö lehetnék esetleg én vagy más hozzám hasonló GAMER aki csak jáccani szeretne!
  • Cence89
    #7199
    és nem mondom el többször nem én voltam nem kellett a kibaszott 13b-d ha nem birod felfogni fordulj orvoshoz
  • Cence89
    #7198
    nem is én kezdtem de én sem irok ide többet mivel nincs már kedvem ugy játszani h bárkivel találkozok lescammerez és lehackerez sikerült amit akartatok örülhettek :)
    kegabor nem értem mit viszel el? phuong dolgot te hoztad fel... te kezdtél nyomozosdit jácvcani és te kerültél bajba ezért miért minket hibáztatsz?
    asszem még 1-2 kérdésre válaszolok és Danossék össze tehetik a kezüket :)