10360
Mu Online
  • kegabor
    #7277
    Mond el nekem mit csináltam, mivel és mikor? Vagy most mi zavar?

    Ha pedig nem hiszel, én megmondtam találkozó a játékban, mert akár 1 lvl-t is csináltam volna, akkor már régen a guildon kivül lennék.

    Valaki elmondta, hogy csináltam szárnyakat? (LEGÁLISAN) Nem tudlak megérteni...
  • Cence89
    #7276
    ensomet hacknek az számit ami abba afogalomba tartozik (lvl ...stb) én most kifejezetten lvl hackre gondoltam, jo kérdés hogy lehetett 3x és ez csak 1 acc nekem 3 volt mind1iket megtalálták a brasilok, volt képem mikor ^Cence^ nevű karimmal beszéltem a -=Cence=- nevű karimmal ^^
    nem tudom mért engem mindig megtaláltak
    de itt ez téged nem naon érint mivel wigle-s vagy :) és én nem ott jáccom ott nem tom mi folyik hogy hidd el nekem ismerem a mayás playereket, tudom ki hackelt mivel és mennyit (sacra megmondom neked) de nem nevezek meg egyet se bennem volt gerinc barátaim tudták h miért volt és mennyi ide is leirtam h ti is láthassátok, ugy látom a többiek ennyire "fair" playerek ^^
  • ensomhet
    #7275
    Én csak azt nem értem, hogy miképp lehet valakinek 3x elvesztenie a cuccait.
    Kitalálják a jelszót? Nem hinném. És akkor legyen már konkrét: mi számít hacknek? Én ez alatt azt érteném, hogy szépen a MU adatbázisszervereibe belenyúlok, ott átírok ezt-azt. Namost hogy egy usert így megtaláljak, ahhoz (gondolom) legalább a belépési nevét tudni kellene, ami valószínűleg nem egyezik a karaktere nevével, azt meg ki adja ki... Bár hát végülis lehet, hogy charnév alapján is el lehet jutni az accounthoz, viszont ha ez olyan könnyen megoldható lenne, akkor az egész játékkal nagyon komoly problémák lennének.
    Ami nem a fent említett kategória, az inkább csak cheatnek nevezhető, mintsem hacknek, valamiféle programhiba kihasználása.

    Más. Ma találkoztam 3 újabb magyarral, normálisnak tűnnek. Szerencsére 24 év felettiek, és még a zenei ízlésük is jó.
  • Vdanosss
    #7274
    azota frienzezek
  • Vdanosss
    #7273
    Amiota HelpMe nek elveszett a cucca azta frienzezett
  • Cence89
    #7272
    Kegabi nem kell találkozó hidd el többet tudok a playerekről mint gondolnátok, én a szememmel is játszok nem csak a lvl kell :)
  • kegabor
    #7271
    Bence, ha nem hiszel nekem, akkor megbeszélhetünk 1 találkozót a GM-mel és akkor ö elmondja, hogy én mit és hogyan csináltam. Az egész történetemet. Ha az aktuális vagyon megszerzésére gondolsz, akkor kérdezz meg bárkit, hogy milyen módon történt ez a dolog, mondjuk veheti példának bárki az utolsó 2 hetet. (Aki mer az nyer.)
  • Cence89
    #7270
    amugy ha nem vennétek észre ugyan azt csináljátok velem /probáljátok csinálni mint kegabi errorral probáltok leirni és lassan sikerül szal grat :)
  • Cence89
    #7269
    ha elolvasnád miket irok akkor joytokeyt nem irnád amugy is =)
  • Cence89
    #7268
    ^^ számitottam rá ^^
  • kegabor
    #7267
    KeGaborDK >>> 1-120-ig PhuongNT buffal, max 1 hónap alatt megvolt.
    120-tól RAINBOW guildban vagyok, ahol minden nap megkérdezik a lvl-t, hol és mit csináltál az adott napon. Mindenfajta hack lehetöség kizárva.

    Ha JoyToKey hacknek számit akkor én is csaló vagyok.
  • Cence89
    #7266
    aki az okát nem hiszi, v megszol csak azután tegye miután magába nézett mert itt nincs olyan aki nem hackelt :) (GLOBALON)
  • Cence89
    #7265
    igen és én be is vallom aki barátom tudja is de lol kis különbséggel nem mindegy h 110 lvl v 12-18 lol volt aki 110+ et hackelt és köztünk van ^^
    söt van aki nem vesz részt a forum életében és 114 et hackelt lol
    és 3 magyar kapott cuccot csak :))) ez a fair play ^^
    sőt mi több az a 3 nem nevezem meg majd ha lesz benne annyi lelki bevallja többet hackelt mint bárki más és én meg is tom mondani mért hackeltem, és te is tudod nagyon jol h miért volt oka igen egyszerű mégsem a lvl az, 132 es lvl en v 138 ason vki lenyulta a cuccaim oan sphinx+7+12 es sett körül lehetett jo jo tom nem nagy érték de csupaszon 12 lvl? egyetlen esély a GS sett volt ami megmenthetett, 2 választásom volt hack v újra kezdem negyedszerre is?
    ti melyiket választjátok? :) na ezért hackeltem én és a többi? bevallja e és h mennyit és miért? én és kegabi error is tudja nagyon jol ki mennyit hackelt :)
    sőt aki nincs forumon azt is tudjuk (GLOBALRÓL BESZÉLEK) aki nem globalozik annak csak annyit h akkor ítéljen el és köpködjön meg ha majd felmutat vmit ott ha leveszzük azu 12-18 lvl-t igy is van több mint 200 lvl hacktelen gamem... ennyi "röviden"
  • Frosty01
    #7264
    te is hackeltél ^^
  • Cence89
    #7263
    nem priviseknek szólt.... ZZZZZzzzz
  • Mirk
    #7262
    Én se hackeltem még soha, de kinyomozhatod, másfél éve játszom.
  • Cence89
    #7261
    az minimizer és nem hack a hack alatt nem a botokat értem... értettem... a forumozok 95%-a tudja mien hackere gondoltam
  • Hundevil
    #7260
    nem tudom szerintem én nyiltan mondhatom hogy 1 heackez se használtam még az autobuffot se toom használni nem toom miért de mindig kilép és a Windowsba az asztal jobb felső sarkán próbál buffolni XD 1 progit használok de nem hinném hogy az cheat de ha tévedek kérlek szoljatok azt használom, hoy le tudjam dobni a gamet tálcára.
  • Cence89
    #7259
    noh hallottam 1-2 új infot :)
    ezek alapján szeretnék csatlakozni kedves Kegabi errorhoz mert ha bunko stilusban is de a szintiszta igazságot mondja, nincs egyetlen olyan ember sem itt aki nem hackelt volna (még forumon kivüli magyar se) aki több mint 1 éve jáccik és ez akár h is nézem minősit minket... de ha valaki ugygondolja h ő nem hackelt irja le bátran meglátjuk :)
  • Vdanosss
    #7258
  • KeGabi Error
    #7257
    Jah és még annyit,h Danos, nagyon okos vagy te is...Mennyi követ kaptál, h hazudj? :)
  • KeGabi Error
    #7256
    Csá. Jó sokat írtatok...csak kóklerét jajj Kolgerét olvastam el, meg még 1-2 -t.
    Igazából én Cencét "leszarom" KeGabira, Frostyra, zsorzsra hajtok. Mert nem állapot amit csinálnak. Mindenenkire kenik a saját szarjaikat. KeGabi nem hacker, télleg nem az...olvasd el az első üzenetem kancsal. Frosty viszont csak wingig hackelte el magát :( De ő meg nyalt és nyalt hopp 40-50B +egy-két kari :) Na de mind1 ő dolga, csak akkor ne verje magát arra,h hackeltem wingig ecsém de jó vagyok, jah meg plate sett azti, vki kapna 40-50B -t sztem nem lenne nehéz dolga. Szerintem meg ne firtassuk ki hány éves :) Lehet,h idősebb vagy nállam, de...Megértem,h Cencére kentek minden szart, mert ő ÖNERŐBŐL csinált mindent...Egyből hackernek kell nézni, tükörbe nézzetek inkább. Ennyi Csá
  • Cence89
    #7255
    aha de mivel ezen a forumon zajlott igy a játékosok 80% (gondolok itt a magyarokra természetesen)a látta, és aki nem ismer mert vannak jópáran az szted mit gondol rólam?
    tom jol h a kis hülyék miket nem képesek csinálni csak mer amit frosty most csinált szte oan jo fejség...
    én tisztában vagyok azzal ki hackelt ezen a forumon anno és ki mit csinált mert joval régebben kezdtem az "ipart" mint ti ^^
  • Mirk
    #7254
    De igen persze, csak én nem vesztegetnék el egy ekkora f*szságra 20 hozzászólásnál többet, és ha látom, hogy a másik még mindig mondja a hülyeségeket, akkor egyszerűen megmondanám neki, hogy le vagy sajnálva te hülye(meg anyád, meg barom meg ami még jólesik, de most utoljára!), aztán tovább foglalkoznék a játékkal. Az egy másik dolog, hogy attól, hogy 2-3 ember scammernek, hackernek néz attól még nem biztos hogy az vagy, és ezt el tudod dönteni te is, nélkülük. Van ide egy szép szólás is, valahogy így hangzik: "Kinek nem inge, ne vegye magára."
  • Kolger
    #7253
    Danos:eddig fent volt a warp oldal neve a luncheren ,de már leszedték.
    Vhol a forumon kéne kiböngészni,csakhogy az meg olyan lassú ,hogy elalszok rajta:S
  • Hundevil
    #7252
    jah és nagyon örülök Bence elhatározásának hogy marad :)
  • Cence89
    #7251
    mirk te nem lennél tökös gyerek?
    mondjuk a helyzetembe, h ne kezdödjön el te elfogadnád h ország világ leirjon hacker/scammer nek?
    nem hiszem de ha azt mondod igen akkor hazudsz...
  • Hundevil
    #7250
    Szia all!
    Gabi igen aláirom segitettél eladni az exc gyürüt még annó, azért még mindig hálával tartozom mert abból van a setem 2 alkotó eleme, de azon kivül háááát nem is tudom partyztunk kb. 5-6 ször. Sokszor nyaggattalak a partyval, de van egy közös ismerősünk te is és én is személyessen ismerjük nem nevezem nevén ő mondta : "hagyd már szegény Gábort már nekem reklamál, hogy mindig b@sztatod" azota egyszer sem irtam.
  • Imisz
    #7249
    Hogyha valakinek kell 2s-ért egy Scale Gloves+6+4+Luck az szóljon.
  • kegabor
    #7248
    Ez király volt Mirk, jó röhögtem.^^
  • Cence89
    #7247
    de ha már ennyire tutod mutass nekem valakit aki megközeliti
  • Cence89
    #7246
    nem azt mondtam h csak én.... hanem h közel sem annyit mint én és itt nem az accokrol van szó most
  • Vdanosss
    #7245
    szerintem ez a forum is szenvedett eleget a saját kariáért nem csak te..
    azért mert volt már 3-4 accountod.
    Frienzen beragadt t2 be a karim és nincs az oldalon varp valaki segitsen!!!!
    211 vagyok:\
  • Cence89
    #7244
    talán mert nektek annyi h jol lescammerezzük a másikat (frosty nincs tisztába meik szo mit is jelent) és ha nem fizet akire ráfogtuk akkor nem baj de legalább szétbasztuk amit eddig nehezen csinált
    nem hiszem h találnék itt még egy olyan embert, aki annyit szenvedett volna a lvl jéért amennyit én mégha az 200 alatt is van....
  • Mirk
    #7243
    Ezt az egész szart be lehetett volna fejezni 100 hozzászólással ezelőtt, csak mindig mindenki az utolsó sorban elejt egy anyázó megjegyzést a másikra, és persze a másik ezt nem hagyhatja szó nélkül(mivel itt mindenki tökös gyerek és senki se mondja azt, hogy jó itt fejezzük be), ezért ő meg visszaanyáz és ez így megy tovább nemtom mióta, hát ez szánalmas.
    Aztán megjön az istencsászár KeGabi Error álnéven és keresztapa stílusban mosolyogva közli mindenkivel, hogy eljön az ítélet napja. Ja és ez ígéret, nem fenyegetésxD Csak hanyatt ne ess az önbizalomtól.
  • Cence89
    #7242
    kogler én nem hivtam senkit nem mondtam egy árva lénynek se h álljanak ki mellettem, nem is fogom azt mondani h fejezzék be, mondhatnám de ugyan ugy mondaná mivel nem tom kicsoda is ez a kegabi error
  • kegabor
    #7241
    zs. 225++

    Addig nem szolok én se semmi értelmeset amig nem hagynak békén.
  • Mirk
    #7240
    Röhejes ez az egész fórum:)
  • Kolger
    #7239
    Cence nemtudom,hogyha én csinálok egy cence1 nevü acc-ot akkor az már teljesen 1éni?:S
    Amugy a kulturált stilus,az hogy bejön ide vki és elkezd keménykedni hogy mekkora nagy hacker állat ,és hogy milyen jófej haverjai vannak akik simán kirabolnak bárkit,aztán meg anyázik is...hát nem tom.
    És nem értem,hogy miért van szükséged cence ilyen bunkókra is amikor az összes többi ember aki kiállt melleted normális stilusban nyilvánitotta ki a véleményét.
  • Vdanosss
    #7238
    KeGabi error....
    Te ki a f.om vagy?????
    Kolrger nincs szerintem egyáltalán lemaradva.
    És se frosty se kegabordk nem csiter, zsorzsot nem ismerem jobban annál hogy 200+.