10360
Mu Online
  • Kolger
    #7558
    "Ha nem foglalkozol senkivel, nem tradelsz, csak szimplán játszol, akkor senki nem "hackel meg" értsétek már meg!!! "
    Ez szerintem alapjában ütközik az online játékok lényegével,hiszen miért van a többi játékos ha szinte hozzájuk se szólhatsz?
  • kegabor
    #7557
    Akármi is történt veled, annak csak te lehetsz az okozója. Nézz vissza a multba és gondolj bele, hogy mit csináltál vagy a veled egy hálózaton lévők mit csináltak.

    Wester Union átutalással nem lesz könnyü boldogulni, nekem paypal-lal akarnak fizetni az Union-on keresztül egy bizalomi alapon müködő lehetőséggel. Amikor van a 2 eladó fél és megbiznak fogadnak részesedésért, egy harmadik embert, akinek nincs köze egyik félhez sem, ezután az ő segitségével fogod eladni. De nagyon kell tudnod szoban angolul és vigyázz nehogy átvágjanak.
  • Cence89
    #7556
    ez érdekes akkor nekem 2 accountom hol van??
    és ezt az accot 3x h törték fel?
    mert én se voltam ien oldalakon és nem használtam progikat...
    nah mind1 eladom az accom igy többet tuti nem jáccok mu onlinen meg lehet nyugodni nem lesz több "szar arcú, nagyképű hacker köcsög" megnyugodhat mindenki
  • kegabor
    #7555
    Ha nem foglalkozol senkivel, nem tradelsz, csak szimplán játszol, akkor senki nem "hackel meg" értsétek már meg!!! Lehet van 1-2 kisgyerek aki a saját hibájából feltörnek, de azok nyugodtan nézzenek magukba.
  • Dragonhelm
    #7554
    különben az igaz hogy az olyan szerverek ahol ilyen kurva nagy a kinálat már a boltban az szar mert leáll én épp azé untam meg a privi szervereket amik high xp-sek mert törölnek! különben a frienz nem szar csak türelem kell hozzá:) lvl 322 már:)
  • Dragonhelm
    #7553
    Hi all! mostanában azé ne mvok fent forumon mert iskola meg mert amennyi idöm van frienzezek és különben a raven spirit minden szerveren ugyanugy készül el (van olyan szar szerver is ahol esik) szoval a cc3-ba a dl-em azé lett verhetetlen mert a nagy dl cucait viseli és a dmg-je kurva jo lett ezen kivül tényleg csak kilökni tudnak álltalában, mert az egyik riválisommal általában mindig vs-ezünk és az utolso percig birjuk aztán valaki berobban de volt olyan 2 szer hogy döntetlen :S. és ne gyertek fun serverekkel mert nekem ami 20 szorzo felett van az szar a global jo csak tele van hackerrel! (játszottam globalon élvezhetö amig nem hackelnek meg)
  • Cence89
    #7552
    nem senkizett le senki ha megnézed naplozott beszélgetésbe...
    de ahogy érzed megszoktam h mindenért én vagyok a hibás meg én csinálok minden rosszat mind1
    marad GW oszt csá
  • AshHC
    #7551
    Hi
    Csak cencéhez szeretnék szolni 1-2 utolsó szót.Nem igazán vágom mér lettem le senkizve, azthittem barát vagy, de valszeg nem, mivel egy barát nem igazán senkiz le téged, a barátnöd, és a fél családod...hmmm mien édes hogy mindezt azért mer egy pár napra átmentem privi szerverre...mondtam h vissza fogok meni globalra majd ha eladták cumokat, és rendbe tudom szedni magam.De ezek után baszok az egészre, de ugyis mind1 hiszen ugysem ismer senki nemigaz?Nah BB all sok szerencsét, és bocsi h foglaltam a helyet:)
  • ensomhet
    #7550
    Én csak lefordítottam angolról :)
  • Vdanosss
    #7549
    *dungeon
  • Vdanosss
    #7548
    nekem dunegon 3ban dobta a scrollt és lt 7ben 1ccer meg t2 ben máskor a broken swrdot:D
  • Kolger
    #7547
    Ja és arra is figyelj,hogy más ne üssön bele a szörnyeidbe,mer akkor se dobja már a megfelelö cuccokat.
  • Kolger
    #7546
    És tarkan ban is a 2. része.
    Az elsö meg kizárolag a2-töl,és d3-ban.
    Ezt azért jó tudni,mer van h nem esik a scroll és akkor szétunnád magad 1 pályán:D
  • Mirk
    #7545
    annyi módosítással, hogy ezek az itemek esnek atlansban és dungeonban is
  • ensomhet
    #7544
    150-es szintet eléred, beszélsz Deviasban a nyugati kapunál álló szerzetessel
    fizetsz neki 1M-et, megkeresed a Scroll of Emperor-t a LostTower1-ben (csak egyedül, partyban nem fog esni), visszaviszed neki, fizetsz 2M-et, karaktered típusától függően keresed a következőket: DK - Broken Sword, DW - Soul of Wizard, Elf - Tear of Elf - méghozzá LostTower7-ben, szintén egyedül. Ezt is visszaviszed, és kész. A quest első és második fele után is 10-10 statpointtal leszel gazdagabb. Elvileg így van.
  • Blaziuska
    #7543
    Sziasztok.
    Ha nem gond írja már le valaki részletesen hogy,hogy kell megcsinálni a find the sroll of emperor qustet?
    Előre is kösz
  • SteWhite
    #7542
    Persze.

    OFF

    Xbox-al más az érzés, pláne, hogy ha rá van kötve a házimozirendszerre, 5.1-ben jön a hang és a képernyő is 78 cm Persze nem a legnehezebb fokozaton nyomtam. Úgy emlékszem, hogy a Halo-t eredetileg is az Xboxhoz készítették és csak utólag jött ki a pc-s verziója.

    Sajna az Xboxon már túladtam.
  • Cence89
    #7541
    a halonak? ^^
    én csak az első részével játszottam és csak pc-n :)
  • SteWhite
    #7540
    Halo? Cool! Én Xbox-on játszottam végig mindkettőt, de nekem a második rész már nagyon nyomasztó volt.
  • Cence89
    #7539
    max várd meg a magyar MU-t
    annyian dicsérték ^^
  • Kolger
    #7538
    Ropi te normális vagy mellesleg?:/
  • vazzeg
    #7537
    mi a rossz a heroiában??
  • MURopi
    #7536
    Valaki mondjon ma 1 jó szervert ( frienz heroia rossz és tesztelésret akarok!!! (esetleg holnap?:D)
  • Cence89
    #7535
    csak tudd h itt legkevésbé értettem rád azt a hozzá szolást...
  • Cence89
    #7534
    kogler irjad szolás szabadság van :)
  • MURopi
    #7533
    el vagyok, már vagy 15 privi szervert+a globált töltöttem le ösz :D haverom ( pontosabban 2 haverom) is grudgen jatszik, majd ki irom neki a frienzet meg a heroiat, és majd 3 mon nyomjuk majd egyszere :D
  • MURopi
    #7532
    lehet benne valami, meg nézem azt a heroiat, s ha meg tetszik akkor ott nyomom
  • Kolger
    #7531
    Oké cence, téma lezárva,én csak a véleményemet irtam le..

    Ropi arra nem gondolsz hogy az emlegettett 0restes arcnak,van 1 50restes haverja,vagy akár testvére?
  • vazzeg
    #7530
    szar ez a bilyentyűzet :o
  • vazzeg
    #7529
    bos elítam www.mu.heroia.com
  • vazzeg
    #7528
    www.mu.heoia.com ha nem tetszik nem kötelező vele játszani.
  • Mirk
    #7527
    az a baj hogy ien szerver nagyon ritka és ha találsz is egyet 2 hét mulva leáll, de lehet hogy csak eg hónap mulva. az ien ratyi szervereket unatkozó kis tizenévesek csinálják akik semmit se értenek hozzá, aztán ha vmi gond van egyből account törlés meg bocsi elbaszódott. olyan szerverre kell menni ahol komolyan is veszik a játékot, és a készítőknek van rá pénzük h karbantartsák.
    xtremetop100, muhopzone, top100gamesites meg hasonlók mind szar, az ott lévő szerverek 90%-a offline
  • MURopi
    #7526
    Bugos mint az atom!!!Mondjatok 1 oan szevert ahol bb:on és a boltban van bless és soul meg cc item meg ds item a bolban, érteni?:D , inkább keresek n a Www.XtremeTop100.Com -on..:D
  • Mirk
    #7525
    www.frienzmu.org
  • Cence89
    #7524
    nem hallottál még róla? frienz ^^
  • MURopi
    #7523
    -->EZ<-- csak most épp nem üzemel, néha a szervert is ki kapcsolják (menyire nyomik XD) még 1 hozzá szólás?istenm
  • MURopi
    #7522
    le is irtam hogy én mejik szerveren játszok (Gyengébbek kedvéért:GrudgeMU [WWW.GRUDGEMU.COM]) valaki töltse le nézze meg hogy ez mien és ha tud segíteni akkor mondja de én nem tartom valoszinünek hogy 7 bless 7 soul és 7 chaost dobnak a szörnyek 1 embernek akinek 0 resetje van alig 250 leveles mind 2 karija és még 1 raven spirit et is dobnak neki (lehet venni horse spirit et), ha valaki le töltötte meg dobhat pár ötlettel (elég bugosak a gamek "sztem" :D mert multkor 65000 pontot adott auto clickerrel el osztottam és 69 ezrest siman ütöttem és ököllel meg 29ezet , ugyhogy ha valaki tud 1 cool szervert és nem bugos akkor tépetek oda :D)
  • Mirk
    #7521
    Ropi a piacnak semmi köze a játék alapjaihoz, attól még hogy pl. egy szerveren ingyen van a chaos, attól még nem csinálsz town portalbol cda-t...
  • Cence89
    #7520
    kedves kogler

    elég rosszul tudod ugyan is nem mg zek, hanem halo zok gw zek és cod ozok, emelett nem neked szolt a beszolás, másodszor ha figyelnél 1 beszolásomba se volt az utobbi időbe h ki miatt mentem el
    épp ezt pofázom az értetlneknek h azért mentem el mert 3 év túl sok volt az életemből a MU nak... ha kicsit is olvasnád más hozzá szolásait nem dumálnál hülyeségeket ennyit erről...
  • Kolger
    #7519
    Ez általános ropi,nem igazán szerverfüggö.Globalon is ez a képlet,ugyanúgy mint a wingnek és különbözö belépöknek...szóval én nem tehetek arról,hogy úgy van átirva a te szervred ,hogy akkora értékek a jewelek.
    Amugy is azt irtam ,hogy mu forumon találtam ,nem tudom miért gondolod ,hogy ez frienzes képlet...
    Viszont több szerveren előfordul,hogy magában raven esett stadium környékén,lehet hogy a te esetedben is ez van,bár nemtudom milyen szervren jáccol.
    A ravenkészitésröl vannak legendák is,hogy bonyolultabb módon is el lehet késziteni.Szerintem olvass utána,vagy 1szerüen kérdezz meg valakit akinek már van:P