10360
Mu Online
  • Cence89
    #7598
    sztem 1 haszna van (bár én ezt se használtam soha)
    buildot nézni rajta
    ezen kívűl SZTEM nem sokra
  • Hundevil
    #7597
    Én is játszottam privi szerveren de sztem az 2 dologra jó:
    1. Gyorsan megunni
    2. kipróbálni hogy mien nagynak lenni kipróbálni itemeket amik globálon letet hogy soha nem lehetnek a tieid.
  • Cence89
    #7596
    ha ismernél tudnád h privát serverek terén sosem voltam "tájékozott" sosem tudtam h mienek vannak és mennyi csak azt tom h xp szorzosak ...stb, tuningoltak 1 szóval
    sosem gondolkodtam rajta h elhagyom a globalt egy privi server miatt, de már nem is fogok mert... lényeg, hogy mindenkinek jobb így
    talán ezért nem tudom, csak volt 1-2 emberke aki érdeklődőtt, h van-e már Magyar privi server mert várta...
  • Vdanosss
    #7595
    -.-tájékozott vagy
  • Cence89
    #7594
    van magyar privi szerver? ^^
  • Vdanosss
    #7593
    ezért utálom a magyar priviszervert
  • Vdanosss
    #7592
    nah ez azzigaz
  • Mirk
    #7591
    nem attol noob vki hogy még nincs 100as szintű a karija. Ismerek olyan embert aki már jáccott több privi szerveren is tele volt resettel, jó itemekkel meg önbizalommal, aztán egy nap megkérdezte hogy kell chaos fegyvert csinálni. Ez a nobb. Aki a játék alapjait sem ismeri. Mert jó néhány ilyen magyar van akinek nagy a mellénye de nem tud egy ravent meg egy cnb-t se csinálni.
  • Vdanosss
    #7590
    egyébként gratula Devil
  • Vdanosss
    #7589
    cence ájjá má le..
    én nekem a 120 on kivül volt egy 160as karim is de azt feltörték..
    és a 2 évből 1 nem global volt viszont mindent tudok a mu-rol de már nem jáccom szal ne emlegess:S
    és eladni hülyeség mert ugy biztos noob is marad aki megveszi:(
  • Hundevil
    #7588
    Hello all
    megvan a 140 globalon a DK-manak aki már nem sokáig dk ^_^
  • SteWhite
    #7587
    Én pl. noob vagyok. Baj? :)


  • Borg87
    #7586
    Nem nagyon értem hogy mért szidjátok 1mást mindeki volt 75 lvl és akkor se mondta magára ,hogy noob. Ti mért szidjátok az "ajándékot" ami teljesen ingyen van. De még azis lehet ,hogy televan jevelekkel de csak 75 lvles.
  • Cence89
    #7585
    nem az a baj hanem hanemn hogy danoss is itt szarozza, szögezzűk már le:
    1, a dw nem szar kari és nem a legkönnyebb akár lvl 75 ig is elvinni
    2, elhiszem h nyunyu figyelmetlen (netán értetlen) de ettől még nem noob valaki
    3, ha noob is lenne mégis csak van valaki itt akinek kellene az a karakter lásd pistit
    4,Danoss meg akkor noobozzon ha nem 1-2 év alatt hoz össze 110 lvl-t v mennyit
  • Mirk
    #7584
    ja
    mertha vkinek kell egy 75ös kari akkor noob. egyébként tényleg az de nem azért mert kel neki a kari
    imisz meg dragonhelm ti biztos halál profik vagytok
  • Dragonhelm
    #7583
    ezt nem hittem volna...
  • Imisz
    #7582
    LoL
    de noob valaki xD
  • pisti013
    #7581
    kööszzzzzzzz
  • pisti013
    #7580
    nekem kell az a kari ird meg az ID-t és a jelszot a cimemre [email protected]
  • Vdanosss
    #7579
    nyunyu senkinek se kell egy olyan szar kari...
  • Vdanosss
    #7578
    1. kell az invisibiliti cloak
    2. elkezd számolni vissza 5,4,3,2,1 és
    3. mielőtt letelik az idő menny az ArcAngel hoz és kattints rá(nemtudom hogy holvan mert nemtudom hogy melyik serveren jáccol)álltalában devias templom...
    4. az is nagyon fontos hogy olyan cloakod legyen ami a szintednek megfelellő
    pl.: 6lvl-60ig ha joltom cloak 1 és igy tovább de ezt keresd meg valahol-.-
  • pisti013
    #7577
    sziasztok nem tudjátok hogy hogy kell belépni a blood casle-ba mert megvan az a invisible nemtom mi és nem enged be!ha tudtok valamit segíteni akkor irjatok
    eröre is kööööööööööööööössssssssssssssszzzzzzzzzzzzzzz!
  • Dragonhelm
    #7576
    karivétel noobság... azt nem nagatok csináltátok hanem egy másik ember... ebbe semmi öröm ha valaki azt mondja hogy nem lett emghackelve és a 250 karija csupaszon van akkor azt megvenném mert dl-el mennék de különben...(persze a dl-t emg nem én értem el xD)
  • Mirk
    #7575
    "nyunyu ez itt a maya server forum ja inkább"
  • nyunyu1
    #7574
    ti ugye wiglesek vagytok?
    mert ha valakinek kell egy 75-ös dw az jelentkezen msn: [email protected] mus pénzbe egyezünk
  • Vdanosss
    #7573
    nyunyu ez itt a maya server forum ja inkább
    szerintem senki sem fogja megvenni és az account naggyábol 1millát ér vagy annyit se ZEN ben
  • nyunyu1
    #7572
    kinek kell egy lvl 75-ös dw wiglen akinek kell itt az msn-em vegyen fell és megegyezünk!!! msn: [email protected] (játékon belüli pénz éerme)
  • pisti013
    #7571
    hello mirk amikor megkaptad ezt a levelet
    akkor vegyél fel msn-re
    [email protected]
  • Dragonhelm
    #7570
    ^^ szép... én most épp 333 vok xDDD már van 16 blessem a cuccokra( dark master armor+L / pants+L ezek ketten 21 blessbe kerülnek majd + exc great scepter +inc ami +15 bless + a reset dija :S)
  • Mirk
    #7569
    frienzmu - revolution
  • pisti013
    #7568
    mirk melyik szerveren játszol?
  • Vdanosss
    #7567
    nekem csak az str annyi xDDD
  • Vdanosss
    #7566
    Grat
  • Mirk
    #7565
    törölt hozzászólás
  • pisti013
    #7564
    sziasztok nemtudtok véretlenül egy magyar szervert ha igen irjatok elöre is kösz!
  • Dragonhelm
    #7563
    az élet ilyen :) különben sztem valamikor a frienz is leáll mivel szerintem aki csinálta nem annyi idös mint én...
  • Cence89
    #7562
    igen tudja kiről van szó ^^
    akkor életed végéig frienzezel mert a mostani magyarok száma igen csak lecsökkent talán old playerek közül csak kegabi jáccik már...
  • Dragonhelm
    #7561
    :) látom végre eltüntek mindannyian akik itt pofátlankodtak (senki ne vegye magára tudja kiröl van szó) én mjad meek vissza globalra mikor majd csupa jot irtok rola hogy nincs lagg a hackerek nagy része eltünt meg van elég jofej magyar a szerveren aki partyzna :) addig is frienzezek.
  • Cence89
    #7560
    nem kell van vevő rá és nekem jo lesz zsebpénznek.
    amellett vissza néztem és semmi olyan nem volt amivel feltörhettek volna se egy oldal semmi... szal fogalmam sincs de én tapasztalatbol mondom h ez nem annak a lényege h tradelsz nem tradelsz. jáccol nem jáccol
    lehet sorsolnak kit h törnek fel^^ nem tom de ez nem csak rajtad múlik, az h téged még nem törtek fel szerencse is lehet nem csak az h bevédted magad.
  • kegabor
    #7559
    Kolger félreértettél. Irok egy példát:

    Voltam olyan 130 lvl környékén, megvettem a setemet, és 250-ig szinte csak minimálisan tradeltem, csak a kacatokat adtam el, csak játszottam/partyztam/afkoltam. Nem léptem fel 2 mu-s oldalon kivül semmire ezzel a géppel, szóval konkrétan csak erre az egy dologra használom ezt a gépet. Nem raktam rá különféle törtszerveres mu-kat, nem próbálgattam semmit ezen a gépen. Én nem azt mondtam, hogy senkivel ne beszélgess a játékban. :DD Veled is találkoztam annak idején, emlékezhetsz rám és társaimra. (zsorzs, matifu, snake5)