10360
Mu Online
  • Mirk
    #7678
    én is a revolutionon játszom. De nem lényeges.
  • Ice hun
    #7677
    Nem globaloztam még mivel a Forsaken-t egy haver ajánlotta és azt kezdtem el, nem kerestem több szervert. Na n00bozás beindult... Ismerem az alapokat amik közösek (álltalában). Mint pl: tárgy fejlesztés,chaos gép használat, stb...
    De ha ilyen "géniuszok" vagytok, próbáljatok ismeretlen helyen jáccani kicsit és akkor kiderül hogy sok más dolog van ott és te is olyan tudatlan leszel ott mint én itt!
    Itt legalább volt magyarok közt összetartás, segítettük a kissebbeket, nem az ment mint most itt! De hát ez van ha valaki más jáccik pár hónapot azt hiszi ő hugyozta a Niagarát.
  • Ice hun
    #7676
    Rád is fér Mirk! Ha ennyit nem tanítottak meg neked otthon.
    És ha odafigyelnél a revolutoin részt említettem nem az evolutiont te agyoniskolázott,vörösdiplomás,országos európabajnok helyesíró,jólfésült anyucika kedvence kisgyerek. De nem lényeges. El van nézve.
    Nem ismertem ki pár óra alatt a szervert de ha segítséget kérek bárkitől is egyből jönnek a nagyképű,egoista emberkék akik lehülyézik azokat akik nem tundak annyit amenyit ők! (lásd itt) Tudtommal a fórumok azér vannak hogy ha kell valakinek segítség akkor legyen hova fordulni.
    Nem felejtettem el h lassul, de pl: dk-val meg se kell küzdeni hogy bk legyél. Megveszed a boltban a 2 keresendő tárgyat és ennyi. Az egyetlen nehézség átjutni a tömegen a boltig. Ha valakinek ennyi a max tudása akkor jáccon itt.
  • Vdanosss
    #7675
    mert ha nem akkor a tipikus Noobz™ tagjává nyilvánítlak
  • Vdanosss
    #7674
    aszondta ismeri a mu-t és azona sserveren kivül amin ő jáccott nem ismer semmit a mu rol
    egy kérdésem lenne jáccottál Ice hun globalon?
  • Vdanosss
    #7673
    vazzeg te nem is figyelsz?
  • vazzeg
    #7672
    jön egy ember az sg forum-ra egyből le noobozátok, meg le hülyézitek.
  • Mirk
    #7671
    Ice hun kössük össze a kellemeset a hasznossal és menj innen jó?:)
    Te vérbeli profi vagy hogy csináltál 170 lvl-t egy nap alatt ezt most komolyan. Azt biztos csak elfelejtetted, hogy a feljődés nagy mértékben lelassul 300-as szint felett, 350 felett mégjobban, 390től pedig már nagyon. De egy ekkorka kis hibát természetesen elnézünk valakinek akitől a 70resetesek tanulnak:) Semmi gond, én kérek elnézést, hogy kiismerted a szervert 170 level alatt... Nekem bevallom kellett néhány reset, de hát csak nem tolom olyan jól mint te, elvégre én ly-al írom az esélyt, és tudom hogy kell képet berakni.. tök gáz vagyok... el is megyek művelődni.
  • Vdanosss
    #7670
    nekem is teccett a low csak amikor frissítették aszittem mindent töröltek ezért kezdtem hight on és 2reseten jöttem rá hogy van még Low is xD
  • Cence89
    #7669
    majd egyszer globalon is lesz^^
    és akkor vissza térek :DDD
  • Vdanosss
    #7668
    ice hun menny innen ha ien noob vagy
    és már megint a noob szo jelentésénél fogunk leragadni miattad...
    szerintem probálj a saját kis serverednél maradni amin eddig voltál
    mert tudniillik a privi szervereknél nem azt nézik hogy 1óra vagy 1nap alatt nyomsz ki egy resetet..
    Ha nagyon idegesít menny Globalra vagy GSE -re
  • Dragonhelm
    #7667
    ez most fáj... ha meg akarsz szenvedni a resetért gyere frienzmu low-ra szinte semmi nicns a boltba csak angel meg 25-ös potion csomag ennyi! semmi több és ne mbuggos a szerver. 353 lvl vagyok és már vagy 3 honapja tolom a gamet... meg ez a "elf csaj" aki buffot ad ez az uj kliensbe van benne. persze értelek hogy nincs értelme a magas szorzonak de ha nem lenne funserver azt se tudnád mi az hogy raven spirit vagy mi az hogy 2nd wing... én 3-4 honapig globaloztam és fél évet funservereztem ebböl adodoan ismerem mi a hogy megszenedni a lvl-ért én a frienzmu low-on napi 1-2 szintet lépek.
    más téme: ma voltam Cs-n valam ieszméletlen jo volt akkora gyakás és a rejtett skilleket is használhattam akkora gyakás volt és nyertünk hhetente egyszer van de ez akkora jo volt 90 percig tartott 75 perc alatt megcsináltuk akkor komoly hogy az valami iszonnyat akkor királyság föleg hogy kb 3 dl volt az egész cs-n elég sokan jöttek rá arra hogy meg kell ölni engem xD én meg szopattam öket (elnézést a kifejezésért) sztem ha valaki örülni akar a játéknak az midneképp legyen 300++ os a frienzmu evo-n és menjen cs-be a guildjával mert iszonnyat zsir
  • Cence89
    #7666
    lol Kogler le vagy tiltva :DDDD ez lol volt ^^
    ide kész öröm feljönni^^
  • Ice hun
    #7665
    Azér hülyézem mer pl: én megszoktam hogy deviasban a nyugati vár mellett ülö katonánál lehet venni a szárszakat, ravolutoinon pedig nem, és én ezt nem tudtam?!? Amugy már 170lvl nél vagyok szal készülődhecc
    Vagy ott van az elf nő aki áldást ad, olyan se volt.
    De komolyan! Áruld el nekem kedves Kolger, mi a jó abban hogy pár hét alatt szarrá resized magad?!?!? még szenvedni se kell az elsőkér! De ez csak 1 vélemény, mindenki ott nyomul ahol neki jó! Szerintem
    Okés vazzeg, megnézem azt is & thx
  • Ice hun
    #7664
    Nem sértett+, mer mindenki magából indul ki!!
    És te vagy hülye mer nem csak 1 szerveren voltam szal szopóóóka de mért rinyálsz itt? te csinálod a szervert? ha nem akkor mér sírsz?
    Kiváncsi volnék ha te mennél 1 totál más szerverre mit csinálnál...
    Ahhoz képest hogy semmit nemtok a Mu-ról Forsaken-Mu-n én fedeztem fel pár dolgot és akiknek már volt akkor 60-70 resijük ők is tőlem tudták meg amikor voltak az újítások! Én hozzá szoktam ahhoz a rendszerhez és sztem szégyene a játéknak az hogy 1 hónap alatt több szár szor tucc resetelni. mi ebben az érdekes? mi a kihívás? meg tudod mondani? vagy csak a szád nagy? Te ugy kezdted hogy mindent apró trükk ment kisújból? mer ha nem akkor elqssolhatnál!
    Ugytűnik tévedtam amikor azt írtam rendes emberek vannak itt!!! De nem vitázom senkivel mer ez csak 1 !!!JÁTÉK!!!
  • vazzeg
    #7663
    hali. a heroia nem ilyen ott nem szinte semmit veni,még a 150 es küldetést se lehet megveni.
  • Cence89
    #7662
    ^^
    most megsértetted az őnérzetét^^
  • Kolger
    #7661
    Mekkora 1 hülye vagy,már elnézést.
    Mindenki látja ,hogy gyakorlatilag semmit nem tudsz a mu-ról.
    De ez még nem lenne probléma,mivel senki se úgy születik ,hogy profi.
    Az viszont kifejezetten idegesítő amit it csinálsz.
    1etlen 1szerveren voltál eddig,és kijelented hogy a frienz szégyen.
    Ha 1nap alatt megcsinálsz 2resetet,vagy te akár 1et is,akkor megkereslek személyesen ,és gartulálok neked.
  • Ice hun
    #7660
    EA!!
    Ez a FrienzMu revolutoin szerver szégyene a játéknak!!! 1óra alatt 75 lvl up
    A másikon 1óra alatt 30 szintet fejlődtem.
    Blesst+ lifot a boltban kapni...lol Itt kb 1nap 2-4 reset ha nem több. MI ebben az érdekes?
    Kivi leszek, a Heroia is ilyen?
  • Mirk
    #7659
    nem érdekel hogy nem tudod, majd rájössz, vagy hülye maradsz
  • Ice hun
    #7658
    És? nemérdekel hogy kell...
    Tényleg, honnan rax fel képet? Me ugylátom képfeltöltés már nem müxik...
  • Vdanosss
    #7657
    a hight ról
  • Vdanosss
    #7656
    én is küldök képet csak add meg a feltöltőoldalt
  • Mirk
    #7655
    esély-t ly-al írjuk
  • Kolger
    #7654
    de rossz,ez a kétszer elküldés.
    Ha a mehetre véletlenül 2szer nyomsz ,duplikálja az üzenetet:/
  • Kolger
    #7653
    Hát nem aranyos?
    [IMG][/IMG]
  • Kolger
    #7652
    Hát nem aranyos?
    [IMG][/IMG]
  • Kolger
    #7651
    Nem kell ezen annyit gondolkodni,letöltöd mind a 2öt aztán azzal mész ami jobban teccik:)
  • Dragonhelm
    #7650
    de sztem te a high xp-t szereted mert a frienzmu low az globalos csak 20 szor gyorsabb afejlödés
  • Dragonhelm
    #7649
    nah ja a nyelvujito képességem:) különben meg a frienzmu low az kihivás xD
  • Ice hun
    #7648
    huu ha
    Itt is leszarnak, max jönnek h mutassam + a runa kardom(van 3 skiles) meg a dark master settem akarja mindenki megvenni... volt hogy jött 1 surmó és exc adamantine-t akart adni érte(annak a defje jóóval nagyobb) és amikor megkérdeztem hogy mér kell neki amikor jobb van, elment... lol (power slash-ez kell stamina/AG?) amugy runet itt is olyan eséjekkel találsz kb...
    Hogy értve setteket lehet venni? boltban lehet +9fölött vagy mi? ki kéne próbálni mind2őt na majd meglásam mi lesz, és köszi!!! itt legalább vannak segítőkész emberek nem pedig:"fúúú de hülye, lool, stb..."
  • Vdanosss
    #7647
    és re hi Mirk
  • Vdanosss
    #7646
    2-t mondok
    a Frienzen azér ne jácc mert lehet settet venni és ezzel elcseszték a game-t
    a Heroian meg azer mert ott rád se hederintenek...^^
    de a freinzen van némi kihívás eza jo pl.:(runeblade szinte 1 a 10000 hez hogy találsz crywolfban.
    heroian meg vannak alapskillek amivel amikor megvan hozzá a mana meg az aggi leütöd a kezdő szörnyeket..(hozzáteszema dw alapskillje elvan naon cseszve..)
    naggyábol ezt mondom és te válassz
  • Cence89
    #7645
    a faillolt ilyen jo angol magyar kiejtés hála a nyelvújjitó fiataloknak ^^
    a szó amúgy fail/ed azt jelenti h leromlik ~ nem sikerül...stb
  • vazzeg
    #7644
    hali. hát én a heroiát mondom de valoszinűleg mindenki azt mondja amelyken jáccik.
  • Ice hun
    #7643
    Bocsi de mi az a "faillolt"??? Eddig nem találkoztam ezzel a kifejezéssel csak azér!
    Szerintetek meiken érdemes jáccani: Herois vagy Frienz-en??? Gondolom van itt aki mind2őn tolja/tolta.
    Köszikee
  • Kolger
    #7642
    Éljenek a 12.edikes osztálykirándulások:))
  • Mirk
    #7641
    nah megjöttem 3 napos szlovákiai kirándulásból, nem vertek meg minket, viszont megvan a rozsnyói pincér csaj száma, átbasztunk két szlovák parkolóőrt, himnuszt énekeltünk egy kriptában és 100 liter felett fogyasztott alkoholt összességében az osztály:D
  • Dragonhelm
    #7640
    ekkora mákot ami ma volt:
    nem faillolt egy item se most épp:
    dm helm+8+4+L
    dm glvoes+7+12
    dm armor +9+4+L
    dm boots+9+4+L
    dm pants+9+4+L
    ebböl a +9-es itemek nem failoltak ami csoda... 352 lvl vok már (régota játszok)
    különben most ki játszik a frienzmu evoultion(low) serveren? Vagy ki akar visszajönni? én szivesen segitek, lásd keb settét mert az tölem kapta tök ingyen.
  • Vdanosss
    #7639
    ^^