10360
Mu Online
  • Frosty01
    #7758
    loál :D
    gondolod hogy még árulni fogja 1 hónap mulva is?
  • Dragonhelm
    #7757
    evo-ra gyere (low) az a király...
    ma egy emberke el akarja adni a sunlight set+L -ot 115 blessért csak 1 a baj annyi blesst összeszedni nehéz dolog kb 1 honap lesz...(eddig csak ö ad el sunlight +L-ot...)
    369 lvl itt:)
  • Vdanosss
    #7756
    ha nem megy a global akkor gyere frienzre
    frienzmu.org
  • Vdanosss
    #7755
    melyik 2 között?
    mert ha a privi és a global között akkor elmesélem..
    frienzen 180+ vagyok :]
  • KisJakee
    #7754
    most már csak globalmuonline van? mi a külömbség a kettő között?
  • KisJakee
    #7753
    NEM ad email-t
  • KisJakee
    #7752
    Valaki segítsen légyszíves mer amikor regelek akkor kiirja hogy oké minden de utána nem lép be, azt irja ki hoy nem jó a kód vagy a felhasználó.
    Rámegyek hogy forgot password és akkor kidobja hogy nincs olyan kombináció a felhasználónév és az e-mail között...
    Segítene valaki? előre is köszi
  • Frosty01
    #7751
    nem kell aktiválni az accountod e-mailben??
    probáld meg, lehet hogy meg kéne próbálnod más adatokkal/jelszóval/ID-vel
  • KisJakee
    #7750
    Hi all!
    nekem lenne pár kérdésem: beregeltem magam www.muonline.com-on de semmi sem történt azt irja ki hogy nem jó a kód vagy a felhasználónév, amikor rámek hogy elfelejtettem a jelszavat akor azt irja ki hogy nincs olyan kombináció.Vártam 2 napot de semmi, próbáltam uj reg-gel semmi.
    plz help valaki! köszi
  • Vdanosss
    #7749
    lehet hogy megyek én is vissza globalra...
    csa frosty:)
  • Imisz
    #7748
    Figy dragonhelm csak annyit hogy danos most elment apagy-ra és csak pénteken jön vissza.Nekem meg kiesett a helyéről a hálózati kártya és nemrég tettem vissza és ezért vagyok csak 65+ még mindig.
  • Dragonhelm
    #7747
    ez a skin nem tetszik olyan szar... nemtom mér csinálták a régi jobban volt megcsinálva.
    ma nem volt szerencsém vagy 8 jol-t elbsaztam a pants-ba ez van... különben gyertek többet frienzmu low-ra minél többen vagyunk magyarok annál jobb. danos bocsi de elfoglalt voltam mindig szinte sok volt a party meg az üzletelés. majd megprobálok veletek is partyzni többet csak ahoz az kéne hopgy midnenki fent legyen.
  • Kicsikiraly
    #7746
    jééé mennyi MU-s én nemrég kezdtem:) most vagyok 22 lvl :)
  • Imisz
    #7745
    CSÁ FROSTYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GYERE FEL MSN-RE AMIKOR CSAK TUDSZ!!!
  • Frosty01
    #7744
    gratula
  • Hundevil
    #7743
    megvan a külddetés és bk-ként feszülök :))
  • Frosty01
    #7742
    gratula :) jó kvesztelést
  • kegabor
    #7741
    Üdvözlet visszatéréshez
    Végre térnek vissza a global pro playerek.

    PS.: Devil Gratz a Questhez.
  • Mirk
    #7740
    ez olyan izéé... áttekinthetetlen nekem:/
  • Frosty01
    #7739
    egyetértek
  • Mirk
    #7738
    nemtom de a régi jobb volt
  • Frosty01
    #7737
    re ^^
    ujra van netem
    de mi ez a fos skin??? :O
  • Hundevil
    #7736
    Megvan Global-on a 150 és a küldetés első fele a második fele már kicsit rázóssabb lesz
  • Dragonhelm
    #7735
    hahaha a mai napon csak a gloves failolt (+1+L) +8-ra
    aztán megcsináltam +9+8+L-ra a glvoest
    csak a helmem nem +9+8+L-os (nincs több jol-om)
    pedig a jol 50% esély...
  • Imisz
    #7734
    Én is remélem!
  • Dragonhelm
    #7733
    xD sikerült:P már +9+4+L-os ma megcsinálom a glvoesomat
    remélem +9-ig elmegy:)
  • Imisz
    #7732
    "GOD^^MOD" asszem és remélem hogy sikerül a helmed!Jah és már 65+ vagyok!
  • Dragonhelm
    #7731
    segitek amint lesz cuccom neked adok :)
    különben meg most fogom megint megprobálni a helmem +9-re remélem sikerül (2 szer +0-ára ment vissza T_T)
  • Dragonhelm
    #7730
    Imisz mi a játékba a neved?
  • Vdanosss
    #7729
    lekell szerintem cserélnia gépemet mert már tul gagyi és nem naon bírja a feszültséget.szal nembiztos hogy bentleszek egy ideig....
    amíg nem vagyok addig is GL for all
  • Imisz
    #7728
    Most a frienz low-on vagyok és van egy 60+-os DW-m.Aki tud segíteni cuccokkal akkor jöhet!Pl.:Scroll of ice,Scroll of poison,Scroll of twister.
  • Dragonhelm
    #7727
    358 vagyok végre:) 1 honap és talán resetem is lesz talán bár nem hiszem de 5 hét mulva sztem tuti resettel leszek különben én online vok sokszor Dragon_DL néven és FL-be nem láttam hogy irtatok volna és mail-t se kaptam ezenkivül ne whispereljetek mert lehet afkolok.
  • kegabor
    #7726
    Nézd vissza az időpontot, én az aktuális hireket mondtam, amit szószerint lefordithatod a GMO honlapján. Az nem tőlem függöt, hogy utánna 1 nappal később a fórumra kikerült egy uj hir.

    Közben sikerült keresnem egy kissebb összeget, amit az adott helyzet hozott össze. :D
  • Cence89
    #7725
    lol^^
    te globalonjátszol? :DDD
    én 1-2x ha felnézek 2 hetente de a barátaim modnják h mivan és hát....
    amugy nem törlik az itemeket, most kaptam linket ahol leirták szal csicska K2!!
    WEBZENT AKARJUK ^^
    náluk legalább volt igazi MU nem ugy mint ennél a szar K2 nél
  • kegabor
    #7724
    Sajnos a tények ott vannak, ha törlik, ha nem, akkor is csak találgatni tudsz. Végülis semmi célja nincs azokanak az embereknek akik a piacon seteket/fegyvereket árulnak kisebb összegekért.

    P.S.: Én még mindig jól jártam ezzel és támogatom a K2-t. Azonkivül szerintem kezd kialakulni egy olyan közösség, aki tud komunikálni angolul.
  • Cence89
    #7723
    az a baj h ennyi eszed van, már bocs de tényleg nem sértegetni akarlak de nem gondolkodol
    kitörlik az itemeket oszt agyő, asziszik a hülye k2 ösök h ezzel megoldják a problémát pedig nem. Csak segitenek a dupereknek gazdagodni és az hogy kitörlik még nem biztos h abb hagyják, ha gondolkodnál tudnád h miért törlik ki, na miért?
    h aki elbukott mindent menjen esetleg p2p re azaz Valhallára mivel f2p serverek levannak szarva, semmi védelem hackerek minden, afk ellen hozzák az új dolgokat, meg lehuzzák azt aki anno vett magának ha nehezen is oan itemet ami dupes volt és nem tudta (de jobbra nem volt pénze) és most szépen elbasszák nekik de csinálják mert HAJRÁ K2 vmi hasonló megy mostanság a magyar kormányon HAJRÁ GYURCSÁNY ^^
    de oly mind1 mert ezt a MU-t már megölte a K2.
    vissza térve ezzel nem akadályozzák a dupereket csak segitenek meggaszdagodni nekik, mert ki gondolja h abba hagyja majd a dupelést mikor a legnagyobb profitja lehet belöle?
    ki hagyna abba egy vállalkozást pont akkor mikor a legtöbbet kiszedhetne belöle? naná, hogy senki...
    és mielött jönnétek a gameguardal meg a többi védelmével a gamenak, ha nem tudnátok ezt eddig is mindig sikerült kijátszani és mivel most is van hack globalra a dupelést sem lesz nehéz megoldaniuk...
  • Ice hun
    #7722
    Na félve de megkérdem, hogy a life-ot nem ugy kell használni h beleteszem az armorba pl, és az +defet?? vagy van ennek is valami különlege követelménye ogy növelje?? Mer én személyszerint úgy tom hogy beleteszem és ad(háromszor próbáltam). vagy mind 3× pechem volt a rohadt 50% miatt?:O
  • Vdanosss
    #7721
    ahogy elnézem nem fogok tudni semmit sem jáccani amíg nem lessz jobb monitorom mert ez vagy kikapcsol vagy Rountime error. az is lehet hogy sima reinstall elég lenne de már a gépem is 20. századi :S
  • Vdanosss
    #7720
    mert eddig nem volt ilyen és te jáccottál folyamatosan
    irigyellek:D
  • Mirk
    #7719
    én tudok ölni bárhol