10360
Mu Online
  • Dragonhelm
    #7878
    elöbb utobb feltörik.
    különben is van aki abbol él hogy eladja a hackeket a gamekre szoval egy idö után feltörik csak sokára:)
  • Frosty01
    #7877
    az nagyon sok
    egyébként halálbiztos hogy nem lesz dupecheck???
  • Cence89
    #7876
    azt irták nem lesz dupe check
  • Cence89
    #7875
    felnéztem :)
    nem sok minden változott
    1 pali 65 b ért érul +11+16+L os brass settet ensomhet :)
    de darabja oan 10-13b körül van (helmet láttam+11+12 11b ért)
  • Frosty01
    #7874
    amíg nem lesz dupecheck, addig ne is álmodozz a brass setről! :D
    egyébként nem sok lóvé talán 7-8Bless / darab
  • ensomhet
    #7873
    Gondolom lesz egy limit, hogy mennyi ideig kell elkészíteni az új accountokat, és hozzájuk rendelni a régieket. Az újakkal már ki kell választani, hogy melyik realmbe kerül. Az angol ABC betűin és számokon kívül mást tartalmazó karaktereket át kell majd nevezni, semmilyen más karakter nem engedélyezett. Ugyanez a probléma a guildok esetében is fennáll, tehát valószínűleg újra létre kell hozni őket.
    A sima fizetős havi 5 dollár lesz, a premium vagy plussz pedig 8 dollár. Sajnos realmenként 3 ingyenes szerver lesz, ebből egy nonpvp, és a fizetősök is ráléphetnek, így valószínűleg állandóan tele lesznek, akárcsak a 7x xp idején.

    Mayán mennyibe kerül egy sima +11+16+L brass set?
  • Frosty01
    #7872
    én még nem tom :/
  • Cence89
    #7871
    szoval midgard és helheim hmm
    ha nem csinálok vmi oat h egyikre átmegy elveszik az accom v mi?
    szoval a 2 server közül ki meik serverre költözik?
  • Dragonhelm
    #7870
    köszönöm... csak néztem hogy 3 nap alatt kb 1 oldalnyit irtok máskor meg 1 hét alatt 3 hozzászolás :S nembaj legalább felélénkült a forum
  • remfarkas
    #7869
    Muszáj lesz menni annak aki globalon marad, mert nem lesz se maya, se wigle, se valhala; csak midgard és helheim lesz.
  • Cence89
    #7868
    ez értelmes beszolás volt... :)
  • Dragonhelm
    #7867
    sokat irtok emberek... tök 8 ugyis 2 gépem van egyiken afk másikon forum... nemsokára resetelek freinzen de nem nyerek vele sokat mert:
    10b 10 s 10 jol 10 c 100kk és cuccokat az inv-be kell tenni T_T és csak 350 + stat marad, de hamár 4 nap mulva resetnél leszek akkor minek abbahagyni:) max5 nap..
  • Cence89
    #7866
    szoval akkor innen mindenki megy vmeikre ^^
  • Frosty01
    #7865
    nem úgy lesz...
    az összes mostani összeolvad 2 naggyá + 1 premium+ extra szerverré (ami emelt exp rate-s lesz)
  • Cence89
    #7864
    én ugy értesültem hogy marad 3 - 3 f2p server is és amit levettek többi 3-3 servert f2p ből abból lesz ez az új server csoport+még hozzá raknak
    és igy marad 3 maya 3 wigle és a 3 fizetösserver csoport...stb
  • Cence89
    #7863
    átmenni?
  • Frosty01
    #7862
    szerintem mindenkinek kötelező lesz
  • Cence89
    #7861
    és ki fog elmenni ezekre az új serverekre?
  • Cence89
    #7860
    én nem jáccom csak kérdezem
    nincs már mivel játszani ^^
  • kegabor
    #7859
    Én játszom. Nem is kis haszonnal.
  • Frosty01
    #7858
    mert te játszol?
  • Cence89
    #7857
    mellesleg van valaki itt aki még mayázik globalon? ^^
  • Cence89
    #7856
    na most javitották ki a paintot ^^
  • Cence89
    #7855
    :)
  • HeadJudge
    #7854
    szeműűűveg. LoL.
  • Cence89
    #7853
    Judge sajnálom hogy nem látod lehet a sok gépezéstől elromlott a szemed és szeműveg kéne és határozottan nem a jpg tömörítés dolgozik :)
  • Vdanosss
    #7852
    te is fociztál már?
  • HeadJudge
    #7851
    Azaz!

    És nagyon cool!
  • Vdanosss
    #7850
    a battlesoccer az nem az arena foci?
    azt már többmillioszor jáccottam.
  • Vdanosss
    #7849
    én is egyet értek az oldalt tekintve judgeval.
  • HeadJudge
    #7848
    Szerintem a muonline.hu oldal gyönyörűűűen meg van csinálva.

    Én akárhogy meresztgetem a szemem, nem látok semmit, ami - 'paintos' lol - lenne. Nem lehet, hogy azt látod ahogy a jpg tömörítés dolgozik?

    Ja, és a játék nagyon sirály, már 221 vagyok, és a questet is megcsináltam. Két másik guild már tolt egy battlesoccert, azt mondták nagyon állat.
  • Cence89
    #7847
    nem, tévedsz én a játékot nem fikáztam
    csak mondtam h miután az oldal paintos SZÁMOMRA mien lehet a játék de egyátalán nem fikáztam csak az oldalt és a 2 közt van különbség :)
  • gforce9
    #7846
    fikáztad, olyan dolog miatt, ami a játék szempontjából abszolúte lényegtelen, ebből nekem az jön le már ne is haragudj, hogy csak rosszindulatúan kötözködsz, de mindegy :)

    van 150 karakter csinálva eddig ez minimum 100 user, tekintve, hogy reklámmentesen érte el ezt a számot 5 nap alatt sztem egyátalán nem rossz... csak épp délelőtt a skacok suliban vannak :) most épp vannak 23-an a 2 szerveren, mivel az egyik szerver pvp a másik nonpvp így igazából érthető hogy az 1-es szerveren van a játékosok zöme.
    Egyébként próbáld ki :)
  • Cence89
    #7845
    a winghez kell egy
    minimum+4+4 es chaos fegyver (CDA,CLS,CNB)
    minimum 1 chaos
    és zen
  • Cence89
    #7844
    hát ha valami "nagyon fasza" akkor igen lehet 5 nap alatt 50-100 játékosa
    akár hírdetés nélkül is. és képzeld nem egy honlap van amit én csináltam és nem kopintott, nem ugy mint a MU.HU-é arról nem tehetek, hogy nem ismered fel h mi paintos munka és mi nem, továbbá egy szóval sem emlitettem h szar lenne a server de ha igen kérlek másold be...
  • gforce9
    #7843
    nem is fog csak lassan nőni a létszám, mert a megnyílása nme volt bereklámozva, szépen majd odaszálingóznak azok, akik megunták az olyan szervereket, ahol minden az ölükbe esik (exp, itemek)
    5 nap alatt egyébként mégis mit vársz? 50-100 online játékost? lol
    A muonline.hu szerver sokkal stabilabb és probibb mint bármelyik más magyar mu szerver szerintem, és ez a szerver a legkevésbé noob, az expen ha jól tudom most vettek visszább még(de ez nem 100%). Könnyítve nem lesz a szerveren szerintem, úgyhogy megéri az elejétől játszani. Próbáljátok ki :) Nem kerül sokba a klienst letölteni meg regelni.

    Cence írta ez a paintes dolgot... jó akkor csinálj honlapot stb. paintben, látszik te azt használsz mert kapásból megmondod, hogy ott készült, grat hozzá.
    Sztem mind a kliens, mind a honlap nagyon profi, itt ott még hiányos, de pl ritkán látni magyar szerveren olyat, hogy a useraccokat és a fórumaccokat össze kapcsolják, meg hogy autoupdate van a kliensben meg sok más dolog.

    gyertek próbáljátok ki :D
  • Inferno
    #7842
    Sziasztok ! ^^
    Nah már most én régen Mu-ztam mikor még be indult az official, és megint elkezdtem :D,nah már most ti jobban tudjátok hogyan lehet szárnyat csinálni(elfelejté vala :D), vagy ha tudnátok linkrt adni azis jóvolna^^.
    Előre is köszi a helpet :) !
  • Cence89
    #7841
    mikinod van?
  • HeadJudge
    #7840
    Ja, valami állat feltörte az accountját. Nem te voltál véletlenül?
  • Cence89
    #7839
    nem hivatalos
    privát server csak annyi hogy az oldala lekopintott a globáléról.
    az 1ik MM saját maga mondta hogy privát ha hivatalos lenne ugyan ugy mint a vietnámiakat minket is kitiltottak volna globalról
    bár ki tudja..
    nézegetem igy naponta h mennyien játszanak sztem tiszta élvezet lehet
    a rekord az első serveren 21 volt ez ma dölt meg ^^
    a másikon 5 volt a max eddig
    élvezetes lehet ien nagy téren ennyi embernek :)