10360
Mu Online
  • KingArcher
    #7998
    De szeretem ezt a másikat üsd a ctrl-el Csak ha jön 1 nagyobb... Múltkor leütött 1 MG Dev3-ban,erre visszamentem aztán leütöttem ^^ Na igen,csak ha hívja haverját vagy nagyobb karival jön,akkor elég idegesítő
  • Vdanosss
    #7997
    én visszahuzodok kicsit a globalra:P
  • Dragonhelm
    #7996
    aki akar jöjjön mert tok settet red spirit ( armor nélkül) dark steel set (armorral) thunder hawk set (armor nélkül) dp sett ( armor nélkül)
  • Dragonhelm
    #7995
    attol függ ki volt az... a neve alapáján simán tudni lehet h hacker gm vagy pedig csak fanatikus :)
  • Vdanosss
    #7994
    nem:D
    ő mondta, és a speed-jeről meg abbol hogy 1skillből meghalt a monster, abbol állapítottam meg:F
  • Frosty01
    #7993
    csak az nem fér a fejembe hogy hogyan láthattad azt hogy a tag full statos, biztos telepata vagy ...
  • Vdanosss
    #7992
    akkor lehet hogy gm-et láttam xD
  • Frosty01
    #7991
    úgy néz ki beadta a kulcsot a GMO, már tegnap késő du. óta nem mennek a szerverek
  • Dragonhelm
    #7990
    evo csak a gm tudna fullos lenni és a top 1 épp 11 rr-es( 350 point / rr)
    a ravenem már vűfull (lvl 50) és valszeg leváltom eladom azt szerzek egy horse-t :)
  • Vdanosss
    #7989
    én meg fullos vagyok frienzen :D
    kár hogy nem azon a felén o.O
    láttam fullost az evo-n is '-.-
    a Magyarrol van szo és asszem King archer is azon nyomja -.-
  • Dragonhelm
    #7988
    pls mondjátok hogy melyik szerverröl beszéltek mert nem egyértelmü számomra (valszeg a magyar murol) én mindjárt 2 reset leszek Frienzen megy ez lassan:)
  • KingArcher
    #7987
    császtok,KalOnline-ozok is,azért KingArcher a nevem. Per pill lvl 204 DK vok,aki akar partyzni,vagy eladni jó DK cuccot vagy fegyót akkor szívesen várom a találkozást [name: DARKKNIGHT]
  • Vdanosss
    #7986
    nekem nem jött be :F
  • Kicsikiraly
    #7985
    én má azon nyomom :) minnyá 150es a karim :) excellent bill of balrog meg hasonló +7esnél nagyobb cuccok :)
  • Frosty01
    #7984
    Midgard-os /199lvl-es BK/ accountomat cserélném CS accountra :]
    akit érdekel -> privi.
  • Vdanosss
    #7983
    Szeritnem is megnézte mindenki és már 10oldallal ezelőtt megis mondta mindenki a véleményét róla..
  • Cence89
    #7982
    akit érdekelt már megnézte sztem :)
  • Kiado
    #7981
    naszal www.muonline.hu
  • Kiado
    #7980
    come come come magyar mu serverre :)
    Ide
  • Frosty01
    #7979
    oh milyen meglepő :D
  • Dragonhelm
    #7978
    én is frienzezek csak én a low-on azon kívül éppen tanulnom kell :S
  • Mirk
    #7977
    én még mindig frienzmuzok
  • Vdanosss
    #7976
    télelg kivanhalva a forum:Q
    de már énse muzok nagyon
  • Cence89
    #7975
    enyém sm még most sincs átvive ^^
  • ensomhet
    #7974
    Elolvastam angolul az egészet, csak nem emlékeztem rá, mindegy, annyira nem kár értük. Ettől függetlenül a transfer gyakorlati megvalósítása lehetett volna logikusabb.
  • Cence89
    #7973
    ez a forum is hogy meghalt :S
  • remfarkas
    #7972
    Nem kellett volna hibaüzenetet adnia, nekem is volt valhalán is meg wigle-n is karim, Minden le volt írva világosan :/ Pedig Ste fordítása minden lényegeset leír..
  • ensomhet
    #7971
    Legalább valami hibaüzenetet vártam, hogy nem lehet... Mindegy végülis, csak egy 110es EE volt benne néhány +7+8/12 silk cuccal.
  • remfarkas
    #7970
    Egylépésben lehetett volna átvinned mondjuk maya-s karikat midgardra, wigle-seket helheimra. Később cash-ért lehet átvisznek másik karikat is.
  • Cence89
    #7969
    hát ne is várj sokat, mig nem mutatsz feléjük lóvét addig nem nagyon fogják érdekelni a gondjaid..
  • ensomhet
    #7968
    Nálam is volt némi probléma, én úgy értelmeztem, hogy egy régi account, amelyhez maya és wigle karakter is tartozott, azok egy közös accountba kerülnek majd át - feltéve ha férnek. Ennek értelmében először a wigle karaktereket vittem át, aztán a mayásat, és bejelentkezéskor csak a mayás maradt meg... Úgyhogy vagy én értettem félre, vagy nemtom, de valami hiba biztos volt, hisz akkor miért engedélyezte mindkettőt egy közös új acounthoz rendelni, ha nem lehet... Írtam nekik ticket-et, de nem igazán remélem, hogy bármit fognak csinálni...
  • Cence89
    #7967
    félre értések elkerülése miatt az accot természetesen nem akarom elveszteni, de jáátszani sem szeretnék vele most 1 ideig arról pedig hogy hogyan kell átvinni most halvány lila gözöm sincs, az utobbi 3 napban meghalni nem volt időm nem hogy MU val foglalkozzak, és a K2 ügyesen megcsinálta, 1ik nagyon jo barátom mindent elvesztett msot MU ban :(
  • ensomhet
    #7966
    Ha annyire nem kell, akkor hozd Helheimre és átveszem.....
  • Vdanosss
    #7965
    Nice -:)
  • malcom
    #7964
    Hello. Sok dolgom volt az utóbbi napokban ezért nem válaszoltam.A karakterem most a losena.ru szerveren van( többnyire oroszok és ukránok játszanak) Itt játszik a többi barátom is ezért vagyok most is ott. A probléma azóta sem oldódott meg még mindig ugyanazt ítrja. Egyébként azóta van egy 2 resetes 250lvl-es MG-m is.
  • Cence89
    #7963
    még nem
    ne hidd el akkor, időm se volt még rá és azt sem tudom,hogfy mint hogyan, na meg ha nem akarok játszani akkor minek mentsem el? aki miatt felmentem játékra 1 ideje azok már megvannak msn en nekem :)
  • Frosty01
    #7962
    aha, csak azt ne mond hogy a 220+ sm-es karakteredet nem mentetted meg.
    úgysem hiszem el -.-
  • Cence89
    #7961
    kegabi
    semmi okom elrakni phuongot mert nem is nagyon játszottam vele..
    és nem megyek 1ik serverre sem mivel már jó ideje nem is MU zok :P
  • Frosty01
    #7960
    jah mert éppen accountot próbálok menteni :D
  • Vdanosss
    #7959
    30rr ati....ati:D
    lemaradsz