10360
Mu Online
  • Hundevil
    #8118
    :( kár én a midgarde-n vagy min vagyok
    ott játszik valaki?
  • ensomhet
    #8117
    Helheimen vagyok, Ensomhet, Nightbreed és Gravewish karakterekkel.

    Ha bugmentes lenne a privát, akkor használhatóbb lenne. Nincs értéke ott a tárgyaknak.
  • Vdanosss
    #8116
    ratyi.
  • Kiado
    #8115
    Crywolf és Kalima benntvannak, egyébként a muonline.hu ról beszéltem.
  • Vdanosss
    #8114
    kiado...
    a magyar szerverek általában szar (tiszt.a kivételnek)
    és Land Of Trial már nem a legujabb.
    a legujabb pályan Kantru Ruins,Remains
    utána jön crywolf,kalima, trial
    és ugy még szarabb lenne a mu szerintem ha bevezetnék mivel crywolf eventben a balgass bol biztosa esik.
    de most megint kioktatok nobokat?:D
  • Hundevil
    #8113
    ensomhet mi a neved globalon? meik serveren nyomod? lvl?
  • Kiado
    #8112
    Pedig jó lenne az a magyar server, ha végre bevezetnék azt az új helyet, asszem Trial a neve, vagy nemtommi, ott esik a vulcano armor is, ami hiányzik a settemből :<
  • ensomhet
    #8111
    Én mostmár szinte csak global, meguntam a magyart, semmi kihívás nincs benne.
  • Hundevil
    #8110
    játszik itt még valaki globalon? vagy egyedül vagyok?
  • Mirk
    #8109
    nem kell a legelsőbe visszamenned( ami a te esetedben noria), minden városban lehet kapni nyilat(és a helyzet még mindig szar mivel csak 3 város van).
    Az egy jó megoldás, hogy telepakolod az invertoryt meg a personal storet is nyíllal, akkor kevesebbszer kell mászkálnod:)Persze akkor nem tucc felveni semmi itemet:) Ez ilyen ördögi kör ám. Vagy nyilazol vagy felszeded a cuccot. Vagy indítasz bk-t:)
  • Vdanosss
    #8108
    meik serveren jáccol te?....
    az 1.,2. amit irtál mind2 privát szerverre utal
    eddig aszittem globalozol.
  • Noodlee
    #8107
    Lenne még pár láma kérdésem, mivel a hivatalos .com oldal is olyan fukar információ terén, mint a magyar.
    Amikor kiválasztom, hogy melyik szerveren szeretnék játzani(Sicurezza), akkor a szerver mellé azt írja, hony nem PvP, de ingame meg azt hogy PvP. Ez most hogy van?
    Hogy tudok valakit betenni friendlistbe anélkül, hogy kivágna a gém? Gondolom ez bug.
    Ha netán van valakinek noob karija, mint az enyém (lvl 60 körüli) és lenne kedve kicsit együtt gibbonkodni, az jelezzen, mert amúgy sincs sok élet ezen a szerveren, pláne tök egyedül...
    A nagyokat nem akarom nyaggatni játékban, hogy segítsenek, az alacsony szintűek, meg előszeretettel lenyomják azt a szörnyet, amelyik engem támad, és a lootot lazán elteszik, majd mennek tovább. Nem is tudom mi lenne, ha itt is tele lenne a szerver br, swe, pl játékosokkal :P
  • Vdanosss
    #8106
    igen.
    ahonnan warpoltál oda már csak visszafutni lehet.
  • Noodlee
    #8105
    Ty!
    Gondolom csak a városba tok warpolni, visszafelé sétálhatok.
  • Vdanosss
    #8104
    ha megnyomod az ,m' betüt a billentyűn megjelenik a Warp lista és ott 1katt ésmár vissza is visz a város közepébe.
    de lehet venni town teleportot is.
  • Noodlee
    #8103
    Köszi az infókat!
    Hogyan tudok megtanulni teleportálni, vagy ilyesmi, mivel elég sokat kell vissza mászkálnom a legelső városba ammoért, mert máshol nem kapok nyílvesszőket.
  • knightbali
    #8102
    Tudom nálam is ez volt, ezért egy másik 1.02D szervert patcheltem meg ami a gépemen volt.
  • Vdanosss
    #8101
    ehh:D
    szép megfogalmazás :DDD
    énsem mondhattam el volna jobban;)
  • Mirk
    #8100
    55ös szinten még ne ugorj neki a golden goblinnak. Több hp-ja van mint neked, nagyobbat üt mint te és még aranyosabb is. Blood castle-ba nem lehet csak úgy elsétálni mint deviasba. Ahhoz belépő kell, meg megfelelő időpont meg egy archangel kéznél. Odaviszed hozzá a belépőt(cloak) aztán bemész ha éppen nyitva van. Azér nincs külön vault hogy meg tudd oldani a karakterek közti cucccserét. Mert ugye a saját kasztodhoz tartozó tárgyakból mindig kevesebbet találsz. Lock arra jó hogy ha valaki feltöri az accountodat, még fel kell törnie a vault kódodat is, így csak másnap fogja elvinni minden cuccod:)
  • Noodlee
    #8099
    Hiho Népek!

    Két napja játszom, sikerült összehoznom egy lvl 55 FE-t, de lenne pár kérdésem. Pl a Golden szörnyekről semmi infó egyik oldalon sem. Hányas szinttől ugorhatok neki egy golden gobónak? Hány hp-ja van? Merre van a Blood Castle? Egy accounton ha van több karakterem, akkor miért nincs mindegyiknek külön ládája a városokban? Mire jó a lock/unlock a ládánál?
  • Frosty01
    #8098
    grat :D
  • Hundevil
    #8097
    ^_^ nah remek tudok warpolni
  • Frosty01
    #8096
    global mu-s accountomat (235+ bk) full plate settel, szárnyal + minden kiegészítővel elcserélném egy életképes CS accountért.
    [jelige: aki átbasz azt átbaszom a falon]
  • Vdanosss
    #8095
    a servert letöltöttem.. és telepítésnél kiirja hogy purchase.. aztán ha rányomok bejön egy oldal amin lelehet tölteni valamiket és azzal meg megincsak nemérek semmit....
    1szoval nem jáccok azon a Mu n ;)
  • Syab
    #8094
    http://deejayz.extra.hu/mu.zip
  • Syab
    #8093
    Itt egy kép hátha segít valakinek!!!
  • Syab
    #8092
    Hi all!Segítséget szeretnék kérni!elhatároztam hogy csinálok egy mu szervert,minden jól is ment és mikor csatlakoztam a saját szerveremhez 1-2 perc után ledobott automatikusan a szerver!Most kaptam egy új jobb gépet gondoltam belevágok megint és a probléma ugyan az volt!Egyébként 1.02d szerver!A segítséget előre is köszönöm!

  • Mirk
    #8091
    hát ja esetleg:)
  • Vdanosss
    #8090
    :D
  • ensomhet
    #8089
    Jobban járnál, ha nonPvp szerveren játszanál, már elmúlt volna.
  • knightbali
    #8088
    bocsi itt a jo link, de most mondom elég noob undeerworld.mooo.com
  • Hundevil
    #8087
    Hola! o/
    enyhén pk-s vagyok 2. napja megy a gép belogolva a mu-ba és semmi eredménnyel han ha majd kifehéredek talán elkezdek megin játszani
    amgy hányan vagyunk még magyarok? tudom migrálás óta kicsit lecsökkent a létszám de mégis kb hányra?
  • Cence89
    #8086
    és mi az oka? :)
  • Vdanosss
    #8085
    van...
    ha megadod az msn címedet átküldöm.. asszem:D
  • ensomhet
    #8084
    GlobalMU-hoz van-e működő minimizeretek?
  • HeadJudge
    #8083
    Nem jön be semmi.
  • Vdanosss
    #8082
    ilyen oldal nincs is
  • Vdanosss
    #8081
    lol mennyi szaros magyar server de megnézem ;)
  • knightbali
    #8080
    muunderworld.mooo.com magyar szerver, akinek kedve van benézhet.
  • remfarkas
    #8079
    Naja :P Néha azért visszanézek ide, és télleg elég halott.