10360
Mu Online
  • remfarkas
    #8198
    :) miért? tök izgis game, bottal otthagyhatod egész napra, monitor közelébe se kell lenned és fejlődsz, még bless is potyoghat, igazi real time mass party mmorpg. Két kézzel tömöd a hamburgert és gúvadsz a 360 ban pörgölődő karidra.. már ha pörög egyáltalán.
  • nyunyu1
    #8197
    szerintem meg a muonline úgy ahogy van szar csak hackkel jó játszani
  • Cence89
    #8196
    hát köbö ^^
  • remfarkas
    #8195
    A magyarok szervereitől ments meg uram minket :D
  • Noodlee
    #8194
    Én a magyaron játszonm, és pár bugtól eltekintve szerintem nincs gond vele.
  • Shaman
    #8193
    mért nem ajánljátok a magyar szervereket? mi a gond velük?
  • Noodlee
    #8192
    Ez a kérdés komoly?

    Mivel a karakteredet nem a te géped tárolja, hanem egy szerver, így nem fogsz tudni a régi karival játszani egy tök más szerveren.
  • ReHARD
    #8191
    HI aLL! Én most a magyar szerveren jáccom, szerintetek ha átmegyek akármilyen másik szerverre tudom hasznáni ott is a karimat ? Amugy hogy lehet másik serveren jáccani ?
  • Baluss17
    #8190
    Amúgy én most egy félig magyar félig román szerveren játszok meghívásosan jutottam be úgy naggyából egybe van bár még kérdéses a szerver működése.
  • Hundevil
    #8189
    őőőőő hát nem is tudom szerintem is hanyagoljuk a magyar servert:)
  • Vdanosss
    #8188
    meik serveren jáccatok?
  • ThreeDee
    #8187
    RR ALL?
  • ThreeDee
    #8186
    DE VETTEM EGY EXE GREAT LORD +9 SCEPTERT:)
  • ThreeDee
    #8185
    NEM LEHET ELEJTETTEM EGY SOLEY SCEPTER +12 ÖT
  • ThreeDee
    #8184
    az anarchia a legjobb szerintem.szerintetek meik?
  • ThreeDee
    #8183
    amugy én 12 éves vok és már naon rég jáccok és nincs bajom senkivel.mondjuk az embereken látszik hány éves:)
  • ensomhet
    #8182
    Frissebb videokártya drivert kellene feltenned, a gépednek bírnia kell.
  • Shaman
    #8181
    oksa köce
    szólok majd
  • Noodlee
    #8180
    Hali Sámli!

    A gépigényt nem tom, de nálam 1.6-os procival nincs gond.
    Majd szólj, hogy mikor próbálod ki otthonról, és akkor majd segítek kicsit, mi merre.
  • Shaman
    #8179
    noh leszedtem én is eme játékot,csak még nem tudtam vele játszani,mert lennt vagyok mutteréknél,s az ő kis P3 900 (ATI 7500)-as gépükön kábé meg se mozdul :-p
    Bejön az induló képernyő,ami 5 secenként változik,gondolom ott körözne fennt valami lény :-p Az egeret is 5 perc alatt sikerült rávinnem a menü gombra :-p
    Gépigény mennyi? (remélem otthonról majd elindul)
  • Noodlee
    #8178
    Hát azért előfordul párszor a drop lag.
    Volt olyan is, amikor 2-3 perc után esett a cucc, de nem jellemző. Szerintem elég jól fut a szerver.
  • Cence89
    #8177
    jujjjj de szar vagy, hazudgálsz össze vissza hát 250 playernek laggmentes perfect neked meg szar... bujj el :)
  • Baluss17
    #8176
    Hát igen.Ízlések és pofonok.Nekem se jön be az állitólagos "hivatalos" szerver.Lehet nem tévedhet 250 player de én amikor fent vok mindig laggol a szerver.Ami nem csoda csak én igy nem tudom élvezni nekem semmi bajom vele nem is lehet mivel nagyba elkerülöm:PDe amugy mitől hivatalos?Tudtommal egy hivatalos szerver van az a global:)
  • Cence89
    #8175
    kedves HeadJudge igenis játszottam a szerveren, szóval állitásod már itt megbukott és ha neked eredeti angol az a server akkor nézzegesd még egy kicsit, vagy vegyél fel szeüveget... nem szokásom hazudni, és nem értem, hogyan jön ide több szerver? én a MuOnline.hu rol beszéltem
    de hagyjuk a rizsát... amit nyomos érvnek felhoztam te azt meg se emlitetted...miért is? :)
  • Noodlee
    #8174
    Valóban, csak az a baj, hogy egyre több primitív idióta van a szervereken :(
    Kár, hogy nincs valami 18+ -os szerver, ahová a kis 14 éves marhákat nem engedik fel...
  • HeadJudge
    #8173
    Cence89, te melyik bolygón élsz? A magyarosítás kb. két hete volt fent, 2 napig. Azelőtt és azóta is az eredeti angol nyelven megy a játék. Ebből látszik, hogy össze vissza hazudozol, életedben nem játszottál a szerveren. Majd akkor alkoss véleményt, ha összeszedtél egy jópár reszetet.
    Egyébként még annyit, volt sok, magyarok által üzemeltetett szerver, 10-40 online játékossal, akik kis részben magyarok, nagyrészt külföldiek voltak. Mind megszünt rövid pályafutást követően.
    A muonline.hu 250-300 online, kizárólag magyar játékossal minden idők legsikeresebb magyar szervere, ahol végre egy igazi magyar mu-s tárasdalom van kialakulóban. No meg az a 250-300 online player biztosan nem téved, te viszont igen!
  • Tankerka
    #8172
    amugy a vistát nem akarom letörölni
  • Tankerka
    #8171
    szerintem angolul sokkal jobb volt mint igy mer akkor nem volt ijen rossz, és akkor még jobb volt mint igy ezért szerintem inkább az angol a jobb, persze nem azért mer most ez nem jó, csak nem annyira mint amikor még angol volt, szóval szerintem igy is jo meg ugy is...
  • Cence89
    #8170
    nos, ma 1ik barátom kérésére leszedtem a Magyar MU-t azaz a MUolnine.hu-t a véleményem a serverről, hogy egy nagy rakás fos... elöször is Magyar MU, nem értem h a felét leforditottálk a felét nem, miértnem hagyták angolul az alapokat? másrészt annyi bug van benne h azt se tudom hol vagyok... harmadszor ONLY nagy betüs kari nevek... aztán ÉKEZETEKET nem lehet írni MAGYAR szerveren.... és még a cenzura is nagyon jól megvan oldva....
    szoval grat a fejlesztöknek minden elismerésem csak igy tovább
  • ensomhet
    #8169
    A Vistára miért van szükséged?
  • Tankerka
    #8168
    melyik ér többet?
  • Tankerka
    #8167
    Valaki léci segitsen!!!!!
    Miota feltettem a vistát azota nem indul el a mu. :((((((
  • remfarkas
    #8166
    Lehet, de én nem mu szervert csinálok. Csak visszanézek mer vannak régi ismerősök.
  • Cence89
    #8165
    "védelem sikeresség ráta"
    hát ez.... erre nincs szó ^^
  • HeadJudge
    #8164
    Szerintem sem volt túl jó ötlet ez a magyarosítás. Még szerencse, hogy az itemek nevét meghagyták eredetiben. Egyszerűen nem hangzik jól magyatul a 'defense success rate', még ha ua. is jelenti, mint amit írtál. Hosszabb szövegeket meg nem lehet írni, mert nem fér ki. Ebből látszik, hogy az angol hatékonyabban fejezi ki magát.
    Mellesleg le is vették az egészet, és visszatértek az eredeti angolra. :D
  • ensomhet
    #8163
    Nem tudom a privát szerverek forráskódként vannak-e meg, vagy csak konfigurálhatóak, de ha utóbbi, akkor alapvető hibákat úgysem lehet javítani. A muonline.hu -n próbálkoztam egy ideig, de elég hamar (1-2 hónap?) meguntam, semmi kihívás nincs ezekben. Most az egész le lett fordítva magyarra, a "védelem sikeresség ráta" elolvasása után döntöttem úgy, hogy inkább kilépek...
  • remfarkas
    #8162
    Én nem adom oda :P De nem is fogok vele játszani, elég dolgom van adminisztrátorként a szerverünkön bezzeg a mi fórumjaink nem halottak, csak kár hogy nagy része bugokról szól ^^
  • Cence89
    #8161
    köbö ^^
  • Warsheep
    #8160
    Ha valaki abbahagyni készül a játékot és nincs kire hagynia a karakterét annak jelentkezését várom:D
  • Hundevil
    #8159
    pukk ez a fórum kész, leamortizálódott, kihalt, meghalt, kampec,...