10360
Mu Online
  • Frosty01
    #8238
    mellékesen ha vért hugyozok se lenne meg ebben az évben meg az első reset sem, mert nem jut rá heti 10 percem se hogy játszak :D
  • Frosty01
    #8237
    itt nincsennek ilyen hülye szabályok.. káromkodhatsz szidhatod az ellenguild annyát is akár, afk simán engedélyezett...
    Revolution 850X evo meg 12x exp talán asszem. most valami update van, nemtudommeddig.
    drop rate? jókérdés :D... én csak azt tudom mondani, hogy viszonylag jól esnek a cuccok
  • ensomhet
    #8236
    ReHARD: melyik?

    Frosty: nekiláttam a Frienz MU letöltésének, az Evolution-t fogom kipróbálni. AFK engedélyezett-e? Mekkora a drop rate?
  • ReHARD
    #8235
    A mai nep rekord, osszesen 6 szor dobott ki,egymas utan 3 szor es visza se enged
  • ensomhet
    #8234
    Helheimen vagyok, ott 4 magyarral beszéltem. Az egyik srác elkezdte összegyűjteni őket, abban a guildban 5 ember van, ebből nem tudom mind különböző ember-e.
  • Frosty01
    #8233
    ensomhet: mekkora még a magyar népesség (ami megmaradt) a globalon?
  • Frosty01
    #8232
    hali!
    unatkoztam gondoltam visszanézek ide is, és jujj.. mik vannak :o
    akik bugmentes törtet akarnak: http:\frienzmu.org
    a többiek meg maradjonak globalon :p
  • ReHARD
    #8231
    Hat hogy mi a gond a Globallal inkabb nem reszletezem
  • ensomhet
    #8230
    Miért, mi a gond a globallal? Az az alap...
    Ráadásul mint új accountos nyomhatod a fizetősön 60as szintig, 3x xp-vel.
  • Noodlee
    #8229
  • ReHARD
    #8228
    Asszem most hogy kiprobaltam a GlobalMUonline-t visszaszivok mindent amit a MU.hu rol mondtam ! Ezutan a Global Mu-t fogom szidni :D

    Bar az is igaz hogy a Global egyszer sem dobott ki
  • Cence89
    #8227
    noodle nem köpködi senki de a véleményünket leirhatjuk nem? akinek tetszik a MuOnline.hu az az én véleményem után is ott fog játszani, akinek nem max helyesel....
  • ReHARD
    #8226
    En nem kopkodom a servert csak elmondtam a velemenyem :P Megiscsak irritalo az hogy a server uzemeltetoi mar hetek ota nem oldjak meg a problemat! Biztos nem hallottak meg arrol hogy "unlagged" :)

  • Noodlee
    #8225
    Nem értem miért kell köpködni a .hu szervert, akinek nem tetszik, az ne azon játszon és kész. Kinek ez jön be, kinek az.

    Mostanában valóban sokkal többször dobál le, mivel az anarchia szerverről mindenki átjött 1.-2. szerverre, és ezért túlterhelt, ugyanis az anarchia 2x akkora, mint a másik 2 szerver együtt...
  • ReHARD
    #8224
    Kosz szépen! Ezt a nagy kezdobetu szabalyt nem tudtam!
  • ensomhet
    #8223
    Most épp elérhető volt a global fórum, április 4-től 11-ig a normálishoz képest dupla xp lesz a szervereken.
  • ensomhet
    #8222
    A Globalon tegnap óta problémák vannak, nem lehet bejelentkezni, vagy ha igen, akkor gyakran szakad. Gondolom valami a szerverekkel vagy a K2 vonalaival lehet, valószínűleg majd megoldják, és adnak 2/3/4x xp-t a kisesett időszakért.

    Nagyon sok karakternév foglalt már, próbálkozni kell, hogy találj szabadot, valamint követni kell azt a szabályt, hogy a név kezdőbetűje nagy, a több karakter pedig kisbetű vagy szám.

    A MUOline.hu alapvetően nem lenne rossz, ha az ígért fejlesztések megvalósulnak akkor főleg jó lesz. Sajnos sok zavaró bug van benne, pl ez, hogy leesik egy ancient item, és visszaváltozik normállá.....
    Igazából ezek a magasabb xp-s szerverek arra jók, hogy karaktertípusokat és öltözékeket lehessen tesztelni globalhoz.
    Egy idő után unalmassá válik a MU, de gondolom épp így van ez más játékokkal is. A magasabb xp-s szervereken elég kihagyni néhány hónapot, máris mindenki messze elfejlődött tőled... A globalnak a maga módján megvan az állandósága, van piac, lehet kereskedni, van sok-sok játékos. Kár, hogy a magyarban a partyban való játéknak nincs túl nagy szerepe, úgy azért sokkal érdekesebb az egész.
    A globalon fizetős részen 2-3 hónap alatt el lehet érni a 180-as szintet. Igaz az első karakter nehéz, de pl utána egy MG megvan hamar.
  • ReHARD
    #8221
    Nem tudja valaki mer nem tudok Global mu online on karaktert csinalni???
    Akarmit irok be nevnek nem fogadja el
  • Baluss17
    #8220
    az egyik volt magyar szerver fórumán megreppent a hír miszerint a muhunline fel fog éledni miután megálmodója befejezi tanulmányait.Hogy ebből mi igaz nem tudom de reméljük a legjobbakat.
  • Cence89
    #8219
    azért van nem fizetös játszható is csak keresgélni kell :)
  • ReHARD
    #8218
    Tenyleg nem nyomtam sokat, meg csak 280 korul vok, de ez nem valtoztat azon hogy a muonline.hu server egy rakas szar. A tobbi mmo rol meg annyit hogy vagy fizetos, vagy jatszhatatlan, a MUonline legalabb egyedi a maga teren!
  • Cence89
    #8217
    és te ezt hogy képzeled?? fikázod az atom jo servert? szerintem te nem is jáccottál még rajta szoval ne hazudgálj össze vissza ^^
    amugy szerintem jobban járnál ha keresnél valami más játékot mert a MUOnline-ban semmi érdekes nincs, mikor az ember elsöre játszik vele még van varázsa aztán ahogy telik az idő és egyre nagyobb leszel egyre többett harcolsz azért a kva 180 as szintért (Globalról beszélek mert főképp ott játszottam) elmulik a varázs uncsi lesz és monoton de mindenki maga tudja mit akar, mostmár elég nagy a választék mmorpg téren :)
  • Cence89
    #8216
    elöször is k.u.r.v.á.r.a de leszarom, másodszor játszottam rajta szoval kár meghazuttolnod headjudge barátoddal együtt :) 3x én nem arról a magyarositásrol beszélek amiröl ti ketten itt.... 3 nem csak agility bug van 4. nagyon érdekes az ékezetröl valo elméleted kifejtése, sehol máshol nem volt ilyen csak a muonline.hu-n nem ir ékezeteket... de ugy van ahogyan ti mondjátok MuOnline.HU 4ever nincs jobb nála ja és MuOnline 4ever meg hasonlok további szép napot :)
  • ReHARD
    #8215
    HI all! A MUonline.hu-t nem akarom szidni de megis megteszem! En azon nyomom egy ideje, de inkabb lehet kezdek egy uj karit a global MUonline -on,/vagy akarhol mashol/ eleg idegesito mikor fel ora alatt 3 szor dob ki 3mbit es nettel tulterhetlseg nelkul, hetvegen meg akkora tomeg van hogy fel se lehet menni! Raadasul akkola LAG-BUG az egész hogy menni nem lehet! Valaki ajanljon mar egy jobb servert!!!
  • HeadJudge
    #8214
    Teljes mértékben egyetértek, megmondtad a frankót!

    Nem hiszem, hogy itt túl sokan láttak volna CryWolf eventet tökéletesen működni. A MuOnline.HU tesztszerverén már többször is játszhattunk. Mondanom sem kell, a leglátványosabb event, amit valaha is láttam Mu-ban.

    A Season3 meg igazi kuriózum, hogy a koreai szerveren kívül egyáltalán valahol is van. Egyébként még koreában is csak tesztszerveren érhető el az új Season3 map, Heavens Gate (no meg a MuOnline.HU-n)
  • zvaragabor
    #8213
    Meghalt a szerver? A kliens sem tölti be, éa a hivatalos angol oldal sem jön be.
  • ozeus
    #8212
    Sziasztok!
    Először is Cence89-nek szertném mondani hogy k.u.r.v.á.r.a. nincs semmi, de semmi fogalma, hogy milyen is a Muonline.hu:
    1. a magyarosítás valóban csak 2 napig volt fenn, és azután leszedték, ez így volt, kár is meghazudtolni!!!
    2. a bugokról csak annyit, hogy agility bug az van mint minden MU szerveren a világon, ez egy javíthatatlan(?) hiba
    3. hogy ékezeteket nem lehet írni? te mi a f.a.s.z.-ról beszélsz ember?játék közben entert nyomva, üzenetek váltása közben simán lehet ékezetes betűkkel is írni, ha te nem tudtál valószínűleh fos volt a gépeden a karakterkészlet, ez nem a játék hibája
    4. a cencúráról annyit, hogy nem mindent lehet megoldani gépileg, de van egy fórum, ahol van egy szabálysértések jelentése topic, ahova képpele együtt lehet bejelenteni a csúnyán beszélőket
    5. a fejlesztőkről, meg a laggról annyit, hogy most dolgoznak egy új kliens elkészítésén, ezért tesztelések folynak a szerveren

    Az új kliensben lesz:
    Castle Siege (a Vár Ostroma)
    Crywolf Ostroma (Balgass visszatér)
    White Wizard event
    Kalima event (Magic Stone)
    BattleSoccer igazi guruló labdával
    Blood Castle a megfelelő szinteken
    Devil Square a megfelelő szinteken
    Chaos Castle omló falakkal és csapdával
    Mussenger (ismerős-lista, levelezés, chat)
    Fenrir mix a Chaos-gépben (minden mix működik)
    Pet Trainer (Dark Horse, Dark Raven)
    Elf Soldier blessing
    Personal Shop
    Combo Skill
    ÉS A még koreában is csak tesztszerveren működő Season3 map(Heaven's Gate) csak itt!!!
    és még sok más újdonság!

    Elsőre ennyi jut eszembe,
    egy Muonline.hu játékos
  • zvaragabor
    #8211
    Akkor lehet hogy nekem azért nem sikerült egyszer sem, mert mindig kisbetűvel kezdtem. Kipróbálom majd. Köszi szépen!
  • ensomhet
    #8210
    Oda a karaktered nevét kell beírni. Nagy betűvel kell kezdődnie, a többi kisebetű vagy szám lehet. Elég sok név van már használatban.
  • zvaragabor
    #8209
    Sziasztok. Most tettem fel, és az a kérdésem, hogy a karakter kreálásnál mi az a vonal a karakter képe alatt? oda mit kell írni? Látom valami ID van a sor elején írva, beírtam hát az emilben kapott ID nevet, de nem fogadta el.
  • ensomhet
    #8208
    Én 101 voltam, amikor bejött az elf...
    Az MG-m jelenleg 113, elég nagy segítség ez.
  • Hundevil
    #8207
    lol yeeah ezt nem is vettem észre részben basszák meg!!!!
    annó 98 voltam mikor berakták a elf soldiert most 170 hogy szakadjanak meg!!!!
  • ensomhet
    #8206
    Crywolf is lesz 1 hónap múlva, de csak a fizetős részen.
    Az 1.02-re váltás nem volt zökkenőmentes, keletkezett néhány bug...
    Azt elf soldier is mostmáér 180as szintig segít.
  • Hundevil
    #8205
    eeeeh kidobták global-ra is a peach-et amit már tört servereken láthattunk f2p-n is van bc meg sztem ds is
  • remfarkas
    #8204
    De aki kicsit is tud wow privi szerverekről az tudja hogy nincs bug nélküli :)
  • remfarkas
    #8203
    Nem mu szerver, wow, sok ember és az új szoftware miatt instabil, bugok vannak, www.lightdream.net ha tényleg érdekel :P
  • Warsheep
    #8202
    Remfarkas mi a szerver oldala?
  • remfarkas
    #8201
    Az nem semmi, tényleg... De én inkább játszok mint pízt keresek ilyesmivel, tudom, hülye vagyok.. főleg hogy mennyi energiát belefektetek szerverünkbe, de szeretem csinálni, és a játékosok nagy része is szereti, sose gondoltam volna hogy stabilan 10. helyen leszünk a 200-as ranglistán :)
  • kegabor
    #8200
    Fizettem érte Keb, 2 hónapot, de most nincs sok időm játszani. (Amugy meg már nagyon sok real money-t kerestem a MU-val, majd MSN-en egyszer megbeszéljük. 200X annyit mint amit itt egy hónapért kell fizetni. ^^ Devil is tudja, vele már találkoztam, szal ez mind nem kamu. :P).

    Viszont kezd ujból felujulni a global community, lehet valamikor visszatérek, mindenem ami maradt, az 300Bless, DRG WING+0+16+50MANA+Luck, többi minden elment, stratégiai okok miatt is, szóval most az utóbbi 3 hónapban nem voltam fent, max ilyen 10 percekre 1 héten 1x.

    PS.: Devil, te viszont maradj, ha jut rá időd manj, nagyon sokat tanulsz angolból, én sokat köszönhetek ennek az egésznek, nekem ezt elhiheted.

    GlobalMuonline Forever.
  • Kicsikiraly
    #8199
    mer, szt tök jók én is ott nyomom. pont kellemes a rate. és az ELF Agility Bugján (65 rr-től elb*szodik az agility és nem tudsz triple shootingot xD és 75 rr-ig meg se javul) nincs sok bug