10360
Mu Online
  • Cence89
    #8278
    verd még a fejed a falhoz :D
  • ReHARD
    #8277
  • ReHARD
    #8276
    Veget ert a Mu.hu test server, de az egyetlen kulombseg amit eszrevettem az hogy alapbol lehet valasztani a DL-t meg a MG-t is.
    De az hogy folyton kidobal valtozatlan maradt, megint sikerult 1 ora alatt 2 szer kidobnia! Megis mit csinaljak hogy ne dobjon ki folyton?
  • ozeus
    #8275
    Jójójó, igazad van, már mondtam. :D Neked nem tetszik nekem meg igen.Hogy globálon mennyit játszottam?Hmmm, asszem semennyit!De ez csak azért van mert nagyon alacsony az exp rate, és nekem "sajnos" nincs rá időm, hogy ilyen fejlődési szint mellett, akár az 50. szintet is elérjem, mivel igencsak sokat kell dolgoznom.Így kerestem magamnak egy magasabb exp rátás szerót.Először muhunlineon, meg rotoron nyomtam, utána jött muo.hu meg a külfödli mugods, majd mikor a mugods "megszűnt", akkor áttértem a blitzmura(a muo.hu mellett).Ezek közül a muo.hu volt a kedvenc a számomra kellemes exp rate miatt, a másik kettő(mugods+blitzmu) fun serverek voltak.Gondolok itt valami 9990% exp+80item%drop+rengeteg zen, szal' télleg fun volt az egész.

    BB
  • ensomhet
    #8274
    A Frienz alacsony xp-s szerverén játszik-e valaki?
  • Cence89
    #8273
    hozzá teszem ne 1 hozzászolás alapján sorold be az embert, hogy ez most szar ember ez pedig jo (mint már mondtma, minden ember különbözö és ez igy van jol)
  • Cence89
    #8272
    jo étvágyat, igen leirhatod te is természetesen a véleményed, csak én nem RÓLAD hanem egy serverről alkottam véleményt amit kiprobáltam, nem köpködtem az én véleményem szerint szar a te véleményed szerint jo, ezért jo hogy különbözünk mint emberek mert egyiknek ez, másiknak az... a kérdésem nem a forumra szolét h miota vagy itt hanem hogy miota jétszol MU onlinet és mennyi időt töltöttél globalon :)
  • ozeus
    #8271
    Egyébként olvasgattam ezt a fórumot, és a 88. oldalon írnak a betűkészlet problem-ről más szerverek kapcsán is...
  • ozeus
    #8270
    Hi all!

    Tudod mit cence igazad van, de ha szőrszálhasogató akarnék lenni, ami nem leszek(na jó mégis), én megadtam a tiszteletet, és a nickeden szólítottalak, nem valami Józskapista nevű nem tom én minek...
    Te írtad:
    #8227:
    "noodle nem köpködi senki de a véleményünket leirhatjuk nem? akinek tetszik a MuOnline.hu az az én véleményem után is ott fog játszani, akinek nem max helyesel...."
    #8264:
    "szted über állat szerver én leirtam h sztem szar"
    És senki nem köpködi a szervert mi...Na mind1.
    Ja, és hogy ha szabad a VÉLEMÉNNYILVÁNÍTÁS, akkor én is leírhatom, hogy kiről/miről mit gondolok, beleértve a mu-t, beleértve más embereket...Bocs, ezúttal te voltál az áldozat, és bocs a trágár kifejezések miatt, csak nagyon felhúztam magam azon, hogy olyan emberek próbálnak véleményt mondani egy konkrét szerverről, amiről nem teljes a látókörük.Egyébként az a kérdés, hogy ki mennyi ideje van itt a topicba, SZERINTEM! teljesen fölösleges, mert egy topic arra való, hogy ki-ki elmondja a véleményét az adott témában, és az esetleges ellentétes/különböző nézőpontokat megvitassák.Azonban amikor idejövök, és látom hogy fikázzák azt a szervert amin már több mint fél éve játszok, és nincs vele semmi problémám, eltekintve, egy-két személyes eredetű dologtól, akkor képzelheted, hogy felmegy bennem a pumpa.

    Na egyenlőre ennyi...Megyek vacsizni.
  • ReHARD
    #8269
    Vagy akkor szidjatok inkabb Gerorge Busht

    George Bush
  • ReHARD
    #8268
    Szerintem jobb lenne ha mindenki megtartana a velenyet
  • Cence89
    #8267
    mi az?
  • Frosty01
    #8266
  • Cence89
    #8265
    épp ez a vicc :) most idejött headjudge h én hazudozom meg hogy merek véleményt nyilvánitani a serverröl amin játszik, megjelent további 1-2 barátja aki ugyan ezt valja (ez mind szép és jo elolvastam az ö véleményüket is) ök is az enémet, mégis ha az ök és a saját hozzászolásom olvasom mintha kicsit másabb lenne a 2 közt a hangnem :) na mind1 szép napot mindenkinek ^^
  • Cence89
    #8264
    kedves Józskapista mi lenne ha egy csepp tiszteletet adnál felém? nem szoltam be neked és ilyen hangnemet sem ütöttem meg, és te aztán télleg nagyon sokat tudsz a MU Onlineról hála a privát servereknek ;) engedj meg nekem egy kérdést (és én kérek elnézést hogy hozzád mertem szolni) mennyi ideig MU ztál MU zol (Mennyi ideig játszottáál Global MU Online-n? továbbá azt csinálok a gépemmel amit akarok ha kidobni van kedvem megteszem :) de nem hiszem h ezt te fogod eldönteni, és mint már sokszor HANGSÚLYOZTAM ez az én VÉLEMÉNYEM, probáld feldolgozni, ha nem megy ugorj ki az ablakon asszem még a vélemény formálás megengedett az országban de javits ki kérlek ha tévedek, neked tetszik az a server gratulálok játszál rajta sokáig, nekem nem tetszik nem játszok rajta, te leirtad hogy szted über állat szerver én leirtam h sztem szar és kész továbbá a tiszteletre visszatérve te pár napja kezdtél ide irni ha jol figyeltem de ha visszanézel vagy bárkit megkérdezel én már itt voltam/vagyok egy ideje :)
  • Baluss17
    #8263
    Mennyi bajotok van...MIndenkinek más a véleménye na és?a te szerveredet szidták?nem akk ne kapd fel a vizet írd le a véleményed de most itt egymást fikázzátok sokra mentek.Egy muonline szerver elkészítése magában is már nehezebb mint gondolnátok.(én személy szerint wow ot sokkal könnyebnek tartom)Ebből rájöttök nem is olyan egyszerű a bugokat kijavítani.Személy szerint én már a slashing skill beállitáasnál elt*költem 1-2 napot de lehet csak a lámaságom miatt:P
    Az hogy mindezt ingyen csinálják szép és jó de ők ezzel eddig sose védekeztek szval kivűlállóként ezt nem hoznám fel mentségnek.Vannak ennél drágább hobbik is hidd el:P
    Na szóval énse értem mostanság annyira az üzemeltetőket mert a problémák elég régóta fenntálltak és állnak dehát 3 szerver üzemeltetése nem leányálom de nem mi választottuk.
    Na de nem baj szívesen olvasom még a kötözködéseket de ez a fórum arra van hogy eme mmporg csodáról beszéljünk vesésztek már ki más magyar szervert is ott nem kapták fel a vizet ennyire.Ennyit .HU játékosokról:P
  • ozeus
    #8262
    Sry, a végén azt írtam, hogy az új karikkal.<<-- ezt felejtsétek el, nem az új, hanem a régi eddig fejlesztett karikkal.
  • ozeus
    #8261
    Ecsém, egyszer már megtettem, de leírom még 1szer cence barátunk nehézkes felfogása miatt!!!:D

    Szóval kedves Cence, még mindig nem tudom hogy milyen magyarosításról beszélsz, de szerintem ezt rajda kívül csak a JÓ ISTEN tudja(vagy ő sem, hmm).Igen játszottál rajta?Mennyi ideig?(10 perc, na jó legyen 1/4 óra)Így biztosan rengeteg tapasztalatot gyűjtöttél, és le tudod vonni a megfelelő következtetéseket!Nem csak agility bug?Akkor még mi, mert azt nem látom hogy írtál volna mást is...Jah, majdnem elfelejtettem:Ha rendzseresen játszottál volna, és olvastál volna fórumot, akkor találkoztál volna a betükészlet problémával, aminek le volt írva a megoldása.Már ne is haragudj, de én arról nem tehetek, sőt senki nem tehet az ilyen lámákkal, mint te!!!Vagy, az is lehet hogy ótvar a géped, szerintem dobd ki!!!Egyébként meg ha nem tetszik a Mu mint játék, akkor mi a faszt keresel itt a fórumon?
    Jah, még a laggról annyit, hogy a szerver adminja(akié a szerver) folyamatosan javítja a tesztszerveren lévő bugokat, amit csak úgy tud betenni tesztelésre a game-ba, ha leállítja a szervert, vagy valamelyik komponensét, és ez bizony okozhat lag-ot és dc(disconnect) is.Cence a te válaszodra nem vagyok kiváncsi, mert ahogy látom értelmes dolgokat nem nagyon tudsz írni!Jah, és a shopban azért van benn minden mert TESZTSZERVER.Amint vége a tesztnek, rögtön az új karikkal lehet tolni a game-t, az újításokkal együtt!!!

    Bye all
  • ReHARD
    #8260
    Igazatok van, nincs jogom leirni a servert, sem fikazni, szal elnezest kerek mindenkitol, de fokepp a MU.hu keszitoitol
  • ReHARD
    #8259
    Hirtelen felindulasbol elkovetett fikazas...
  • HeadJudge
    #8258
    Én az üzemeltetők helyében már rég elűztem volna az ilyen és hozzád hasonló alakokat. Tök ingyen szórakozik egy szerveren, amit mások sok munkával és anyagi ráfordítással tartanak fenn, és nem átalkodik itt fikázni!

    A tisztánlátás kedvéért, most egy tesztszerver üzemel az újításokkal, és azért van magas exp meg minden a shopban, hogy könnyebben menjen a tesztelés. A tesztet követően visszaállítják az eredeti karaktereket, és exp-drop-shop beállítást. Keményen dolgoznak azon, hogy jobbá tegyék a szervert, és meg is látszik az eredménye. Ja, és amit nem árt bevésni, hogy mindezt tök ingyen (még reklám sincs az oldalukon) a Mi szórakoztatásunkra. Arról pedig igazán nem tehetnek, hogy - mint minden más szerveren is - megjelenik néhány szemétláda, aki abban éli ki magát, hogy bomlasztja a jó kis közösséget!
  • Frosty01
    #8257
    ne idegeskedj! menj jácc frienzen :D
  • Cence89
    #8256
    emberek büszke vagyok magamra XD (de még mindig nem tom mit keresek itt XD)
  • Warsheep
    #8255
    Azért nemártana néha szétnézni...
  • Warsheep
    #8254
    http://muonline.hu/index.php?mod=000&code=10
  • ReHARD
    #8253
    Igen es ezt honnan tudod ? Ha ilyen okos vagy azt is mondd meg mikor tudok ujra belepni a karimmal, meg azt hogy meddig lesz ez a server ?
  • Warsheep
    #8252
    Amúgy meg akkor fikázd, ha tudsz jobbat csinálni.
  • Warsheep
    #8251
    Tudni kéne olvasni. Ami most az anarchia a mu.hu-n az egy teszt, ami karik eddig voltak, nem semmisültek meg.
  • ReHARD
    #8250
    MuOnline.hu
  • Cence89
    #8249
    felesleges vitatkoznod mert a MU Online.hu a legjobb :)
  • ReHARD
    #8248
    Mielott velemenyt mondasz rolam vagy a MUonline.hu rol elobb talan nezd meg a vadiuj servert, ami akkora cheat server lett hogy az ep esszel fel sem foghato!
    Boltban lehet venni a blesst meg a quest itemeket, lenyegeben barmit meg kapsz a boltban amit csak akarsz, raadasul KB 10 szeres xp van...
    mivel a regi karim amit mar egy honapja fejlesztek egyszeruen megsemmisult, kezdtem egy ujat ami fel ora alatt LvL 100 as lett.
    Szerintem vegleg elvesztette a jatek az ertelmet, akarmelyik Noob 1 het alatt lenyom vagy 20 rr-t...

    SZal ha ez igy marad akkor gratula a server uzmeltetoknek, sikerult osszehozni a leglamerebb mu servert amit valah lattam
  • Cence89
    #8247
    hello frosty ^^
  • HeadJudge
    #8246
    Nem csodálkoznék, ha az ilyen és hasonló arcok miatt bezárnák az egészet.

    Semmi mást nem tud, csak terpeszteni a valagát egy olyan szerveren, amit más tart fent nem kevés ráfordítással, majd szépen lefikázza!

    Miféle dolog ez?!

  • ReHARD
    #8245
    Nem tudja valaki mi van a mu.hu val ? Egy joideje fel sem enged alapbol!

    Lehet hogy kitiltottak amiert fikaztam ?
  • remfarkas
    #8244
    Ha meg meg akar halni elkezdek embereket csábítani privát wowra :P
  • Frosty01
    #8243
    hali cence!
  • Cence89
    #8242
    ismét szeretnénk köszönetet mondani a MuOnline.hu-nak ugyanis ha nem kezdjük el fikázni, ez a forum halott lenne XD
  • ensomhet
    #8241
    Nem szeretem a túl magas xp-t, az sem baj, ha nincs túl nagy tömeg. Talán egy haverom is jön, úgy meg nem is unalmas.
  • Frosty01
    #8240
    nah ja. evo-n nem sokan játszanak pont a low xp rate miatt de talán majd 1szer lesz ez még ígyse...
  • ensomhet
    #8239
    AFK-val 12x xp mellett elég hamar lehetne fejlődni. No persze a semmiből össze kell szedni valami cuccot, az lehet nem kevés idő. Bár ha esnek jól jewelek, akkor elmegy.