10360
Mu Online
  • HeadJudge
    #8318
    Miért nem beszélsz Zeussal. Nem hinném, hogy egy fafejű alak az, aki fenntart egy szervert, hogy mi játszhassunk. Én megpróbálnám a helyedben.
  • ReHARD
    #8317
    Valaki csinaljon mar nekem egy accountot csak szoljak a guildnek hogy meghaltam...
  • ReHARD
    #8316
    THX
  • remfarkas
    #8315
    Én igen, de oda nem adom senkinek egyik accountomat se :P
  • Cence89
    #8314
    itt most igazat kell adnom headjudgenak :D talán más néven kellett volna játszanod vagy valami, látod én már gond nélkül becsmérelhetném a servert XD (de nem teszem mert ami hiba nálam jelentkezett leirtam és ahogy látom tudomásul is vették, ahogy én is az ö véleményüket :P)
  • Cence89
    #8313
    én nem tom az accomat se xD
  • ReHARD
    #8312
    De van egy olyan erzesem hogy ezt mar baszhatom........
  • ReHARD
    #8311
    JAH ahogy azt mar lejjeb irtam egyszer elnezest kerek az ocsarolaser!!!
  • ReHARD
    #8310
    Konyorogve kerem a keszitoket (ha ezt most latjak) hogy ne tiltsanak le orokre!!

  • ReHARD
    #8309
    Hat igen megerdemeltem, de szerintem eleg buntetes az hogy elveszett 3 karim(ebbol az egyik most keszult RR-re)
    De raadas kepp mer uj accountot sem tok regisztralni
    THAT SUUUUX!!
  • HeadJudge
    #8308
    Nagyon naiv vagy! Ha valaki szívét-lelkét kiteszi valamiért, és azt ócsárlod, az rosszabb, mint ha őt ócsárolnád.
  • ReHARD
    #8307
    EN a keszitoket sohe nem ocsaroltam csak a servert...
  • ReHARD
    #8306
    Azt hogy nem tiltanak ki
  • HeadJudge
    #8305
    Nem értem, miért csodálkozol ezen? Mit vártál ennyi ócsárlás után?

  • ReHARD
    #8304
    Cence89 nem adod at a regi MU.hu accountod ? Engem mar regisztralni se enged te meg ugyse jatszol mer ?
  • ReHARD
    #8303
    Minek kell nekem egyaltalan formba irni ????????????????????????????????????????????????,,???????
  • ReHARD
    #8302
    DEhat en vagyok a hulyen hogy ugyanazon a neven vagyok fenn mint itt
  • ReHARD
    #8301
  • Cence89
    #8300
    Gratulálok xD
  • ReHARD
    #8299
    De vajon orokre ???!!!!
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • ReHARD
    #8298
  • ReHARD
    #8297
  • ReHARD
    #8296
  • Cence89
    #8295
    én nem néztem el mert mu online sincs a gépemen XD
  • ReHARD
    #8294
  • ReHARD
    #8293
  • ReHARD
    #8292
  • ReHARD
    #8291
  • ReHARD
    #8290
    Boldog lehet mindenki mert sikerult addig pofaznom hogy leblokkoltak az accountom...
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
  • ReHARD
    #8289
    Hozzateszem hogy amikor kezdtem a karimat meg normalisan ment a server:
    se lag se disconnect nem volt(vagy csak nekem nem)
    Lehetseges lenne hogy azota ennyire megszaporodtak volna a Playerek?
    Vegy ez Anarchia server eltunese miatt van ?
  • ReHARD
    #8288
    Szerintem te neztel el valamit mert a test server mar tegnap ota nem megy...
    Az hogy miert ezen a serveren jatszom ? Mert mazoista vagyok es elvezem hogy napi 5-6 szor kidob.
    meg azert mert ezen a serveren kezdtem karit, es nem azer fejlodok mar tobb honapja hogy most kezdjem elolrol. Amugymeg ha ahhoz van kedvem szidom a servert, aztan felmegyek a MU.hu ra es ott is szidom :P - Ha a keszitok minden embert lebasznanak aki rossz velemyennyel van, mar nem lenn fent senki...(hat en biztosan nem)
    De amit en nem ertek az hogy mer kell neked vedeni a MU.HU-t ?
    Feleskudtel az Adnimok vedelmeben ??
    Szerinted elsirjak magukat ha te nem osztazs ki mindenkit aki egy rossz szot is mer szolni ???
    Szerintem inkabb de gondolkozz el
  • remfarkas
    #8287
    De alternatívaként télleg lehet menni a frienzmu-ra, ahol ott az a csökött Ichigo, aki pénzér mindent megkap, szerinte még a másik kariját is...
  • remfarkas
    #8286
    Jah, az igaz hogy egy 200 playert elbíró szerver létrehozása nem egyszerű... Nem tudom mennyire más a mu-nál, de wow-nál 2.4-es P4-es még linuxszal is épphogy elég a 200 emberre, pedig a linux kb 15%-kal köbb embert bír el, windows sux :P Az pedig hogy bugok vannak, és dc-k, jobban elkeseríti a szerver készítőjét mint titeket játékosokat, legalábbis nálam így van :/ Örülhettek hogy ennyire globalhű emulátor létezik ehhez az egszerű kis játékhoz, nekünk sokkal több gonddal kell megküzdenünk. Ennyit a szerver készítők érdekében :)
  • Cence89
    #8285
    mint már mondtam volt nem fikázta senki elmondtam a véleményem amit alátámasztottam tényekkel, ha ez nem igaz (mint ozeus barátunk is állitja) szoval h ez az én gépem hibája akkor az az én bajom ti is leirtátok miért jo,miért lesz még jobb mien ujitások lesznek benne..stb és ne legyen elkeseredve nem minden embernek tetszik ugyan az, mint már mondtam nekem nem tetszik a szerver , a bátyám meg amikor játszik csak ott van...
  • HeadJudge
    #8284
    Elegem van abból, hogy magyar ember semmi mást nem tud csinálni, csak másik magyar ember művét fikázni. Semmi összetartás nincs ebben a nációban!

    Egyébként váltottam pár szót az üzemeltetővel, természetesen ő is olvassa a témával kapcsolatos fórumokat és igencsak el van keseredve amiatt, ami itt folyik! Egyszerűen méltánytalannak tartja, hogy rengeteget áldoz a szerverre, kiteszi a lelkét a játékosokért, és ezt kapja cserébe érte. Szóval igencsak maga alatt van!

    Nemhogy örülnénk neki, hogy valaki komolyan gondolta ezt a dolgot, és csinált nekünk, magyaroknak egy szervert, ami csakis a miénk, annak reményében, hogy egy jó ki közösség alakulhat ki rajta, szórakoztatva minket, és feledtetve a mindennapi problémáinkat! Már csak ez megér némi tiszteletet!
  • Cence89
    #8283
    neked viszont már mondták, hogy ez rossz példa mert ők sem hivatkoztak sose erre, szoval leszel szíves te is befejezni az ő általuk FIZETETT és a felhasználók által INGYENES szerver dolog befjezni, de ugy már a nemtom hanyadik hozzászolás után az egész téma uncsi sztem, kiveséztük, hogy ki szerint jo ki szerint rossz ennyi nem elég? és sztem nem csak 1 oan player van azon a szerveren mint ReHARD :)
  • HeadJudge
    #8282
    Valamit nagyon benéztél, mivel a tesztszerver még mindíg működik. Egy dolgot azonban nem értek, ha ennyi nyűgöd van a szerverrel, mért játszol nap-mint-nap ott. Ez valami személyes perverzió nálad?! Bírom a tulajok türelmét, én már rég páros lábbal rúgtalak volna ki az általuk finanszírozott, és általad INGYEN használt szerverről.

    Mellesleg komoly hardverhiba történt az egyik szervergépükön. 2db 160-as sata2 vinyó dobta el magát. Nem telt bele egy egész napba, és pótolták a cirka 40 ezres hardvert, és az adatbázist is megmentették. Te meg itt egyfolytában szapulod őket. Szerintem egy kicsit gondolkozz el ezen!
  • Cence89
    #8281
    na még 1 kcisit, nem látom hogy beleélnéd magad :D
  • ReHARD
    #8280
  • ReHARD
    #8279
    A nagyszeru frissitesek utan a Mu.hu -ra KB 20-30 perc 1 connect.......