10360
Mu Online
  • Mirk
    #8358
    hehh
    a én időmben még nem volt semmi gond a vaulttal:)
  • ReHARD
    #8357
    A láda használat attól is függ mikor regisztráltál: ugyanis ha kb az elmult 1-2 hétben akkor vszinu hogy nem is fog működni.(nekem már van 3 accountom a MU.hu ra és egyiknél sem megy a láda)
    A másik lehetőség a rekeszes megoldás, minden ládának 4 rekesze van amit ezzel a paranccsal lehet váltogatni: /vaultX X=0-4 ig egy szám
  • Cence89
    #8356
    egysdzerü ami item kell neked, v fontos és nem fér el az inventorydban (esetleg nagyobb szinten értékes és nem akarod h elveszitsd ha feltörnek) ide berakod és lekodolod ha lekodolod akkor minden item kivételekor 1x kéri a kodot, amit megadtál neki (4 számjegyből áll) de ahhoz, h lekodold kell neki a vauld code-d ami a 7 számjegyű digit kodod amit reggnél adtál meg neki (Remélem érthető ^^)
  • Bobber
    #8355
    skacok most nézegetem a játékot de a vault működésére még nem igazán tudtam rájönni valaki pls irja le nekem mit lehet ill hogy kell:):)
    köszi előre is:)
  • Cence89
    #8354
    jo párat? akkor biztos nem az idén nézegetted mert mostmár elég nagy a választék jo gamek terén, visszatérve neked a mu online nagyon bejön, tapasztalatbol mondom h akkor jo nagy kocka lehetsz ^^ (gondolok a hivatalos serveren valo fejlödésre)
  • remfarkas
    #8353
    Jobb is, ott az a ferdeszemű mázas cserépedény Ichigo, akinek a pénzért kinyalják a sejhaját is, korrupt egy bagázs.
  • Frosty01
    #8352
    szerintem a frienzhez hozzá se szagolt
    de nem izgat különösebben, ő baja :D
  • Mirk
    #8351
    :D
    na most jól megkaptad frosty
  • ReHARD
    #8350
    Te hogy képzeled hogy szidsz engem ? Előszöris ahhoz hogy le lamerezz meg hasonlók tudni kéne talán hogy mit jelent:
    Lamer=számításteknikai analfabéta-én nem vagyok az :)
    Másodzsor meg ha ahhoz van kedvem szidom akármelyik szervert,vagyessetleg téged, vagy Bush elnököt(amit nem szidok az a Muonline.hu)
    Az meg hogy mért nem uninstallálom a gammát tiszta röhely : P
    Nekem a MuOnline különösen belyön, nem úgy mint más MMO k, tapasztalatból mondom hogy nem könnyű említésre méltót találni!
    Mióta lebasztak a szerverről végignéztem yo pár MMORPG nek titulált szarságot, és hát mit ne mondjak, nem tudom mi értelme van ugyanazt a játékot megcsinálni 10 szer :S ...Az egyik játszhatatlan, a másikat irányítani nem lehet, akövetkező laGGGol, és ha mindez egyszerre az már maga csúcs...

    Egyetlen gamma ami bejött nekem, és eddig nem ismertem az a Gunz-the duel: erről csak annyit hogy szerintem egyedi és mindenkinek csak ajánlani tudom.
    cs
  • Mirk
    #8349
    fukk
    még gyakorolnom kell
  • Cence89
    #8348
    ehhh --> én nyertem :D
  • Mirk
    #8347
    ehh
  • Cence89
    #8346
    valahogy én is igy vagyok de fene tudja miért mikor leirtam a véleményem a muonline.hu rol fellendült a forum élete :D
  • remfarkas
    #8345
    Jaja, már csak azért járok vissza hogy mosolyogjak egyet ha más vicces nem volt aznap :)
  • Cence89
    #8344
    mivel a régiek már kiismerték,megunták..stb ezt a játékot
  • Mirk
    #8343
    látom még mindig ez a topik alcíme: Muonline - avagy kinek szarabb a szervere, ki a bénább player és egyáltalán anyázások flém spam off hozzánemértés és vitatkozás ITT:)
    csak a szereplők nagy része már nem a régi
  • Frosty01
    #8342
    eh eh eh
    ReHard, mekkora lammer vagy istenem...
    mi a fszomnak szidod azt a szervert, amikor megtehetnéd azt hogy uninstallod, és letöltesz egy másikat?
    néha rácsodálkozok hogy mekkora csökönyös lökedékek játszanak ezzel a játékkal :\
  • Cence89
    #8341
    megoldottam XD
  • Cence89
    #8340
    Kellemes Ünnepeket mindenkinek!
  • Cence89
    #8339
    Kellemes Ünnepeket mindenkinek!
  • Cence89
    #8338
    flém nélkül sajna nem ^^
  • Mirk
    #8337
    Nahát még megy ez a topik?:)
  • Cence89
    #8336
    [email protected]
  • kurama
    #8335
    Hali. Cence meg tood adni az msn címed? Szeretnék vmit kérdezni.
  • Cence89
    #8334
    te mindig megtalálod a fos gamekat :D ebben a játékban mindig lagg van mindenki hackel és a többi... de gl hozzá :)
  • ReHARD
    #8333
    Ha valaki essetleg egy yo MMO-t keres, akkor itt van egy: link
  • ReHARD
    #8332
    Elővettem a jobbik billentyűzetem - LOL
  • Cence89
    #8331
    mostmár a forum hibás :) egyre jobbak, a billentyüd nem az? vagy a géped?
  • ReHARD
    #8330
    Hát az mivel olyan szintu bannt kaptam hogy az ép ésszel fel sem foggható XD Ez is emiatt az elcseszett Forum miatt van... Nem is írok ide többet - nem akarom még tovább rontani a helyzetet!

    YO expét mindenkinek!
  • Cence89
    #8329
    ha más gépen reggeltél és a te gépeden probáltál fellépni akkor felesleges...
  • ReHARD
    #8328
    PF..
    Tegnap ota rajta vagyok hogy csinaljak egy hasznalhato accountot,
    Küldtem levelet az adnimoknak, regisztraltattam 2 uj accountott stb(masik geprol): Egyik account sem mukodik, es semmi valasz az adnimoktol- szerintem nem is lesz...
    Asszem visszaterek a jo oreg Quake hez, mar van egy LvL 347 es Strogg karim, meg par LvL es RR ! :P
  • Cence89
    #8327
    a "mi értünk" nem magamra hanem a MAGYAROKRA célzott ;)
  • ozeus
    #8326
    Cence89 írta: "nem szeretnék kötekedni, de muszály, hogy minden hozzászolásodban benne legyen/hangsulyozd h ők mi értünk tartják fent a szervert?"

    Érted biztos hogy nem, mivel nem játszol rajta...:D Na ezt télleg ne vedd kötekedésnek!!!:D
  • ozeus
    #8325
    Na sziasztok!Ismét itt vagyok, elolvastam az uccsó pár hozzászólást...Hát ReHARDnak annyit tudnék mondani, hogy télleg beszéljen ZeuS-szal, aztán kiderül, hogy mi lesz.A fórumon megtalálható az e-mail címe.Egyébként ez IP alapú bannak néz ki...:D Nehéz lesz belőle kilábalni.HeadJudge-nak annyit, hogy teljesen igaz amit ír, de sztem fölöslegesen tépi a száját, a világot úgysem tudja megváltani.:D Rémfarkasnak meg annyit mondanék, hogy ez egy teljesen ingyenes(nem abban az értelemben ahogy eddig volt róla szó), nyílt forráskódú, szabadon letölthető progi, ellentétben a wow-val.Amúgy a muhu szerverre közel max terheltség mellett is! átlagosan 45 volt a pingje a bix.hu pingelése közben, 50%-os proci és memória használat mellett(ami azt hiszem 4Gb)<--Nem én találtam ki, az admin írta, miután mindenki a lagg miatt sírt,szóval ezek alapján a szerverrel no problem.Mindez megtalálható a mu fórumjának berkeiben...:D:D:D

    Bye all
  • Cence89
    #8324
    én kérek elnézést :D
  • ReHARD
    #8323
  • HeadJudge
    #8322
    LoL muszáJ

    Amúgy hiába nem szeretnél, közlöm veled: DE, kötekszel!
  • Cence89
    #8321
    nem szeretnék kötekedni, de muszály, hogy minden hozzászolásodban benne legyen/hangsulyozd h ők mi értünk tartják fent a szervert?
  • Baluss17
    #8320
    hát asszem neked lőttek:D
  • ReHARD
    #8319
    Kosz a tippet, de akkor azt is mondd meg hogy beszeljek vele ?
    Mar a mu.hu forumra sem tok irni !!
    Teljes K O