10360
Mu Online
  • wzexaminer
    #8598
    Ki hallott róla?! LoL!!!

    Ti még ici-pici emberkék voltatok, mikor mi már a globálon toltuk tisztességesen!
  • Frosty01
    #8597
    Érdekes. Én sem hallottam még róla.
  • Cence89
    #8596
    biztosan az egyik legnagyobb MU szakértő, csak ki hallott róla eddig? (rajtad kivül) :D
  • wzexaminer
    #8595
    A muonline.hu fórumában a leírások topikban igencsak korrekt infók vannak szinte mindenről, ami egy kezdőnek kell, sőt, még annál is több. Ezeket Vóbert készítette, aki köztudottan az egyik legnagyobb Mu szakértő. Nem hinném, hogy bármelyikőtök többet tudna a Mu-ról, mint Ő. Nyugodtan támaszkodhatsz ezekre, és legalább minden magyarul van!
  • zvaragabor
    #8594
    Kösz az oldalt. Csak a magyar, és a hivatalos angol oldalt ismertem. Majd nekiesek.
  • Frosty01
    #8593
    www.muonline.ph itt is szétnézhetsz.
    tetszik a hozzáállásod
  • zvaragabor
    #8592
    Jogos, ahelyett, hogy itt kérdezősködnék mindenfélét, venném inkább a fárattságot, és utánnajárnék magam. Olyan leszek mostantól, mint a néma szellő.
  • Vdanosss
    #8591
    én mindent a braziloktól ,angoloktól,stb.-kzől meg unokatesómtól tudtam meg:)
  • Bobber
    #8590
    jo van benne hiba de azért sok alap dolgot meg lehet tudni szerintem szal ártani nem árt
  • Cence89
    #8589
    de nem is igaz minden amit ott összehordanak :D
  • Bobber
    #8588
    én is kezdő vagyok de azért egy tanácsot tudok adni kezdőtársaimank:)
    érdemes megnézni a muonline.hu-n a forumban a leirásokat mert nagyon sok minden kiderül ott és nem kell midennt megkérdezni én is az alapinfókat onnan szedtem össze
  • Vdanosss
    #8587
    15 lvl en lehet deviasba átmenni.
  • Vdanosss
    #8586
    add el;)
  • zvaragabor
    #8585
    jah:D meg sztem 6 lvl-esen nem is fogok arra kószálni. :D
    Pedig már van 5 ilyen blood bone-om
  • Vdanosss
    #8584
    pontosan
    és azzal a cloakkal tudsz menni blood chastle ba.
    ha számol vissza és akkor a cloakkal bemész deviasban a templomba, ha ott jársz már...
    és ott van egy archangel, arra rányomsz és bemehetsz de ezt most nemtudom minek mondom el:D mikor még chaosod se biztos van meg a blood bone hoz társítható cuccod se.
  • zvaragabor
    #8583
    Csekély tudásommal rájöttem, hogy ha láthatatlan köpenyt készítek, akkor kell ez az izere-bizgentyű.
  • Cence89
    #8582
    mellesleg nem érdemes ilyenekkel foglalkozni, a feltörések 70% a ilyen programbol származnak
  • zvaragabor
    #8581
    Uff! Van ilyen blood bone-om, 5 ezerért lehet eladni. Mire való ez a kütyü? Szükségem lesz rá?
  • Vdanosss
    #8580
    nekem volt de ha megtalálom szólok.
  • Cence89
    #8579
    netről nem érdemes letöltögetni, mert a nagyrésze keyloggeres, ezáltal cseszheted majd az accod..stb amugy nekem sincs sry :S
  • mrzed
    #8578
    Sziasztok!

    Úgy tudom, hogy egy kis segédprogrammal háttérbe lehet rakni a játékot, de sajnos nem találtam működő verziót. Nem akarok simliskedni semmit, de nem lenne hátrány, ha nem kellene minden email, vagy apróbb szösszenet miatt kilépkedni a játékból...

    Ha esetleg adnátok egy linket, azt nagyon megköszönném.
  • Cence89
    #8577
    ennyi lámaságot amit itt láttam most 5 perc alatt, rég nem láttam ^^ megvan a jó kedv a mai napra thanks fiuk XD
  • Vdanosss
    #8576
    Szívesen;)
  • zvaragabor
    #8575
    Kösz mindenkinek a segítséget!
  • Frosty01
    #8574
    de ez tőled még nagyon távol áll.. ha találsz kavicsot inkább add el, jobb cuccokat kaphatsz érte, mintha beleraknád valamidbe :D
  • Vdanosss
    #8573
    igen
    4féle.
    jewel of chaos = fegyverkészítéshez és másféle kombinációkhoz van
    jewel of bless = 1-6 ig blessenként ad egy +ot a cuccra
    jewel of soul = 7-9 ig soulonként ad +ot...
    jewel of creation = darklord-nak madár/ló készítéséhez , chaossal combinálva Fruiot csinálhatsz (ami str,aggility,AG,energy,vitalit)fruit lehet (1,2-vel növeli)
  • Mirk
    #8572
    igen azokkal lehet tuningolni
    csak nem klel socket anélkül is belemennek a kövek
  • zvaragabor
    #8571
    ja hogy mert itt is kövek vannak?
  • Mirk
    #8570
    az a lényeg hogy itt a kövek nem + mágikus funkciót adnak hanem cértezetben plusz védelmet, fegyverekben meg plusz sebzést
  • zvaragabor
    #8569
    Ahha kezd világosodni. Kösz mindenkinek az infot! Majd belejövök és akkor ihaj csuhaj! ;) :D
  • Mirk
    #8568
    nem
    olyan mintha a diabloba betennéd a p diamondot a pajzsba és nem resistet adna hanem plus defet
  • zvaragabor
    #8567
    Akkor jo. :) Annyival könnyebb dolgom lesz a megbarátkozással. :)
    ezt a tuningolást nem értem annyira. Olyasmi mint a diablo2-ben a drágakövek csiszolása?
  • Vdanosss
    #8566
    olyan mint a diablo 2 ;)
    csak nincs socketed hanem excelent , vagy ancient item van.:)
    és lehet +13ig tuningolni a cuccokat és csillog is :)
  • zvaragabor
    #8565
    Aham. Hát még most sem világos, de igyekszem majd nézegetni és tanulgatni ezeket a dolgokat. ;) Ha hasonlít a diablo2-höz, akkor már csak jó, régen sokat játszottam vele.
  • Frosty01
    #8564
    =] kössz
    ma megvolt az írásbeli magyar irodalom & nyelvtan... hát.. nem volt könnyü :\
  • Vdanosss
    #8563
    sok sikert ati.
  • Vdanosss
    #8562
    és minnél több +van rajta annál jobb deffel rendelkezik, így a +3+8+L kesztyű kb. 29defet adhat:D
  • Vdanosss
    #8561
    a plate kesztyű alapbol tegyük fel 19defet ad, meg stb.
    +3 ig (bless-el)lehet tuningolni, vagy kiesik valamien szörnyből.
    +3+(8) az ad 8defet+ba, a luck pedig asszem ad 15%ot blessel valo tuningolási szerencsét és 25% soulal való tuningolási szerencsét....asszem
  • zvaragabor
    #8560
    Rendben. ;) Jelentkezek majd.
    Az érettségihez meg sok sikert!
  • Frosty01
    #8559
    :D
    értem.
    nah majd jelentkezz kb 1 hét múlva, amikor kb lvl 25 leszel :D
    addigra végzek az érettségivel, és remélhetőleg te is nagyobb leszel :)