10360
Mu Online
  • zvaragabor
    #8558
    Hát még annyira, hogy az eddigi menetek mind csak kaszabolással teltek el, lvl 4-es vagyok. Nem mélyedtem még annyira bele a játék részleteiben. Ebből kifolyólag nem mond sajnos sokat a 3+8+L a kesztyűt illetően. :)
  • Frosty01
    #8557
    helyes :D
    amugy, mennyire vagy kezdő?
    van ingyen 3+8+L plate kesztyüm ha kell. eladni nem tudom, kidobni meg kár lenne :D
  • zvaragabor
    #8556
    Midgard. ;)
  • Frosty01
    #8555
    Midgard? :)
  • zvaragabor
    #8554
    Azon leszek! Köszi! ;)
  • Vdanosss
    #8553
    oké akkor üss vágj és szedd a skilles fegyvereket;)
  • zvaragabor
    #8552
    Ja éértem. :) Akoor nem idegeskedek miatta. Azt hidtem, hogy valami fontos dolog. :) kösz!

    Vdanoss: Ha a hivatalos server a global, akkor igen :) Dark knight vagyok.

  • Vdanosss
    #8551
    globalon jáccol?
    ha igen mivel kezdtél?
  • Cence89
    #8550
    quest csak 2 van a játékban, az első lvl 150 nél lesz a második pedig 220. a dolgod most, hogy hentelj és fejlödj Blood Castle Chaos Castle, és Devil Square egy ilyen "speciális event" amin részt vehetsz ha akarsz, de asszem van minimum lvl je (talán 40)
  • zvaragabor
    #8549
    Üdv. Help kellene. Még az elején vagyok, annyira, hogy miután beléptem a városba, csak szörnyeket vagdostam, semmilyen feladatot nem teljesítettem. És azt nem tudom, hogy mit kell csinálnom. Most kiírja, hogy 5...4...3 percem van hogy belépjek a Bloody Castle-ba. Az hol van? Vagy mit kellene csinálnom most pontosan?
  • Mirk
    #8548
    frosty nézz be a topikomba ki lett díszítve:D
  • Vdanosss
    #8547
    a mu online.hu az privát server és az nem érdekel minket.
    ha azon jáccol az a te bajod.
  • Frosty01
    #8546
    gyere inkább a globalra ;)
  • kristoffff
    #8545
    mu online.hu-n
  • Frosty01
    #8544
    global?
  • kristoffff
    #8543
    hát nem mert 1ik szerversem üzemel
  • Mirk
    #8542
    mér most nem jó?
  • kristoffff
    #8541
    valaki ha tudja hogy mikor lesz jó a játék írja le kérem szépen elöre is kösz
  • Frosty01
    #8540
    vannak jóarc brazilok, csak ritkák, ja meg nem minden brazil ami fénylik :F
  • Vdanosss
    #8539
    bocs XD
  • Vdanosss
    #8538
    sorrendben ugy szerepel hogy 1. Lengyel túl sokan vannak és nemérdekli őket nagyon semmi, ezért a legsz*rabbak.2. Brazilok de csak globalon bénák.3. Magyaroknál a legtöbb csak keménykedni akar, meg játékb*zi.
    persze eza privátszervereken tapasztaltam.pl.:RotorMu -n jáccottam még mikor :O, ott is ha nem 1000szer kérdezték hogy mi az a chaos,cucctuning(csillogás:O) akkor itt haljak meg.:D.
    A magyarok olyanok mint a lengyelek,brazilok csak a lengyelek priviről mennek globalra,a br. ek globalról privire, a magyarok nagy része meg priviről privire ;F.
  • Cence89
    #8537
    én már rég beletörödtem XD sőt már megoldást is találtam rá a fiukkal ;)
  • Frosty01
    #8536
    ez van, bele kell törődni...
  • Cence89
    #8535
    háááát nem tudom, brazilok ide lengyelek oda, nekem eddig igy is ugy is a magyarok tüntek a leg.... nak köztük és tudom miről b eszélek mert tapasztaltam ezt a részét is és azt a részét is, továbbá még egyszer hangsúlyozom a lentieket HALLOTTAM, én nem játszok privát retkeken :)
  • wzexaminer
    #8534
    Most úgy csinálsz, mint aki sohasem játszott a globálon. A brazil és lengyel gamerekhez képest a magyarok igen szolidan adják elő ezt a témát... Ne feledd, hogy minden nációban van egy szemétláda réteg, az előbb említettekben jó vastag, szerencsére a miénkben azért vékonyabb, de sajnos van. Nem tudsz velük mit kezdeni, mindenhova befúrják magukat, és még senki sem talált a kiszűrésükre okos módszert.
  • Cence89
    #8533
    HeadJudge és kedves MU Online.hu-sok akik olvassátok, adminok és bla bla bla-k, informálodni szeretnék a szerveretekről, hogy is van ez a nyalok, nem nyalok dolog? hallottam olyasmit hogy van kivételezés no meg, hogy miért is engeditek, hogy egyes playerek feltörjék a többieket? hallottam egy esetet ahol egy player több ember cuccait is lehuzta majd pedig elegánsan közölte, hogy ő volt de leszar mindent mert ugysem jön többet játszani, az ilyenek ellen nem tesztek semmit? vagy ő a kivétel alá tartozott? továbbá hova süllyednek még a magyarok, hogy magyar szerveren egymást törik fel? ez már szégyen emberek =/
  • Cence89
    #8532
    Good Luck hozzá...
  • Syab
    #8531
    Sziasztok!!!Végre sikerült megcsinálnom egy szervert nagyon hosszú idő után,mindenféle problémával köszködtem,ledobott a server 1 perc után stb!!A hibákat sikerül megoldanom és szeretnék egy nagyon jó magyar mu szervert csinálni,ebben lehet segíteni!!!Tesztelőket keresek akik segítenének abban hogy a servert minnél magasabb színvonalra emeljük(bug mentesítés stb)!!!Ha valaki szeretne ebben segíteni akkor írjon ebbe a fórumba http://muhelp.atw.hu!!!Előre is köszi

    Syab
  • Vdanosss
    #8530
    XDDD
  • Frosty01
    #8529
    ha a biost meg tudod nyitni akkor onnantól 1szerü letiltani. megkeresed az integrated peripherials (?) menüpontot, és ott kisakkozod már hogy melyket kell "disable"re állítani. :))
  • Mirk
    #8528
    hát ennek utánajárok:)
  • Frosty01
    #8527
    veszel egy olcsó Geforce vagy Ati radeon kártyát, belerakod, biosban letiltod az alaplapi integrált lótúrót, és kész is :)
  • Mirk
    #8526
    normál pc
  • Frosty01
    #8525
    de le lehet tiltani bios-ban. egyébként laptop? vagy normális pc? :)
  • Mirk
    #8524
    az integráltat nem lehet kicserélni azért integrált
  • Cence89
    #8523
    és miért nem veszel egy olcso "fost"
  • Mirk
    #8522
    tudod te
    integrált
  • Frosty01
    #8521
    videó kártyád :D
  • Frosty01
    #8520
    milyen karid van?
  • Mirk
    #8519
    pedig úgy jáccanék