10360
Mu Online
  • Mirk
    #8638
    ha lelőtte egy lüvéssel nem csoda hogy rendes volt, az ilyeneknek általában nem kell egykét zen:)
  • Vdanosss
    #8637
    a box dobott 5millát?
    vagy csak adott.. de tök mind1 az nagyon rendes csávo volt akkor...
    a goblin a box of kundun+1 et vagy a +2-t dobja?

    van sok aranyszörny pl.: arany budge dragon: box of luck -ot dob(ez a leggyengébb.)
    arany -goblin: asszem +1 box of kundun(lorencia,noria,devias)
    -taikan: +2 bok(devias)
    -sárkány +3 bok(lorencia,noria,devias)
    -lizard king +4 bok(atlans)
    -jaikan(vagy nemtudom már a nevét:D)+5 bok(tarkan)
  • zvaragabor
    #8636
    Váá nem semmi mi volt, mászkáltam Lorencia északi kapuja felé, és arra jött egy goblin. Ilyen kis ugri bugri, de kicsit nagyon erős volt. :) Arany szine volt. Arra hívtam 2 valakit, hogy megnézzék, egyik le is szedte egy lövéssel. A goblin dobott egy dobozt, amiben Zen volt. A srác(?) meg nagyon rendes volt tök jófej, odaadta a benne lévő zen-t. Kaptam 5 millát. :) Amugy most 10 leveles vagyok.
  • Vdanosss
    #8635
    minden fórumba kell egy-két "b*zi" aki reklámozza a sok sz*rt:D
  • Frosty01
    #8634
    egyáltalán nem jó játék =S
  • Mirk
    #8633
    ne reklámozz
  • kurama
    #8632
    Hi all akinek kell egy jó játék az:
    http://s2.bitefight.hu/c.php?uid=30338
  • Vdanosss
    #8631
    :A
  • Frosty01
    #8630
    sürgős válasz kéne, hogy megy e még, és ha megy akkor hogyan lehet beüzemelni.
  • Frosty01
    #8629
    muonline.hu teszt serverével mi van??? :(
  • Frosty01
    #8628
    nem arról van szó amire te gondolsz
  • Cence89
    #8627
    pagedownal tudod 1 ideig visszanézni és pageupal pedig legaljára vinni
  • Frosty01
    #8626
    xp-n nem müködik ez a visszalépegetés, vistát meg nem használok sohasem :)
  • Cence89
    #8625
    2. kérdésre nem tok válaszolni nálam ien nem volt 3. nem nem lehet modositani, ékezetek? globalon nincs gond ékezet irással.
    3. f4 re nyomva asszem elöjön ez az ablak :P
  • mrzed
    #8624
    Hááát, akkor így jártam... azért köszönöm az információt.

    Viszont lenne még három gondom:

    Mitől lehet az, hogy a játék közbeni csetelésnél, amikor ütöm az első entert a szövegbeviteli sáv megnyitásához, a játék megtorpan egy másodpercre, mielőtt írhatnék?

    Hogyan lehet a játékban használt betűtípus módosítani? Nem ártana egy picit nagyobbra venni, no és persze az ékezetek is jól jönnének néha...

    Mikor kipróbáltam a vista-t, akkor a játékban, szintén csetelés közben a felfelé nyíllal vissza lehetett lépkedni az előzőleg beírt néhány üzenet között, viszon ez xp alatt teljesen eltűnt. Elő lehet csalogatni ezt valahogy?
  • Cence89
    #8623
    ty
  • Mirk
    #8622
    /request off
    vagy vmi ilyesmi
  • Cence89
    #8621
    nah mivel sok a pro és noob vagyok mi si volt az a kommand h minden folyamatot (trade,duel,party..stb)-t el utasit? /xy?
    kösz a helpet
  • Cence89
    #8620
    te ugye muonline.hu-s vagy?
  • ozeus
    #8619
    Sziasztok!
    Visszaolvastam pár oldalt, látom megint/még mindig megy
    privi vs official szerver vita.Ehhez inkább nem szólnék hozzá, mert ugye mindenkinek különbözik a véleménye, még adott szervertípuson belül is.Csak az agyon hack-crack-elt mu.hu-s hozzászólásra reagálnék annyit, hogy a neten fellelhető mu hack/crack-ek szinte összes példány az agyon istenített "hivatalos"(Global) szeróhoz van...
  • Bobber
    #8618
    köszönöm az infót:)
    akkor egy kicsit hajtok még mert most van egy 206 os lovagom egy 140 es csajom ill egy 170 es hokuszpókom:)
    de akkor lehet hogy gyorsan felnyomom a lovagot 220 ra
  • SteWhite
    #8617
    Háát, egyszer-kétszer már benéztem mióta a költöztetés megvolt :)
  • Vdanosss
    #8616
    és+ nem a bk-ból,sm-ből,me-ből alakulsz át hanem ujat kell kezdened.
  • kegabor
    #8615
    Szia. Ahhoz, hogy MG-vel tudj játszani, ahhoz először el kell érned az alap karaktereddel 220 lvl-t, a DL-hez 250 lvl szükséges. Sok szerencsét hozzá. (Mivel itt meg kell, hogy küzdj a karakterekért.)

    U.I.: Persze a szuper crack-hack servereken ez a dolog nem érvényes, itt pl. Frienz, Munline.hu, ilyenekre gondolok.
  • Bobber
    #8614
    jóreggelt mindenkinek:)
    lenne egy tudom nagyon láma kérdésem:)
    szal hogy lehet magic gladiátor/darclord az ember?
    mert a karaktert amikor megcsinálja az ember akor csak a 3 alap kasztot lehet választani és sehol sincs leirva hogy hogy lehet dl /mg az ember előre is köszi:)
  • Cence89
    #8613
    ste te jáccol még néha napján vagy már egyátalán nincs időd? :S
  • SteWhite
    #8612
    Én is lenni noob, izén inkább newb ^^
  • Vdanosss
    #8611
    nem tudok irni csak másolok :
  • Cence89
    #8610
    nem akkor kezdted szar vagy, :) csak akkor lehetsz pro ha akkor kezded mikor global született, mert utána már nem tudsz tanulni :)

    mirk
    nem kaparja ki senki a szemét csak kicsit lekezelőnek érzem 1-2 hozzászolását, bocs ha én értem félre, de biztosan nem értem félre ha még mögöttem 1-2 embernek is hasonlo véleménye van mint nekem, vagy csak télleg ennyire hülye ez a társaság ^^
  • Frosty01
    #8609
    aham.. hát nem tudtad? buták vagyunk mind... mellettük mi még egy egyszerü chaos combinálást sem tudunk elvégezni, mi csak apró porszemek vagyunk dicsőségük vakító fényében

    na de azért nem kell elszállni. én kb jórégóta tolom, igaz nem 2003ban kezdtem amikor a global megszületett, hanem kicsit később. Na de azért nehogy már azt hidd hogy így pár év alatt nem tanultam ki én is a játék minden fortélyát, azért kéremszépen...
  • Mirk
    #8608
    jó most nem kell ám mindenbe belekötni. ha azt gondolja magáról meg a gézáról hogy mu szakértő rendben, ha ti is ezt gondoljátok magatokról rendben, de lehet csöndesen is gondolkodni. nem úgy jött ide hogy na k**va anyátok noobok én vagyok az isten meg a béla és ti nem tudtok semmit. annyit mondott hogy itt meg itt van egy csomó infó egy tapasztalt emberkétől. nemtom ezért mért kell kikaparni a szemét.
  • Cence89
    #8607
    na jo fejezzük be, amugy is ők KÖZTUDOTTAN a legnagyobb MU szakértők :)
  • Cence89
    #8606
    agree :DDD

    de gondolom most azon a jo MUonline.hu-n játszik :)
    tnap ránéztem bátyám képernyőjére ahogy BC be voltak, inkább kijöttem a szóbából is mert hogy lehet vmit igy el....... na mind1 :) mi ezekbe a dolgokbva ne mvagyunk szakértők, még jo h van itt 2 pro ember
  • Baluss17
    #8605
    Ezaz vesszetek össze meikőtök a nagyobb kocka:DTényleg ilyen büszke lehetsz rá hogy mindenki elött már rég toltad:PRemélem a magyar történelem egyik kiemelkedő alakja leszel ezzel a teljesítménnyel:)Én megelégszem az itteni fórumozók tudásával de nézd el nekünk egyszerű földi halandóknak az egyzserüségünk.xD
  • Catti
    #8604
  • Cence89
    #8603
    bocsájs meg hogy én és itt mindenki utánad évtizedekkel kezdtünk játszani :((( még 1x elnézést hülye nubok vagyunk mindannyian :((
    és nem kell bemutatni mert egy épp elméjű ember is tudja h milyen különbségek vannak, mint ahogy az europai embereknek is más a stilusa viselkedése és kulturája mint pl az amerikaiaknak vagy az ázsiaiaknak..
    de emelett még mindig nem tudom ki ez a Róbert, és azt sem hogy te kivagy XD
    továbbá még jo hogy a global előtt jár a koreai, mivel az volt az első server és valahogy meg is értem h fejlesztik, mivel ha nem tudnád a japok meg a kinaiak világ életükbe kockultak, szerinted mért hoztak megvonást ellenük? (bár sztem te ilyeneket nem tudsz)
    nah mind1 mentem nubulni a barátokkal majd meghajolok PROFIZMUSOTOK elött :)
  • wzexaminer
    #8602
    Én voltam az, aki a felsorolt időpontoktól játszottam már a Mu szerverein! A kezdetek kezdetétől! A tankörünkbe járt egy dél-koreai srác, ő mutatta meg a koreai Mu-t, ő regisztrált accountot, és ő mondott el mindent a Mu-tól. A mai napig játszom a koreai szervern, ami mellesleg mérföldekkel a globál előtt jár. Tudnék mesélni a távolkeleti játék-kultúráról is, mekkora különbség van a többi nációhoz képest.
    Foggggalmad sem volt még a Mu-ról, amikor a srácokkal már magasszintű karakterekkel gyaktunk!
    Vagy te is ott voltál? NEM! Akkor meg inkább hanyagold ezt a témát...

  • Cence89
    #8601
    aha én meg nem ember vagyok hanem UFO
    gondolkozz egy kicsit és ne járasd már le magad a hülyeségeddel... :)
    mikor bejött a global és még utána nagyon sokáig még a MI "ICIRI PICIRI" időnkben is volt hack, kevesebb de volt ugyan ugy mint a bug, szerinted hogy a p*csába lett +11+16+L os sett JoL nélkül akkoriban? (igaz ez a példa nem hack)
    szóval kicsit félre vagy informálva a te PRO MU-s Róbertedről, vagy csak nagyon hiszékeny vagy.
    Továbbá gratulálok neki h tud kinaiul,
    ismerek én még 1 nem 2 ilyen pro embert itt XD :)))
  • wzexaminer
    #8600
    2001- korea
    2003- globál


    Nem igazán volt még akkoriban hack...
  • Cence89
    #8599
    akkár már über állat, most pedig MUonline.hu? akkor valóban nagy ember XD
    mellesleg nem kell beadni a rizsát mert amikor mi "iciri picirik voltunk" minden ember hackelt^^ de várj (ő a kivétel mint itt még sokan mások XD)