10360
Mu Online
  • Frosty01
    #8678
    igen.
  • ReHARD
    #8677
    Hi! Globalon nyomja most valaki ?
  • Frosty01
    #8676
    azthiszem erre mondják, hogy: elpusztítalak MENTÁLISAN. :c
  • Cence89
    #8675
    én se akarattal ölök, egér és billentyü segítségével XD
  • Bombaszaki
    #8674
    Üdv!
    Hidd el nem hobbyból ölöm őket én sem tudom hogy miért,de eddig ilyen gondom nem volt!Én nem akarattal ölök mid oly sokan akik már feketék.Tényleg jó ha bent maradok és úgyis átváltozom.
    Bombaszaki
  • Mirk
    #8673
    figyelj
    ne öld meg a többi playert. soha. ilyen egyszerű és nem leszel piros
    és csak hogy tisztában legyél a dologgal, dicsőségnek számít leölni a pk-kat ezért aprítanak téged állandóan.
    ha piros vagy ne menj ki a városból
  • Bombaszaki
    #8672
    Üdv!!
    Rám jár a rúd!!A másik karakterem is piros lett ez már nem lehet igaz!!!!Én nem értem hogyan lehet egy playert a "DEVIAS4"-ben csak úgy leölni menet közben ez már sok nekem!!
    A ládákra azért van szükségem mert az eddig megszerzet és tuningolt szerkomat nehogy leüssék rólam mert aprítanak rendesen amit meg is érdemlek valahol.Épp ezért most a másik karakterem cuccait is be kellene tenni valahova de a ládika tele van gyémántok és egyéb csemegékkel nincs kedvem kidobni őket és a cuccaim is sajnálom.Tegnap éjjel fenthagytam a városban az első bepirosodott emberem de semmi nem történt mert valamikor megszakadt a kapcsolatom a szerverrel természetesen a városban "Loriencia" (talán jól idéztem ) a kocsmában hagytam.Ehhez tényleg 99 óra kell hogy a városban legyél csak úgy és akkor megszünik az átok.
  • Frosty01
    #8671
    én sem tudom :)
    mindenesetre érdekes találmány, bár elrontja a vault igazi élvezetét
    azt amikor tele van, és nem tudod hogy mit dobjál ki, vagy adjál el
  • Mirk
    #8670
    :/
    minek az? nem elég mindenkinek a saját vaultja?
  • Frosty01
    #8669
    mu.hu-n van egy csomó vault, számokkal jelölve, de azt én sem tudom hogy lehet megnyitni őket, meg szerintem baromság :S
  • Mirk
    #8668
    nemtom kitől hallottad de nem igaz
    mien extra ládákra gondolsz?
    van vault azt meg úgy nyitod ki hogy rákattintasz
  • Bombaszaki
    #8667
    Üdv!
    Én ezt is hallottam hogy ez is jó ha leölnek de nemhiszem hogy beválik ahogy irod,mert ma is lenyomtak páran de semmi változás.Majd egyszer talán visszanyerem a mivoltom de akkor inkább nem is megyek olyan helyre ahol valaki más van nehogy lecsapjam.
    Más!!
    Hogyan lehet nyitni extra ládákat??Mert jó lenne ha nagyobb helyem lenne.
    Bombaszaki
  • Mirk
    #8666
    attól hogy leöleted magad meg duelezel nem fogsz gyorsabban fehérre váltani
  • Cence89
    #8665
    ha mákod van max 99 órát kell várnod ölé nélkül, pl 3 napja fehéredek de SIKERÜLT XD
  • ensomhet
    #8664
    Hm, tényleg.
  • Bombaszaki
    #8663
    Üdv!
    Ma nyomtam vagy 4 órát a fejem már nem piros:)).Leölettem magam kb 25 ször dueleztem,de még mindig nem változtam vissza.Nemtudom hányszor öltem mert ott pörögnek a dolgok a player meg ott járt-kelt én nem gondoltam hogy baj lesz belöle.Még elötte nem volt semmi gondom.A városban állva is megjavulok de meddig kell ott lenni és hol??
  • Frosty01
    #8662
    vagy pk bug volt
  • Mirk
    #8661
    vagy harcolsz, ezzel csökkentve a pk állapot időtartamát viszont ezzel kockáztatva hogy folamatosan öldösni fognak, vagy pedig vársz a városban
    és iztos hogy legalább 3szor ölted le a szerencsétlent vagy már előtte is sárga vagy piros voltál, egy öléstől nem válik pkvá az ember csak 3tól
  • Mirk
    #8660
    a +5 és afeletti nem esik le nem kell +7
  • Bombaszaki
    #8659
    Üdv!
    Akkor harcolnom kell és ennyi valamikor átvált vissza,vagy ölessem le magam és igy is megoldható de kivel playerrel vagy szörnyel.De elötte leszedek magamról mindent és akkor nincs mit leüssenek vagy ez nem jó megoldás.
    "Baluss17" hidd el csak úgy kinyirtam nem volt szándákos miért tenném tönkre a játékom ilyennel pont 325 levelnél mikor restart elött állok.Voltál már a "stadium" pályán ott nem tudom hogyan de megtörtént sőt jött egy emberke és engem is legcsapott és a fejvédöm is bánta de szerencsére visszaadta.Nem értem hogyan lehet ez vagy "party"-ban kell ott játszani és akkor nincs gond,most már mind 1 megtörtént.Akkor megyek is szaporítani a perceket hogy minél előbb a régi legyek.
    A válaszokat köszönöm!
    Bombaszaki
  • ensomhet
    #8658
    A piros szárny (év vörös név) elvileg azt jelentené, hogy már 3x nyomtál le egymás után játékost. (Először narancs lesz a név, majd piros, végül sötétpiros.) Ilyenkor bárki büntetés nélkül leüthet (ha tud), és jó esélye van arra, hogy elhalálozáskor elhagyd a tárgyaid (+7 feletti, exc és ancient nem esik le, legalábbis a normálisabb szervereken...)
    Minden egyes játékosölés után 3 óra kell, hogy "tisztuljon" az embered, ez azonban rövidíthető úgy, ha harcolsz: annyi másodperc vonódik le belőle, ahanyas szintű volt a monster, amelyiket éppen lenyomtál.
    Némi eltérések a szerverek között lehetnek.
  • Baluss17
    #8657
    Hali!
    A piros szárny és a piros név attól van hogy PK lettél magyarán megöltél egy másik Playert.Nem tudom meik szerveren játszol,de ha magán akor általában az oldalon találsz egy olyan menüpontot hogy Pkclear és pár milláért visszaáll minden.H viszont global vag egyszerűen nincs ilyen menüpont akkor attól függően hány embert öltél meg pár óráig igy marad:P és utánna visszaáll az egész.Amugy csak ugy vkit nemhiszem hogy kitudsz "nyírni" a ctrl gomb lenyomásával tudsz másik playert megütni.

    Másik kérdésedre kicsit rövidebbenXD
    150 lvl nél csak a 3 alapkarakternek kell ezt küldetést megcsinálnia.Az MG nek és a DL nek nem.Nem függ attól hgy megcsináltad e már vmeiket.a kariaid egymástól függetlenek.Twehát ha van egy Bk-d már de SM met is szeretnél akkor annak is van küldetése 150 lvl-nél.Kivéve MG és dl a "bónuszkarik"
    Rem segítettemXD
  • Bombaszaki
    #8656
    Üdv mindenkine!!
    Van egy kis problémám!!Bepirosodott az eddig barna szárnyam és nem tudok átlépkedni a pályákon (((.Úgy történt hogy nyomutltam a "STADIUM" pályán gyűjtögettem a szinteket és bejött valaki a nagy csetepatéban valószinű őt is kinyirtam.Szerinted lehet ilyen hogy csak úgy kinyirok valakit azon a pályán.Mert úgye ott felvannak osztva a terepek és kerítéssel el vannak választva én nyomtam az ellenfelet mint állat és ekkor lecsaphattam volna őt is??Most mit tudok tenni???
    A másik pedig mivel a fentiekben leitak alapján nem tudtam mit tenni elinditottam a másik karakteremet "Dark Lord" érdekelne hogy vele is meg kell csinálnom 150 levelnél a küldetéseket,mert megvan a 150 de nem ad semmit sőt valamit kiir és kész.Vagy elég ha csak az eggyik karakteremmel csináltam meg.
    Válaszokat előre is köszönöm!
    Bombaszaki
  • Bobber
    #8655
    köszönöm az infót:)
  • knightbali
    #8654
    Melyiken? A Battaglian, vagy a teszten?
  • Ghingis
    #8653
    A Mu online.hu-n a kari 350-nél resetel, ha lorban lépsz ki, ára 50mil és ne vegyél le magadról semmit ha nincsenek meg az értékeid akkor is tod majd használni a cuccod.
  • Vdanosss
    #8652
    -.-"
  • ensomhet
    #8651
    Minden megmarad rajtad. Arra vigyázz, hogy reset után ne végy le magadról semmit, mert nem tudod visszatenni, ha nincs elég pontod hozzá.
    Főleg a wing veszélyes ilyen szempontból, sok szintet kell várnod rá, mire újra felveheted.
  • Bobber
    #8650
    és a muonline.hu-n mi a szokás??:) mert ott gyakok:)
  • Mirk
    #8649
    én nemtom ez szerverenként változik
  • Bobber
    #8648
    hiho all
    egy kis noob kérdés:)

    Lassan reset érett lesz a karakterem és szeretném megtudni hogy is megy ez
    azt tom hogy 50 mnilla kell ill hogyha nem tévedek akkor lorenciában kell kilépni
    arra lennék kíváncsi hogy amik cuccok rajta vannak a karakteren a megtanult varázslatok stb azokkal mi lesz
    szal vetkőztessem e le előtte és gyüjtsem össze ujra a varázslatokat vagy mire figyeljek mert a cuccaimat nem szeretném elbukni mert ha nem is a legjobbak de nekem most még elég jónak számítanak
    köszi a segítséget előre is:)
  • Vdanosss
    #8647
    olyat nemtudok ahol nincs lagg
    van a premium mu..:F
  • Frosty01
    #8646
    dani, tudsz adni valami jó lagmentes fun-server címet?
    mg összeállítást akarok tesztelni, és ahhoz kéne :)
    (gyors xp + gyors jócuccszerzési lehetőség)
  • zvaragabor
    #8645
    Kunyizni a nagyoktól? Már mint Zen-t kéregetni másoktól? :)
    acrhangelt meg bone-t serényen adogatom el. ;)
  • Vdanosss
    #8644
    16 lvl :O
    akkor mehetsz deviasba kunyizni a nagyoktól vagy elf buff al már asszem simán ölöd a wormöket.
    az archangel-t,blood bone-t add el.
  • zvaragabor
    #8643
    Az jo :) Az 5 milla előtt volt már több mint 100 ezrem, egy csomó blood bone-t, meg scroll of archangelt dobnak nekem. Jah, és már 16 level vagyok. Még tegnap este fejlődtem fel, nem gondoltam hogy ilyen könnyen lehet.
  • Frosty01
    #8642
    5 milla az egész szép kis summa ahhoz képest hogy mennyire az elején jársz még :)))
  • zvaragabor
    #8641
    global
  • Mirk
    #8640
    privát server vagy global?
  • zvaragabor
    #8639
    Vdanosss: A goblin dobott egy boxot, ami meg a pénzt. De nem láttam pontosan hogy hogyan dobta, mert épp írtam. A dragonnal is volt szerencsém, azt meg becsaltam a déli kapuhoz, és valaki leszedte azt is :) Az télleg elég keveset adott. Nem tom már mennyit.

    Mirk: 1-2 Zen? :) 5 milla! Nah jó ebben a gameban nem tom még hogy mennyi az az összeg ami már soknak számít. Kb mennyi számít soknak?