10360
Mu Online
  • Bobber
    #8718

    DL_MANUS néven fut a karim:)
    mostmár majd csak idő kellhogy tudjak játszani:)))
    de remélem esténként lesz idő egy kicsit hajtani a resetre mert sajna a meló melett még 2 hét mulva álamvizsgázom is szal kicsit zsúfolt vagyok de nem adom fel mig nem lesz vagy 100 resetem:)):):)
  • Cence89
    #8717
    majd szolok bátyámnak az érdekedben ;)
  • Cence89
    #8716
    ugy érted reset? :)
  • Bombaszaki
    #8715
    Üdv!!
    Bakker ilyen az én szerencsém mire felorvosoltam a karakterem a pirosból, és sikerült az első restartom is erre nem enged fel a magyar szerver!!Ez hihetetlen!!Most hogy végre erősebb vagyok kicsivel nem tudom gyarapítani a szintjeim a következő restartig.Bár az még messze van:))).
    "Bobber" velem társulhatsz,persze ha feltudok menni!
  • Bobber
    #8714
    hát igen ez a bajom hogy mindig más tetszik mert szeretnék gyorsan is haladni meg szeretnéák játszani is ill vagyok olyan hülye hogy szeretnék néha ugy játszani hogy másoknak segitek és ahoz meg a dl a legideálisabb szerintem a summon miqatt szal szarban vagyok:)))
    amugy meg ez a másik gondom hogy nem tudom mit érdemes ráadni mit érdemes venni mia za mit érdemes csinálni stb ill egyáltalán hogy mi az ami elérhető a hu.hu-n cucc és mit ér mert sajna nem nagyon duskálok most még blessekben ill soulokban:)
    azért van már vagy 20-30 darab minda 2 fajtábol csak nem nagyon merek trédelni mert nem tudom mikor akarnak lehuzni:))
    tanácsot meg igazábol csak itt tudok kérni mert elég magányos farkas vagyok ami amugy szerintem irtó nagy baromság a részemröl mert önerőböl haladok a leglassaban:(
    pedig milyen jó is lenne ha a bc-ben nem csak akkor tudnék gyorsan fejlődni ha véletlenül bent van az egyetlen cimbi akivel nyomulok vagy véletlenül bevesznek a partiba:)
    hanem válogathatnék a haverok közül és mehetnék velük hentelni ezerrel:)
    de majd lehethogy keresek a játékban egy két értelmesebb rendes embert akikkel lehet játszani mert tuti vannak:)
    na de megint bőlére eresztettem a mondandómat igy most lépek is melózni tovább ezerrel:)
  • Cence89
    #8713
    ez mindenkinek más, mindenkinek van egy kedvenc karaktere, és nincs "legerősebb" mert ha jól osztod a pontokat akkor mindegyik lehet erős, egy DL is megüthet egy BK-t meg egy Bk is egy DL-t és ez minden kasztra igaz, használni kell tudni a karaktert, no és kell neki egy jo build
  • Bobber
    #8712
    köszi:)
    valami hasonlóra emlékeztem de nem nagyon volt még rá sajna szükségem de majd most a hétvégén:))

    Amugy szerintetek mit érdemes fejlesztni mert van minden féle karakterem de ahogy nézgetem a hu.hu-n a toplistákat azért a BK viszi maagasan a primet
    most mondjuk egy DL-t nyomatok ezerrel de valahogy nem látom benne azt az ütőerőt amit feltételeztem róla és a BK tünik nekem is a legpörgősebb (akár szószerint isTwisting slash )karakternek amit a legjobban lehet húzni mert iszonyat nagy sebzéseket tud bevinni
    míg a DL igaz hogy csak egy nagy séta karakter és iszonyatos gyors is tud lenni a holló de valahogy hiányzik számomra belóle a BK hoz viszonyított pörgés:)
    Javítsatok ki ha tévedek:)
    Űgyhogy várom a tanácsokat ki mit ajánl hogy hagyjam meg a DL-t taxi karakternek és nyomassam a BK-t vagy a DL is elég kemény lesz egy pár reset után?:)
  • Cence89
    #8711
    hála istennek :)
  • Frosty01
    #8710
    globalon nincs levelreset.
  • ReHARD
    #8709
    /addstr ***
    /addagi ***
    /addvit ***
    /addeng ***

    ***=számok
  • ReHARD
    #8708
    ha 150 nél rr eznél ilyen alacsony expé rét mellet az még elmenne
    De így hogy itt is 350 az rr felmerült bennem egy kérdés:
    mennyi idő lehet globálon egy reszet? 1 hónap? fél év ?

  • Bobber
    #8707
    tudom noob kérdés és valahol láttam is de nem találom ujra
    mivel lehet a statpontokat elosztani hogy ne keljen a stat melleti + jelre klikkelgetni?
    valami/ addstr szám rémlik de nem emléxem rendesen
    ill a többi statot mivel is lehet ugyanigy elosztani?:)
    köszi előre is az infót
  • Frosty01
    #8706
    az lényegtelen :D
  • Cence89
    #8705
    de van jobb, minek vannak resetek a servereken ha 150 a max? :))
  • Cence89
    #8704
    igen? akkor minek van bent Icarus? (oda 170 kell XD) :))))
  • Frosty01
    #8703
  • ReHARD
    #8702
    lehetne 150 lvl is a max, és 100 a wing követelmény
    nem vagyok tájokozott globál téren, azért hittem hogy 150 mert annyi kell hogy bárhova warpolhass
  • Mirk
    #8701
    mért lenne csak 150 lvl alapból. akkor hogy lehetne szárnya az embereknek?
  • ReHARD
    #8700
    Ez érdekes, nekem ugy tűnt hogy ott csak 150 level van alapból,
    azér kösz !
  • ensomhet
    #8699
    Mint mindenhol máshol: MG-hez egy 220-as, DL-hez egy 250-es szintű karakter.
  • Frosty01
    #8698
    százezer forint
  • ReHARD
    #8697
    Globálon mi kell ahhoz hogy MG/DL lehessen az ember ?
  • Bombaszaki
    #8696
    Végre!!!
    Ismét a régi vagyokköszi jó tippeket most már csak a másik emberem kell meggyógyítanom és figyelni a többiekre nehogy megint a gonosz hatalmába kerítsen.
  • zvaragabor
    #8695
    Kösz kösz! A tippet is köszönöm!
    "további jo gamet :)"
    Úgy legyen! Neked is! És mindenkinek! ;)
    [elérzékenyült]
  • Cence89
    #8694
    impalehoz kell egy lo és egy spear v kasza féleségü fegyver, szerintem lvl 47 en maradj a yetiknél de a ghost (Dungeon 1 be köbö ugyan anyni expet fog adni, csak sokkal többet kell sétálnod érte) lvl 47 vagy 60 as szintig prémiumod van 1-3 server F2P 1x exp 4-9 Silver (P2P) 2x exp és 9-13 ig gold (P2P) 3x os vagy valahogy igy van, 60 ig a szerver 10 és afelettire menj (csak egy tipp számodra) :)
    Lost map, kalimába tudsz lemenni vele, hogy mennyit tartasz meg rajtad mulik, én midnet elszoktam adni ugy is hamar kijön 1 és nem is adnak érte rossz pénz a merchantnál ^^ további jo gamet :)
  • zvaragabor
    #8693
    Ahha. akkor most már ezt is tudom. :) thx

    helyesbítek, 50 lvl vok már.
  • ensomhet
    #8692
    A Crescent Moon a globálon csak Castle Siege esetén használható.
  • zvaragabor
    #8691
    Impale skill megoldva, Crescent moon slash meg gyanítom alapból van, szal azzal ütlegelek alapból. vagy nem?
  • zvaragabor
    #8690
    Gyá én meg most vettem észre hogy a Midgardi szerveren (lehet hogy a többin is), az egyes szervereken (midgard 1,2...) más más az exp. osztás. :) Eddig az 5-ös szerveren mentem, mondtam de jü nincs túl terhelve a szerver. az elite yetik csak átlagban 1000 exp-t adtak. Egy használtabb szerveren meg 3000-3500 körül. :)

    Amúgy van vagy 5 lost mapom(+1-esek). Ezeknek hasznát veszem, vagy elég 1, és a többit adjam el?

    És 47 levelesen mennyek a dungeonba, vagy maradjak yetiket öldökölni? :)

    még egy noob kérdés: Skilleket hogyan használok? Van egy Impale, meg egy Crescent Moon Slash-om.
  • Cence89
    #8689
    xD
  • ReHARD
    #8688
    még nem :) de a mu.hu forumról már igen ..
  • ReHARD
    #8687
    azé lettél piros attól hogy véletlen lecsaptál egy pk playret mert a mu.hu szerveren van egy olyan hogy pk bug, vagyis ha megölsz egy piros embert te is piros leszel, jobb esetben hero, rosszabb esetbe leverik az összes cuccod aztán kiröhögnek :)
    de ne aggódj nekem volt olyan hogy 10-20 embert öltem meg és stadban fél óra alatt megoldódott minden
  • Cence89
    #8686
    egy páran

    csak nem bannoltak magyar mu ról megint? ^^
  • Cence89
    #8685
    akkor jo a pk bug XD
  • Bombaszaki
    #8684
    Üdvözlet!
    Még mindig piros vagyok bár már egy-két helyen fakulok és látszik a fehér.A Ctrl nem nyomom ölés közben de mint irtátok akit leöltem piros volt az tuti.Sőt a másik karakteremmel is egy piros embert öltem meg véletlen egy Jeti ölése közben.Tehát a pirosakat Ctrl lenyomás nélkül megölhetem de akkor rögtön piros leszek.Akkor igy jártam sajna mert a magyar szerveren vagyok.Hallottam olyat is hogy van olyan szerver ahol ilyenkor befizetek egy csomó Zent és minden a régi itt is jó lenne ez mert igy sok értelme nincs csak ölögetek és semmi értelme,mert lassan javul.
    Piacozni hova??Ezt még nem hallottam,de ha megoldható ilyen állapotban akkor megoldom.
    Tegnap beakartam lépni a "Blood Castle"-ba de nem engedett,valaki ezt ajánlotta hogy ott gyorsabban javulok,szerintetek jó lenne és ha igen hogy lépjek be??
    Köszi előre!
    Bombaszaki
  • SteWhite
    #8683
    Szia @Bombaszaki!

    Szerintem menj el piacozni.

    1. Nem gyilkolják le a karidat.
    2. Keresel egy kis zent. Ha ismered a keresletet és a kínálatot könnyen gyarapíthatod a zenjeid, drágaköveid számát.
    3. Megszabadulsz a felesleges cuccokktól.
  • ensomhet
    #8682
    Volt/van a magyaron olyan, hogy ha pirosat ölsz meg te is az leszel.

    A vaultok között a /vault x paranccsal lehet váltogatni, és ha jól emlékszem x = 0..3

    A Frienz-en játszik valaki? Szerintem egész jól eltalált szerver. Az alacsonyabb xp-s részen a mi guildunk birtokolja a kastélyt. Elég kevés bug van benne, azok is inkább csak vizuálisak.
  • Vdanosss
    #8681
    ··
  • Vdanosss
    #8680
    ha a ctrl-t nyomod ölés köben megesik az ilyen..^^
  • zvaragabor
    #8679
    aham