10360
Mu Online
  • Mirk
    #8758
    kérdés hogy mi számít eredménynek:)
  • ensomhet
    #8757
    Én azt havaslom ne kínlódj globalon. Ott csak úgy tudsz valami normális eredményre jutni, ha fizetsz és/vagy napi 24 órában megy a géped, rengeteget kereskedsz, AFKzol.
    Itt van ez: http://frienzmuonline.com/
    Több dolog működik benne, mint a globalon, viszonylag kevés bug, 20x xp. Probléma: nem igazán van piac, nem túl sokan játszanak.
    Viszont egy alapszintű, +11-es szetet 1es winggel könnyen össze lehet hozni, ruhadarabok esnek heart of loveból vagy firecrackerből.
  • zvaragabor
    #8756
    kérdezte hogy hány lvl vagyok, mondtam 64, mondta hogy come, és felkért.
  • zvaragabor
    #8755
    64 lvl vagyok. :) Ő nem tom hány lvl-es volt. Egyedül volt, engem kért fel partira.
  • Vdanosss
    #8754
    lvl?
    mert lehet hogy 30as vagy és ő meg 40es vagy lehet hogy te voltál nagyobb.
    meg lehet hogy nem csak veled partyzott.
  • zvaragabor
    #8753
    értem, de akkor miért dobott ki a srác? Neki az jó, ha többet kap nem?
  • Vdanosss
    #8752
    nem az exp a partyban feleződik vagy inkább megváltozik.
    ha pl. 15lvl en partyzol egy (90)lvl essel akkor a 90esnek több exp jön a szörnyektől neked meg kevesebb.
    Így ha 30ason akarsz partyzni egy (90)lvl essel már nem teccik neki az exp.
    az exp ha megölosz egy szörnyet kiirja hogy experince mittomén 70.a magasabb meg 240et kap szörnyenként.
    partyban ilyen feltételek mellet te kapsz 44et ő pedig 580 körül.
  • zvaragabor
    #8751
    Hi! Néha amikor partizok, megkérdezik, hogy mennyi az exp-m. Ilyenkor mire gondolnak? Valami sebzéssel kapcsolatos talán. Egyik ürge ki is dobott a partiból mert aszonta hogy rossz az exp-m. :S
    "ow...sorry...bad exp"
  • Cence89
    #8750
    akarom mondani tökéletes ^^
  • Cence89
    #8749
    ez a mai nap tőkéletes volt :))
  • Cence89
    #8748
    :)))
    az a lényeg lvl 135 ^^
  • Vdanosss
    #8747
    "-.-
  • zvaragabor
    #8746
    Jah hogy így prémium xD Én azt hidtem hogy plusz exp-t kapok.
    Most már értem:D
  • Cence89
    #8745
    ugye mondtam, hogy lvl 60 ig van premiumod ingyen, tehát lvl 60 ig bármelyik szerverre mehettél ingyen, ha szeretnél azokon a szervereken azokkal az expekkel játszani azért fizetni kell, a silver 4-7-8 ig asszem az olyan 1000 Ft köbö a 9-13 ig pedig 1500 Ft (természetesen a silver és a gold közt is van különbség)
  • zvaragabor
    #8744
    Megy. :) Kösz!
  • Frosty01
    #8743
    1-2-3 serverre próbálkozz, a többit hanyagold
  • zvaragabor
    #8742
    :SS Próbálok bejelentkezni Midgard-ra, de a felhasználó/jelszó OKézésa után olyan hibaüzit ír, hogy:
    "Your individual subscription time is over." :SS
    Tudja valaki hogy ilyenkor mi a nyűgje?
  • breki95
    #8741

    25 szint és reset!!!!!!!!
  • Cence89
    #8740
    ugy tünik dupla
  • Frosty01
    #8739
    mekkorával?
  • Cence89
    #8738
    megy a szerver exp növeléssel :)
  • Cence89
    #8737
    én is azon vagyok illetve mi egész nap nem volt szerver fak má >_<
  • zvaragabor
    #8736
    Midgard Pedig azon vagyok. Zvara a nevem, lvl 52-es dark knight.
  • Cence89
    #8735
    nem ez nem igy van, volt h 80 on dobtam el a 40 es ringet és 100k-t dobott, ja a Midgard szerver meghalt (reggel 9 ota nincs) :S a Helheim viszont jo mi a neved a gameba? :)és hanyas is vagy? :)
  • zvaragabor
    #8734
    Nem enged csatlakozni a szerverre. :S Klikkelek Midgardra, beírom a jelszót és a felhasználónevet, Ok-ézok, és utánna mintha lefagyna. Házzérzene megy, de nem csinál semmit.
  • zvaragabor
    #8733
    És nem tudod véletlenül hogy minél később dobom el, annál jobb cuccokat kapok-e? Pl ha eldobom a 40 lvl után eldobhatót 40-es szinten, akkor kevésbé jó tárgyat kapok, mintha ugyan azt a gyűrűt 60-as szinten dobom el?
  • Cence89
    #8732
    :) én mind2öt 80 an dobtam el a mostani karikkal :)
  • zvaragabor
    #8731
    Az egyiket 40 lvl után lehet eldobni, a másikat 80 lvl után. Én most jöttem rá 52 lvl-esen. :)
  • Cence89
    #8730
    ez ring of warrior amit lvl 1 töl kapsz, karakter kezdés után ott van az inventorydban és az egyik zöldes a másik meg pirosas
  • Bombaszaki
    #8729
    Gyűrűeldobni na ezt még nem hallottam!!Tehát el kell dobni mint pl.szívet,csillagot,kitüntetést és valamit ad érte.Én hülye meg mindig otthagyom a csatatéren
  • zvaragabor
    #8728
    Én meg most jöttem rá, hogy a gyűrűt, amit az elejétől fogva birtoklok(ring of warrior), ha eldobom, akkor valami klafa tárgyat kapok érte. :) A 40 level után eldobhatóért valami fullextrás automata íjat kaptam. A másikkal még várnom kell a 80 levelig.
  • Frosty01
    #8727
    nem gáz, hamar belefogsz te is tanulni. én az elején szart sem értettem belőle, úgy kérdezgettem a haverokat hogy mi mit jelent :P
  • Bombaszaki
    #8726
    Üdv!
    Ebből is látszik hogy nekem még mindig magas ez a szleng
  • Cence89
    #8725
    én kérek elnézést (aszittem egyértelmű) :D
  • remfarkas
    #8724
    privi= nem hivatalos szerver, privát szerver, csak Cence lusta kiírni :P
  • Frosty01
    #8723
    úgy értette, hogy privát server.
    minden server privát, ami nem official (vagyis: Global, Korea, Philippines stb...) server.
  • Bombaszaki
    #8722
    Üdv!
    Én sem priviztem de játék közben szoktam kommunikálni az emberekkel pl. ha fegyver kell menyiért adnak vagy ilyesmi,igaz lassan megszokom még 5-6 reset és menni fog;))
  • Cence89
    #8721
    S a Soul ( Jewel of Soul) a B a Bless (Jewel of Bless) A JoL a (Jewel of Life) a reset az mikor 350-nél v 400 nál 0 zol v mit csinálsz (nem tom sose priviztem), meg ilyesmik :)
  • Bombaszaki
    #8720
    Üdv!!
    Én nem vagyok jártas e szleng beszédben,épp ezért sokszor a játék közben sem értem ki mit is akar.Jönnek mindenféle B meg S szakszavak én meg értetlenkedek és rákérdek gyémántról van szó??Akkor a restart az a reset??Ezt nem tudtam de ha az akkor már tudom;).Most épp a melóhelyen vagyok itt nem lehet nyomatni de este fennt leszek kb 23 órakor és amig el nem alszok a gép előtt addig nyomatom.Most is hozzáteszem ha felenged a szerver;((
  • Cence89
    #8719
    sok sikert hozzá ^^ bátyámék guildja is ilyen éjszakai életet folytatnak :D